Volby A.D. 2013

Založil Jerry.Gunman, October 22, 2013, 02:37:53 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jb

pro me je uspech neuspech cssd a zemanovcu a to, ze z kraje z TOP09 je jeden poslanec a neni to krajsky lidr zmrda zbojnik z Celadne Luksa.



Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy October 26, 2013, 05:03:22 PM
Jak tak na to koukám, tak nejpravděpodobnějším výsledkem těchto předčasných voleb budou ve velmi brzké době další předčasné volby :D

never tomu.. dluhos bude muset delat vsechno mozny aby to nejak sesmolil bo si nemuzou dalsi kampan dovolit.. dluhu maj tolik ze uz jim vypadavaj i z kapes   *886* *753*

fido

Ukazka, jaky prostor Svobodni a dalsi v mediich dostavaji....
http://www.youtube.com/watch?v=lpNYWMXv6XM#t=221
dokonce na ne poslali policejni zasahovou jednotku :) Kdyby
to byli "extremisti" proti cikanum, bude z toho hlavni zprava v TV novinach,
ale o tomhle ani tuk, co?


Lihobaron

Citace: atnarfus kdy October 26, 2013, 07:39:40 PM
Za důkaz debility českého voliče považuji výsledky voleb v obcích, kde Babiš již dávno ovládá vše. Například v Kostelci dostal 30 procent hlasů. Přitom mu tam nikdo nemůže přijít na jméno.
http://volby.cz/pls/ps2013/ps311?xjazyk=CZ&xkraj=10&xobec=587401&xvyber=6102

z toho vyplyva ze to tvoje tvrzeni "Přitom mu tam nikdo nemůže přijít na jméno" zkratka neni pravda ale jen tvuj spatnej pocit  *753*

FPT

no hlavně pro komunisty je tohle asi to nejhorší, co se mohlo stát. mám pocit, že tohohle se na ÚV báli.
--O-o-O--

atnarfus

Kdo je ten dvanáctiprocentní? Myslíš komouše? Ti dostali 740 tisíc hlasů a to je při deseti milionech obyvatel znatelně méně, než dvanáct procent. Ani při použití počtu voličů se nedostali přes deset procent.
Voliči komoušů mají stále zažranou volební povinnost a voleb se účastní v plném počtu. Být to tak u ostatních stran, jejich procentuelně vyjádřený výsledek by byl fatálně jiný.

Vena

tak podle očekávání to skončilo  fiaskem. ods a čssd stále v parlamentu, 12% prašiviny této země posílilo a babiše snad ani nemá cenu komentovat. nepochopim, jak zrovna jemu může někdo dát hlas. pozitivum je, že čssd a komouši nemohou dát nadpoloviční většinu. ozubená pleš už s filipem začala vyjednávat a poněkud mu sklaplo. :)
a s těma novyma volbama bych si nebyl tak jist. tahle situace, kdy se strany jen tak nedohodnou bude vyhovovat zemanovi a jim instalovaná vláda jiřího rusnoka tady může být ještě hodně dlouho. anebo taky ne :)
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

za to zmrdi Kalousek se šláfenbergem od koryta nepůjdou, to prostě nepochopim kdo jim dá hlas :-( Ale je fajn vidět že potřetá za sebou se zase něco Změní. Holot máme co většina lidí chce.

T-Diesel

mna na tom tesi, ze zemanovci dostali tvrde K.O. :)
vcil temu dedkovi aspon chvilu sklapne, jak doufam
jaaaaj to bylo naparovani jakehosik...

