Nase volba prezidenta - anketa

Založil Lihobaron, January 12, 2013, 05:55:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

kdo for president? (c)DeFa

Roithová Zuzana PuDr.
Fischer Jan Cescee
Bobošíková Jana Ping.
Fischerová Ťamana
Sobotka Oráč
Zeman Milouš
Franc Vladimír Avt.
Dienstbier Jiří CsSd.
Schwarzenberg Karel - hymnozpěvec

Ladik

Tak u vás je všechno jinak, vy už ve 40ti nešukáte a my si to teprve začínáme užívat

Krtek

No tak lepenka je normální pojem pro lepící pásky (mimo jiné). Ale zabijačce taky neřikáme masopust :-)

T-Diesel

prd kraj mrav, ma to domotane z teho chlastu!

Gogo

jj masopust zabíjačce.... jiný kraj jiný mrav no.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy January 13, 2013, 08:53:38 PM
normalne tak rikame zabijacce, co je na tom difnyho??

tak z tohoto su vysmaty este furt! :D
to ne neco jak krtek a jeho lepenka tywoe  *1026* *1026* *1026* *1026* *1026* *1026* *1026* *1026*  *886* *886* *886* *886* *886*

Ladik

ještě nikdo neocenil jak je hezky nazval všechny ;-)

Jerry.Gunman

Nemožu hlasovat, bo prézu dlouhodobě nechcu.
Přihoďte mi tam alternativu krále - a hlas tam štípnu hnedle :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Gogo kdy January 14, 2013, 08:41:47 AM
Toníku kolik jsi toho vypil ??

on se lekl, že jsem o něm řekl, že je stařec tak začal dělat mladýho, že jako hepy frý nouproblem, hipijajou :)

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

January 13, 2013, 08:59:28 PM #41 Last Edit: January 13, 2013, 09:01:24 PM by T-Diesel
Citace: Lihobaron kdy January 13, 2013, 08:53:38 PM
normalne tak rikame zabijacce, co je na tom difnyho??

*974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974* *974*
*886* *886* *886**886* *886* *886**886* *886* *886**886* *886* *886**886* *886* *886**886* *886* *886**886* *886* *886* *886* *886* *886*
*1026* *1025* *1026* *1033* *1033* *1026**1026* *1025* *1026* *1033* *1033* *1026**1026* *1025* *1026* *1033* *1033* *1026**1026* *1025* *1026* *1033* *1033* *1026**1026* *1025* *1026* *1033* *1033* *1026**1026*
*946* *946* *946* *946* *946* *946* *946* *946*

Lihobaron

normalne tak rikame zabijacce, co je na tom difnyho??

Gogo

my máme masopust cca od 20 února tuším, ale to se každý rok mění... jak už můžou mít masopust, to mě hlava nebere..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ne pockaj to byla reakce na tot tutek zidanovu vetu - my(sousedi) uz mame 2 mesice po masopustu tak az zas za rok
jaky masopust???  *871* *1033*

Gogo

jaaj synku ses probral aj když nepiješ, tož zahraj...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel


Gogo

že sousedi, woe Slováci (Záhoráci) jsou sousedi, Rakušáci když už je nejhůř-také, ale Hradečák a soused...
Defa to je v podstatě rodina...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 13, 2013, 08:22:16 PM
jj kotel na vodu, která spaří pašíka už musím připravit, za 2-3 týdny bude zabíjačka... :-)
šak tá sviňa už má ke dvům metrákom..

my(sousedi) uz mame 2 mesice po masopustu tak az zas za rok :( chovas vlastni??

Gogo

co je na tom že bude zabíjačka nespisoivného??
U nás sa tak mluví aj píše, a aj ve škole sa to děcka tak učijů.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy January 13, 2013, 08:22:16 PM
jj kotel na vodu, která spaří pašíka už musím připravit, za 2-3 týdny bude zabíjačka... :-)
šak tá sviňa už má ke dvům metrákom..

hele piš spisovně jo, nebo tě tu někdo zmrdá a máš po pičovi :)

Gogo

jj kotel na vodu, která spaří pašíka už musím připravit, za 2-3 týdny bude zabíjačka... :-)
šak tá sviňa už má ke dvům metrákom..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

no jasne, bud karma nebo bojler
umyvat sa cely zivot ve studenej vode by mna nebavilo
este by mohel byt aj takovy ten kotel de sa vari voda na vepra

Lihobaron

koukam ze nase volebni ucast pokulhava za republikovym prumerem  KO

p.s. karma, to je krom par dalsich drobnosti jedniny na cem v zivote vopravdu zalezi!!

