Konec osoby blízké....

Založil Gogo, January 22, 2013, 06:37:51 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Konec osoby blízké....

je mě lhostejný...
jsem tím nadšen...
se mě nelíbí...
zásah do práv a svobod daných ústavou...
mě ukázal o co námi voleným zástupcům opravdu jde.

FPT

jako promiň, ale možnost nevypovídat proti sobě nebo osobě blízké je snad jednou z naprosto základních svobod, ne?
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 22, 2013, 10:28:44 PM
Průser je asi fakt ten že v 80% to byla výmluva. Nevěřim že ta většina neusvědčených lidí doopravdy nevěděla kdo z rodiny s jejich autem jel. Tak holt trotl z ouřadu udělá zle všem. Teď když se s manželkou střídáme prakticky o 3 auta bych jim to rád znepříjemnil.

Dobre, s temi 80% souhlasim-a ono jich mozna bylo i vice, ale jedna ze zakladnich pravnich zasad  civilizovanych zemi byvala ta, ze dukazni bremeno je na strane zalujiciho a dokud nekomu nejni jednoznacne prokazana vina, ma se za to, ze je nevinny. Tady se ale (samozrejme po hlavickou pachani vseobecneho dobra) vracime do stredoveku a inkvizice, kdy clovek, jakmile byl jednou obvinen, mohl:
(1) byt umucen pri "vysetrovani" - to nam zatim nastesti nehrozi
(2) se priznat a byt upalen jako kacir
(3) se nepriznat a byt upalen jako obzvlaste zatvrzely kacir, jemuz silu musi dodavat leda Dabel

A ted jsme na tom podobne. Jakmile  Ti dojde fotka, jsi zaroven obzalovan i odsouzen bez realne moznosti obrany. Jj, za par let mozna budeme (opravnene) vzpominat na socik se slzou v oku, kolik svobody ze jsme to tehda meli a jak jsme si ji nevazili...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

zas dalšie ukrátenie slobod a občianskych práv. takto krôčik po krôčiku sa vrátime spred rok 89.

Krtek

Průser je asi fakt ten že v 80% to byla výmluva. Nevěřim že ta většina neusvědčených lidí doopravdy nevěděla kdo z rodiny s jejich autem jel. Tak holt trotl z ouřadu udělá zle všem. Teď když se s manželkou střídáme prakticky o 3 auta bych jim to rád znepříjemnil.

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy January 22, 2013, 08:23:30 PM
Proboha, Ladiku, jaka VYMLUVA!!!!
Pravo mit moznost odmitnout vypoved proti sobe nebo svym pribuznym jsme meli uz za hlubokeho "habsburskeho utlaku"  To uz muzeme odmitnout vymluvu obhajce, kdyz uz jsme v tom...

zkráceně výmluva, nemám čas, pracuji ;-)

Jerry.Gunman

Proboha, Ladiku, jaka VYMLUVA!!!!
Pravo mit moznost odmitnout vypoved proti sobe nebo svym pribuznym jsme meli uz za hlubokeho "habsburskeho utlaku"  To uz muzeme odmitnout vymluvu obhajce, kdyz uz jsme v tom...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

jj kua morální slovní statut....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

Citace: Gogo kdy January 22, 2013, 07:03:55 PM
to je co mě se.e nejdřív kecy, jak je bodový systém potřeba, kvůli snížení nehod, agresivity, nedodržování....atd   A naJEDNOU prd JDE JEN A JEN O POKUTY.
Pokud chtějí pokuty (peníze) tak at pro to kua něco dělají, však můžou být lopicajti všude ...ale to nééé, snížit počty a vybírat u automatu-hnus velebnosti HNUS.

jeste je tu spousta prostoru, kde se da automaticky vydelavat na pokutach :-)
http://www.youtube.com/watch?v=dz4HEEiJuGo

Ladik

jde o to shrábnout prachy bo body se jim dát nebude dařit jako doposavad
výmluva je pořád možná ale platí majitel

Gogo

to je co mě se.e nejdřív kecy, jak je bodový systém potřeba, kvůli snížení nehod, agresivity, nedodržování....atd   A naJEDNOU prd JDE JEN A JEN O POKUTY.
Pokud chtějí pokuty (peníze) tak at pro to kua něco dělají, však můžou být lopicajti všude ...ale to nééé, snížit počty a vybírat u automatu-hnus velebnosti HNUS.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Jako obecný problém mne to sere. Je neuvěřitelné jaké kličky si naši zákonodárci dokáží najít. Tentokrát jde o snadný výběr pokut za přestupky zaznamenané automatem, příště naroubují podobný blud v jakémkoli jiném oboru.

Lihobaron


petrklm

No co... já to nikdy nepotřeboval a myslím, že ani potřebovat nebudu. Alidi stejně vymyslej jinou fintu, češi jsou kreativní :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Tož chlopi co na to říkáte, dneškem zatli típec osobě blízké.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...