a jak pise jerry, myslim, ze vitezem voleb su medialni agentury a reklamky, co maju billboardy - do roka lepija plagaty znova do novych voleb :D

fido

asi stockholmsky syndrom :D

atnarfus

Za důkaz debility českého voliče považuji výsledky voleb v obcích, kde Babiš již dávno ovládá vše. Například v Kostelci dostal 30 procent hlasů. Přitom mu tam nikdo nemůže přijít na jméno.
http://volby.cz/pls/ps2013/ps311?xjazyk=CZ&xkraj=10&xobec=587401&xvyber=6102

fido

Citace: Ladik kdy October 26, 2013, 07:06:28 PM
Jeeee ty mu to snad zavidis :) holt je schopnejsi nez ti druzi, ja mam radost ze smutku Sobotky a jinych..
vis ze bych byl rad kdybys to v te politice zkusil ty, mas prehled, vis co chces, mas muj hlas uz ted, jdi do toho ... Zadna ironie

Nezavidim. Mam radost, ze "nekdo" hlasy stavajicim stranam ukradl. Sere me jen, ze to udelal nekdo, kdo reprezentuje vse,
co lidi sralo, coz ukazuje na nesnesitelnou lehkost medialni manipulace. Coz ukazuje na to, ze nikdy lip nebude ;)
A do politiky nemuzu, protoze neumim lhat a jsem az nelitostne uprimny. I kdyz by to jiste bylo zabavne divadlo pro
divaky. :)

Krtek

průser asi je že ten přehled co má Fido (ač klidně jiný politický názory) by měl asi mít každej kdo jde k volbám.

Ladik

Jeeee ty mu to snad zavidis :) holt je schopnejsi nez ti druzi, ja mam radost ze smutku Sobotky a jinych..
vis ze bych byl rad kdybys to v te politice zkusil ty, mas prehled, vis co chces, mas muj hlas uz ted, jdi do toho ... Zadna ironie

fido

Nejlogictejsim vysledkem voleb je masova emigrace... cele roky posloucham, jak jsou vsichni politici gauneri a jak okradaji
a kdesi cosi. Malokdo dokaze konkretne ukazat a rict, ze ten a ten ukradl to a to. Ale u Babise je to zname. Kdykoliv
vezmu do ruky pistoli u pumpy, z kazdeho litru mu padaji 3kc. Kdykoliv lide zakousnou zatuchle pachnouci gumove
pecivo, zaplatili za to jemu. Kdykoliv si koupi spekacky z mouky, kuze a koreni, zaplatili za to jemu. A jak se mu za to
odmeni? No preci tak, ze ho zvoli do snemovny, aby si na svoje zkurvene podnikani mohl upravovat zakony :D
Jsme zrejme ten nejblbejsi narod na svete.

Jerry.Gunman

Jak tak na to koukám, tak nejpravděpodobnějším výsledkem těchto předčasných voleb budou ve velmi brzké době další předčasné volby :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Takže odvolíno - a od 13:55 zapínám televizu a jdu čumět na výsledky :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Ladik kdy October 25, 2013, 07:34:56 PM
Lihos mam rad lidi jako ty ;)

sem dokonalej.. ja vim.. to je bez diskuze  ;D

fido

Citace: Ladik kdy October 26, 2013, 09:31:43 AM
Odpovidat otazkou na otazku neni slusne :)
Promin, na tvou otazku nemam odpoved. Pravice se u nas zmenila na levici a je pro me zcela nevolitelna,
pokud se v ni nevymeni zazmrdovane pozice, coz je casto cela strana a zustane jen logo. Babis nic cerit
nebude, je to v principu korporativisticky fasista, tudiz levicak. Ve volebni kalkulacce mi vysel az na konci
az za komunisty, takze je jasne, k jakym volbam se on priklani. Pro me zcela nezvolitelny.

Ladik

Odpovidat otazkou na otazku neni slusne :)

fido

Citace: Ladik kdy October 25, 2013, 11:47:27 PM
no a také ne komoušům a socanům

To hovoris o komousich a socanech ze ktere strany?  *974* Tolik socanskych, az komunistickych
zakonu, kolik protlacila nase "pravice", jsme tu nemeli ani za Paroubka.

