Pivo, Beer, tekutý chleba

Založil Gogo, January 22, 2013, 01:40:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Váš názor na PIVO

Miluji pivo
Není to jen nápoj, je to vše v jednom
Rád si dám sklenku
Občas si jedno-dvě dám
Zbytečná otázka-ad volba 1)
Preferuji 10°
Preferuji 12°
Preferuji 13° a více
Ostatní nápoje jsou v podstatě zbytečné
Moc ho nemusím
Nesnáším pivo

Ladik

já mám za večer druhý kafe, sou tu smajlíky na kafe? bo já jak píču do těch rychlých odpovědí tak je nevidím

Lihobaron

ja ne.. dneska sem koupil irish whiskey vod petersona, ted cekam na veceri a pak hupsky dupsky az dorana bileho  *753*

Gogo

 pivo3 pivo3  ale to doženu, mám práci tak do 2 hod.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


Gogo

Jsem si právě otevřel druhého lobkowitze nooo dá se to dáááá.  pivo1
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

stejne.. to pivo.. to je ale napoj..

ferinom


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

 pivo1 pivo2 pivo3   testuji....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

u nás to nedávaj, asi nějaký regionální vysílání  :)

elpidio

Dost hrůza. Pít se to stejně moc nedá. To je na Rondu, ne na Zbrojovce.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

ono všeobecně na pivo bývají jedny z lepších reklam....hoši další lopaty...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

co pravite na reklamu na starobrno?
jak tam zpiva manik basem na stadionu zbrojovky
... vzhurumodrobilevlajkyvzhurubrnokooometaaaa... :)

sem premyslal esi to spis neni reklama na hokej

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 27, 2013, 04:09:06 PM
I když škoda, že nemám černé-na volby, bylo by to stylové :-)

a to já zas kvuli volbam menit zvyky nehodlam :lulka:

Gogo

Romko klidně můžeš :-))
Tondo vydrží, ale muselo by mít nožičky a nebo prsten (......jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže)
Jinak mám holt slabou vůli a vééélkou žízeň :-)
I když škoda, že nemám černé-na volby, bylo by to stylové :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Dal som si staaavu z kyslej kapusty, to by som asi nemal zapijat jednym vychladenym, co? :-)

T-Diesel

to tam jako delej vydrzi?
nebo to mas misto sedmeho schoda?

Gogo

No já jsem koupil 2 basy Bernarda 12°tak nemusím šetřit, jedna už je v prachu...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

je to tekutý chleba? je! tak co? :)

Lihobaron

ja mam pivo hodne rad ale radsi vobedvam jidlo  :D

Romanius

ja si to šetrím na zajtrajší obed :)

Gogo

Já dnes vychlazená 12° Bernard nooo nejni to špatné pití....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Jo, tomu rozumím :). Když na chalupě zedničím, vypiju i pět piv za dopoledne, jen to musí bejt nejvejš ta desítka. Jinak by snad ani malta nedržela na zdi  *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Krtku, nejde o cenu a objem woe, ale výživovou hodnotu-hod si to du excelu, jak je pívo zdravé :-)))
Nealko sice méně, ale co už, když člověk řídí. Zjistil jsem, že čepovaný Birel, je slušně pitelný-teda jako náhražka kvůli tekutinám!!!
Preferuji raději silnější-hutnější...plnější piva, ale při práci venku kolem chalupy, je 10° (i 8° by stačilo) tak nějak lepší.  Ono to chce řidší a méně výrazné chutě,
při kopání sklepa jsem komparační metodou přišel na to, že ideál je tzv. europivo-značka neznačka chuť se nemění.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

Citace: LPT kdy January 23, 2013, 09:00:58 AM
jůůů, fido, myslím, že si budeme mít při flashování sápa o čem povídat (:

:-) V zemi "pivaru", kde je neslusne tvrdit cokoliv jineho, nez "Plzen je nejlepsi pivo na svete", je
kazda debata o pivu osvezujici.


Ladik


bibo

šmarja máte problémy vezmu to co má hezkej vobal a hotovo

FPT

jůůů, fido, myslím, že si budeme mít při flashování sápa o čem povídat (:
--O-o-O--

fido

January 23, 2013, 08:35:02 AM #26 Last Edit: January 23, 2013, 08:44:12 AM by fido
Citace: Krtek kdy January 22, 2013, 10:24:29 PM
Zaujalo mně jak Fido zmínil Postřižiny :-) Naši kupujou už léta páně v Penny Staročecha což je to samý (ještě předloni za 3,90 kč), teď to prodávaj i jako Postřižiny nebo Grešláka v Tescu. Já myslel že tu nikdo piva týhle cenový relace nepije.

Postriziny jsem mel Pepinovu desitku a jak desitku nepiju, protoze je pro me desne vodova, tak tahle byla vysoce pitelna.
Kdyz delas v lete neco venku na slunicku a nechces byt za chvili na kasi, tak je desitka idealni. Pak Francinuv lezak,
ktery ma jen lehkou oxidacni pachut, ale jinak vyborny, pak Nezny Barbar, Bogan a Svatecni special. Vsechny 3 vyborny.
Cena vetsinou nevypovida o kvalite nic, spis o marzi. Klaster ma vynikajici premiovy lezak a bezne ho prodavaji
pod 10kc. Plzen za skoro 20 a casto se neda pit.

