Nase volba prezidenta - anketa

Založil Lihobaron, January 12, 2013, 05:55:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kdo for president? (c)DeFa

Roithová Zuzana PuDr.
Fischer Jan Cescee
Bobošíková Jana Ping.
Fischerová Ťamana
Sobotka Oráč
Zeman Milouš
Franc Vladimír Avt.
Dienstbier Jiří CsSd.
Schwarzenberg Karel - hymnozpěvec

T-Diesel

tez vitaj
jake smajliky coco? :)

inaaaac letos mame merunkovicu, pak hrusku s bilyma trnkama, klasicku slivu a za par dni bude kalvados.
letos celkem povedeny rocnik co do kvality.

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 14, 2013, 02:21:13 PM
jj masopust zabíjačce.... jiný kraj jiný mrav no.

tak kulíškové.. zejtra máme zase MASOPUST  *753* DeFa nebude šetřit smajlíkama, já zas křenem  *886*

T-Diesel

Citace: T-Diesel kdy March 03, 2013, 04:09:01 PM
sbira politicke populisticke body od zacatku do konca
par tydnu zpatky sa naparoval jak cesky prezident ma jezdit ceskym autem, a kdyz tu moze svoje cesstvi zvyraznit tak raci hraje na struny svojich potencialnich volicu bo oni maju take vyroky radi
kdyby to nebyl populista a zeman tak to mohel navleknut okej, cesky prezident jezdi neenom v ceskem aute (vyrobenem z dilu z celeho sveta a vydelek putuje za hranice) ale podepisuje statnicke dokumenty cesku tuzku od tradicni ceske firmy. Ale abyste videli ze nejsem sberatel per tak potom, co podepisu inaguracni listinu tak dam toto pero do drazby a vytezek dam na dobrocinne ucely nebo umazu dluh statu, to je jedno neco si mohl vybrat.

heles, nove plky novinaru k temuto tematu:

--------------------------------------------------------------------------------

"Cena jednoho pera je necelých 100 tisíc korun, spojení pero za milion vzniklo zřejmě jako mediální zkratka na základě tvrzení odborníků na aukce, podle kterých by vzhledem k jeho unikátnosti při případné dražbě vlastník mohl získat až jeden milion korun. Tato odhadovaná cena je ovšem vázána na fakt, že právě tímto perem bude podepsán prezidentský slib," zdůraznil mluvčí společnosti Koh-i-noor Martin Doležal.

Zdroj: http://budejovice.idnes.cz/koh-i-noor-se-ohradil-proti-zemanovu-odmitnuti-pera-fhm-/budejovice-zpravy.aspx?c=A130305_112214_budejovice-zpravy_mbe

bibo


Lihobaron


Ladik

Citace: Vena kdy March 03, 2013, 06:01:28 PM
no, líp se to čte pozpátku :)

Tvoje by se četlo líp kdybys byl Neva ;-)

Vena

no, líp se to čte pozpátku :)
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy March 03, 2013, 04:52:13 PM
stejne tyvole to - LadYk  :D

coooo?
myslíš moje Y?
si dej LYhobaron a nezáviď :)

Lihobaron


Ladik

Citace: T-Diesel kdy March 03, 2013, 04:09:01 PM
sbira politicke populisticke body od zacatku do konca
par tydnu zpatky sa naparoval jak cesky prezident ma jezdit ceskym autem, a kdyz tu moze svoje cesstvi zvyraznit tak raci hraje na struny svojich potencialnich volicu bo oni maju take vyroky radi
kdyby to nebyl populista a zeman tak to mohel navleknut okej, cesky prezident jezdi neenom v ceskem aute (vyrobenem z dilu z celeho sveta a vydelek putuje za hranice) ale podepisuje statnicke dokumenty cesku tuzku od tradicni ceske firmy. Ale abyste videli ze nejsem sberatel per tak potom, co podepisu inaguracni listinu tak dam toto pero do drazby a vytezek dam na dobrocinne ucely nebo umazu dluh statu, to je jedno neco si mohl vybrat.

