Kuba píše: zdar borci :)

Založil Kuba, March 10, 2015, 10:45:16 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

saabik

Podle papírových údajů vypadá RS6 o chlup líp než M5. Otázka jak je to v reálu. Příště zkusíme tu M5 *886*.

Kuba

No bomba!!! Taky bych si s RS6 sjel, bohuzel cesky importer je velmi neochotny a na dotaz o zapujcku novinarske alespon S5/S7 odpovedel: Mame tu jeden 2,0TDI a to je vse :)

Jeste k M4 - ono pohodlny je, ale kdyz mas moznost bezprostredniho srovnani s M5 (560 koní, tj. stejně jak RS6), pripadas si v M4 jako v silne rachoticim sportaku s velmi tvrdym podvozkem - oproti tomu M5 je naladena velmi komfortne a tak, aby neobtezovala hlukem motoru, pokud ji netocis pres 4500/min :-) A pres to vsechno je M5 taky auto na kazdodenni jezdeni. A podle popisu zazitku bude tezke rici, jestli je "lepsi" RS6 nebo M5, asi to bude o preferencich znacky
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

saabik

To jsou LED světla v jednotlivých řadách, který se zhasínaj a rozsvěcujou po jednotlivých "čtverečcích". Takže jedeš na dálkový světla a když jede někdo v protisměru, tak vidíš, že jak se auto blíží, dálkový postupně zhasínaj těsně před autem, neosvětlená plocha dálkovýma kopíruje prostor auta v protisměru. Jako kdybys postupně rychle vypínal žárovky mířící před auto. Nevím jak to lépe popsat:). Ale vždycky zůstává dálkovýma osvícenej zbytek plochy. A jakmile auto v protisměru projede, zbytek plochy se zase hned dálkovýma nasvítí.

FPT

Mně zajímaj ty světla, co je to zač?
--O-o-O--

saabik

May 08, 2015, 10:15:46 PM #46 Last Edit: May 08, 2015, 10:27:48 PM by saabik
Jsem zpět. A nevím pořádně jak to napsat, protože některý pocity se těžko popisujou slovy. Štěstí bylo, že jsme měli slunečno, negativum, že jsme museli jezdit na silnicích s provozem, takže "na hranu" jsme nikdy nešli. Ovšem zábavy byl stejně dostatek.

Půjčení M4 v Mnichově klaplo skvěle. Za 165 eur jsme ji měli půjčenou od 11 do 17 hodin. M4 je taková hračka pro singla na víkendy. Jeli jsme s ní k hradu Neuschwanstein a zase zpátky, po cestě oběd ve vesnickým gasthofu. V autě se sedí hodně nízko, má krásnej návykovej zvuk motoru (3-litrový šestivál a 430 koní), auto je kupodivu i relativně pohodlný. Na to, že sedí jak přibitý (před Alpama o zatáčky nebyla nouze), tak dokáže jet i přiměřeně pohodlně. Naprosto skvěle pracuje kick down, kdy 7-stupňová převodovka podřadí klidně o 3 stupně a pár vteřin čeká, jestli to znovu sešlápnete. Pokud ano, následuje katapult. Pro člověka jezdícího nudným rodinným autem je to jako rozsvícení vánočního stromku pro dítě. Laťka byla nastavena hodně vysoko. Doporučuju to vyzkoušet, výlet stojí za ty eura OK. Spousta zábavy, kterou s normálním autem nelze zažít. Do Ingoldtadtu jsme posílali provokativní sms, který se nám vracely s ujištěním, že zažijeme ještě něco lepšího. No a nelhaly...

...čekala na nás zbraň hromadnýho ničení, RS6, služební novota šéfa vývoje a člena představenstva, Ulricha Hackenberga.
Najeto 2,5 tis km, 4-litrový osmiválec biturbo, čtyřkolka, výkon 560 koní a 0-100 za 3,9sec. Výbava maximální. Keramický brzdy , Matrix LED světlomety, hořčíkový volant, příplatkový sedačky, 21 palcový pneu, všelijaký možný pakety a výbava včetně HUD a radaru s hlídáním odstupu, audio Bang & Olufsen a jako třešnička na dortu maximální rychlost posunutá na 305 km/h.
     To auto vypadá jako rodinná limuzína a jezdí jako rodinná limuzína. Pro rodinu ideální. Alespoň teda v režimu komfort. Ovšem pokud majitel rodinu vysadí a vyjede si cestou necestou, přepne do režimu individual, nemusí si k tomu ani pořizovat tu M4. Občas jsem si v tom autě připadal, že fyzikální zákony platěj jen pro někoho. Asi taky možná proto, že s takovými auty moc často nejezdím:). Udivila mě spousta věcí. Od sametovýho řazení 8-stupňovýho automatu i při plným plynu, brutálního zátahu, nádhernýho zvukovýho projevu, až po zážitek, že i při udávaný maximálce je auto velmi dobře ovladatelný a lze s ním projíždět zatáčky na německých dálnicích. Poprvé jsem taky viděl jak fungujou ty jejich Matrix světla, a je to neuvěřitelný. Žasnu co všechno dneska ty auta umí a umět ještě budou.