Ladik

já si nechci nic číst, nedělám si žádné ideály o komkoliv z těch lidí, nikdo z nich to nedělá pro dobrou vlasti, to by musel být nemocný člověk
já jen nebudu dávat hlas někomu kdo je nevolitelný a těm co už ho ode mne dostávali dlouho a potřebují padnout až na dno nebo zmizet úplně, no a také ne komoušům a socanům
mám jinou volbu než to dát někomu kdo jim ten jejich rybník trochu upustí, nebo rozčeří?


petrklm

A mediální oblíbenost se dá snadno vyrobit, když si objekt svýho zájmu párkrát pozveš a dáš mu otázky, který ho ukážou ve vhodným světle...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: elpidio kdy October 25, 2013, 03:22:41 PM
Osobně nevidím moc důvodů proč volit Svobodné, případně Bobo. Svobodní mají na můj vkus příliš utopistický program a Mach mě v tv taky příliš neoslnil. Myslím si, zřejmě na rozdíl ode zbytku můjsoba, že jim byl před volbama dán v médiích (pro fida - i v mainstreamových) více než dostatečný prostor. Což považuji za správné.

To co jsi napsal, povazuji za dobry vtip.

Preskocim soukrome vlastnena media, kde o objektivite nelze hovorit a podivame se na verejnopravni TV, za kterou si platim a mela by podavat
objektivni zpravodajstvi.
http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/568-letity-problem-s-obludnou-manipulaci-volicskou-verejnosti-v-aktualni-podobe-predvolebni-debaty-ceske-televize-s-otevrenou-aroganci-nerespektuji-rovny-pristup-k-politickym-stranam.htm

A ne, opravdu Svobodni v mediich dvere otevrene nemaji:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/247590-rekonstrukce-statu-se-strany-neboji-na-rozdil-od-snemovni-sestavy/

Komentář ČT k výběru hostů:
Česká televize pozvala do předvolební superdebaty zástupce devíti politických stran, které se kvalifikovaly volebním potenciálem v jednotlivých krajích.

Zajimalo by me, jan se objektivne meri "volebni potencial". Zrejme podle medialni oblibenosti, ze...

Ladik

Lihos mam rad lidi jako ty ;)

Krtek

Já na to koukam obráceně elpidio.. Utopie je že něco jako obrovskej státní moloch bude spolehlivě a efktivně fungovat. Tudíž z pohledu Svobodných (a vlastně i lidský přirozenosti) je třeba toho molocha ořezat co nejvíc a nenechat ho pohltit lidi aby se stali jeho neoddělitelnou součástí.
Podle mně se svět vyvinul tak že lidi byli jako jednotlivci případně žili v tlupách. A na ujasnění některých záležitostí (asi obrana hranic tlupy) vzniknuly "státy". Ty měly zabezpečit jeno to nejnutnější jenomže podle měn už to přerostlo.
Dneska se narodí PéZet a už je součástí státu. Musí v něm fungovat jako kolo v soukolí a čerpat z něj energii jako kolečko od ostatních ve stroji. A to je myslim blbě :-(

Lihobaron

Citace: elpidio kdy October 25, 2013, 03:22:41 PM
Občanská povinnost splněna, odcházím na grilované koleno.

tak tomu rikam spravna volba  :lulka:

petrklm

2FPT: tak samozřejmě předpokládám, že změnit by se musela spousta věcí (zákonů i zvyklostí), aby to nedopadlo, jak s přímou volbou prezidenta.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

(1) půjdete volit? - ano
(2) komu dáte hlas? - letos jsem dlouho váhal, ale pak zakroužkoval známého na TOPce
(3) předpokládané volební výsledky?
můj odhad
ČSSD - tak kolem 25%
Ano/Babiš - 16%
KSČM - 15%
TOP 09 - 13%
ODS - 7%
KDU-ČSL - 5,3 %
Úsvit - 5,1 %
Zemanovci - 3,1, ale doufám v 2,9 %
Zelení 2,5 %
Svobodní 1,8 %
Bobo 1,5 %
(4) výsledná vládní koala?
Socani, Babiš, tichá podpoda KSČM, nebo lidovci. Koalice ČSSD + TOP + ANO či lidovci podle mě není moc pravděpodobná, i když Kalousek je schopný všeho.