jj, treba tak

T-Diesel

sbira politicke populisticke body od zacatku do konca
par tydnu zpatky sa naparoval jak cesky prezident ma jezdit ceskym autem, a kdyz tu moze svoje cesstvi zvyraznit tak raci hraje na struny svojich potencialnich volicu bo oni maju take vyroky radi
kdyby to nebyl populista a zeman tak to mohel navleknut okej, cesky prezident jezdi neenom v ceskem aute (vyrobenem z dilu z celeho sveta a vydelek putuje za hranice) ale podepisuje statnicke dokumenty cesku tuzku od tradicni ceske firmy. Ale abyste videli ze nejsem sberatel per tak potom, co podepisu inaguracni listinu tak dam toto pero do drazby a vytezek dam na dobrocinne ucely nebo umazu dluh statu, to je jedno neco si mohl vybrat.

jb

jo a jestli chce byt lidovy, tak at chodi v riflach, bydli v panelaku a hrad proda, jezdi fabii v zakladu atd...
toto je proste trapne...

jb

Citace: LadYk kdy March 02, 2013, 10:38:41 PM
ale jo, v poho, já se jich nezastávám nikoho ale vadí mi tyhle blbý kecy, když to je náš budoucí prezident, ani nedosedl a mele hovadiny
prej dejte ty prachy na školy, to může říct jen dement ale už jsem četl nějakou diskusi a lidi mu tleskaj jak jim to natřel, no sbohem

jo, to s tim perem jsem  to vyjimecne videl... to bylo tak trapne a populisticke... no jo, holt krupan na hrade, co se snazi zalibit a jeste tak levne... ja jsem jenom pronesl TY VOLE a prepl to :)

Ladik

Jinak kdyz tu Brano zminil tu cinu
jj lepsi bude cina nez ceska firma proc by zviditelnovala, dost se o ni bude psat az bude v krachu :)

Lihobaron

no.. vy ste taky takovi culiprdi jako  ZEMAN bo sem vam sem dal taky pekny pero a vy me za to este vynadali  :nono:

brano

Hele, tak nad tym rozmyslam... nemohli by to pero radsej predat a dat to na skoly? A na co je vlastne take pero? Cinan ma pero za korunu!

Ladik

Krtku nejdriv cti poradne, pak pochop o cem je rec a pak mudruj, me uz nebavi Ti neco vysvetlovat kdyz neumis cist

no a to s Tim bilbordem to uz je fakt blbost cos vypotil
a posledni veta, booze, kazda soukroma firma se musi zviditelnovat, jinak nebude a proc by mela cpat penize jinam nez do sveho, do sve firmy? Fakt nejdrov uvazuj a pak az zkus napsat

Krtek

a co se ti na tom konkrétně nezdá ? Já furt nechápu co s tim perem. Tak ať ho prodaj jestli ho měl Kalus půjčený v době kdy ještě nekrad propisky. Chápu že si chtěji udělat reklamu ale to by si rozdánim propisek do škol udělali taky.
Nebo od tebe taky nepřijal bilboard za mega u halvní cesty že ti to vadí ? :-) Mně to přijde jako dobrej vzkaz do budoucna - vyserte se na zviditelňování a cpěte prachy tam kde je to víc potřeba.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy March 02, 2013, 10:36:38 PM
lado cela politicka scena z leva do prava je prolezla.. at  KAREL nebo  ZEMAN vsechno je to hnuj  KO

ale jo, v poho, já se jich nezastávám nikoho ale vadí mi tyhle blbý kecy, když to je náš budoucí prezident, ani nedosedl a mele hovadiny
prej dejte ty prachy na školy, to může říct jen dement ale už jsem četl nějakou diskusi a lidi mu tleskaj jak jim to natřel, no sbohem

Lihobaron

lado cela politicka scena z leva do prava je prolezla.. at  KAREL nebo  ZEMAN vsechno je to hnuj  KO

Ladik

ještě mě zaujalo tohleto
asi maj co skrývat bo už se to táhne dlouho

..

--------------------------------------------------------------------------------

Zeptejte se ženy, odmítl Zeman říci, do dělala pro firmu z Ostravy
Tajemství se dál vznáší nad tím, co přesně dělá Zemanova manželka Ivana. Nový prezident to odmítal říci ve volební kampani a nic na tom nemění. Místo toho obecně řekl, co bude dělat nyní.

"Pokud se ptáte na to, co bude dělat manželka prezidenta republiky, tak podobně jako paní Livia Klausová bude vykonávat povinnosti, které, i když ona nemá ten termín příliš ráda, souvisí s výkonem funkce první dámy. Jak víte, tak na Hradě je poměrně malá kancelář, která má jednu sekretářku, možná dvě, tím si teď nejsem zcela jist. Nu a moje žena bude plnit reprezentační povinnosti," řekl v sobotu Zeman.

