Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

ve dne pršelo a ted sněží.... to zase bude ráno radost ometat, škrábat.. no 4x4 jsem pořešil, příští rok zastřeším stání...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Tady padá jemná krupice. Mohlo by napadnout trochu solidního sněhu. Teď jsem se vrátil z lyží a už to není nic moc.

bibo

taky sem ten déšt do -4 nechápal ale pršelo no 

jb

kurde tak me pocasi dobehlo :) auto stalo od rana pred praci.. pres poledne prselo a v 18h to byl jeden kus ledu, 1mm tlusteho, tvrdeho... skrabka se odrazela, rozmrazovac se nechytal.. holt az teplo motora to po 15minutach hrceni povolil a sloupl jsem jeden velky led ze skla :)

T-Diesel

Citace: Gogo kdy January 21, 2013, 03:41:16 PM
no já bohuřel musel servat cca 4mm ledu -noo chuťovka.  A když jsem dojel, tak auto vypadá jako nějaký sci-fi hybrid, všechno namrzalo a po směru jízdy...

tam pada omrzlina???
idu si ukludit wagen na dilnu

Gogo

no já bohuřel musel servat cca 4mm ledu -noo chuťovka.  A když jsem dojel, tak auto vypadá jako nějaký sci-fi hybrid, všechno namrzalo a po směru jízdy...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

jb

jo ledovka jak cyp rano.. jsem si malem robil drzku uz na dlazbe pred vstupnima dverama :)
Ale nastesti me osvitilo a dal sjem auto do garaze, tak jsem nemusel odmrazovat jak sousedi ty kopy ledu

Ladik

Tady je pod nulou a poprchava od vcerejska, vsude led klouze to jak svine

Romanius

kurňapes, tu prší, je teplo, všetko sa to topí, všade kopec vody. od zajtra má mrznuť :)

Romanius

skoro celý deň tu sneží, fuka vietor, začínajú sa tvoriť závaje, vlaková hlavna stanica neprijíma žiadne vlaky, je tu pekne. len lutujem zvierata vonku, ludia nech vymrznú, aj tak je to škodná ...

T-Diesel

neskaj mna tesi enom to, ze uz je poznat, ze sa driv rozedniva.

Ladik

počasí setrvalý stav
třetí den zataženo a jemňoulinký poprašek občas padající ale za tři dny tak 3mm

T-Diesel


bibo

jo to je doba vyhodil jen postel a letěl dál na sever :)

jb

 Hradec je fajn, rodi se tam hezke holky :)

ferinom

Citace: brano kdy January 17, 2013, 10:51:13 PM
Ani ne kurva. Som sa normalne zlakol. Hasicov uz na nas volali minuly rok, mozno najdem niekde foto... to sme hovorili ze nam starosta kazal. Ale toto bolo moc, ludia su jebnuti, povies nieco zo srandy a hned bengal.

Za kolko tam boli? Si ich mal zdrbat ze im to dlho trva. :)

brano

Ani ne kurva. Som sa normalne zlakol. Hasicov uz na nas volali minuly rok, mozno najdem niekde foto... to sme hovorili ze nam starosta kazal. Ale toto bolo moc, ludia su jebnuti, povies nieco zo srandy a hned bengal.

Lihobaron

Citace: brano kdy January 17, 2013, 10:19:20 PM
Woe, stromek. My sme pred dvoma dnami so susedom spalili stromkov asi 8 + jednu celu postel co nejaky curak dal ku kontajnerom a asi myslel ze to smetiari odvezu. Ta postel bola asi z azbestu ale tri litre benzinu to dokazali spravit. Len pruser ze sme zacali palit o desiatej vecer v roli za barakom a sused vyliezol na balkon ze ho zobudilo svetlo a krici na nas ze co sa stalo. A my zo spodu ze asi padlo lietadlo a hori to tu... ten picus zavolal policajtov a zachranku... sa cudujem ze sme neboli v spravach.

dobry  ;D

atnarfus

Zde dnes napadlo cca 10cm. Konecne se rozjedou i sjezdovky bez zasnezovani. V sobotu vyrazim na prvni letosni lyzovacku.

brano

Citace: bibo kdy January 17, 2013, 09:31:30 PM
dneska sem spálil celej vánoční stromek a to byl kua hulán sem šel na ulici jako že teda to je ale blb co čim to topí

