Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

T-Diesel

hustokrute :)

a ve vetsim uz to sem dat neslo? *909*


bibo


T-Diesel


Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

kalamitáááááá :) som dnes zrušil výjazdy, všade sa stojí a šmýka :)

bibo

taky ani vločka jen včera  krapet poprchávalo při-2

Gogo

Tak tady u nás už 2 dny ani vločka :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

no ja mel jen jedno tenkrat, ja vic nezvladnu.. dalsi sem se snazil zkusene lejt dolu pod stul, snad si toho nikdo nevsim, skoda jen ze u hajzliku dole se pak nedalo chodit..

Gogo

že po pěti...woe tož to přidej a hooodně...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: T-Diesel kdy January 16, 2013, 08:26:53 AM
Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 06:09:08 PM
Citace: T-Diesel kdy January 15, 2013, 05:50:11 PM
Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 05:05:40 PM
Me se líbí ze at máme jakékoliv téma tak hned na druhe stránce už je o něčem jiném :-) jedna stranka o počasí a dvě o slupkách woe :-)))

ze zrovna teba to pohorsuje
hlavne ty si v tem prebornik!  :o  :P

myslím, ze mě mas porad ve špatné škatulce, psal jse něco o tom že mi to vadí?

a a a a a jaka skatula?
nevidis tam ty smajliky? nesmis brat secko jak to vypada na prvni pohled ;)

smajlíky? myslíš ty křivé ksichty co vypadají jak gogo s lihošem na srazu po pěti pivech? :)

T-Diesel

Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 06:09:08 PM
Citace: T-Diesel kdy January 15, 2013, 05:50:11 PM
Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 05:05:40 PM
Me se líbí ze at máme jakékoliv téma tak hned na druhe stránce už je o něčem jiném :-) jedna stranka o počasí a dvě o slupkách woe :-)))

ze zrovna teba to pohorsuje
hlavne ty si v tem prebornik!  :o  :P

myslím, ze mě mas porad ve špatné škatulce, psal jse něco o tom že mi to vadí?

a a a a a jaka skatula?
nevidis tam ty smajliky? nesmis brat secko jak to vypada na prvni pohled ;)

Ladik

Citace: Gogo kdy January 15, 2013, 10:59:07 PM
no právě, já jsem na samotě, toho se bojím, ale já po nich fakt moc toužím- 2-3  jen tak at kvokají kolem domu, a je jasné, že zemřou leda stářím!!!

slepičí polévka je dobrá, pomalu vařit, osladit cukrem, vylít ... :-)

Gogo

no právě, já jsem na samotě, toho se bojím, ale já po nich fakt moc toužím- 2-3  jen tak at kvokají kolem domu, a je jasné, že zemřou leda stářím!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

akurát som dnes s kamarátom kecal o slipkach, kozách, ovcách, prasátkách ... :)
chovali každý rok dve prasce, akurát zabíjali nedávno a už dalšie nechcú. rolu postupne zatrávnil, sliepok asi 10, ale tie majú výsostné postavenie - nezabíjajú ich, ked po 5 rokoch nejaká pojde, tak ju pochovajú :) Uvažuje akurát nad ovcami, lebo nestíha ani kosiť, tak by sa šikli. akurát som na jeseň plánoval nejaké slepičky, ale sme na kraji dediny, je tam až moc živo, líšky a kuny by to asi vyzabíjali ...

Lihobaron

proto pisu: spravnej synek pochopi  ;)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 15, 2013, 09:50:37 PM
spravnej synek pochopi a de rad se sazenim pomahat OK
správný synek by se zeptal proč nic nevyrostlo ;-)

Lihobaron

spravnej synek pochopi a de rad se sazenim pomahat OK

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 15, 2013, 09:46:56 PM
tohle je jak kdo.. znam lidi co stihaj sousty veci tak nejak v klidu a znam lidi co horko tezko zvladnou vyhrnout snih kdyz nachumeli..

jenže oni tenkrát chtěli všecko najednou a měli velký oči
pak přišla choroba a malýmu synovi musel vysvětlovat že šel sázet králíky na zahradu :-)))

Lihobaron

tohle je jak kdo.. znam lidi co stihaj sousty veci tak nejak v klidu a znam lidi co horko tezko zvladnou vyhrnout snih kdyz nachumeli..

Ladik

švagr když koupili baráček tak byl taky zblblej a chtěl všecko chovat a pěstovat
měli králíky, slepice, prase, dvě kočky, sázeli kde co, kopali, orali, sklízeli, ovocný stromky kupovali
po deseti letech mají na zahradě jezírko s rybičkama, pár stromečků co rostou ale moc neplodí, jednoho psa venkovního a jednoho malýho psa mazla domácího

pohodička, klídeček, choděj do práce a domů chodí odpočívat a né se udřít

Lihobaron

ja nerikam ze sou slepice nahovno, jen ze ja bych je nechtel.. a tady taky litaj kanata a problemy stim nejsou.. mozna maly kuratka.. spis kuna nebo neco takovyho dys to vobjevi.. ale dyz budes mit poradnyho kohouta, bych neresil, soused na noc nezavira a pohoda..

