Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 13 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Budu šetřit, pomalu přikrádat a třeba mi pán Bůh dopomůže :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Mě by zajímalo, jak plánuješ zbohatnout (:
--O-o-O--

Krtek

Jééé ten je heztkej. Takovej konzervativní. U nás na tipcarsu vídam samý takový ty negersky hnusný. Samej Raptor edition a Harley Davidson. Jak z pouti pod vietnamců ale hned o půl mega dražší  :BMS:

petrklm

Tak tohle (až na ty hnusný kola) by splnilo moje sny... no, až jednou zbohatnu, proč ne :)
http://resize.like.cz/images/94_112_116_203_31-07-12-10-04-01_1343721841P1000918a.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Nene, už jsem to našel. Je to tady.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Asi to byly Corvetty v Praze na Výstavišti, zajímavý auta, ale když se jich sjede kolem dvou stovek, už to není ono...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Nebyl dnes nějaký sraz ? Jak jsem jel na ryby, tak na Radiožurnálu byla nějaká reportáž, kde si pořadatel chrochtal nad zvukem své V8 :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

navíc se na korbu nechá dokoupit takové to uzamykací víko - a máš kufr na 3 (_!_) nákupů :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Tak ona ta F-150 letama opravdu povyrostla :), ale zkus kouknout na Rangera, to by mohlo bejt použitelnější, pokud ti vadí jenom ta vejška korby. A jezdit s F-150 po městě je nádhernej pocit, nevím, proč by to mělo bejt nepoužitelný. I v takový prdeli, jako jsou Teplice, vídám minimálně tři kousky v pravidelným provozu. A taky RAM 1500 s Hemi motorem, to už tedy je masakr.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Ono na nákupy našim jednou za 14 dní by to mělo "kufr" adekvátní :-) 4-6 beden piva, 2-6 kartonů vody + z každýho obchoďáku v okolí taška akčního žrádla do mrazáku. Už takhle to někdy sotva pobíram (do kufru u Soptíka nacpu max 3 basy + 3-4 kartony vody), kufr i zadní sedačky bejvaj plný. Ale fakt si neumim představit jak zvedat na korbu bedny s pivem :-)

bibo

krtku seš muj člověk ale je to na h....  a to doslova nejde to využít ve městě

Krtek

Bando máte někdo nějakou osobní zkušennost s těma emerickejma pičupama ? Nevim proč ale poslední měsíc mi leži v hlavě Chevrolet Silverado nebo Ford F-150. Nemam jedinej racionální důvod proč to chtít ale prostě usínam každej den s myšlenkama na Silverado s crew kabinou. Uveze to alespoň malej zahradní traktůrek na korbě ? Moje tužby naštěstí asi přiškrcujou finance páč na něj nikdy mít nebudu ale i tak mně zajímá jaký by to bylo u nás. Nedavno vedle mně parkovala F150ka. Krasavec ale neumim si představit s tim jezdit po našich městech. I nákladová plocha mi připadá zbytečně vysoko na nákupy v Kauflandu a Penny.

FPT

máš pravdu. je to hnus (: ale nevadilo by mi v tom jezdit, každej by se za mnou votočil.
































a ťukal si na čelo (:
--O-o-O--

Krtek

Hmm předek z Nissanu juki a zadek z pyrusu... no nářez. Jak jinak by to mohlo dopadnout sloučenim dvou nejhnusnějších aut současnosti.

Jerry.Gunman

JJ, pěkně ten Pontiac upadl. nejni divu, ž epak také takto dopadl  :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

šmarja to je ale hnus :)

elpidio

V tomhle hnusu jezdil hlavní hrdina seriálu Breaking Bad. Jak jsem uvítal, když to v poslední sérii zrušil...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Je to hnusný jak psí prdel, ale jinak skvělý auto. Škoda, že to není čtyřkolka, tohle bych přikoupil...
http://www.bazos.cz/img/1/460/16616460.jpg
http://www.bazos.cz/img/4/460/16616460.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Tož hezké fotečky, hezké :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Hezký, Radek zase jednou předvádí, že ani s limou nemá při parkování problémy  :) :) :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Kde udělal projektant parkoviště chybu?

petrklm

Kdepak, s majitelem jsem na Konopáči mluvil. Jo, chce to zprovoznit (celkem blbost - rozdělovač, kterej má už koupenej...) a prodat. Takže, jestli někdo touží provozovat jednoho z posledních americkejch mastodontů, má šanci (pozor - je to zplynovaný ;) ), kontakt rád předám.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Asi nějaký vetřelec, nebo ten druhý už zase jezdí.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

June 11, 2012, 04:19:55 PM #153 Last Edit: June 11, 2012, 04:38:45 PM by petrklm
No, je tu skoro stejnej (rozdíl mezi verzí Cartier a Signature laik nepozná), taky rok 1990, ale je stříbrnej do šeda, ne do modra, jako mám já... jenže je už půl roku nepojízdnej. Tady je ten můj:
http://lh5.ggpht.com/-_mLCA0pqGF0/T9Xe7QKSmKI/AAAAAAAAeGY/aYfRau7tu4I/s720/DSC_0330.JPG

a tady jsou dokonce vedle sebe:



Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Tak má tvůj Lincoln dvojče. Teda pokud to byl Lincoln...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Citace: elpidio kdy June 11, 2012, 01:16:30 PM
Nejels v sobotu na Zďár nad Sázavou ?
Určitě ne, z našeho severu jsem jel do Heřmanova Městce a pak zase přes Hradec Králové a Prahu domů.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Nejels v sobotu na Zďár nad Sázavou ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tak LCW proběhl k naprostý spokojenosti, máte-li někdo zájem, zkoukněte moje videa na trubce :). Jsou z večerního koncertu The Prison Band, během kterýho se pohodově cruisovalo kempem. Jo, Camaro jsem nevyhrál  :(, ale já už toho nevyhrál tolik, že mi to ani nepřjde divný :D

http://www.youtube.com/watch?v=hixqCbo0hVM
http://www.youtube.com/watch?v=GWzy7Xo8aas
http://www.youtube.com/watch?v=6eRv5YIfUhk
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

jo na něj sem koukal na leteckém dni

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Tak Imperial je prodanej, pokud ho nekoupil někdo z vás, tak holt má smůlu, no... ;). Fakt krásný auto a jak krásný teprve bude, až si ho novej majitel zušlechtí... to mu budu závidět :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

hmmm, takéto vymoženosti :)

petrklm

Citace: Romanius kdy May 31, 2012, 12:03:57 AM
peknééé. a ta mriežka pred svetlami, to sa ručne nasadí, alebo je to nejaký patent? inak škoda tej tatry na dalších obrázkoch ...
Kdepak ručně, na to jsou amíci líní a nešikovní - takže se to po rozsvícení otevírá automaticky, jen nevím, jestli to má Imperiál na elektriku a nebo na vzduch (podtlak). Ale skoro bych vsadil na tu elektriku  :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

peknééé. a ta mriežka pred svetlami, to sa ručne nasadí, alebo je to nejaký patent? inak škoda tej tatry na dalších obrázkoch ...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

2 Petr:

Schöne, schöne
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

Petrklm:ty vis jak dělat člověku laskominy
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.