Nase volba prezidenta - anketa

Založil Lihobaron, January 12, 2013, 05:55:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

kdo for president? (c)DeFa

Roithová Zuzana PuDr.
Fischer Jan Cescee
Bobošíková Jana Ping.
Fischerová Ťamana
Sobotka Oráč
Zeman Milouš
Franc Vladimír Avt.
Dienstbier Jiří CsSd.
Schwarzenberg Karel - hymnozpěvec

Lihobaron

ja mam nastesti stesti, ziju mezi inteligentnima lidma.. proto sem se vodstehoval z hradce  *886*

Jerry.Gunman

Ja jsem si vytisknul hlasovaci listky pro Karla Habsbursko-Lotrinskeho a v obou kolech jsem ho tam soupnul; v jednom z kol spolu s listkem pro Karla Schwarzenverga a v jednom z kol spolu s listkem pro Milose Zemana.

Z tech, kteri se voleb ucastnili, jsou ti dva pro mne temi nejmene spatnymi. Tak jsem
(1) cestne deklaroval svuj monatchismus
(2) a zaroven zcela exaktne presne podporil oba mnou (dejme tomu akceptovatelne) kandidaty

Toz tak-dobojovano.

Pro koho a jak jste tedy hlasovali vy?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

ne, tomuhle chytrákovi je tak 20-25 let. Ví hovno co je život a bude nadávat ostatním.  :BMS: Mi kluk potvrdil že kdokoliv prožívá politiku víc než je nutno, je blb.

Lihobaron

Citace: Krtek kdy January 26, 2013, 03:35:28 PM
Jéé u nás už pořvává jnějakej YntelYgent z okna že jsme tu všichni burani :D

neni to kodet z pelisku  *886*

Krtek

Jéé u nás už pořvává jnějakej YntelYgent z okna že jsme tu všichni burani :D Fakt jsem rád že jsem se nepřidal ani na jednu stranu barikády. :D

Lihobaron

nesmi se to brat tak vazne, ikdyz jistou horkost cejtim  *753*

T-Diesel

k dnesnimu dat je to spis zbozne prani
uvidime co bude za 5 let + 1 den od prisahy
viz vekacko vcilka.

Jerry.Gunman

Tak to vypada, ze to asi bude Mlhos.
Secteno 87% okrsku, stav 56:44 pro Mlhosa
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Teď ani nevim jestli mít kapku lepší pocit že jsem mu nedal hlas nebo horší že jsem mu nezabránil v nástupu na "trůn". Ovšem při opačnym výsledku bych to viděl úplně stejně.  Takže jsem vlastně spokojenej. Ono se stejně nic neposere ať je tam Miloš nebo Karel.

T-Diesel

tak uz sa to rysuje, to bude po hospodach radosti!

Jerry.Gunman

Po secteni 46,5% hlasu je stav 58:42 pro Zemana
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy January 26, 2013, 12:00:24 PM
moje manželka je ideální
všecko mi dovolí, peníze nechce, neutrácí a posledních pár let mi říká ať si klidně najdu mladší, že mi to přeje
jen se při tom kurde tak nějak pod fousy usmívá ;-)

Manzelku s fousama bych tedy nechtel ;) :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Tak, a je dobojovano.
Toz slava vitezovi a cest porazenemu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 26, 2013, 11:53:29 AM
tohle tady prave krasne popsal gogo, proste idealni neexistuje nic, ani manzelka OK

moje manželka je ideální
všecko mi dovolí, peníze nechce, neutrácí a posledních pár let mi říká ať si klidně najdu mladší, že mi to přeje
jen se při tom kurde tak nějak pod fousy usmívá ;-)

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy January 26, 2013, 11:15:47 AM
že se tu každé volby odehrávají stejně. Pokaždé volím to menší zlo.

tohle tady prave krasne popsal gogo, proste idealni neexistuje nic, ani manzelka OK

T-Diesel

tywoe vetsiny...
no ja prave s tu vetsinu mam dost problem, vzhledem k typologii jedincu z kerych ta vetsina sestava

inac si myslim, ze prave ta vetsina si plete jablko a visnu, kdyz si vezneme jake pravomoce ma prezident a co sa z neho behem debat delalo, tak mam taky pocit, ze pulka naroda hleda spasitela na vsecko!

Krtek

Franto ale v tomhle případě (prezident) máme do budoucna myslim víc šancí. Určitě je to míň pracný někoho navrhnout a sehnat X tisíc podpisů na jeho kandidatůru než nějak čachrovat se zakládánim politický strany.

atnarfus

Tak jsem to tam Karlovi taky došel seknout. Žádnou radost z jeho pobytu na hradě bych neměl, ale pořád lepší než ten buran Miloš. Fakt mne ale sere, že se tu každé volby odehrávají stejně. Pokaždé volím to menší zlo.

