Sama doma

Založil Olive, January 28, 2013, 03:04:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jb

jo no, to vlasne nikdy nerekl, proc tak rychle odjel :)

elpidio

Nebo se konečne dozvíme jak to bylo s paní domácí ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

šukal z dámslou botou :)

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy June 16, 2014, 09:03:35 PM
Asi cukal

Máš tam překlep :D
Přitom je to docela divné, protože písmena C a Š nejsou na klávesnici nějak blízko u sebe  :lulka:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

jb

tak lihos asi zabijel hmyz a zrovna mel v ruce damskou botu :)

Jerry.Gunman

Citace: Olive kdy June 15, 2014, 08:53:49 AM
Lihoši, ty dobytku, cos to dělal na zadních sedačkách mého Passatu, že je na stropě otisk dámské boty?! :)

Otázky, na které ve skutečnosti nechceme slyšet odpověď, bychom snad raději ani neměli klást :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Citace: Jerry.Gunman kdy May 24, 2013, 08:07:34 AM
Ono je to taky proto, že dospělý člověk má subjektivně mně času, nežli dítě.

Jenom si vzpomeň na první stupeň základky - to prázdniny představovaly celý vesmír možností, co dělat a provádět, kam si zajít, kam vlézt a co vykutit. A dneska? Ráno vstaneš, jdeš do práce, večer se vrátíš, chvíli žiješ, jdeš spát, ráno vstaneš, jdeš do práce ... A den, týden, měsíc, půlrok kolem tebe proletí, ani si ho nevšimneš

den, měsíc? celej život pane, celej život!

bibo

lihoš je prase :) furt se voblika tak nějak divně :)  zlatej zidan :)

Olive

Lihoši, ty dobytku, cos to dělal na zadních sedačkách mého Passatu, že je na stropě otisk dámské boty?! :)
Asi navždy Volvo V40

Lihobaron


Ladik


Olive

Stalo se něco zajímavého za dobu mé nepřítomnosti?
Asi navždy Volvo V40

bibo


War

Dame si panaka :-)
Saab 2.0i LPG

Ladik

já taky, dojeď :-)

Olive

Achjo, už jsem zase sama doma.
Asi navždy Volvo V40

Krtek

JB držim palce ať se to zlepší jak budeš chtít. Teď jsem pomalu rád že naše trápení trvalo "jenom" cca 1,5 měsíce.

Ladik


Lihobaron

jenomze si zapomel poznamenat, ze delas takhle v noci bo za tmy spatne spis a pres den se pak dochrapes ve vyrifce  :)

Ladik

Jb, drz se, su kkt, pracuji, je pul druhe, hmm, chtel bych byt lihos ;)

brano

Jaj , to su veci  :(

Lihobaron

vsechno jen kecy.. to je jako kdyz podnikatel rekne ze tvrde pracuje 18hodin denne  ;D

Jerry.Gunman

Safra, Jene, máš toho tedy naložíno více než dost...  :-\  :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

jo mimochodem pisu, protoze jsem si vzal dva dny volna :) abych stihl neco udelat i doma..

ono kdyz ti zdravy tata naraz v 60letech dostane mrtvicu..odvezou ho uz v bezvedomi a tyden nevis jestli prezije a je odumrela vetsi cast mozku...mama se z teho slozi.. bydli v 4 patre bez vytahu a dnes uz je jasne ,ze to takto nepujde dal, bo nema pravou pulku tela pohyblivou a mentalne se uvidi.. vseci cumi ,ze zije, zatim nema lebecni kost a tak pul roku jeste po spitalech.. nikdo nechce davat prognozy.. mozou pry jeste nastat komplikace atd.
naraz mama pulku veci neumi, vsecko chce pomoct, je naprasky, nechce byt sama, segra do toho jela na dovo a hlidal jsem tri decka 2,5 a 7 let, v praci kolegyne dostala rakovinu, takze sem tam na vsceok sam, nemozu po ni nic chtit, bo se sesypala taky... 
a do teho jeste zarizuju servis tatoveho auta, at ma kde stat a nove bydleni pro nase.. mama v duchodu s osteoporozou, spatnou pateri, arytmii, co je rada, ze funguje okolo sebe, tak v byte v 4p bez vytahu se o tatu moc nepostara..
takze, kdyz reknu, ze nemam cas tri tydny, nemam ho...
jo a jeste jsem dal vypoved v praci nez toto vsecko zacalo...

takze taky te mam rad lihosu :)

jb

no lihosu obecne ano.. taky rikam, ze to lidi pouzivaji, kdyz se mnou nechcou byt, mluvit apod...kazdy ma cas na to, na co si ho udela a cemu da prednost..
ale ted jsi vedle.. a vsimni, ze pisu tri tydny.. konkretni casovy usek :)


Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy May 24, 2013, 07:22:17 AM
ale je to tak  ;)

Ono je to taky proto, že dospělý člověk má subjektivně mně času, nežli dítě.

Jenom si vzpomeň na první stupeň základky - to prázdniny představovaly celý vesmír možností, co dělat a provádět, kam si zajít, kam vlézt a co vykutit. A dneska? Ráno vstaneš, jdeš do práce, večer se vrátíš, chvíli žiješ, jdeš spát, ráno vstaneš, jdeš do práce ... A den, týden, měsíc, půlrok kolem tebe proletí, ani si ho nevšimneš
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ale je to tak  ;)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy May 23, 2013, 09:57:47 PM
sem byl malej sem si dycky myslil jak dospelaci dys rikaj ze nemaj cas ze toho maj fakt hodne furt, ale ted dys sem dospelej vim moc dobre ze "nemam na to cas" znamena ze je clovek linej nebo se mu nechce a sem na tyhle slova docela alergickej..

pitko, neser ;-)

Lihobaron

sem byl malej sem si dycky myslil jak dospelaci dys rikaj ze nemaj cas ze toho maj fakt hodne furt, ale ted dys sem dospelej vim moc dobre ze "nemam na to cas" znamena ze je clovek linej nebo se mu nechce a sem na tyhle slova docela alergickej..

jb

no posledni tri tydny neni vubec na nic cas...

Ladik

njn, jel jsem párkrát kolem ale venku jen sousedi a jel jsem s kámošem na kole a nestíhal jsem za ním, když jsme jeli do Těrlicka o víkendu :-)
kafe kup, se nezkazí :-)) mám trochu frmol a tak ti co se neozývaj stojí na vedlejší koleji, stíhám sotva ty co se hlásí :-)))

jb

ty woe a ja tu nejaky patek nezaskocim a ladin si tady soukromnici...
a to sem mu chtel kupit kavu, kdyby dojel.. sice levnou v akci ale chtel :)








Ladik

A koukam vidim te zase ;) hezka smecka

Olive

Asi navždy Volvo V40

Ladik

Olivko, rád jsem tě viděl ;-)

Ladik


FPT

Má iPhone a Nokii.

Sent from my Lumia 710 using Board Express
--O-o-O--

Ladik


Olive

Ok, těším se.
Asi navždy Volvo V40

Ladik


FPT

to se prohneš (:
--O-o-O--