Nase volba prezidenta - anketa

Založil Lihobaron, January 12, 2013, 05:55:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kdo for president? (c)DeFa

Roithová Zuzana PuDr.
Fischer Jan Cescee
Bobošíková Jana Ping.
Fischerová Ťamana
Sobotka Oráč
Zeman Milouš
Franc Vladimír Avt.
Dienstbier Jiří CsSd.
Schwarzenberg Karel - hymnozpěvec

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik


brano


Lihobaron

to je problem vasich kokotou.. chovajte si svojich a nechajte nasich napokoji, kvuli tomu ich nepostrielame  *886*

brano

Cokolvek zapnes alebo otvoris noviny tak su tam vasi kokoti. Ako keby sme mali nasich malo.

Lihobaron

Citace: brano kdy January 25, 2013, 09:00:58 PM
Kurva uz zvolte toho kokota, nech to nemusim aj u nas pocuvat stale v spravach. Fakt udalost storocia...

tak to neposlouchej.. se divim, ze se tim vubec zabejvas, ja nekecam ani nevim kdo je prezident nebo premier u vas, ste mi tak nejak uprdele  *753*

ferinom

Len aby sme este nelutovali ze zvolili, a ich vysluzily prezident emigroval k svokre, alebo kamaratovi LenOn-novi. Na dlhsie. :)

brano

Kurva uz zvolte toho kokota, nech to nemusim aj u nas pocuvat stale v spravach. Fakt udalost storocia...

Ladik


Lihobaron

ja sem napnutej jako ksanda.. hus haby byvo zejtva  :)

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

tady na konci máme statistiku kdo více lže
http://www.novinky.cz/domaci/291272-sermovani-s-dekrety-se-zemanovi-vymstilo-o-posseltovi-nemluvil-pravdu.html
taktika plivnout a pak se někdy omluvit musí přinášet body, bo lidi slyší jen to první a pak už to berou jako pravdu

Jerry.Gunman

Vydržte hoši, už jenom 24,5 hodiny a je od toho pokoj :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

myslim obecně první volby co ignoruju.

Ladik

Citace: Krtek kdy January 25, 2013, 12:10:25 PM
Já jsem taky zvědavej.. Pustil jsem si dneska ty debaty těch dvou komediantů....  :BMS: a rozhod jsem se prvně týhle akce neúčastnit.

prvně bo je poprvé

Krtek

Já jsem taky zvědavej.. Pustil jsem si dneska ty debaty těch dvou komediantů....  :BMS: a rozhod jsem se prvně týhle akce neúčastnit.

Lihobaron

me je to sumak ale sem strasne zvedavej, jak to hlasovani dopadne, je to neco jako fotbalovej zapas :)

Ladik

Hihi uz Zeman urazil i Sveraka :)
ja se na takove veci nemohu divat
deda z prvni svetovy to tam cte jako nejakej elaborat :)

Vena

Tak Zeman vyčítá knížeti názor na odsun sudeťáků a přitom sám...http://aktualne.centrum.cz/prezidentske-volby/clanek.phtml?id=769197
a už před třiadvaceti lety.
A jestli Klaus emigruje, tak konečně poprvé udělá pro českou republiku něco užitečného.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Co je na tom divneho? Ja uvazuji o emigraci uz nekolik let. Problem je, ze s kazdym dalsim rokem odkladu se zuzuje vyber,
kam pred exportem  "zapadni demokracie"a "obcanske spolecnosti" (volne prelozeno - korporativistickym fasismem) uprchnout.

Jerry.Gunman

No první, co mne napadlo - že už jenom kvůli tomu by stálo za to teho Šwácu volit :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

To vezme Zemanovi pěkných pár hlasů...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Tak to tvrzení o cirkuse abych začal odvolávat.
Taťka šmoula, tuneldědek, vrchní propiskokraďák, professorrissimus Vašek Klaus první, největší, nejdokonalejší, nejbožštější a nafurt (abych použil plného titulu) uvažuje o emigraci, bude-li zvolen Šwáca :D
http://www.novinky.cz/domaci/291228-v-pripade-zvoleni-schwarzenberga-uvazuje-klaus-o-emigraci.html
Ach jo, to je fakt šaškárna křížená s pimprlovým divadélkem  *917*  *974*  *909*  *753*
*1001*  *1001*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

2 Fído:

A vidíš, já si říkám, že ta přímá volba zatím běží s daleko menším cirkusem, než jsem se obával.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: ferinom kdy January 24, 2013, 12:23:23 PM
Kua uz niekoho konecne zvolte hoci aj Josefa Spejbla, lebo tie vase noviny sa nedaju citat. Aj tak by to bol "stejny sasek" ako tito dvaja.

