Holky s i bez (aut)

Založil FPT, January 09, 2013, 09:38:17 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

to je nejak moderni tato pastelova modra.. aj aston martin ji pouzil

elpidio

Tak to kazí jen ten Gregor  OK OK
Ne, hádejte, mám Rujánu.


jb

13 roku ? to je moc ne ? 10 ?

ale za tu dobu je jen par veci, ktere se u me nezmenily a cumeni na kecy o vsem a nicem tady na foru je jedna z nich :)

fido

Citace: Lihobaron kdy October 31, 2013, 03:25:12 PM
ne jen me to tak napadlo :) ale mozna to bylo na autohit foru vynatek z ty diskuze nejakejch pubertacek jak jedna mela sracku a sukala se svym milym a se pri tom malinko priposrala a jak se zastydela tak se posrala uplne a ten jeji dys to videl tak se poblil :) jestli to nebylo jinde.. nevzpomina si na to nekdo??

To bylo na zpovednice.cz kolovalo to vsude po netu ;)


Lihobaron


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ona i ta paměť odchází...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

nebo sverak.. mam ho este v mobilu :) historka nebude zadna, uz sem zestar a dostal rozum, nebudu ze sebe furt delat matlaka  ZEMAN  *886*

Jerry.Gunman

Njn, taky mne to poslední dobou napadlo, že už "sem" chodím nějakých 13 let??? Opravte mne, jestli se pletu, ale časopis Autohit začal vycházet někdy v červenci 2000? Kdesi na půdě mám ještě z nostalgie prvních 6-7 ročníků, kdy jsem ho kupoval pravidelně...

No a tak nějak od listopadu 2000 začaly fungovat webové stránky a autohit-fórum. První 3 roky jsem si ho jenom pravidelně čítával, pak jsem se (někdy na jaře 2004??)  zaregistroval a od té doby jsem toť. Kurňa, letí to, letí... 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No a taky takoví jako Borek .....

Ladik

jj stárnem, jsme tu milion let, se divím, že tu chodím vůbec, furt stejní kkti :-))
Přestal chodit Roamanius od jara, co začal stavět barák, sem mu říkal ser na to na starý roky stavět barák, blááázen
ještě takoví jako Petr-Praha pamatuji, Mihal, ....

Krtek

a ještě nám dlužíš nějakou větší ostudu než když se ti slečna poblila při kuřbě z neumytýho zid@na :D

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

jo, tych prispefkovatelu sa vystridalo uz fest
ale nejvetsi exot byl stejnak sias :-)

tywoe tema laguna 106 stran :D

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy October 31, 2013, 08:48:07 PM
a s tyma vofcama tam :D

ale na ten analni popis si taky pamatuju, kurna uz je to ale roku co

ty si jeden z prvnich taky vid byl si zpominas na LaHa?? nebo Vlasta s nim sem byl v berline pro carinuE malo nas je tech "skalnich" s ladikem tenkrat to prvni online kecani to bylo vzruso kam se hrabe krtkuf anal jojo  *886*

T-Diesel

on ho nezalozil on si ho kupil
ale presne na ty jeho vrasky sem cumel taky, uz je to tez skoro senior

Lihobaron

kua byly to krasny casy  *753* pred chvilej ukazovali v TV bekhema jak v 38mi zalozil nejakej fotbal klub v mejemy chudak je sama vraska ze se nestydi list do televíze sem na tom stejne jako von az na ten klub teda :)

T-Diesel

a s tyma vofcama tam :D

ale na ten analni popis si taky pamatuju, kurna uz je to ale roku co

elpidio

A ještě jak to bylo s paní domácí.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tranzit a maslicka myslis?? :) na tom nebylo nic tajnyho, se divim ze sem to nevyzvonil :)

FPT

já si na to vzpomínám. i na to, že nám dodneska dlužíš historku s tranzitem.
--O-o-O--

Lihobaron

kua nejstarsi clen fora si nezpomina asi to fakt bylo tenkrat v jinejch vodach  pivo1  ;D

Ladik

Citace: Lihobaron kdy October 31, 2013, 03:25:12 PM
ne jen me to tak napadlo :) ale mozna to bylo na autohit foru vynatek z ty diskuze nejakejch pubertacek jak jedna mela sracku a sukala se svym milym a se pri tom malinko priposrala a jak se zastydela tak se posrala uplne a ten jeji dys to videl tak se poblil :) jestli to nebylo jinde.. nevzpomina si na to nekdo??

Ne :-) kdoví kam ještě chodíš diskutit s mladýma holkama, tu jich moc není, jen pár, ... Trtek, Jerry, FPT .... :)

Lihobaron

ne jen me to tak napadlo :) ale mozna to bylo na autohit foru vynatek z ty diskuze nejakejch pubertacek jak jedna mela sracku a sukala se svym milym a se pri tom malinko priposrala a jak se zastydela tak se posrala uplne a ten jeji dys to videl tak se poblil :) jestli to nebylo jinde.. nevzpomina si na to nekdo??

Krtek

ty ses u toho už i posral ?  *871*

Lihobaron

hlavne nesukat plnej  *886*

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy October 30, 2013, 09:31:31 AM
No možná má Tonda pravdu a stojí to za zamyšlení. Kdysi jedno moje bejvalý STŘEVO si někde přečetla že se chlapum líbí anální dráždění prostaty při sexu. A ta kráva to taky musela hned bez varování, při nejbližší příležitosti vyzkoušet. Pánové, takovej příraz jsem už v životě neudělal, vlastně jsem jí málem proskočil  :WTF: :WTF: :WTF:

No alespoň měla důkladně hlubokej zásun, ne? :D :P 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No možná má Tonda pravdu a stojí to za zamyšlení. Kdysi jedno moje bejvalý STŘEVO si někde přečetla že se chlapum líbí anální dráždění prostaty při sexu. A ta kráva to taky musela hned bez varování, při nejbližší příležitosti vyzkoušet. Pánové, takovej příraz jsem už v životě neudělal, vlastně jsem jí málem proskočil  :WTF: :WTF: :WTF:

ferinom

Citace: T-Diesel kdy October 29, 2013, 09:05:49 PM
nema nejake velke paprce, dluhe prsty?

mozno by si to ocenil keby predviedla prstoklad :)

T-Diesel

nema nejake velke paprce, dluhe prsty?

Jerry.Gunman

2 Petr KLM:
jo, slečna vypadá ... mnohoslibně :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Krtek

ta má něco do sebe. Nebo spíš my do ní :D

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

ferinom

ako spravny sportak predpokladam, ze je bez airbagov, tak si babenky pripravili vlastne :) ak povoli podprda, tiez strelia, otazka ci nie smerom dole vdaka gravitacii :)

Krtek

Jestli přejedou s tim žlutym sporťákem retardér, tak jim ty kozy MUSEJ vyrazit zuby :D

Jerry.Gunman

2 Petr:
JJ, tady je jasně vidět, jak to vypadá, když se to s pušapkama přežene.
Vždyť je ty cérenky mají až pod bradou :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target