Nase volba prezidenta - anketa

Založil Lihobaron, January 12, 2013, 05:55:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

kdo for president? (c)DeFa

Roithová Zuzana PuDr.
Fischer Jan Cescee
Bobošíková Jana Ping.
Fischerová Ťamana
Sobotka Oráč
Zeman Milouš
Franc Vladimír Avt.
Dienstbier Jiří CsSd.
Schwarzenberg Karel - hymnozpěvec

T-Diesel

myslim bysme to meli jit zidanovi zapit
ten nas spolecny zal

vyhral basu pif tak bude z ceho brat
jako docela sa obavam dalsich voleb, za dva roky vidim oranzovorudy zastup ve vlade :(

Romanius

No ale on tam stal se zdravotnima problemama. Debilismus :-)

Ladik

Citace: elpidio kdy January 27, 2013, 12:40:29 PM
A Hůlka tam stál jak hůlka.
Hůlka ¨měl radost, že bude v televizi s něčím jiným než se zdravotníma problémama, nebo že zas něco vyvedl

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron



Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Romanius

hehe, no bude to veselé tam na hradčanech

Ladik


Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy January 26, 2013, 08:27:38 PM
takže teraz karel končí v politike a vašek emigruje sem k nám? :)

Vy jste nam prece nic tak hnusneho neprovedli, abychom k vam valili svuj toxicky odpaf  :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

takže teraz karel končí v politike a vašek emigruje sem k nám? :)

Jerry.Gunman

A mne zcela uprimne a nepokryte potesili oba. Slava vitezovi a cest porazenemu, at oba spolu dokazou dobre spolupracovat
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Gogo kdy January 26, 2013, 06:59:00 PM
Ano jak jsem předpokládal, myslel jsem tento Tvůj v Zemanském duchu citát:
Predstav si, ze jsou lide, kteri se stydeli za toho nejslavnejsiho prumerneho dramatika, neomarxistu, fanouska eugeniky a totalitarskeho systemu.
Jedine stesti, ze jeho vrozena neschopnost zpusobila, ze se plan na zniceni svobodnych narodnich statu o desetileti posunul, cimz dal lidem sanci odhalit,
jake hodnoty ve skutecnosti zastaval.

Promiň, tohle nemůžeš myslet vážně-buď si to myslíš, nebo cituješ?? pro jistotu, aby se dalo vykličkovat.....
Tohle můžu napsat na kohokoli na světě-i Tvého nej nej...kandidáta pa prezidenta zeměkoule, bud tady diskutujeme o vlastních názorech a postojích, jinak jsme v bulváru. Tohle nemá s diskuzí-výměnou názorů-hádkou nic společného, promiň, ale tohle je ubohost.

Ok končím v tomto threadu a přátelé za 5 let znovááááááá- už se těším tohle je to co jsem vždy chtěl právo a možnost volby-huraaaaaaaaa...
Myslim to zcela vazne a vubec nechapu, z ceho jsi vydedukoval, ze z toho hodlam vyklickovat. Havel byl velkym pritelem Dalajlamy, ktery se sam prohlasuje
za marxistu. Jeho nazory byly temer vernou kopii neomarxisticke Frankfurtske skoly - odpor ke vsem tradicnim hodnotam Zapadu (nebojim se napsat - krestanskym hodnotam, protoze na nich stoji nas pravni system), zesmesnovani instituce rodiny (tzv. teletnik), oznacovani narodnich statu za prezitek a volani po novem svetovem radu (tady cerpam mimojine z knihy M. Thatcherove - Umeni vladnout). Navic byl vazenym clenem Club of Rome, uzasneho
think tanku, jehoz zakladel Aurelio Peccei popsal cloveka jako "tovarnu na hovna s mozkem na druhem konci", ktery ve svych publikacich nazyva lidstvo rakovinou, kterou je treba vyriznout, navrhuje maskovat vnitrni problemy vymyslenymi vnejsimi neprateli (globalni oteplovani (sic!)) a kritizuje demokracii jako nepruznou prekazku jejich vznesenych cilu (vtipny odkaz na "stejny problem" je ve Venove podpisu, ktery na me pusobi jako rudy hadr na byka)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Club_of_Rome
evidentne se jim po jejich guruovi take styska, jaka to uslechtila duse! http://www.clubofrome.org/?p=3351

ale uprimne, uz me nebavi reagovat na hystericke reakce, kdykoliv se trefim nekomu do adorovaneho idola, o nemz navic nevi zhola nic (jak uz to tak u slepeho adorovani byva). Takze za me howgh! - uz se nemusis obavat dalsich "zvratku".



