Air bank

Založil Krtek, January 07, 2013, 11:49:17 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

joo za převod do zahr. vč. Slovenska mám taky 250 :-(
Ale těch trvalých příkazů a nastavení...uff docela se toho děsím :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ja mam GE, se sluzbama spokojenost, ale uvital bych tez neco levnejsiho nez 130 za kazdy mesic
najvic me vadi poplatek za platbu do ciziny asi 250 kcs plus nevyhodny kurz  :WTF:

Gogo

no já tam teda účet mám, ale snad se dokopu (pohodlnost) ke změně, asi FIO tak přemýšlím...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

u postovni sporitelny mel ucet tata a umrel.. takze PS nebrat  *807*

Krtek

Šeky na výběr a příkazy atd byly snad do roku 2000 ne ? Jinak všechno no problém u přepážky nebo bankomat. Loni udělali první svińárnu s poplatkama. Ze svýho bankomatu vybíráš vždycky za 5 kč, z cizího za 25 kč. Pak to šlo i na poště za 8 což byla nutnost u nadlimitních výběrů. Jenže loni ten poplatek za výběr na poště zvedli asi na 35 kč !
Účet mam sám svuj, osoby na něm žádný měnit nepotřebuju. El. bankovnictví maji dobrý a peníze občas někdy z bankomatu. Takže pro mně byli doteď dobrý. Ale nasrali mně vyloženym lhanim při uzavírání tý půjčky  :BMS:

elpidio

My tam máme jeden účet pro neziskovky, což byl jeden z mála výhodných produktů, ale co jsem zažil okolo jen při změně osoby, oprávněné s účtem disponovat (jedna ze dvou), to bych nepřál nikomu. Dodnes chodí výpisy tomu původnímu. Baby na přepážkách pošty (i hlavní) neví vůbec nic, po telefonu taky mňamka. Až po schůzce s nějakým zástupcem se to podařilo. Do nedávna šlo vybrat z účtu jen na základě vyplněných výběrových lístků, které se musely složitě objednávat, poslali jich jen pár, měly omezenou platnost a prošlé se musely vracet. Takže  chápu Krtka, že chce přejít k bance 1.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Já jsem s ní spokojenej už cca 15 let. Až na jednu nemoderní drobnost kterou teď řešim reklamací. Uvidíme jak dopadnu.

petrklm

Krtek: člověče, ty jsi první, koho znám, že má účet u Pošťáků :o. Já myslel, že je to jen pro socky a možná důchodce.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Já taky ne, tohle maji v reklamě na webu :D

Lihobaron

voe manualy zasadne nectu  ;)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 08, 2013, 08:13:45 AM
Citace: Krtek kdy January 08, 2013, 08:12:51 AM
Zid@ne tohle je možná tvuj případ s SMSkama:

U nás SMS kódem šetříme, takže autorizujete pouze první platbu v pořadí. Všechny následující platby potvrzujete heslem do internetového bankovnictví.

no tyvole :) dik  OK

koukám blbej jak dveře a to si zaslouží mínusa ;-)

Lihobaron

Citace: Krtek kdy January 08, 2013, 08:12:51 AM
Zid@ne tohle je možná tvuj případ s SMSkama:

U nás SMS kódem šetříme, takže autorizujete pouze první platbu v pořadí. Všechny následující platby potvrzujete heslem do internetového bankovnictví.

no tyvole :) dik  OK

Krtek

Zid@ne tohle je možná tvuj případ s SMSkama:

U nás SMS kódem šetříme, takže autorizujete pouze první platbu v pořadí. Všechny následující platby potvrzujete heslem do internetového bankovnictví.

ferinom

Nalejme si cisteho vina. Vsetky banky su na jedno kopyto. Ani jednej nejde o charitu a zakaznika, ale o hospodarske vysledky. A zadarmo nie je nic. Niekde ten zisk nazenu. ;)

Lihobaron

no ted koukam, vono nejde editovat svoje prispefky??  :o

Ladik

a to ještě nevíš, že mám celých 22 let spořku a pak i bývalou Ebanku tedy nynější Rajfajsnbank
chci abys to zapomponoval do svého příběhu Lihošu :)

Krtek

Zatim zvažuju čim dál reálnějš o přestupu. Sice to má kapku háček že bych rád vytlouk půjčku půjčkou což taky nemusí dopadnout jak známo...Pak může nastat že bych krátkodobě (cca 1-2 měsíce) splácel 2 půjčky což neni trága. Nebo bych holt dál splácel Poštovní Spořitelně půjčku co mam ale komplet finance bych převed do Air a na konto v PS bych posílal každej měsíc jenom částku na zaplacení splátky. I kdybych si finančně třeba nepomoh, bylo by to jako gesto odporu že mně nasrali a to se Krtkovi nedělá.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy January 07, 2013, 09:41:28 PM
A úplně najhorší je prej banka 7. Touž bych raději změnil na banku 8.

