Mně už asi vážně někdo nemá rád :-(

Založil Krtek, July 02, 2013, 08:21:32 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

vecinou dys se neco dela s tvrdym je z teho pekna havaryje..  *753*

pidijo: nejednou  ;)

elpidio

Citace: Krtek kdy November 20, 2013, 09:12:02 AM
Dík za osvětu, tak to beru jako přejatý cizí slovo.

Tak teď už jen dát do pořádku název vlákna a pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty  ;)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

November 20, 2013, 09:43:49 AM #53 Last Edit: November 20, 2013, 09:45:34 AM by Jerry.Gunman
Citace: Ladik kdy November 20, 2013, 09:24:13 AM
a bouračka se píše jak? s tvrdým nebo měkkým :-)

Bouračka se píše s měkkým dlouhým Ž, podobně jako ve slově slunce :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

a bouračka se píše jak? s tvrdým nebo měkkým :-)

Krtek

Dík za osvětu, tak to beru jako přejatý cizí slovo.

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy November 20, 2013, 07:43:07 AM
A netvrdl v ní beton ?

JJ, to mi připomíná jeden jistý dialog:
"Napiš, tvrdá pomsta Jouzovi/y"
"Jaký i/y se píše be slově Jouzovi/y?"
"Když tvrdá pomsta, tak tvrdý"

:D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy November 19, 2013, 10:40:18 PM
Jo šlo to z mýho havaryjního. Jinak to nešlo, viníka nechytli.
A vysvětlete mi někdo proč bych měl psát měkký i když havárye neni cizí slovo a r je tvrdá souhláska. Já se rozhod jazykový pravidla vymáhat do důslednosti :-)

Nechci rušiti Tvých kruhů, ale "havárie" zcela 100% slovanského původu nejni :D
http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=3221
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Krtek

Jo šlo to z mýho havaryjního. Jinak to nešlo, viníka nechytli.
A vysvětlete mi někdo proč bych měl psát měkký i když havárye neni cizí slovo a r je tvrdá souhláska. Já se rozhod jazykový pravidla vymáhat do důslednosti :-)

T-Diesel

jo a zuzana psala riba, to sem se dycky valel smichy pod stolem  ;D

sice mi to je vic smutne nez srandovni ale to mi doslo az pozdeji  :)

Lihobaron


Ladik


T-Diesel

havaryjka
tywoe


i kdyz vlastne... h ch k r d t n, tvrde souhlasky, tak proc by to tam nemohlo byt, zejo :)

elpidio

Jak to vlastně dopadlo ? Šlo ti to z havarijního ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Dneska mi dorazily pojistky na další rok povinný je o 50 kč levnější ale havaryjka o 9 stovek dražší. No asi bych moh jít zase za babkou na pobočku a nechat to překalkulovat na nižší cenu. Ale jsem pojišťovně vděčnej že mam čim jezdit tak jim to letos necham bez cukání. Stejně si na to celej rok šetřim.

Krtek

Dneska dorazilo vyrozumění že policie případ odkládá páč neví kdo to udělal. Dle očekávání. Ale i tak budu každou podobnou kravinu hlásit. Přece jim nebudu zlepšovat statistiky.

jb


Lihobaron


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Ladik kdy July 15, 2013, 09:04:02 PM
dnes mi říkala postarší sousedka na dotaz jak se jim daří

prý... táta špatně slyší tak jsem s ním šla na vyšetření aby mu dali naslouchátko a doktorka mu při vyšetření propíchla bubínek!!!!!!!!!!!
dali mu kapky a blabla a prej se to spraví ale bude to horší než to bylo, ...... kurwaaaaaa

mati ma posledni dobou nejaky ekzemy na krku vod slunicka a dys prisla na kozni ja vam to ukazu prej neee, nepriblizujte se ke me..

Ladik

dnes mi říkala postarší sousedka na dotaz jak se jim daří

prý... táta špatně slyší tak jsem s ním šla na vyšetření aby mu dali naslouchátko a doktorka mu při vyšetření propíchla bubínek!!!!!!!!!!!
dali mu kapky a blabla a prej se to spraví ale bude to horší než to bylo, ...... kurwaaaaaa

jb

jenom takova perlicka ze zivota.. na muj dotaz, jak se resi situace, kdy se vyzaduje podpis zadatele na zadost o hlaseni pojistne udalosti a pritom toho zadatel neni schopen po NAHLE mozkove prihode, me bylo odpovezeno nasledujici...
1) podepisete za nej,  na zaklade jim PODEPSANE plne moci
2) lekar napise, ze toho neni schopen.
(mimochodem sem dolozil 3 jejich formulare, hromadu papiru z jip, kde se toto v chorobopisu pise...)

