Mrazivá rána a nejen to...

Založil Jerry.Gunman, February 02, 2012, 06:42:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Hezký, tak nějak má podle mně zima taky vypadat.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Tak nějak nevím, zima pořád trvá....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Tož u nás sice sníh (ba ani mráz) už nejni, ale zato dnes v noci kdesik na ulici křupnul vodovodní řad, takže jsme na suchu...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Papír

Nevím na co si lidi stěžujou. V Praze není po sněhu ani památky. Stím sněhem to bude někajá  novinářská kachna.

Jerry.Gunman

Na víkend jsem byl na Ostravsku - tož sněhu po kokot, ale tady (Milowitz a okolí) kde nic, tu nic ...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

kurva aj zo snehom, som vcera zaparkoval  na peknom rovnom mieste... akurat to bol zahrnuty potok a v nom tri metre snehu...

Gogo

Ty woe mám to nafocené, ale dnes to šouplo ze střechy (plechové) a tak jsem 6 hodin vyprošťoval chalupu kua fak už mě to nebaví.
Když tak zítra chlopi nechci sníh vidět ani na fotco-ještě že je tma!! Venku horko jako prase -2°C to jsem letos ještě neviděl, jsem myslel, že se pokazil ten bazmek bezdruotovy :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

hmm po 6 hodinách Gogo jezdí po republice a hledá zbytky sněhu co by vyfotil :D

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Tak vydržte chlopci, za chvíli  vytáhnu foták a vyfotím to :-)
Krto když tak písni, pošlu Ti to i s exifem, aby jsi mě nenařknul z montáže z loňska :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

To se hned běžím kouknout na lyže, stopro jsem je musel prodřít až na vázání. Už měsíc jezdím na sjezdovce v sousední vesnici bez umělého zasněžování.

Sníh je tady na vysočině všude. Je ho běžné množství. Na rovné ploše na zahradě do 30cm. Dnes jsem odmetal z auta asi 20cm (napadlo za včerejšek a dnešní noc). Po městě se již komplikuje parkování. Ulice jsou lemovány odhrnutým sněhem a není kam auto postavit. Např. Já před garáží už mám nahrnutou dvoumetrovou hromadu sněhu odklizeného z vjezdu.

Mráz letos nebyl nijak rekordní. Každý rok to přeleze přes dvacet.

Novináři nemají o čem psát, tak to musejí zaplácat počasím.

Pelhřimovské náměstí v bílém
http://webkamera.pelhrimovsko.cz/snapshot.vspx
kdyby to otravovalo s loginem, tak stačí zadat username: webcam
heslo nevyplňovat

Jerry.Gunman

JJ, u nás v Lysé je taky asi deset metrů sněhu.
V celé Lysé dohromady - a jsou to metry čtvereční... :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Stejně nevěřim, že je někde sníh. Všude ukazujou fotomontáže z loňska. Byl jsem minulej víkend v PB a nic. Tady taky nic. Předminulej víkend to samý... Poprašek tu padnul asi 2-3x a do dneška rána to slezlo, bylo + 1,5 stupně když jsem jel v 5 do práce.
A ty tepoltní rekordy... Nevim, ale podle mně je normální zimní teplota v ČR někde mezi -5 a -30 stupněma. Cokoliv mimo je  možná výkyv ale v tomhle rozmezí to nepovažuju za nějakej rekord. To samý trvání mrazů, vždyť zima je od prosince do března tak nevim co furt novináři a meteorologové plašej.

elpidio

Dole rozkliknout Rozšířené možnosti a Připojit. Je tam ale (pěkně debilní) omezení velikosti přílohy.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

Tak uz nejedou ani vlaky, kuuua jak se tu da vlozit fotka, vam ukazu jak si to uzivak kua drat nasrat na cely snih.... uz to nemam ani kam hazet....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

a uš to taje  do večera tu nezbude nic jen voda

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

jako tu byla vánice jak sfin a je celejch 5 cm sněho masakr :(

brano

Ale prd, to vazne? Daj nejake foto bo ja nevoem ako vyzera sneh tuto zimu :(

Gogo

Prestava sranda pánové, noc bylo drsná, 1m sněhu během noci, závěje jako prase a pořád sněží a fouká...holt se dnes zamestnání nekoná ...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Zid@n

