Rady a porady: Spárovat dálkáč s garáží

Založil War, August 07, 2015, 11:10:45 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

War

Mírně pozitivní je, že technické podpoře se to přepnout také nedaří :-)
Saab 2.0i LPG

FPT

Já to chápu tak, že zkratováním provedeš přepnutí. Je to tam myslím docela jasně napsaný:
1) Jak zjistíš, na co je nastaveno které tlačítko
2) a dále - jak přepneš z jednoho protokolu na druhej.
Pointa je, že na každým tlačítku můžeš mít jinej protokol.
--O-o-O--

War

mno na youtube jsem to taky hledal a tohle jsou rolety na které je jiný postup skrz programovací tlačítko přímo na ovladači, kdežto garáž se páruje skrz řídící jednotku tlačítkem SW1 (druhý obrázek odzpodu)

Saab 2.0i LPG

elpidio

August 07, 2015, 03:45:01 PM #6 Last Edit: August 07, 2015, 03:47:40 PM by elpidio
Není na to video ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

ano, když zmáčknu tlačítko úplně vlevo na 20s, tak vždy po 10s zhasne a už se nikdy nerozsvítí. Ale zkusím to zkratovat ještě podle toho druhého obrázku i když jsem si myslel, že to souvisí s tlačítky, ne s verzí protokolu
Saab 2.0i LPG

elpidio

Já ten první obrázek chápu tak, že podržíš tlačítko 20s, začne blikat kontrolka, podržíš dalších 10s a (ne)začne svítit na střídačku podle toho jak přepne.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

Ten druhý obrázek jsem pochopil jako programování jednotlivých tlačítek, kdy každé tlačítko může být pod jiným protokolem a řeší se to zkratováním šroubovákem proti baterce. Přepínač tam rozhodně není.
Saab 2.0i LPG

FPT

Já to teda chápu, že to musíš rozebrat a něco tam přecvaknout. To první je jenom kontrola, bude tam nějakej přepínač.
--O-o-O--

War

Máme garáže z konce 90. let s ovládáním od výrobce SIMU s plovoucím kódem. Mám k tomu čerstvě koupené dálkové ovládání SIMU TSA+, které umí oba protokoly. Z továrního nastavení je prý protokol pro SIMU po roce 2006. Ten protokol se přepíná dle manuálu tak, že se stiskne tlačítko na 20 sekund a pak jakousi kombinací blikání se dospěje k přepnutí protokolu NEBO jsem ten piktogram úplně správně nepochopil. Každopádně to tlačítko tisknu jako idiot se stopkama v ruce a bliká pořád stejně :-) S řídící jednotkou v garáži se mi to samozřejmě nechce spárovat (stisknu SW1, ledka bliká)
Je tam něco, co mi uniká?

Saab 2.0i LPG