To mas pravdu, ze se to neda cist  *807* Kdyz vidim ty kyble fekalii co se denne z novin a TV vali, tak si vzdycky vzpomenu, jak nam oduvodnovali
primou volbu prezidenta, ze ji potrebujeme, aby se uz nikdy neopakovaly tak nedustojne udalosti, ktere provazely znovuzvoleni Klause.

IMO teda nic mene dustojneho uz predvest nelze. Jedine, ze by kandidaty na 3 mesice sestehovali do vily sledovane kamerama ala Big brother,
pridali tam par vyslouzilych prostitutek a moderoval to Jerry Springer  :BMS:

ferinom

Kua uz niekoho konecne zvolte hoci aj Josefa Spejbla, lebo tie vase noviny sa nedaju citat. Aj tak by to bol "stejny sasek" ako tito dvaja.

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy January 24, 2013, 11:58:12 AM
BTW, netvrdím, že se při odsunu svinstva neděly, ovšem soustředit se JENOM na ně, to je hrubé, neřku-li bruntální překrucování historie
Proto jsem si předsevzal, že historii českých zemí budu dceři vysvětlovat raději sám...
Tohle podle me spada mezi debaty o primerenosti obrany. Napr. ve chvili, kdyz se v rukach objevi noze, pistole, retezy, obusky a caka krev,
tak lze tezko hovorit o etice. Podstatne je, ze pokud by napadeny nebyl napaden, tak by vubec do ruky nebral zbran. A tim pro
me debata konci. Skuhrani, ze nekdo dostal do drzky vic, nez si zaslouzil, nebo ze se k tomu vlastne jen primotal, je pro me irelevantni.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 24, 2013, 11:46:02 AM
Jo jo... Habermanův mlýn. Takovej hezkej film a zrovna to tam zapadá fido :-( Vidět to někdo, kdo ještě neprobíral na základce 2. světovou tak mu těžko vysvětlíš že my nejsme ti co to začali BMS

BTW, netvrdím, že se při odsunu svinstva neděly, ovšem soustředit se JENOM na ně, to je hrubé, neřku-li bruntální překrucování historie
Proto jsem si předsevzal, že historii českých zemí budu dceři vysvětlovat raději sám...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Jo jo... Habermanův mlýn. Takovej hezkej film a zrovna to tam zapadá fido :-( Vidět to někdo, kdo ještě neprobíral na základce 2. světovou tak mu těžko vysvětlíš že my nejsme ti co to začali BMS

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy January 24, 2013, 10:06:48 AM
2 Fído:

Já Ti nějak nevím. Pokud by člověk nebyl "postižen" zájmem o historii, tak by nabyl dojmu, že celá II.W.W. byla jenom taková neškodná chlapská strkanice v hospodě o posvícení (jedno okno se vysklilo, dvě židle to odnesly, nějaké natržená obočí a pár chlapů bude ještě tejden kulhat) a poté, co se tak nějak jako všichni už začali rozcházet dom, přišli ti zločinní Češi a provedli masivní genocidu nebohých němců


Je to tak. Kdyz jsem pred lety narazil poprve na termin "prepisovani historie", tak mi to prislo absurdni. Historie je preci jen jedna, ne?
Ale cim vic ctu politicke a historicke knizky, tim vic vidim, ze naprosta vetsina historickych udalosti je pod vlivem aktualni
politicke situace prelakovavana podle potreby.
Na vecne postrkovane a utlacovane Cechy dlouho nemeli zadny bic, protoze narozdil od Nemcu, kterym mohli
vytykat obe svetove valky, nebo Anglii, Francii, Spanelsku apod. kterym mohli vytykat kolonialismus, americanum otrokarstvi atd.
na nas nemeli nic. Ale uz jsme konecne prisli na radu i my. Uz uplynulo dost doby, pametnici jsou vetsinou po smrti, takze se
vytahli uzitecni idioti kazde propagandy - umelci, spisovatele, scenaristi a posledni roky se vyrojily spousty filmu a dojemnych
pribehu, ktere z Cechu delaji krvelacne bestie, v podstate k nerozeznani od nacistu. A spousta mladych, kteri si svuj nazor
formuji vyhradne mediama, protoze studium  historie je jen pro nerdy, tomu tleskaji a hykaji, ze se konecne zbavime bremene
minulosti a hrichu nasich otcu a staneme se kosmopolitnimi evropany, jak doba veli. Je to neuveritelne smutne. Vubec si
nedovedu predstavit, jak musi byt tem, kteri valku zazili a za CR bojovali.

Jerry.Gunman

2 Fído:

Já Ti nějak nevím. Pokud by člověk nebyl "postižen" zájmem o historii, tak by nabyl dojmu, že celá II.W.W. byla jenom taková neškodná chlapská strkanice v hospodě o posvícení (jedno okno se vysklilo, dvě židle to odnesly, nějaké natržená obočí a pár chlapů bude ještě tejden kulhat) a poté, co se tak nějak jako všichni už začali rozcházet dom, přišli ti zločinní Češi a provedli masivní genocidu nebohých němců

Fakt, svět se v kravskou (_!_) obrací
:BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/rakousti-lidovci-pochvalili-schwarzenberga/

Podle poslance rakouského parlamentu za ÖVP Michaela Hammera, který je mluvčím lidovců pro otázky vysídlení, tím Schwarzenberg vysídlení německých občanů z Československa odsoudil.
   