kdyz jsem teda zavolal, ze toto nejsou moznosti, protoze moznost je od slova mozne... se na druhem konci pojistovak skoro urazil.. no nic na druhou moznost, kterou hajil jsem mu rekl, ze lekari dneska NESMI podepsat nic, co neni na predtistenem formulari.. takze jsem ve slepe ulicce byrokratickeho simla..
a na mou jiz recnickou otazku, jak to maji resit lidi, kteri zijou sami, rychlokvaska proskoleny pojistovak pouze mlcel....

jenom taka odbocka od aut.. ze je to vsude stejne...
ale radostny zaver, dnes jsem narazil na asi normalni urednika na stavebnim urade v hnojniku :) praktik v nejlepsich letech tzn cca 50 :), co se neboji i prdnout bez vykladu pravnika...

 

petrklm

Jo, pořád říkám - pojišťovák do domu, hůl do ruky  :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

To ani nevím. Já o něm naposled slyšel od Suchomela jak na ně nadával někdy před rokem.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

ne, poslední události jsem řešil s Českou. Direct u nás snad už není, ne?
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Citace: jb kdy July 15, 2013, 03:06:56 PM
no na to poukazuju uz roky... argumentuju stim, ze at mi sezenou klidne stejne stare a ve stejnem stavu a barve plechy a ja nepotrebuju nove.. chcu to co jsem mel nic vic, nic min... kdyz to umi jenom z novych tak to je jejich vec..  no nenavidim pojistovny, pojistovaky a financni poradce :)

poslední roky si u mejch pojistnejch událostí na amortizaci nikdo nevzpomněl ani vzdáleně, tak jsem doufal, že je to už standard.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy July 15, 2013, 03:06:56 PM
no na to poukazuju uz roky... argumentuju stim, ze at mi sezenou klidne stejne stare a ve stejnem stavu a barve plechy a ja nepotrebuju nove.. chcu to co jsem mel nic vic, nic min... kdyz to umi jenom z novych tak to je jejich vec..  no nenavidim pojistovny, pojistovaky a financni poradce :)

Njn, pojišťovák a finanční poradce, toť takměř 100% spolehlivé synonymum  pro podvodníka a zloděje
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

Citace: FPT kdy July 10, 2013, 10:28:53 PM
nn, žádná amortizace, nemají na to právo, ale pořád to zkoušej. u nás už to proběhlo několika soudy se stejným výsledkem. já jsem nehodu nezavinil, proto na to nebudu doplácet.

no na to poukazuju uz roky... argumentuju stim, ze at mi sezenou klidne stejne stare a ve stejnem stavu a barve plechy a ja nepotrebuju nove.. chcu to co jsem mel nic vic, nic min... kdyz to umi jenom z novych tak to je jejich vec..  no nenavidim pojistovny, pojistovaky a financni poradce :)

Krtek

no práh a kus blatníku se musí vyříznout. Vrchní oblouk tam asi dávat nebudou ale musí se to koupit v celku

elpidio

Taky mi to přijde jako blbost. Udělal bych dveře s lakem. Vždyť takovou hodnotu už to nemá ani celý, ne ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

NiceOne

Opravdu chces jit do vymeny celeho boku? Nebude to vic skody nez uzitku?

Krtek

já vim ale neni to prostě zatim automat, no. Dostaneš to z nich až potom buďto soudem nebo nějakou tou vymahací službou. mně by se teď hodilo najít toho zmrda co Soptíka zmrzačil. To bych možná i kapku vydělal. Dneska jsem se v práci dozvěděl že se to musí dát za desítku opravit úplně v pohodě. Kapku srovnat, troška kitu, přestříknout a je to.... No moje představy jsou dost jiný.
Ale už dorazily dveře a je objednanej celej bok (blatník, prah a lem střechy s levym přednim sloupkem jsou jeden kus)

FPT

nn, žádná amortizace, nemají na to právo, ale pořád to zkoušej. u nás už to proběhlo několika soudy se stejným výsledkem. já jsem nehodu nezavinil, proto na to nebudu doplácet.
--O-o-O--

ferinom

Citace: Krtek kdy July 10, 2013, 09:48:32 PM
Co vídam v okolí tak mam pocit že ne. Muj šéf měl poslední dobou 2 havárky. Šlo to z PR viníka a vždycky to odsral on. Amortizace a nevim co k tomu. Nakonec oprava za 30, pojišťovna dala 15 a můžeš se soudit debile. Nějaký ty vymahači mu z toho dostali alespoň půlku takže stejně 7,5 doplácel. Prvně to měl obdobný. Tahne se mu to už přes rok. Tak jsem skeptik dokud nebude Soptík zase na kolech a prachy na účtě.

z PZP si amortizaciu zarataju vzdy.  Z HP len spoluucast a ak je znami vinnik, tak tu si z jeho PZP mozes uplatnit. Takze ak to nie je totalka, tak oprava z HP je vyhodnejsia.