Osobně nevidím moc důvodů proč volit Svobodné, případně Bobo. Svobodní mají na můj vkus příliš utopistický program a Mach mě v tv taky příliš neoslnil. Myslím si, zřejmě na rozdíl ode zbytku můjsoba, že jim byl před volbama dán v médiích (pro fida - i v mainstreamových) více než dostatečný prostor. Což považuji za správné.

Občanská povinnost splněna, odcházím na grilované koleno.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Citace: petrklm kdy October 25, 2013, 08:57:33 AM
Víš, tenhle názor jsem už slyšel mockrát. Ale nepamatuju si, že by někdo přišel s jednoznačným vysvětlením, proč by to tak mělo bejt.
Dokud u nás nebude ustanovena základní politická kutura (což bude ještě pár generací trvat), vedl by většinovej systém pravděpodobně k zabetonování dvou velkých stran jen s velmi chabými možnostmi vstupu někoho dalšího. Navíc u nás platí hlasování podle poslaneckých klubů, což se s většinovým systémem vůbec neslučuje. Aby to aspoň trochu fungovalo, museli by být poslanci nezávislí natolik, aby je lobbisté museli ovlivňovat každého zvlášť. Dnes stačí předsedu klubu. V celé sněmovně to bude hrstka lidí, která ve skutečnosti rozhoduje o všem podstatném. Ve většinovém systému by byl tento princip ještě zásadně podpořen. Další důvod je ten, že kontinentálnímu pojetí demokracie prostě lépe odpovídá poměrný systém, já na tom nevidím nic špatného, když bude ve sněmovně pět deset stran. To, že si politikové stěžují na složitá vyjednávání, je mi k smíchu. Připadá mi to asi jako kdybych si já stěžoval, že se nemůžu domluvit se svými uživateli, protože jsou hloupí přes počítače. Vyjednávat je přece podstata politiky. Celý marasmus politiky u nás podle mě pramení ze dvou důvodů - absence morálky a absence strategického plánu. Proč, to je na delší debatu.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy October 25, 2013, 07:04:55 AM
Ohledne Babise a jeho az dojemne otcovske pece o ceske zemedelce...stoji za precteni tohle:
http://vitbarta.cz/potraviny-zastavme-rust-cen/1481-pise-mi-zemedelec-pane-barto-babis-nas-drzi-v-hrsti-jsou-nas-stovky.htm#.Umn7eKXhnLQ
Ten clovek je jeden z nejvetsich zmrdu v dejinach ceske politiky.

Kéž by Babiš byl vrcholem...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

October 25, 2013, 09:41:13 AM #39 Last Edit: October 25, 2013, 09:48:13 AM by fido
Citace: Lihobaron kdy October 25, 2013, 09:06:15 AM
cet ste to nekdo vubec?? tohle je jako to proc je babis zmrd zmrdu, jo?? nebo ten clanek este nekde pokracuje??

Mam pocit, zes to hlavne necetl ty. Hned vzapeti se pise, jak cachruje s vykupnima cenama, aby na zaplaceni dluhu
nemeli. Ale budiz ti ke cti, zes precetl aspon pul odstavce. Obvykle se napr. ctenari lziDnes ridi jen nadpisama, proto
se do nich casto medialni mrdky snazi natlacit co nejvic informaci :)

Edit: jinak, kdyz jsme u toho, tak v pripadech, kdy nekdo nekoho vmanipuluje do nevyhodne pujcky, nezastavam nazor,
ze kdyz je nekdo vychcany obchodnik, tak je machr a kdo se necha napalit, je blbec a zaslouzi si to. Jestli ma nejaka
zmena ve spolecnosti zasadni vliv na soucasny marasmus, tak je to prave absence moralky.