FPT

--O-o-O--

Krtek

Jasan. Pro mně se stali oba dva stejný zlo takže menší vybrat neumim. Mně připadá že jsme svědky střetu 2 částí našeho národa. Tupejch lopat co věří Zemanoj že zase bude líp a že mu nejde o prachy ale jenom o ukojení svýho ega.
A části která sice má asi kapku rozumu ale žere Švácovo týmu to co z něj udělal. Těm většinou ani nezáleží na svých kořenech, předcích a na naší budoucnosti jestli bude nějaká samostatná nebo třeba v rámci okresu státu EU. Zapomněli co v minulosti dělal Šváca proti naší zemi a jak už nám uškodil.
Těžko říct co je lepší. Holt ať zvítězí ta grupa, která má víc přívrženců, já se neřadim ani k jedný ale respektuju názor většiny.

T-Diesel

a uz to tu je zas
kdyby nahodu nejaykm zpusobem vyhral svarc tak oponenti budu argumentovat - podplacene media, masaz ve prospech svarca apod
uz dopredu sa vi jak to dopadne a kdo za to moze
stejne tak jak to bylo v neprime volbe

tywoe ten cesky narod je fakt paradoxni, kazdy mudrlant jaxvina ale jak dojde na vec a ma sam neco udelat tak skutek utek a bere zpatecku - vcilka krtku nemyslim teba za to cos napsal.

Lihobaron

p.s. popravde.. mozna vic fandim zemanoj  *886*

Lihobaron

ja nerikam ze vyhraje svaca, kdo vyhraje nevim, ale myslim ze rozdil bude vic nez 60:40.. jinak mam slibenou basu piva kdyz vyhraje zeman, takze ja budu spokojenej at to dopadne jakkolif :)

Krtek

Hele nevim... masáž ve prospěch Šváci jede jako drak.

Lihobaron


Krtek

Vena má recht. Mně od Zemana odradili ale naopak "spoluvoliči". Takovejch líží a zaslepenejch keců na jeho podporu jsem nedokázal vstřebat BMS. A shlédnutí debat rozhodlo. Teď je mi prakticky jedno kdo z nich tam bude páč ani jeden nebude "muj" prezident. Skoro jistě už teď můžu říct že do roka a  do dňa budu řikat zlatej Klaus. Jak psal někde někdo jinej "neumim se rozhodnout mezi ptačí a prasečí chřipkou".

T-Diesel

no dobre, tak esi to ma byt tipovacka, tak ja tipuju zemana, ale tesne

(tim nerikam koho sem volil, ale koho tipuju, ze ten nas slavny ozraly zabedneny narod zvoli)

Ladik

Ok kazdy nekomu fandime ale vsadme si nez prijde scitani hlasu
ja si myslim ze by to mohlo byt tesne, ale zhledem k systemu mensi zlo bych typl Karla

T-Diesel

no jasne to je pochopitelne, ale o tem tu debata neni

inaaaac sem fakt zvedavy jak to dopadne, s kolegu v praci mame na to uplne rozdilne nazory, asi tak jak zbytek republicky :)

Ladik

Me nevadi, kdyz je nekdo verici i kdyz jsem ateista, me vadi kdyz mi nekdo vnucuje svou viru

T-Diesel

no baze,  narod nema vetsich starosti tak sa mosi aspon zabavit tym, kery chuj tam bude

a v nejateistictejsim narode evropy moze byt karlovo priznani sa k nejake cirkvi minusovym bodem, o tem zadna

Lihobaron

hehe to je dobry.. ja zas slysel asi pred rokem ze je domluveno uz vod revoluce trio klaus havel zeman.. nepriklanel sem tomu vaznost do ty doby nez milos predbehnul v preferencich fisera :)

Romanius

na nejakom tom konšpiračnom serveri som čítal, že už pri druhom zvolení klausa zaznela info, že další prezident bude karel. tak som zvedavý či sa potvrdí konšpiračná myšlienka ... :)

Vena

V české kotlině se nedílnou součástí volební kampaně obou kandidátů stal vášnivý a nesmiřitelný boj mezi příznivci a odpůrci jednotlivých kandidátů. Jakoby šlo o život!  A tento "boj" není postaven na věcné obhajobě kandidáta, kterého onen dotyčný chce volit, ale na zavilé NENÁVISTI k protikandidátovi a jeho příznivcům. A o tom to celé je ...Typicky české, typicky česká malost lidí bez názoru;já jsem ten dobrý, ale za všechno můžou ti ostatní. Lidé to zkrátka namnoze vnímají jako ztělesnění souboje Dobra se Zlem, jen se liší v mínění která strana je která.Vidět ty druhé jako buď úspěšné, nebo neúspěšné vyslance Pekel, Ďáblem svedené či přímo najaté, za příliš moudré nepokládám.
Schwarzenberg má jednu zásadní ikdyž pochopitelnou chybu:je to katolík.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Gogo

no kořínek maji Schvarcovi dobrý!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

i prd.. von i pred dvaceti rokama vypadal spatne.. podle me 5let vydri OK :)

Ladik

No proto volume Karla aby obmena byla casteji :-)

ferinom

len pri tom veku tej geriatrie na tu funkciu sa obavam aby sa to do roka a do dna ten cirkus neopakoval. :(

Lihobaron

sice sem podvakrate hazel trautrnberkoj ale doufam ze vyhraje zeman, bo soused slibil basu OK v opacnym pripade musim kupovat ja :)

Gogo

ale hov.. jste kokotou tady nevite ani který z kokotov to bude :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ja myslim ze to bude volaky kototou!!