Gogo

no na čt jen promluvil, tak se mě zvednul žaludek, tohle bude fakt asi horší než Klaus.... :-(   KO KO
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Tak koukam na Primu, prvnich par vet a je to tam

Gogo

Ano jak jsem předpokládal, myslel jsem tento Tvůj v Zemanském duchu citát:
Predstav si, ze jsou lide, kteri se stydeli za toho nejslavnejsiho prumerneho dramatika, neomarxistu, fanouska eugeniky a totalitarskeho systemu.
Jedine stesti, ze jeho vrozena neschopnost zpusobila, ze se plan na zniceni svobodnych narodnich statu o desetileti posunul, cimz dal lidem sanci odhalit,
jake hodnoty ve skutecnosti zastaval.

Promiň, tohle nemůžeš myslet vážně-buď si to myslíš, nebo cituješ?? pro jistotu, aby se dalo vykličkovat.....
Tohle můžu napsat na kohokoli na světě-i Tvého nej nej...kandidáta pa prezidenta zeměkoule, bud tady diskutujeme o vlastních názorech a postojích, jinak jsme v bulváru. Tohle nemá s diskuzí-výměnou názorů-hádkou nic společného, promiň, ale tohle je ubohost.

Ok končím v tomto threadu a přátelé za 5 let znovááááááá- už se těším tohle je to co jsem vždy chtěl právo a možnost volby-huraaaaaaaaa...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

Citace: Gogo kdy January 26, 2013, 06:03:16 PM
volba dopadla jak dopadla-většina vyhrála- cítím mírnou hořkost ale respektuji a nijak mě to neničí :-)  prosím fida aby nijak nereagoval!!!
Nejsem naladěn na zvratky které jsi dole vyblil bytˇ píšeš mnozí lidi a tím můžeš kdykoli popřít, že je to Tvůj názor...

Naprosto netusim, o jakych zvratkach hovoris, ale jinak ti neupiram pravo reagovat na cokoliv a jakkoliv. To je rozdil, co?  *753*

Ladik

no tak mě Klaus definitivně ,,potěšil,, svým výrokem


Zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, řekl Klaus k výhře Zemana
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prezidentske-volby-04g-/domaci.aspx?c=A130126_171414_domaci_jav

přesto už teď musím říct Zlatý Klaus i když to zní kurewsky divně
už se těším až Zeman poprvé ukáže svým nějakým hezkým výrokem jaký je kkt

Gogo

bohužel díky 40letům komunistického ničení českého národa, jsme stát looserů a modrých límečků- úspěch, postavení a majetek se mezi čechy neodpouští proto 32% stačí...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

volba dopadla jak dopadla-většina vyhrála- cítím mírnou hořkost ale respektuji a nijak mě to neničí :-)  prosím fida aby nijak nereagoval!!!
Nejsem naladěn na zvratky které jsi dole vyblil bytˇ píšeš mnozí lidi a tím můžeš kdykoli popřít, že je to Tvůj názor...
Stejně jako Zeman 6 x lhal, 3 pololhal...atd nemám rád tyhle demagogické kidy z úst jiných.
Nemyslím, že prezident až tolik ovlivní, ale těšil jsem se na úctu a obraz, který by čr díky hlavě státu požívala-je jedno co se ví a píše, jde o to co se dle protokolu musí!!! a o tom je 90 % politiky a mezinárodních vztahů :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Ale jo je to největší část populace která má něco společnýho. Dá se říct že tu neexistuje větší skupina než těch 32-33%. Tudíž ano je to názor většiny.

FPT

No řekl bych, že to číslo je naprosto vypovídající.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: LPT kdy January 26, 2013, 05:35:41 PM
Jenom mimochodem, jestli počítám správně, tak Zemana volilo 32,22% oprávněných voličů. To je teda většina jak noha.

Njn, 1. i 2. kola se mohl ucastnit jeden kazdy volic. Kdo se nezucastnil a vysledel mu nejni po chuti, muze "podekovat" akurat sam sobe...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido


FPT

Citace: Krtek kdy January 26, 2013, 11:08:43 AM
Těžko říct co je lepší. Holt ať zvítězí ta grupa, která má víc přívrženců, já se neřadim ani k jedný ale respektuju názor většiny.