Zeman se vyhnul jasné odpovědi na otázku, zda může říci, co přesně dělala jeho žena pro společnost L&C Investment z Ostravy, kterou vlastní multimilionář Petr Beneš se svou dcerou Barbarou. Společnost žije z pronajímání několika budov v Ostravě (více o tom, co v této souvislosti psala MF DNES, najdete zde). "Co dělala moje žena, je záležitost mé ženy. Zeptejte se jí, buďto vám odpoví, nebo vám neodpoví," odvětil budoucí prezident.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zeman-odmitl-pero-za-milion-korun-co-dela-jeho-zena-dal-taji-pas-/domaci.aspx?c=A130302_123346_domaci_kop

...

Ladik

Ty woe Ty aes fakt mimon, neberes nejaky prasky? :(

Krtek

tak nechápu vo co go už vůbec. Klaus kdysi podepsal a vrátil jim ho ? Oni maji i půjčovnu ?

Ladik

Chteli mu ho venovat, reklama zdarma, pero zdarma, socan odmitl a mlel blbosti ze to maj dat na skoly

Krtek

já z toho pochopil že mu měli udělat nový stejný jako kdysi vaškovi. No nic asi jsem to fakt blbě pochopil. Klidně ať ale hrad prodá to Vaškovo, bude o to cenější že ho nestih ukrást :-)

Ladik

Jeeeee hehe nectes ale blbe kecas, no nic, necetl jsi ani to co jsem zkopiroval a pro tve info vyrobni naklady a cena vyrobku na trhu je uplne neco jineho

Lihobaron

dys nechce pero za mic vykrouham mu fajku rekneme za mice dva :)

Krtek

To jo ale kdžy ho dokážou vyrobit, maj ho dokázat i prodat. nebo jim je šumák jestli o mega přijdou. Podle mně by ybl určitě zájem někde mezi "vyšší" společností nebo se to může exportovat ve velkym šejkum na jih.

Ladik

Ty woe Krtku, neberes ty Ty neco? Pero za milion se moc casto asi neprodava

Krtek

to je problém prodat nějakou blbou propisku za zlata ? Asi maji dobrej obchodní model

Lihobaron

na ty fotce se suprove tlemej asi jak stim vsim krasne vyjebali  *886*

Ladik

Necetl jsi to vid?
ok kousek Ti zkopiruji
..Perem určeným výhradě pro prezidenty a vyrobeným ze zlata a platiny se před pěti lety při složení slibu podepsal nyní končící prezident Václav Klaus. Exkluzivní pero mu věnovala firma Koh-i-noor Hardtmuth z Českých Budějovic, která byla až do znárodnění výhradním dodavatelem plnicích per pro československé prezidenty...

komu ho tak asi prodaji?

Krtek

no tak furt ho můžou prodat a ty prachy dát. On by ho nekupoval ze státního rozpočtu ? Oni by mu ho dali zadarmo ? Já nevim jak to s takovýma věcma chodí

Ladik

Nooo jasnyy tohle tema se bude lidu libit, tema pero je oblibene, blbecek, davaj mu pero a on at daj Ty penize na skoly asi nechape ze vyrobili to pero a Ty prachy nemaj

http://m.idnes.cz/zpravy/domaci/clanek.A130302_123346_domaci_kop.idn


Lihobaron

neverim ze fiser vopustil londyn dobrovolne.. vyrazili ho a von dela jen machry..

petrklm

Tohle vypadá, že to psal přímo o Klausovi :)

Václav Havel o nenávisti

,,Uvažuji-li o lidech, kteří mě osobně nenáviděli či nenávidí, uvědomuji si, že je spojují některé vlastnosti, které - sečteny a společ...ně rozebrány - nabízejí určitý, zajisté jen velmi všeobecný, výklad původu jejich nenávisti.

Nejsou to především nikdy lidé dutí, prázdní, pasivní, lhostejní, apatičtí. Jejich nenávist se mi zdá být vždycky projevem jakési velké a v podstatě neukojitelné touhy, jakéhosi trvale nenaplněného a nikdy vlastně nenaplnitelného chtění, jakési zoufalé ambice. Je to tedy vnitřní mohutnost veskrze aktivní, která svého nositele vždy znovu k čemusi upíná a kamsi ho vleče a které ho takříkajíc přesahuje. Rozhodně se mi tedy nenávist nezdá být pouhou absencí lásky či humanity, pouhým vakuem lidské duše. Naopak: s láskou má mnoho společného, především právě onen sebetranscendující prvek, totiž ono upnutí se k druhému, závislost na něm, ba přímo delegování kusu vlastní identity do druhého. Tak jako milující touží po milovaném a neobejde se bez něho, touží i nenávidějící po nenáviděném. A tak jako láska je i nenávist v posledku vlastně výrazem touhy po absolutnu, byť výrazem tragicky zvráceným.

