LP

Založil Vena, January 09, 2013, 09:22:22 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

elpidio

Na Aukru se něco zajímavýho neobjevuje ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

no asi spíš nééé
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Vena

jo, v pohodě.Já jen jestli se můžu těšit. :)
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Gogo

jj vzpoměl čéče ale čas a chuť nebyla- co jsem našel, to jsou sr...ky, zbytek je někde v krabici....ale moc toho nebude, já už si to ani nepamatuju .-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Vena

Gogo:vzpoměl sis na mě?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

FPT

kdo ladí, není pankáč (:
--O-o-O--

Lihobaron

ja byl dycky pankovej a nejaka kvalita nahrafky byla dycky az hodne za posledni radou nasich myslenek ;D

Vena

atnarfus:Pávě, že myslim technickou kvalitu zvuku.Dříve když sis chtěl poslechnout hudbu v dobré kvalitě tak sis chtěnechtě musel koupit lp.Dalši kopie už byly kvalitativně vždy horší.Pak začaly kapely vydávat nahrávky na cd, což bylo ještě v pohodě.Zlom nastává někdy kolem roku 2000.Překotný rozvoj formátu mp3, poslouchání hudby z mobilu, stahování z internetu v pochybných kvalitách vede nahrávací společnosti k závěru, že lidé o kvalitní poslech vlastně nestojí.No bodejť by jo, když místo poslechu lp nebo cd v hifi sestavě si vystačí z mobilem a špuntama v uších.Jenže původní nahrávky jsou pro  špunty poněkud nevhodné, prostě to tak nevyzní.Takže u starých nahrávek nastupují remastery, kde je nahrávka jednak zvukově zmršená, ale hlavně hlasitě nahraná.U nových nahrávek se tak postupuje už od začátku.Neni důležitá kvalita nahrávky, ale hlasitost což má vyvolávat dojem dynamiky.Posluchači z mobilů jásají, lidi co si chtějí užít hudbu si rvou uši.Objektivně je ale třeba říci, že nová vydání lp na 180gramových vinylech oproti původnímu originálu taky stojí za starou bačkoru.
Metal se poslouchá hlavně kvuli obsahu, kvuli technické zdatnosti hráčů a kvůli tomu co dělá metal metalem.Kvalita je tam více než jasná.

GoGo:O.K. Nebránim se ani starým hevíkům jako Grave digger, Metallica, Heloween, Wasp, Metal church atd.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Gogo

No musím to vytáhnout z krabice a napíšu Ti co vše mám, jsou to staré černé ooobrovské ludry :-) Jsem to min. 10 let už neměl puštěné, ale grames Philips stááále mám i nové jehly :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Asi nemyslíš technicky kvalitativně, ale ta cesta do pekel byla myšlena kvalitou uměleckou.

PS: řešit technickou kvalitu v případě heavy metalu mi připadá trochu jalové

Vena

atnarfus:Chyba, ale lp je potřeba mít z doby, kdy to byl primární zvukový nosič.Cd a digitalizace vůbec byla pro hudbu cesta do pekel.

gogo:A co máš?Z uvedených kapel bych bral restless and wild a metal heart od Accept, black metal od Venom a death or glory od Running wild.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Gogo

Noo něco doma mám, metal to je, ale klasický, né trash, black....
Já byl za mlada na klasiku, Iron, Accept, Motorhead, Black Sabbath, Venom, Runnig wild....... no a se stářím to měklo :-) Marillion, Guns, Judas, Pearl Jam....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

I kdyby holdoval, tak asi ne z tech cernych livancu. My uz jsme generace vypalenych CD.

Vena

no, tak tublatanku(ikdyž jedno LP od nich mam) a irony opravdu ne.koukam, že tady nikdo neholduje metalu, poctivé muzice. :-\.chyba.asi to bude chtít nějakou osvětu. *943*.nicméně, kdyby někdo o něčem vědě, beru všema deseti.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

atnarfus

Nejakou Zagorku bych nasel a zcela jiste tu jeste mam Iron Maiden. Ty jsem pres troje hranice propasoval az z Jugoslavie.

Ladik

Tublatanku nebo Progres2 ne? :)

Vena

Nemá někdo na prodej LP thrashmetalu z osmdesátých let?sodom, slayer, destruction, kreator, tankard, protector, possessed, exumer apod?pouze původní vydání.pozdější reedice a remastery nechci.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.