Nevim, co prodavaji v Penny, ci Tescu, neznam Starocecha (jen pred par lety jsem ho pil na navsteve v Jiznich Cechach
a chutnalo to jako vodou redene pivni zvratky) a nevim, jaka je mezi nima a Postrizinama spojitost. Jestli to pro ne vari,
tak je to mozne, ale to, ze to opusti brany stejneho pivovaru neznamena, ze jde o stejne pivo.

Edit: tak jsem zapatral a Starocech se vari skutecne ve stejnem pivovaru - Nymburk:
http://pivnirecenze.cz/10889-recenze-starocech

recenze je na nej vcelku pozitivni, takze se asi zlepsili. Nicmene, podle obsahu alkoholu 3,5% ve Starocechovi
a 4,1% v Pepinove desitce nejde o stejne pivo, ktere jsem pil. Parametry se spise podobaji Postrizinskemu
vycepnimu, ktere ma taky 3,5%, ktere ovsem neznam.

Edit2: tak zrejme to neni ani Postrizinske vycepni, protoze podle testu to vychazi uplne jinak:
http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=test/test-dnes-levna-piva.htm

takze jak jsem psal - ze to vyjede ze stejneho pivovaru, opravdu neznamena, ze jde o stejne pivo.

Ladik

mě zaujalo .... našim 4 bedny na tejden .... :-)

brano

Fuuuu... Pivo z plastu, to by som nedal. Uz len z principu. Tak isto ako vino z krabice  :WTF: Barbari.

Krtek

Já taky hlasoval že ten zrzavej patok nesnášim. nicméně díky cenový politice si často dam k jídlu nealko pivo v hospodách atd. Prostě to vyjde levnějš v poměru cena/obejm než blbá minerálka BMS. I když mi to většinou zkazí pořitek z jídla.Zaujalo mně jak Fido zmínil Postřižiny :-) Naši kupujou už léta páně v Penny Staročecha což je to samý (ještě předloni za 3,90 kč), teď to prodávaj i jako Postřižiny nebo Grešláka v Tescu. Já myslel že tu nikdo piva týhle cenový relace nepije.
Manželce kupujem buďto Braník dvoulitr nebo Březňáka, taky dvoulitra. Kdo by se tahal s lahváčema. (stačí že našim beru na tejden 4 bedny :-()

Ladik

Citace: Gogo kdy January 22, 2013, 08:15:50 PM
no joooo   to je Stela to je jasan...

Stelu jsem měl motorečku 50ccm
pivo stela jsem pil asi 2x

Gogo

no joooo   to je Stela to je jasan...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

občas si něco dám, značky Vám neřeknu, co je Vám do toho
nejradši piju pivo v létě u mooře takže si dovedete představit, že to nebude nic moc, takový ty žlutý čůránky ;-)

ale volit budu švarcenegra to si pište


Gogo

ooo nepije pivo bědny člowěk...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Vzhledem k tomu, že nepiju nic alkoholického, mně pívo nic moc neříká :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Gogo kdy January 22, 2013, 06:33:03 PM
Také jsem rád, za pestrou nabídku piv, pokaždé si vyberu :-)
Rád testuju nové, z malých rodinných pivovarů, ale jako běžnou denní konzumaci snesu Starobrno (jen čepované), Bernarda, Lobkowitz, Plzeň, 11°Gambrinus-Excelent  a poslední dobou také Radegast....mám raději hořké piva, ale časem se to mění, jednu dobu jsem pil dost Budvar.

Na takovy to kazdodenni zapijeni obeda/vecere beru toho Rychtare, Klaster a dost dlouho jsem bral Lobkowitze, ale pak se nejak
zkazili - je takovy lehce nakysly. Jeste je slusny postrizinsky - delaj vytecnou desitku. Plzen snesu jen sudovou v dobry hospode.
Tankova neni zarukou, ze to hospodsky neotevrel a nechcije do toho (casto tak totiz chutna) a lahvova ma priserne kolisavou
kvalitu (narozdil od te, kterou za mene penez prodavaji v Deutschelandu),  coz mi u premioveho lezaku za 20kc pripada jak
vysmech - takze je bojkotuju, protoze me serou. Nekolikrat se mi stalo, ze jsem koupil nepitelnou basu a pak jsem ji s nechuti
musel dopijet. Gambrinus se da nefiltrovany, jinak mi nechutna. Kdysi se jeste dal Staropramen, ale co zmenili lahev, to chutna
a smrdi jako vyvar ze spinavych ponozek. Proste se velkym pivovarum vyhybam... po zkusenostech s homebrewingem mi pripada,
ze s kvalitnima surovinama je spis vetsi problem vyrobit hnusne pivo, nez dobre, takze je podeziram, ze to musi priserne fixlovat,
kdyz dokazou produkovat takovy patoky.

Gogo

nj ale proč to začalo?? Já měl za to, že původní zakladatel značky odešel do USA a tam začal pod stejnou značkou vařit zase pívo, pak by myslím, měla být značka jeho...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ja volil "nesnasim pivo"  *886*