ale to tady nikde nikdo nepsal  ;)

elpidio

A úplně najhorší je prej banka 7. Touž bych raději změnil na banku 8.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

dotaz: znate nekdo banku1??
man1: rychlokvaska presne jako banka2, ale nic o tom nevim..
dotaz: myslis podobne jako banka3??
man2: ne, to byla banka4, ale je to jedno..
man3: umiem citat a viem co je to homecredit a mam obavy co bude dalej..
man1: s bankou3 jsem mel dobry zkusenosti..
man4: banka 1 je super, presel sem k nim od banky5
man5: ja naopak po patnacti letech presel od banky 6 k bance 5
man6: i banka6 ma dobre produkty..
man7: ja jsem spokojen s bankou4

:)

atnarfus

Citace: elpidio kdy January 07, 2013, 08:39:56 PM
Ono i v té spořce je dobré občas mrknout na aktuální produkty. Já nedávno změnil typ účtu a rázem mám za 69 Kč/měsíc vedení účtu, bankomaty, internet banking, neplatím roční poplatek za kartu, jen za příchozí/odchozí platby 5Kč plus u jiné banky 2Kč.

Za nulu je to ale pořád levnější. Uvidíme jak dlouho jim to vydrží.

FPT

Já teda stále vyjadřuji spokojenost s mBank...
--O-o-O--

elpidio

Ono i v té spořce je dobré občas mrknout na aktuální produkty. Já nedávno změnil typ účtu a rázem mám za 69 Kč/měsíc vedení účtu, bankomaty, internet banking, neplatím roční poplatek za kartu, jen za příchozí/odchozí platby 5Kč plus u jiné banky 2Kč.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Já jsem naopak v létě po patnácti letech přešel ze spořitelny do GE. Udělali akci, že když si stávající klient sežene dva nové, tak mají všichni vedení účtu a běžné operace zadara. Za půl roku jsem jim opravdu na poplatcích nedal ani haléř. Ve spořitelně to bylo v průměru 120 měsíčně.

Lihobaron

ja asi pred 3-4ma mesicema presel vod GE po mozna 15letech.. vsechno klape, jen se mi stava a je to spis pravidlem, ze pri posilani jednorazovejch plateb hned za sebou mi nedorazi potvrzovaci sms, nezjistoval sem jak dlouho se to musi nechat, vyseru se na to a poslu druhej den.. dela to na me dojem, jakoby si nenapadne hlidali pocet plateb, ale fakt nevim, neni to pro me dulezity tak neresim.. jinak zalozeni probehlo v cajku, vsechno pres net..  zatim nevotravujou, myslim ze prisel akorat mejl ke konci roku s blahopranim a pak pri prihlasovani pres net na prvni strance vyskakuje moznost pujcek, jinak nic co by me sralo a ze sem na tyhle vlezlosti dost vysazenej.. sluzby normalni-nejsem narocnej a poplatky sice mam za poslani 5kc a vyber z ciziho bankomatu 25myslim nebo mozna 50 ted fakt nevim ale voproti GE kde sem platil cca 100/mes + 6kc odchozi a 6kc prichozi!!! a 60voci za vyber na prepazce bo sem mel propadlou kartu a na zalozeni novy chteli podpis mlouvy u stolku coz sem odmit bo tam nebudu sedet jak nejaka socka zadajici vo uver.. takze ja sem spokojenej, ted uz jen zrusit ten v GE kua semi do toho nechce bo se musi jit si sednout ke stolku mezi socky :)

Ladik

Ebanka byla dobra banka, byli první s pořádným internetbankovnictvim, mel jsem s nimi dobre zkusenosti

ferinom

No ked citam ze

"Je součástí finanční skupiny PPF Petra Kellnera, úzce je propojená s jiným členem této skupiny - úvěrovou skupinou Home Credit. Právě bývalý generální ředitel společnosti Home Credit Erich Čomor se stal prvním generálním ředitelem Air Bank."

tak osobne ten home credit u mna vyvolava obavy co a bude diat dalej

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 07, 2013, 01:03:31 PM
Takhle nějak to bylo s ebankou ne ? Proto se ptam. Ale zase si řikam je v PPF tak to už asi prodávat dál nebudou když jí založili.

To byla tuším M-Banka, ale to je jedno.
Souhlasím, že se tváří poměrně zajímavě - ale zatím neznám nikoho, kdo b ys nimi měl jakékoli zkušenosti. V reálu to bude asi tak, jak je u nás zvykem ve všem - slíbit není hřích, ve smlouvě bude drobným písmem něco jiného a pak si na internetu přečteš, že k 1/2/2013 změnili podmínky a pokud jsi se výslovně neozval, má se za to, že souhlasíš - a jsi opět v (_!_)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Takhle nějak to bylo s ebankou ne ? Proto se ptam. Ale zase si řikam je v PPF tak to už asi prodávat dál nebudou když jí založili.

Ladik

nevím ale mě to připadá jako rychlokvaška, která něco rozjede a pak ji někdo koupí
jen laický názor, nic o tom nevím

Krtek

Používáte někdo tuhle banku ? Já o ní celkem uvažuju. Díky půjčce na Kadlíka jsem se rozhádal s PS anóbrž ČSOB. I když jsem všechny smlouvy a podmínky 3x čet, na všechno jsem se 2x zeptal tý krávy na infolince tak je to najednou kapku jinak BMS
Ta airbanka vypadá kapku jako z jinýho světa. Krach asi nehrozí když to je pod PPF ale infobaba na telefonu zase nepůsobila 2x sebejistě. Máte někdo zkušenosti ?