Ladik

Ma minus 3 a resi karmu, divne :-)
mrkni na moji ;-)
my tady karmu neberem vazne, Jen Lihos klikalista

Gogo

mě to baví, karmu neřeším. Diskuze a polemika mě posouvají dále, neberu to osobně!
Je fakt, že to je na dlooouho... :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

když souhlasíš s adminem, tak baví  *1025*
--O-o-O--

fido

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 09:39:58 PM
hele nevím jak hlasovala, ale rýt do instituce, v jejímž parlamentu sedím a spolupodílím se na tom co se tam děje, je ubohost a jak jsem psal sraní si do hnízda.
Je to jako v práci-nelíbí se mě to, pokusím se bojovat a dělám něco pro změnu. Nelze li to  změnit, případně zjistím, že většina to chce jinak, jdu pryč. Né že jsem tam dokud mě nevykopnou, abych pak začal pomlouvat vše a všechny. Je to stejná ubohost, jako být 10 let ženat s bohatou paní, užívat si jejích peněz a třeba i blbě , ale  den po té co mě vykopne, opustí... ji začít pomlouvat, že  to byla kráva a kdo ji má rád, nebo s ní kamarádí je hujer a idiot...
Tohle dělávali puberťáci, když jim dala holka kopačky.

Pri vsi ucte, tohle mi pripada jako velice podivna verze demokracie. V podstate by i z naseho parlamentu asi meli vypadnout vsichni, kdo nesouhlasi
s vuli vetsiny? Ja myslel, ze se preference vetsiny meni podle toho, jak ta ktera politika funguje/nefunguje a proto se tam lide a strany stale stridaji.
A s tou bohatou stedrou pani...to myslis tu organizaci, co nema uz 17 let v rade za sebou schvaleny audit, protoze se tam nekontrolovane
rozkradaji penize, ktere vydelali lide v jinych clenskych zemich? Ne, oni je vlastne nevydelali, protoze s prebytkem uz dneska AFAIK nehospodari ani jedna evropska zeme. Ja se obavam, ze to nema cenu dale rozebirat, protoze to bude debata na mnoho hodin a podle me pribyvajici negativni karmy vas to tu spis sere (a ja to nemam zapotrebi, jen jsem tak nejak myslel, ze vas tu debatovani, tedy vymeny nazoru, bavi) :)




FPT

to je zajímavý. když je někdo proti systému, slyším samý - navrhni zákon, vstup do parlamentu, dělej něco zákonnými prostředky. a když to někdo dělá, to je zase co si o sobě myslí, nadávat na toho, kdo ho živí...
--O-o-O--

Gogo

hele nevím jak hlasovala, ale rýt do instituce, v jejímž parlamentu sedím a spolupodílím se na tom co se tam děje, je ubohost a jak jsem psal sraní si do hnízda.
Je to jako v práci-nelíbí se mě to, pokusím se bojovat a dělám něco pro změnu. Nelze li to  změnit, případně zjistím, že většina to chce jinak, jdu pryč. Né že jsem tam dokud mě nevykopnou, abych pak začal pomlouvat vše a všechny. Je to stejná ubohost, jako být 10 let ženat s bohatou paní, užívat si jejích peněz a třeba i blbě , ale  den po té co mě vykopne, opustí... ji začít pomlouvat, že  to byla kráva a kdo ji má rád, nebo s ní kamarádí je hujer a idiot...
Tohle dělávali puberťáci, když jim dala holka kopačky.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

Citace: FPT kdy January 12, 2013, 09:18:38 PM
ehm, a vy víte, jak třeba bobo hlasovala a tak? já ne, proto netvrdím, že nic nedělá.

jak rikam - kdo ma pripojeni k internetu a zdrave ruce, tak si muze vse dohledat ;)
http://old.votewatch.eu/cx_mep_votes.php?euro_parlamentar_id=57&eps=0
(mimochodem, libi se mi to rozdeleni na 'loyal' a pejorativni 'rebel')

FPT

ehm, a vy víte, jak třeba bobo hlasovala a tak? já ne, proto netvrdím, že nic nedělá.
--O-o-O--

fido

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 08:12:44 PM
tak hele fido, pokud tam sedím a nelíbí se mě to, tak s tím něco dělám, pokud nemám možnost, tak jdu pryč. Takhle to vnímám já a celý život se tím řídím !
Pokud bych si něco neměl čas a šanci prostudovat jak popisuješ, nikdy bych se toho neúčastnil- kdokoli to takto jak popisuješ dělá ......... no kašlu na to.
Myslím, že jak se u nás říká, sere si do vlastního hnízda.
A poslanec EU se podílí na všem co z EU vzejde, vše poslanci schvalují, připomínkují nebo neschvalují. Kdo tam pracuje a řekne, že s tím nic nemohl dělat ať vypadne.
Raději se budu věnovat něčemu smysluplnému, než sedět v EP a pak ještě kritizovat ostatní za Eurohujerismus-ubohé, trapné a smutné.
Hele, bylo referendum o vstupu do EU?

Ja to mam cely zivot tak, ze proti zlu se musi bojovat za kazdou cenu, jakymikoliv prostredky i kdyby to nemelo hned prinaset
pozitivni vysledek.

