Mně už asi vážně někdo nemá rád :-(

Založil Krtek, July 02, 2013, 08:21:32 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 04, 2013, 03:17:24 PM
Já mam teda s policajtama poslední půlrok dobrý zkušenosti :-( Dorazili i do čtvrt hodiny a asi hodinu poměřovali. Včera tu zlítali a vyslýchali celou ves.
Pojišťovák mi volal a daj mi 37 tisíc - 5 moje spoluúčast. Za to to snad dáme nějak do kupy.

Tož aspoň, že polycajti byli slušní. Inu, všude se občas najde pšenice mezi koukolem
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Já mam teda s policajtama poslední půlrok dobrý zkušenosti :-( Dorazili i do čtvrt hodiny a asi hodinu poměřovali. Včera tu zlítali a vyslýchali celou ves.
Pojišťovák mi volal a daj mi 37 tisíc - 5 moje spoluúčast. Za to to snad dáme nějak do kupy.

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy July 04, 2013, 02:09:25 PM
no co mi rikal tata, tak se divim, ze meli vubec na benal a baterky do fotaku...

Já se divím, že vůbec přijeli...
:( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

nicmene z tohoto bych se vzteky v rit urzal.. ani ne kvuli autu, ale kvuli tomu, ze jsem nechytl tu ludru, co ujela...
nicmene auto zamrzi, kor jak se o to clovek stara a nejaka svina mu to dojebe a neni metr

jb

kurde a ted maji nabehnout ti z CSI, udelat rozbor laku a podle typu ma vypadnout na ktera auta a v jakem obdobi se daval ...
aspon to tak ukazujou v televizi :)

no co mi rikal tata, tak se divim, ze meli vubec na benal a baterky do fotaku...


brano

Krtku, drz sa. To je presne to ked ma clovek pocit ze na posrateho aj hajzel padne. V poslednej dobe mam tiez pocit ze je cely vesmir proti mne... Ale oproti tebe si musim povedat ze brnkacka...

T-Diesel

hmm covece tak to je pech :(
skoda mluvit :(

Krtek

A to mam podle horoskopu rok 2013 jako úspěšnej. Děsim se co by znamenalo že bych měl mít třeba trošičku smůly  :BMS:

Jerry.Gunman

Jo, já se takhle před 8 lety vrátil po víkendu - a cosik podobného jsem měl na Škorpiu - akurát že od modré Avia barvy :(

Krťo, nemáš to poslední dobou jednoduché :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo, tak blbě rozhodně neparkuju. Obešel jsem celou vesnici a nikde tu nic nebylo. Asi bych se měl project po okolí a čumět ale fakt nemam náladu na cokoliv :-(

War

to je hnus. soptík odletěl na ten travnatý pás? prohlédni červená auta v okolí :-)
Saab 2.0i LPG

elpidio

Slušný... Jasný znamení který auto si máš nechat.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Fakt mi už asi jebne. Ráno chci ject do práce, přijdu k Soptíkovi a tohle, viz fotky. Policajti si to nafotili, asi nějakej vysmaženej zmrd driftoval a pak ujel. Pochybuju že ho chytnou. Sice mam havarijku ale nevim co bude stát oprava na 9 let starym aute a kolik mi dá pojiš'tovna. Odnes to práh, dveře (nejdou otevřít) a blatník.