Krtek

Co vídam v okolí tak mam pocit že ne. Muj šéf měl poslední dobou 2 havárky. Šlo to z PR viníka a vždycky to odsral on. Amortizace a nevim co k tomu. Nakonec oprava za 30, pojišťovna dala 15 a můžeš se soudit debile. Nějaký ty vymahači mu z toho dostali alespoň půlku takže stejně 7,5 doplácel. Prvně to měl obdobný. Tahne se mu to už přes rok. Tak jsem skeptik dokud nebude Soptík zase na kolech a prachy na účtě.

Lihobaron

Citace: Krtek kdy July 10, 2013, 08:57:58 PM
Za to se to snad v pohodě opraví jestli tam nevyskočí nějakej špek.

tyvole proto snad pojisteni je, ne??

Krtek


T-Diesel


Krtek

Dneska mi přišlo vyjádření z pojišťovny. je to lepší než jsem čekal. Škoda 39 tis - 5 tis spoluúčast a dostanu teda 34. Za to se to snad v pohodě opraví jestli tam nevyskočí nějakej špek.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 04, 2013, 03:17:24 PM
Já mam teda s policajtama poslední půlrok dobrý zkušenosti :-( Dorazili i do čtvrt hodiny a asi hodinu poměřovali. Včera tu zlítali a vyslýchali celou ves.
Pojišťovák mi volal a daj mi 37 tisíc - 5 moje spoluúčast. Za to to snad dáme nějak do kupy.

Tož aspoň, že polycajti byli slušní. Inu, všude se občas najde pšenice mezi koukolem
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Já mam teda s policajtama poslední půlrok dobrý zkušenosti :-( Dorazili i do čtvrt hodiny a asi hodinu poměřovali. Včera tu zlítali a vyslýchali celou ves.
Pojišťovák mi volal a daj mi 37 tisíc - 5 moje spoluúčast. Za to to snad dáme nějak do kupy.

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy July 04, 2013, 02:09:25 PM
no co mi rikal tata, tak se divim, ze meli vubec na benal a baterky do fotaku...

Já se divím, že vůbec přijeli...
:( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

nicmene z tohoto bych se vzteky v rit urzal.. ani ne kvuli autu, ale kvuli tomu, ze jsem nechytl tu ludru, co ujela...
nicmene auto zamrzi, kor jak se o to clovek stara a nejaka svina mu to dojebe a neni metr

jb

kurde a ted maji nabehnout ti z CSI, udelat rozbor laku a podle typu ma vypadnout na ktera auta a v jakem obdobi se daval ...
aspon to tak ukazujou v televizi :)

no co mi rikal tata, tak se divim, ze meli vubec na benal a baterky do fotaku...


brano

Krtku, drz sa. To je presne to ked ma clovek pocit ze na posrateho aj hajzel padne. V poslednej dobe mam tiez pocit ze je cely vesmir proti mne... Ale oproti tebe si musim povedat ze brnkacka...

T-Diesel

hmm covece tak to je pech :(
skoda mluvit :(

Krtek

A to mam podle horoskopu rok 2013 jako úspěšnej. Děsim se co by znamenalo že bych měl mít třeba trošičku smůly  :BMS:

Jerry.Gunman

Jo, já se takhle před 8 lety vrátil po víkendu - a cosik podobného jsem měl na Škorpiu - akurát že od modré Avia barvy :(

Krťo, nemáš to poslední dobou jednoduché :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo, tak blbě rozhodně neparkuju. Obešel jsem celou vesnici a nikde tu nic nebylo. Asi bych se měl project po okolí a čumět ale fakt nemam náladu na cokoliv :-(

War

to je hnus. soptík odletěl na ten travnatý pás? prohlédni červená auta v okolí :-)
Saab 2.0i LPG

elpidio

Slušný... Jasný znamení který auto si máš nechat.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Fakt mi už asi jebne. Ráno chci ject do práce, přijdu k Soptíkovi a tohle, viz fotky. Policajti si to nafotili, asi nějakej vysmaženej zmrd driftoval a pak ujel. Pochybuju že ho chytnou. Sice mam havarijku ale nevim co bude stát oprava na 9 let starym aute a kolik mi dá pojiš'tovna. Odnes to práh, dveře (nejdou otevřít) a blatník.