Woe, stromek. My sme pred dvoma dnami so susedom spalili stromkov asi 8 + jednu celu postel co nejaky curak dal ku kontajnerom a asi myslel ze to smetiari odvezu. Ta postel bola asi z azbestu ale tri litre benzinu to dokazali spravit. Len pruser ze sme zacali palit o desiatej vecer v roli za barakom a sused vyliezol na balkon ze ho zobudilo svetlo a krici na nas ze co sa stalo. A my zo spodu ze asi padlo lietadlo a hori to tu... ten picus zavolal policajtov a zachranku... sa cudujem ze sme neboli v spravach.

Romanius

Citace: ferinom kdy January 17, 2013, 07:00:02 PM
ja som u nas na juhu uz v utorok nemal kam sneh spred domu odhadzovat. cca 25-30cm podla vysky. vcera uz len 10cm ale vecer ciste klzisko na cestach a chodnikoch. teraz ho poobede zase zacalo sypat one biele.
sice konecne zima, ale preco tak extremne vykyvy. decka si to ani uzit poriadne nemozu.

co tam decká, ale moje fretky! teraz je to fajn, prerazili sme prvé stovky metrov tunelov :D

Ladik


Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

dneska sem spálil celej vánoční stromek a to byl kua hulán sem šel na ulici jako že teda to je ale blb co čim to topí

Ladik

Ja ted chodin fakt kazdy den 5km a ten vzduch je fakt hrozny, muj soused 74 let snad topi petkama, to je smrad jak svina

bibo

bycjh ten hradec zakázal beztak tam nežijou lidi :)

Lihobaron

tady je dycky vic snehu nez v prddubicich.. tady je vlastne vseho vic OK

bibo

mám rád sníh ale asi spíš na horách naštěstí tu většinou moc nepadá pač máme ochranej deštník  pasdá jen popílek :)

petrklm

Jo, Krtku, máš pravdu, akorát ti počítač přehazuje + za - *1025*.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Přesně. Je zima tak od listopadu do března má bejt -20 a půl metru+ sněhu všude. Nejhorší jsou stejně ty první 2 dni než se to kapku prohrne a lidi si zvyknou.

jb

tu je krasne bilo, nechapu lidi, co drzkujou, ze snih ma byt nahorach... snih ma byt v zime vsude, nejsem v tropech.
bych sel i n aprochazku, ale ten mlhosmog venku a barevne cmoudiky z kominu, me kazi idilku. Ale jsem rad za snih, aspon je chvilku cisto vsude... horsi az to ztaje a budou zas ty psi hovna vsude :)

ferinom

ja som u nas na juhu uz v utorok nemal kam sneh spred domu odhadzovat. cca 25-30cm podla vysky. vcera uz len 10cm ale vecer ciste klzisko na cestach a chodnikoch. teraz ho poobede zase zacalo sypat one biele.
sice konecne zima, ale preco tak extremne vykyvy. decka si to ani uzit poriadne nemozu.

Gogo

jo takhlééééé, díky Ladíku, Romko je tajemný jak hrad v Blave :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

tak pro info k Romkově fotce
je to v Bratislavě, tam prostě tak moc sněhu nebývá, stejně jako v Praze takže u muzea 2cm a kalamita :-)
na té fotce vidíte jak budovu kde má Romko firmu tak zřejmě i dům ve kterém Romko bydlí, nebo je na druhé straně teď se neorientuji v tom
to bylo podstatné a né kolik sněhu co kde jak ;-)

Jerry.Gunman

Milowice:
Lehký poprašek (do 2 cm), jinak nic moc
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Být tím osobákem vlevo, tak do tý zatáčky přidám :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

za tu velkosť foto sa ospravedlňujem, nejako mi to neprišlo na um. ale toto ma pobavilo :)

petrklm

Hlášení z Teplic: furt nic :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

ted sem koukal ven a taje to tu a je + 3  do večera nebude žádnej sníh  :(

T-Diesel

no ze to je pocinajici kalamika a my tu mame enom mraz bez chumelenice

jb

nevim co je na tom zvlastniho.. troska snehu v zime
az to nebude kam rozhrnovat a budou misto chodniku tunely.. tak pak mozna je vhodne panikarit :)