Gogo

šak o slepicích je pořád o počasí nééé :-)
Ale jinak máš Ladíku recht, tohle mě tady úúúplně medí... :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

já zase slepice moooc chci, nevím proč, všichni mě to vymlouvají, sousedi, kámoši žena, dcera ale je to můj sen tak holt budou.
Zavírat je budu, ale tady jsou i Káňata, Poštolky a některé kua vypadají jako Kon doři, tak abych nemával slepicím do výšky 150m....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

pes a kocky uplne vpohode, moje kocky chodej semnou k sousedoj kde maj vostryho vlcaka-fenu a uz jim nic neudela.. je potreba ale postupne na ne zvykat a pohoda.. muj pes byl taky s kockama kamos, chrapaly s nim v boude.. jinak dva kohouti ve mnozstvi cca 30slepic uz by meli bejtm voni se vobcas porvou ale udelaj si mezi sebou poradek sami.. ale ja bych slepice nechtel..

Ladik

Citace: T-Diesel kdy January 15, 2013, 05:50:11 PM
Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 05:05:40 PM
Me se líbí ze at máme jakékoliv téma tak hned na druhe stránce už je o něčem jiném :-) jedna stranka o počasí a dvě o slupkách woe :-)))

ze zrovna teba to pohorsuje
hlavne ty si v tem prebornik!  :o  :P

myslím, ze mě mas porad ve špatné škatulce, psal jse něco o tom že mi to vadí?

T-Diesel

Citace: Ladik kdy January 15, 2013, 05:05:40 PM
Me se líbí ze at máme jakékoliv téma tak hned na druhe stránce už je o něčem jiném :-) jedna stranka o počasí a dvě o slupkách woe :-)))

ze zrovna teba to pohorsuje
hlavne ty si v tem prebornik!  :o  :P

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Me se líbí ze at máme jakékoliv téma tak hned na druhe stránce už je o něčem jiném :-) jedna stranka o počasí a dvě o slupkách woe :-)))

T-Diesel

aha, tak potom pevny plotek a poctive zavirat, tzn. zadne chlastacky - anebo vycepovat ceru/manzelku a dat ji to jako zivotni udel :)

Gogo

Noo pes bude asi problém, máme 4 kočky, takže slepice by čokl hlídal až by sežral kočky-nebo kocou psa....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

Citace: Gogo kdy January 15, 2013, 03:24:37 PM
mě strašně chybí kvokání slepic, mám to tak nějak v hlavě, že to k chalupě patří, ale jaká bude životnost tady u lesa-......

toz mosis na noc zavirat aby sa tam nedostala selma, ve dne takovy problem neni
idealne met este k temu na dvore pca kereho na ty slepky naucis

T-Diesel

Citace: Krtek kdy January 15, 2013, 02:52:22 PM
slepice je asi nejdebilnější zvíře co znam. Ale na chov dobrý, vypustíš to někam a jenom sbíráš vejce.

slepka je dobra, ta aspon vi, kde ma svuj kurnik a chodi tam spat
ale morka, ta je blba jak slepka ale misto do kurniku si lapne na haluz a tak, potom to mosis nahat
a blbe sa zabija

Gogo

mě strašně chybí kvokání slepic, mám to tak nějak v hlavě, že to k chalupě patří, ale jaká bude životnost tady u lesa-......
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

slepice je asi nejdebilnější zvíře co znam. Ale na chov dobrý, vypustíš to někam a jenom sbíráš vejce.

T-Diesel


Gogo

jak na okrasu-na polévku :-)))
Já toužím po slepicích, zatím to doma neprošlo ale udělám kurník a 2-3 si pořídím!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

covece mozna ze mas aj pravdu
kohuti ne, su to dve hejna, kazdy kohut ma svoje slepky, kazde hejno spi v jine casti kurniku, takze zadny problem
enom ty mensi jaksi prestaly nest, tak su vcilka spis tak na okrasu  *1001*

Gogo

ty tmavé, ta světlá, to je kropenka né :-) A co 2 kohouti, není to problém??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

Citace: Gogo kdy January 15, 2013, 11:22:53 AM
co je to za slepice?? Leghornky??

kere myslis?
my tam mame dva druhy, kazde se svojim kohutem :)

Gogo

to je kde tady Petře??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

no tad je taky sníh - asi 5... milimetrů :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target