"Je to další známka, že v Česku zjevně přibývá těch, kterým záleží na řádném zpracování této křivdy. Volební vítězství Schwarzenberga by bylo znamením, že sudetská otázka může být v Česku vyřešena," uvedl Hammer v prohlášení, které tento týden zveřejnil na internetu.

Ladik

:-)

Lezou Schwarzenberg a Kalousek na skálu a v tom nejtěžším úseku se zaseknou. Schwarzenberg říká: "Kdyby tady byl Boriš, ten by nás zachránil."
Kalousek na to: "Prosimtě, lez!"
Ale Schwarzenberg po kuse zase řekne: ""Kdyby tu tak byl ten Boriš, ten by nás zachránil, ten by nás z toho vytáhl!""
A Kalousek na to: "A kdo je ten Boriš?""
Schwarzenberg: "Neznáš českou hymnu? Zpívá se tam: Boriš umí po skalinách!"

brano

On je ešte zivy? Lebo vyzerá ako zombie. Aj tak je to jedno kto tam bude, za spagatky ťahá niekto iný .

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy January 23, 2013, 05:31:02 PM
http://zpravy.idnes.cz/vyhnal-schwarzenberg-zenu-cimelice-d6l-/domaci.aspx?c=A130123_154718_domaci_js

to vypadá zle, měli jsme prezidenta co kradl propisky a budeme mít lháře  :-(

Ale co to?
Vždyť podle všech angažovaných, můladých a moderních má vyhrát Schwarzenberg?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Citace: fido kdy January 23, 2013, 10:29:07 AM
:-) daleko ucinnejsi mi pripada presne opacna varianta. Clovek by mohl budto volit, nebo si vzit jednorazovou
financni odmenu. Dementi by si vzali svuj litr a sli obrazet akce do Lidlu a Kauflandu. Zodpovedni by volili. Priblizili bysme
se tak k athenske demokracii, kde meli volebni pravo jen "ctihodni obcane", coz bylo asi naposled, kdy demokracie jeste
fungovala.

tisícku? tak to by bola volebná účasť tak 3% :)

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

pokutu za nevolení mají pokud vím v austrálii.
--O-o-O--

Gogo

Volební právo by měla být výsada, nikoli trest.
Já bych šel klidně ještě dál, právo volit, má jen ten,
1) kdo v uplynulém volebním období alespoň jeho  polovinu pracoval
2) kdo nebyl odsouzen k nepodméněnému trestu.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy January 23, 2013, 10:29:07 AM
:-) daleko ucinnejsi mi pripada presne opacna varianta. Clovek by mohl budto volit, nebo si vzit jednorazovou
financni odmenu. Dementi by si vzali svuj litr a sli obrazet akce do Lidlu a Kauflandu. Zodpovedni by volili. Priblizili bysme
se tak k athenske demokracii, kde meli volebni pravo jen "ctihodni obcane", coz bylo asi naposled, kdy demokracie jeste
fungovala.

Asi tak...
"Pokuta" by byla asi krajně nešťastným řešením, ovšem nebylo by od věci zajistit jistý census všeobecného volebního práva.
Volit by byl oprávněn pouze ten, jenž by
(1) nebyl státním zaměstnancem
(2) měl za předešlé období "přebytkové" daňové přiznání
(3) nebo byl důchodcem, pocházejícím ovšem ze skupiny 2

Ovšem to by chtělo nevolit strany, ale konkrétní lidi (tzn. jednomandátové volební obvody), aby si každý mohl "svého" poslance chytit za flígr a v případě potřeby mu důkladně vynadat; případně zajistit určité relevantní podmínky, za kterých lze poslance odvolat a zvolit jiného...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: petrklm kdy January 23, 2013, 10:08:53 AM
Ten se posral v síni, ne? :WTF: :WTF:
http://www.novinky.cz/domaci/291035-zeman-chce-prosadit-volebni-povinnost-sankcemi-uvazuje-o-pokute-5000-korun.html

:-) daleko ucinnejsi mi pripada presne opacna varianta. Clovek by mohl budto volit, nebo si vzit jednorazovou
financni odmenu. Dementi by si vzali svuj litr a sli obrazet akce do Lidlu a Kauflandu. Zodpovedni by volili. Priblizili bysme
se tak k athenske demokracii, kde meli volebni pravo jen "ctihodni obcane", coz bylo asi naposled, kdy demokracie jeste
fungovala.