Lihobaron

Citace: fido kdy October 25, 2013, 07:04:55 AM
Ohledne Babise a jeho az dojemne otcovske pece o ceske zemedelce...stoji za precteni tohle:
http://vitbarta.cz/potraviny-zastavme-rust-cen/1481-pise-mi-zemedelec-pane-barto-babis-nas-drzi-v-hrsti-jsou-nas-stovky.htm#.Umn7eKXhnLQ
Ten clovek je jeden z nejvetsich zmrdu v dejinach ceske politiky.

Jenže zemědělci si prý velmi často vezmou víc, než je zdrávo a pak zjistí, že jsou v minusu. ,, Babiš pak zatahá za nitky a má je v hrsti

Ta malá družstva  nemají svůj vrcholový management na takové úrovni, aby si spočítal rizika. Podepíšou smlouvu a už se vezou.

Hlavní náplní výkupčího je pracovat na srážce za nečistoty v obilí. Musí mlžit, oblbovat prodejce.

----

cet ste to nekdo vubec?? tohle je jako to proc je babis zmrd zmrdu, jo?? nebo ten clanek este nekde pokracuje??

petrklm

Citace: FPT kdy October 23, 2013, 12:45:13 PM
Většinovej systém by u nás byl podle mě velkým šlápnutím vedle.
Víš, tenhle názor jsem už slyšel mockrát. Ale nepamatuju si, že by někdo přišel s jednoznačným vysvětlením, proč by to tak mělo bejt.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

zkuste kuci pochopit, ze to vubec neni vo babisoj  *753*

petrklm

Citace: fido kdy October 25, 2013, 07:04:55 AM
Ohledne Babise a jeho az dojemne otcovske pece o ceske zemedelce...stoji za precteni tohle:
http://vitbarta.cz/potraviny-zastavme-rust-cen/1481-pise-mi-zemedelec-pane-barto-babis-nas-drzi-v-hrsti-jsou-nas-stovky.htm#.Umn7eKXhnLQ
Ten clovek je jeden z nejvetsich zmrdu v dejinach ceske politiky.
Tak, přidám se - líp bych to nenapsal!
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Ohledne Babise a jeho az dojemne otcovske pece o ceske zemedelce...stoji za precteni tohle:
http://vitbarta.cz/potraviny-zastavme-rust-cen/1481-pise-mi-zemedelec-pane-barto-babis-nas-drzi-v-hrsti-jsou-nas-stovky.htm#.Umn7eKXhnLQ
Ten clovek je jeden z nejvetsich zmrdu v dejinach ceske politiky.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy October 24, 2013, 09:29:42 PM
koho jinyho?? ty co se tady 25let dostatecne predvedli nebo ty co se tam ani nedostanou?? nene, proti stavajicimu marastu treba s dablem..

líp bych to nenapsal :-)))

Lihobaron

koho jinyho?? ty co se tady 25let dostatecne predvedli nebo ty co se tam ani nedostanou?? nene, proti stavajicimu marastu treba s dablem..

atnarfus

Citace: Lihobaron kdy October 24, 2013, 08:28:56 PM
lip bych to nenapsal  OK  *753*

Napsané je to dobře, ale přesto je tento jedinec a jeho hnutí nevolitelné. Pracuji pro jeho nejlepšího kamaráda. Příbuzný maká přímo pro něj jako člen středního managementu (osobně se s ním setkává). Oba jsou exoti, kteří jsou přes mrtvoly. Oba mají zajímavé motto "nikdy jsem nikoho nepřesvědčoval". Schválně, máš představu jak ho uplatňují v praxi?

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy October 24, 2013, 08:06:51 PM
V žádnym případě.

Procpak to? Ty snad mas neco proti legitimnimu nasledovnikovi ceskeho trunu? :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...