Jenom mimochodem, jestli počítám správně, tak Zemana volilo 32,22% oprávněných voličů. To je teda většina jak noha.
--O-o-O--

Romanius

no tak to vám teda gratulujem k zemanovi  :BMS:

petrklm

No a máme to za sebou... za pět let to nastane znovu a nejsem si jistej, jestli se za tu relativně krátkou dobu v naší politice najde někdo, kdo by splňoval moje představy o prezidentovi alespoň tak, jako Schwarzenberg. Je docela možný, že příští volbu, pokud se jí dožiju, budu ignorovat. Teď jsem jenom zvědavej, kdy slon Zeman prvně "šlápne do porcelánu". Nemůže to dlouho trvat :).
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Vena kdy January 26, 2013, 04:51:07 PM
Nu, podle očekávání vyhrál Klaus č.2.Takže ten smrad co se z hradu táhnul posledních deset let, bude dalších pět pokračovat.A stále bude platit, že od skončení Havla se za českého prezidenta musim stydět.

Predstav si, ze jsou lide, kteri se stydeli za toho nejslavnejsiho prumerneho dramatika, neomarxistu, fanouska eugeniky a totalitarskeho systemu.
Jedine stesti, ze jeho vrozena neschopnost zpusobila, ze se plan na zniceni svobodnych narodnich statu o desetileti posunul, cimz dal lidem sanci odhalit,
jake hodnoty ve skutecnosti zastaval.


Krtek

Holt máme každej jiný hodnoty. Já se styděl celou dobu za násosku Havla. Naopak klaus bych řek zved úroveň prezidentskýho úřau tam kam patří.... Aby to zase totálně posral amnestií  :BMS:

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy January 26, 2013, 04:51:07 PM
No a tahání habsburků na český trůn snad zavání vlastizradou.

No a to prosim jako procpak?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Nu, podle očekávání vyhrál Klaus č.2.Takže ten smrad co se z hradu táhnul posledních deset let, bude dalších pět pokračovat.A stále bude platit, že od skončení Havla se za českého prezidenta musim stydět.
No a tahání habsburků na český trůn snad zavání vlastizradou.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Mně celkem zarazilo to hlasování v zahraničí. OK chápu ať hlasuje někdo kdo je na služebce nebo na dovolený. Ale kdo trvale nežije v ČR by neměl mít jakýkoliv práva o čemkoliv u nás hlasovat. On nerozhoduje o svojí budoucnosti ale o budoucnosti někoho jinýho.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 26, 2013, 04:10:34 PM
tak to si okrok predemnou OK ja cet tak nanejvejs neznalka na mesici :) ale zas mam navarenej kotel zelnacky  *886*

To si jako hodlas Prassata plynofikovat?

;)  :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy January 26, 2013, 04:07:27 PM
dukladne jsem si prostudival prislusne partie volebniho zakona...

tak to si okrok predemnou OK ja cet tak nanejvejs neznalka na mesici :) ale zas mam navarenej kotel zelnacky  *886*

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 26, 2013, 03:54:30 PM
no protoze si tim neudelal nic a raci sis moh dolecit tu svoji svinu kripku OK  ;)

Jak, neudelal nic ;)
V obou kolech jsem podporil jednoho ze dvou prvnich.
BTW, v obou kolech se jednalo o muj platny hlas - dukladne jsem si prostudival prislusne partie volebniho zakona...

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Lihobaron

no protoze si tim neudelal nic a raci sis moh dolecit tu svoji svinu kripku OK  ;)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 26, 2013, 03:46:20 PM
no, tos moh zustat doma v posteli a udelal bys lip podle me  *753*

A to prosim proc?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy January 26, 2013, 03:44:22 PM
Ja jsem si vytisknul hlasovaci listky pro Karla Habsbursko-Lotrinskeho a v obou kolech jsem ho tam soupnul; v jednom z kol spolu s listkem pro Karla Schwarzenverga a v jednom z kol spolu s listkem pro Milose Zemana.


Docela jsi zestarnul, od doby, co jsem te videl naposledy :)
http://zpravy.idnes.cz/prezidentske-volby-v-plzni-dfn-/domaci.aspx?c=A130126_120454_plzen-zpravy_pp

Lihobaron

Citace: Jerry.Gunman kdy January 26, 2013, 03:44:22 PM
Ja jsem si vytisknul hlasovaci listky pro Karla Habsbursko-Lotrinskeho a v obou kolech jsem ho tam soupnul

no, tos moh zustat doma v posteli a udelal bys lip podle me  *753*