Lidé nenávidějící, aspoň jak já je poznal, jsou lidmi s trvalým, nevykořenitelným a samozřejmě skutečnému stavu věcí hluboce nepřiměřeným pocitem ukřivdění. Tito lidé jakoby chtěli být bezbřeze ctěni, respektováni a milováni a jakoby byli nepřetržitě zužováni bolestivým zjištěním, že ostatní jsou jim nevděčni a neodpustitelně k nim nespravedliví, protože nejen že je nectí a nemluví bezbřeze, jak by měli, ale dokonce je - aspoň jak jim se zdá - přehlížejí.

V podvědomí nenávidějících dřímá zvrácený pocit, že jsou jedinými pravými držiteli kompletní pravdy, a tudíž jakýmisi nadlidmi či dokonce bohy, a že z tohoto titulu zasluhují kompletní uznání světa, ba dokonce jeho kompletní povolnost a loajalitu, ne-li slepou poslušnost. Chtějí být středem světa a jsou permanentně frustrováni a podrážděni tím, že svět je jako svůj střed nepřijímá a neuznává, že si jich dokonce snad ani nevšímá, ba že se jim možná i posmívá.

Jsou jako rozmazlené či špatně vychované děti, které si myslí, že jejich matka je na světě jen a jen proto, aby je zbožňovala, a které jí zazlívají, že občas dělá i něco jiného například že se věnuje sourozencům, manželovi, knize nebo nějaké práci. To všechno pociťují jako křivdu, zranění, útok proti sobě, zpochybnění vlastní hodnoty. Vnitřní náboj, který by mohl být láskou, se zvrací v nenávist k domnělému zdroji v ublížení.

(...)

Říká se o nenávidějících, že to jsou lidé s komplexem méněcennosti. Možná to není charakteristika zcela přesná. Spíš bych řekl, že to jsou lidé s komplexem osudového nedocenění vlastní hodnoty.

Důležité se mi zdá být i mé další pozorování: nenávidějící člověk nezná úsměv, ale jen škleb. Není schopen vesele žertovat, ale jen se nakysle posmívat. Není schopen skutečné ironie, protože není schopen sebeironie; autenticky se totiž dokáže smát jen ten, kdo se umí smát sám sobě. Pro nenávidějícího je příznačná vážná tvář, velká urážlivost, silná slova, křik, naprostý nedostatek schopnosti odstoupit sám od sebe a nazřít vlastní směšnost."

úryvek z projevu Václava Havla, proneseného na Konferenci o nenávisti (Oslo 28. 8. 1990)

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: LadYk kdy February 14, 2013, 05:54:00 AM
http://m.idnes.cz/zpravy/domaci/clanek.A130213_203025_domaci_brd.idn

"Fischer je ve složité situaci i proto, že si neponechal zadní vrátka. Nemá za sebou bohatou politickou stranu ani finanční skupinu a kvůli volbě prezidenta opustil dobře placené místo v Londýně. Až se Fischer vypořádá s nesplacenými fakturami, bude přemýšlet o své budoucnosti."

Dovolim si to trochu parafrazovat:

"Demokracie je ve slozite situaci i proto, ze si zavrela dalsi vratka. Nema pred sebou zadneho nezavisleho kandidata, ktery by za sebou nemel bohatou a vlivnou financni skupinu a kvuli reality show prime volby prezidenta opustili stavajici model neprime volby. Az se spolecnost vyporada s nesplacenymi pohledavkami vuci investorum sve nove celebrity, muze zacit premyslet o sve budoucnosti"


FPT

tomu říkám politická odpovědnost.
--O-o-O--


Romanius

No ci je to vobec fotosop, ci to nebolo nad jeho sily. Mozno je to 3d studio alebo iny 3d soft :-)

petrklm

Když já mám problém - toho vpravo vůbec neznám  *1025*. Asi by to měl bejt Zeman, jenže když vypadal takhle, tak ještě u nás nebyla barevná fotografie. Stejně to musela bejt makačka, až se z fotošopu kouřilo...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target