Citace: bibo kdy February 15, 2012, 08:11:05 PM
soukromniku pošli nám sem taky něco děti chtěj na sáně a tu nic neni uš leju na asfalt bílou barvu at to tu vypadá jak v zimě

jasny ze pardubky nic, my hradecaci mame snehu dost protoze my jsme proste stred a pardubky jen predmesti co nema na snih narok :)
posli decka za strejdou zidanem on je necha na hradeckym snehu sklouznout

elpidio

Jako letos moje úchylka na odmetání auta nic moc...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Tady dnes nakydalo tak 15cm. Celkem tedy 20-25cm.

bibo

soukromniku pošli nám sem taky něco děti chtěj na sáně a tu nic neni uš leju na asfalt bílou barvu at to tu vypadá jak v zimě

Gogo

No jak kde chlapi jak kde, tady za noc a dnešní den +cca 50cm bílých sraček.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Citace: atnarfus kdy February 15, 2012, 07:12:49 PM
Rozumné zpravodajství o průjezdnosti se nikde člověk nedozví.

Tohle je celkem dobrý a aktuální.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

nápodobně celejch 4 cm :)  děti sou naštvaný  fakt sněhová kalamita

elpidio

Tady máme letos rekordních pět centimetrů.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

February 15, 2012, 07:12:49 PM #52 Last Edit: February 15, 2012, 07:18:08 PM by atnarfus
Už se těším na večerní zprávy. Před dvěma hodinama jsem se vrátil z Jihlavy a hned jsem se na ČT24 dozvěděl, že je uzavřená dálnice a na objízdné trase přes Pelhřimov stojí 400 kamionů.
Nikomu to neříkejte, ale cestou z Jihlavy jsem jich v obou směrech viděl tak 20-30. Asi dva hrabající se v kopci. Ostatní stály na přehledných místech s rozestupy, aby se osobní auta mohla předjíždět. Samozřejmě to trochu zdržovalo, ale i tak jsem cestu z Pelhřimova do Jihlavy zvládnul za půl hodiny a cestu zpět za 40 minut. Za zdržení mohou dva experti co si hned u Jihlavy pomačkali plechy a řeší to tam snad do teď. Silnice většinou mokrá, na otevřených úsecích lehce zafoukaná (5cm sněhu). Chválím silničáře, i přes silný vítr silnici zvládají udržet pro osobní auta sjízdnou.

To těm novinářům opravdu není hloupé ze sebe dělat pitomce? Baba stojí na silnici pokryté 2cm sněhu a mele o kalamitě. Rozumné zpravodajství o průjezdnosti se nikde člověk nedozví.

Gogo

tak tak, ono jde myslím hlavně o psychiku a přístup.
Pokud ranní štamrle slivovičky dobře naladí a člověk se cítí příjemně (a ten den neplánuje řídít)
tak je to nad všechny léky a welnes pobyty :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

A ono je možná i jedno, zda kůříme a chlastáme, nebo ne  :(
Holt, takový je života běh
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Kamaráááde, takhle na tom budeme za chvíli všichni :-)   :P
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Zid@n

ja chlastat nemuzu, za prve mi to zakazal doktor a za druhe mi to nejak nedela dobre
asi starnu, za chvili budu jak ten Ladik, nepije, nehuli, nesuka a stejne ma strach ze mu prdne cefka

Gogo

Bud rád, alespon to moc nežere a Ty můžeš chlasta imrvére :-) ::)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Zid@n

Citace: Gogo kdy February 12, 2012, 08:12:14 PM
šak jsi psal, že když mrzne woe tak to necuká nééé :-)) :-)))

no jo, to sem psal ale vono to necuka protoze to nejede

Gogo

šak jsi psal, že když mrzne woe tak to necuká nééé :-)) :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Zid@n

me mrzne pivo, sem ho nechal na chodbe a do vostrikovacu liju slifku, pekne to voni a nemrzne to, ale stejne auto nejede tak sednu vostriknu skla, cuchnu a du

Gogo

Jsem to tam stejně nestihnul nalít a mrazy končí, no nechám na příští rek asi :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

no a ? co plnia to asi ani srnka netusi :)

Gogo

No asi jsem podlehl médiím :-)
Brano woe Sheron je tady u nás, takže 90% co se tu prodává je od nich :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ja do nafty nedavam nic.
Parkuju pouze venku a zatim nebyl problem
jo byly dva starty kdy sem startoval nadvakrat, dycky tocim tak max 5 sekund a pak kdyztak znovu
mam dva zhavice spatne a chytne to dycky aj kdyz bylo minus 17
tankoval sem sice u benziny, az vcera sem risknul neco jinaciho, vsadil sem na eurooil (palivo cepro) tak uvidime :)

ale sak uz ma byt brzo teplo tak tych par dni prezijeme, netreba z teho delat tragedyju jak novinari ;)