Pokecání na téma vývoje v automobilovým průmyslu při večerním grilování na zahrádce bylo krásný zakončení povedenýho výletu. Máte přebytečných 3,5 milionu? Poradím vám co s nimi  :lulka:

Jo a abych nezapomněl. Spotřeba Volva do Mnichova a zpátky za pěkných 8 litrů/100km. Ale to stejně nikoho nezajímá *886*

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Kuba

Citace: saabik kdy April 29, 2015, 11:59:24 PM
Tak na příští čtvrtek 7.5. objednána v Mnichově jedna M4, odpoledne se pak přesouváme do Ingolstadtu, kde bychom měli mít půjčenou RS6 Avant.
A poté s majitelem té RS6 na bavorské pifko, no a následující den po vystřízlivění zpět ke Slovanům do Čech :lulka:.
Jsem na to zvědavej, poreferuju pak o zkušenosti.

Parada! Těším se na zážitky, mit možnost porovnat dve taková auta...

Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: saabik kdy April 29, 2015, 11:59:24 PM
Tak na příští čtvrtek 7.5. objednána v Mnichově jedna M4, odpoledne se pak přesouváme do Ingolstadtu, kde bychom měli mít půjčenou RS6 Avant.
A poté s majitelem té RS6 na bavorské pifko, no a následující den po vystřízlivění zpět ke Slovanům do Čech :lulka:.
Jsem na to zvědavej, poreferuju pak o zkušenosti.

Tož si to užij
Já si budu v týdnu "užívat" ve Frankfurtu http://techtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html , tak Ti cestou zpět zamávám :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

April 29, 2015, 11:59:24 PM #41 Last Edit: April 30, 2015, 12:01:16 AM by saabik
Tak na příští čtvrtek 7.5. objednána v Mnichově jedna M4, odpoledne se pak přesouváme do Ingolstadtu, kde bychom měli mít půjčenou RS6 Avant.
A poté s majitelem té RS6 na bavorské pifko, no a následující den po vystřízlivění zpět ke Slovanům do Čech :lulka:.
Jsem na to zvědavej, poreferuju pak o zkušenosti.

saabik


Jerry.Gunman

Citace: Kuba kdy April 02, 2015, 10:42:39 PM
Cau,

hezky pokec dneska :) doufam, ze se vecerni vylet do Kolina vydari a posilam odkaz na vypujceni libovolneho BMW v Mnichove: https://portal.bmw-on-demand.de/index.do?action=display

Rad doporucim tipy na idealni cestu (okruh) do 450 km pres prusmyky i dalnici

Köszönöm szépen :D :P
Ráno na to kouknu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Kuba

Cau,

hezky pokec dneska :) doufam, ze se vecerni vylet do Kolina vydari a posilam odkaz na vypujceni libovolneho BMW v Mnichove: https://portal.bmw-on-demand.de/index.do?action=display

Rad doporucim tipy na idealni cestu (okruh) do 450 km pres prusmyky i dalnici
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

FPT

--O-o-O--

Kuba

FPT: a co s nim? :) zeptej se mne zitra, mam na to dobrou story - nasel jsem si ho v Italii, doletel pro nej a privezl si ho po vlastni ose zpatky :-)
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

FPT

Hele, Kubo, co to Agro v podpisu?
--O-o-O--

Kuba

jerry: velka cast Italske ma parkovaci automaty, takze jo :)

Ja s tim pocitam a tesim se!
Kuba
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

Jerry.Gunman

Dá se tam někde rozumně zaparkovat (MYLUJU modré zóny, kuwa :D ) nebo mám auťák nechat někde na kraji a jet metroběžkou?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik


FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Tak jak, pánové - platí to zejtra večerem?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Kuba

Dik:) uz název podniku předurčuje, ze to bude skvěle;)
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

Krtek

no ty vole, já čet Dementní tchýně :D :D :D

saabik

Decentní dýně,
Italská 833/32
Praha 2

Doufám, že to FPT nezměnil :lulka:

Kuba

jeste poprosim, co znamena obvykle misto :)
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

FPT

--O-o-O--

saabik

Kuba, Jerry, Fido, ty a já. Tak 5 nebo 6. Kdy šel někdo náhodou kolem *886*

FPT

Ok, kolik lidí kvůli rezervaci?
--O-o-O--

saabik

Takže 2.4. v 18hod na obvyklém místě?

Kuba

Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

saabik

1.4. i 2.4. je fajn. Takže Kubo, kterej den si vybereš? Čtvrtek 2.4.?

Jerry.Gunman

Já to mám do Prehééé kousek, takže v podvečer můžu skoro kdykoli - tedy pokud zrovna nejsem na cestě po zákaznících
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Za mě až ten další týden, 1., 2.
--O-o-O--

Kuba

Chlapi, nevymyslel jsem si to, ale 24. mam narozky a krapet uprednostnim vecer s rodinou :) ale ostatni dny OK (23/25...)
Saab 9-3 cabrio (2000)
Saab 9-5 2,3 Aero (2000)
Ford Mondeo 1,8TDCi (2010)

saabik

Tak Fido nemůže jedinej den, a sice 26.3. Takže buďto 26.3. bez Fida, nebo jinej den s Fidem :lulka:
Třeba 24.3. v úterý? Co Jerry? FTP? Kubo?

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...