A ano, bylo referendum, se 77% souhlasem, pres 3 mil lidi byli pro, a bylo to po dlouhe medialni kampani za mnoho milionu, kde zaznivaly jen
sama pozitiva. Opozici nebyl dan prostor (natoz finance) Dovolim si tvrdit, ze EU, do ktere jsme vstupovali a ve ktere jsme dnes, je uplne jina instituce.
Pokud bych pouzil prirovnani, tak je to asi jako kdyby ses ozenil s peknou holkou, ktera ti slibuje modre z nebe a za par
let se z ni stala arogantni semetrika, ktera ti vysava penezenku a odpira ti sex, pokud se nepodridis jakekoliv sikane. Asi bys
take volil rozvod, pred dozivotnim utrpenim, ne?

Gogo

tak hele fido, pokud tam sedím a nelíbí se mě to, tak s tím něco dělám, pokud nemám možnost, tak jdu pryč. Takhle to vnímám já a celý život se tím řídím !
Pokud bych si něco neměl čas a šanci prostudovat jak popisuješ, nikdy bych se toho neúčastnil- kdokoli to takto jak popisuješ dělá ......... no kašlu na to.
Myslím, že jak se u nás říká, sere si do vlastního hnízda.
A poslanec EU se podílí na všem co z EU vzejde, vše poslanci schvalují, připomínkují nebo neschvalují. Kdo tam pracuje a řekne, že s tím nic nemohl dělat ať vypadne.
Raději se budu věnovat něčemu smysluplnému, než sedět v EP a pak ještě kritizovat ostatní za Eurohujerismus-ubohé, trapné a smutné.
Hele, bylo referendum o vstupu do EU?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

Europoslanec se muze tezko podilet na vsem, co vzejde z EU, protoze zakony EU vznikaji v Evropske komisi, za zavrenymi dvermi, mezi 27 komisari (z nichz podstatna cast je zaslouzilych komunistu) a lobisty a buhvi, kym dalsim. Europoslanci je jen (ne)schvaluji, coz v praxi vypada tak, ze z EK prijde 300-strankovy clusterfuck, ktery se preda poslancum, spolu s rozpisem, jak se ma o cem hlasovat a po par hodinach (kdy nikdo nema sanci vsechny papiry prostudovat) se uz jen zvedaji ruce.

Jinak v EP sedi i takovito lide
http://euroseptik.cz/nigel-farage-ceho-je-moc-toho-je-prilis/
http://euroseptik.cz/daniel-hannan-bojite-se-o-vlastni-duveryhodnost/

Ti taky nemaji pravo na drzkovani, kdyz pobiraji plat europoslance? Maji tedy jako za 3. rise opustit snem a uvolnit misto eurohujerum?

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 07:06:24 PM
Bobo cituji komplet: "Pokud volby hlavy státu dopadly tak, jak dopadly, a pokud všichni ti kandidáti včetně kandidáta největší vládní strany dávají své hlasy eurofederalistům nebo eurohujerům, tak si myslím, že je načase povolat do zbraně Václava Klause," řekla novinářům

Od zenske co sedi v europarlamentu je to dobra chucpe (neuveritelna a opovazliva drzost)

To ovsem nikoho neprekvapuje, ze...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

hehe a to sedí v EP a jen si mlaská jak to sype , booože to je totální odpad. Podílí se na všem co z EU leze a ještě plká o eurohujerech...  *787* :BMS:
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

Bobo cituji komplet: "Pokud volby hlavy státu dopadly tak, jak dopadly, a pokud všichni ti kandidáti včetně kandidáta největší vládní strany dávají své hlasy eurofederalistům nebo eurohujerům, tak si myslím, že je načase povolat do zbraně Václava Klause," řekla novinářům
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 06:48:09 PM
BOBO se vyjádřila, že "je potřeba povolat Václava Klause do zbraně"....   *760*

A to jako proc? Kvuli preubohymu vysledku "oficialniho kandidata" ODS, pana Sobotky nebo jako proc? Vzdyt takovyhle vysledek  mohl cekat kazdej, kdo nejni ouplne slepy.....
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

BOBO se vyjádřila, že "je potřeba povolat Václava Klause do zbraně"....   *760*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 06:08:28 PM
ta Bobošíková  se pomátla nebo coo??   Je potřeba povolat Václava Klause do zbraně.... ty vado to už je na diagnozu.... no její výsledek jasně ukázal jak je vnímána..

Co se stalo? Bobosici definitivne hrablo? Nejsem u TV a na net cumim z mobilu, tak mne poucte, at neumru ouplne hloupej
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

JJ duelu Klaus vs Lihos volim Vaska;)

Lihobaron

ja myslel jen abysme tady mezi sebou vedeli jak by kluci a holky dopadli u nas, na nasem forumu ;)

Gogo

hele měl jsi ty kandidáty dát po 2 jako v turné 4 můstků a byla by to jako vyřazovačka... :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...