Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

v pondělí mám v plánu s kámošem z Blavy udělat výlet na moto do Alp zda už se dá vyjet na GC, tak doufám, že se vyčasí
takže pondělí až středa tu nejsem asi Fido kdybys něco potřeboval poradit :-)

Lihobaron

chcije a chcije.. akorat posledni dobou me vsechno tak nejak nechava v klidu.. nebo lip receno, nejak tak na to vsechno posledni dobou mrdam  :)

Ladik

Tyyy jo, prazaci jsou jeste tady ;)


T-Diesel

ty predpovedi su stejnak divne, maju komp za miliardu a je to furt padesat na padesat, toz to mozu vestit aj ja trebas z chupu lakyho.

FPT

jak tak koukám na meteoradar, tak jsem rád, že jsme zůstali v Ostravě. je tu nádherně.
--O-o-O--

elpidio

Není to spíš  pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 pivo3 ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy May 05, 2013, 07:27:01 PM
Tady je to všechno. Celá pravda.

kvALITNI STRANKY.. MAMA rad ty\hle cteni kde dyš ZACNU CIST VOdo konce doctu lip nez niormalnoe VODOzvrcha pivo1

elpidio

Tady je to všechno. Celá pravda.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

kua tak o pocasi ani nemluvit... jejich superpocitac ma asi nejaky bug nebo fail... popr virus...
tu miliardu ci kolik meli radsi rozdat na destniky .. :)

fido

Citace: brano kdy May 03, 2013, 10:30:49 PM
Tak 50 percent dokazem predpovedat aj podla Huga :)  Ale za to pocasie mozu zidobolsevici v krajine velkeho Satana a HAARP a chemtrails a FICO!

Hmm, zidobolsevici, satan, haarp, chemtrails... ty se nejak vyznas! Doufam, ze me nehodlas pripravit o titul korunovaneho konspiracniho paranoika  *886*

brano

Tak 50 percent dokazem predpovedat aj podla Huga :)  Ale za to pocasie mozu zidobolsevici v krajine velkeho Satana a HAARP a chemtrails a FICO!

fido

Me obecne fascinuje, jak vzdycky vylezou s nejakym vzoreckem, ci teorii, ktera s jistotou predpovida globalni klimaticke zmeny na desetileti
dopredu, ale potrebuji extremne nadupane pocitace, aby dokazali s 50% pravdepodobnosti nasimulovat, jake bude pocasi pristich 5 dni.
To mi fakt hlava nebere...

brano

Tomu by som neveril, podla mna sa nas snazia nachytat  *974*

fido

Najnovšie merania americkej kozmickej agentúry NASA dokazujú, že oxid uhličitý CO2 sa v zemskej atmosfére chová ako ochladzovač. Výsledky výskumného centra NASA Langley potvrdzujú, že až 95 percent škodlivých slnečných lúčov blokujú pred vstupom na zemský povrch skleníkové plyny CO2.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/klima-fatalni-omyl-vedcu-o-pricine-klimaticke-zmeny-fhf-/p_klima.asp?c=A130502_100535_p_klima_wag

jb

no, evidentne pocasi ceka, az prezuju.. protoze jsem neprezul jako kazdy rok tj. v pulce brezna, porad snezilo... nebyl impuls :) ja kazdy rok prezuju stejne, pak na den nasnezi posledni zachvev zimy a je klid a 15st .. takze zitra to prezuju a bude po zime :)

fido

nove nazvy mesicu:
Zimen, umor, snehen, studen, bahnen, chcijen, chcijenec, slunen, prsi, mlhen, snehopad, mrzinec.

Ladik

Stale snezi, chce se mi blit, letos bylo jaro v utery, pristi tyden snad uz bude leto ;)

Lihobaron


atnarfus

Na vysočině jenom zmrzlé zbytky. Sněhulák (zajíček) nám ale od neděle pořád ještě stojí.

Dnes jsem ale cestou z práce myslel že zmrznu. Vítr jako prase, horizontální sněžení, prostě hnus.

Gogo

kua o velikonocích 70cm, před tím ve středu 15, dnes dalších 10cm...no a něco tu ještě leželo...kua se na to fakt jako můžu už vys... jestli na 1-2 dny přestane
sněžit, tak se stěhuju do piči.
Kua asi Vám to vyfotím, ale ani to se mě nechce...děkuji bohu za 4x4!!!!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

tyvole v Lyse asi jak jinak :)

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy April 03, 2013, 03:54:47 PM
Hlásím, že podle očekávání jsou Teplice na suchu - ani vločka :)

u nás v Lysé je také celkem vložko, ehm... tedy vločkoprosto
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

to ja krasa.. tady taky prd, a docela me to vadi.. bud teply jaro, nebo zimu ale se snehem!!

petrklm

Hlásím, že podle očekávání jsou Teplice na suchu - ani vločka :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

JJ, jak že to zpívá ten Nohavica?
Večer to odhážu, namažu záda
vyhlídnu z okna - a zas kurva padá!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

neskaj byl za mnu gogo cely nestastny ze nemoze najit chalupu jak je zafukana snehem, pry mu za velikonoce pripadlo 70 cm snihu :)

jb


jb




uz jsem povolal stavebni stroje... to hazeni cloveka bavi jenom par hodin :)

ale lidi tu jsou osobnosti.. je duben a proto serem na pocasi a jedem jak v dubnu :) .. cesta do havirova a jedno auto vysplhalo na svodidla stylem snowboardak... tzn kolmo ke svodidlu a dalsi po par stech metrech skoncil ve skarpe..  ale lepsi mrtvy nez druhy :)
a cigani ti jezdili na kolech i kdyz zapadly sypace...   

Ladik

už to zase taje a nesněží ale břečka je řádná

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy April 03, 2013, 12:08:49 PM
noooo napadlo dalších aspoň u mne ve dvoře 10cm sněhu a světe div se stáááááále sněžíííí

Zítra navečer valím n aMoravu - tak to se asi bude hodit, když si do kufru přibalím řetězy a lopatu, ne?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

noooo napadlo dalších aspoň u mne ve dvoře 10cm sněhu a světe div se stáááááále sněžíííí

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Pokud nám to červenec a srpen moc neposerou, máme se prý těšit na krásnou zasněženou celoroční zimu :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Tak se prý máme těšit na další vánoce, které se svými chumelenicemi dojdou ještě teď v dubnu

http://www.novinky.cz/domaci/297800-do-ceska-vtrhne-dalsi-vlna-snezeni-varovali-meteorologove.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

to je nadhera ten snih kua..

Ladik


Lihobaron

kua mrzne jo?? mam vod soboty v aute bedynku..

bibo

a je to tu bez sněhu akorát ta teplota kolem 0 je hnus vlezlej

Ladik


brano

Neverím. Pošli foto !

Ladik