Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy January 11, 2013, 09:11:56 PM
hehe se fakt asi po.... tak Berkovi ještě doplatí plat za celou dobu :-)) Doufám, že to v TV byla blbost, páč to už fakt končí sranda.

U nás by mne nepřekvapilo nic...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

taky tak nejak potajmu doufam jen v medialni masaz..

Gogo

hehe se fakt asi po.... tak Berkovi ještě doplatí plat za celou dobu :-)) Doufám, že to v TV byla blbost, páč to už fakt končí sranda.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


Krtek

vždyť je to správný. A ještě si kluk zaslouží dopaltit ušlej zisk 5 mega BMS
Už i já naivka se začínam bát že mně nějakej zmrd pošle do konkurzu i když zadluženej nejsem.

Gogo

tak né že by to nebrali vážně, ale Ladíku, výsledek je stejný jako by jen otevřeli brány...
http://zpravy.idnes.cz/berka-amnestovan-vetrovec-zcasti-dl0-/domaci.aspx?c=A130111_112549_domaci_hv
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

jo, predal emdží mne tesne pred čumákom ...  :WTF:

*753*

ferinom

Kua zacinam nadobudat pocit ze dedek Ladik daco spachal, nepriznal sa nam a vdaka Vaskovi je amnestovany. :D

Ladik

Citace: Krtek kdy January 10, 2013, 11:44:21 AM
Kurva každej chytrej jako Ládík tu řiká že stejně nepouštěj každýho že to ještě rozhodujou soudy. Jak to teda rozhodujou ? Podle mně jenom kouknou na podmínky amnestie, porovnaj jestli tam kandidát spadá a pak ho pustěj i když vědí co je to za sráče BMS. Stalo se  že by někoho nepustili i když se na něj amnestie vztahuje třeba kvůli tomu že je potřeba to dovyšetřit nebo vynést rozsudek ? Já ma strach že ne .

určitě, ani nevyplňují papíry, normálně zavolaj do basy a řeknou heej pusť ho

Krtek

Kurva každej chytrej jako Ládík tu řiká že stejně nepouštěj každýho že to ještě rozhodujou soudy. Jak to teda rozhodujou ? Podle mně jenom kouknou na podmínky amnestie, porovnaj jestli tam kandidát spadá a pak ho pustěj i když vědí co je to za sráče BMS. Stalo se  že by někoho nepustili i když se na něj amnestie vztahuje třeba kvůli tomu že je potřeba to dovyšetřit nebo vynést rozsudek ? Já ma strach že ne .

Gogo

je je a nejen to.....

http://www.novinky.cz/krimi/289878-soud-kvuli-amnestii-zastavil-stihani-tri-predstavitelu-vytunelovaneho-h-systemu.html

vrchní soud to vrátil, pro příliš mírné tresty a ejhle trest bude ještě mírnější. A teď těm podvedeným, bez peněz vysvětlete, že jen podléhají mediální masáži..... :BMS: :BMS:
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


Vena

Citace: Gogo kdy January 09, 2013, 08:23:49 PM
Opět připomínám, že kdo nazve v podstatě idioty bez názoru šmahem všechny, kteří mají jiný názor pro mě není partner k diskuzi nebo hádce....
Věřím, že spousta lidí (možná všichni) jsou ovlivnitelní, jednou tak (tam) podruhé jinam. ALE TO JE PŘECE NORMÁLNÍ!! Ale nepohrdám ani těmi jež mají zcela odlišný názor než já a nedovolil bych si je podezřívat, že nepoužívají vlastní mozek. Dalo by se to i obrátit, všichni kdo se zastávají Klause, amnestie, prezidenta, Ferdinanda, Lišky Bystroušky, maxipsa Fíka..... jsou bezmozci ovlivnění masáží politcké klaky kolem prezidenta...atd atd.
Každý ať má svůj názor ber kde ber, hlavně že můžeme bez obav že v  03 00 rozkopnou dveře své názory obhajovat, sdělovat a hádat se o ně!!! :-)
asi tak.souhlas.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Gogo

Neblbni Jerry, také jsi se nechal zmanipulovat médii :-))) :WTF:
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy January 09, 2013, 06:40:59 PM
http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=768135
náhoda?

Nemyslim si, že by to byla náhoda.
Ovšem už asi 1,5 roku se spekulovalo, že by prezidentská milost mohla být na prodej - a teď již není spekulovat wo čom ...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

Opět připomínám, že kdo nazve v podstatě idioty bez názoru šmahem všechny, kteří mají jiný názor pro mě není partner k diskuzi nebo hádce....
Věřím, že spousta lidí (možná všichni) jsou ovlivnitelní, jednou tak (tam) podruhé jinam. ALE TO JE PŘECE NORMÁLNÍ!! Ale nepohrdám ani těmi jež mají zcela odlišný názor než já a nedovolil bych si je podezřívat, že nepoužívají vlastní mozek. Dalo by se to i obrátit, všichni kdo se zastávají Klause, amnestie, prezidenta, Ferdinanda, Lišky Bystroušky, maxipsa Fíka..... jsou bezmozci ovlivnění masáží politcké klaky kolem prezidenta...atd atd.
Každý ať má svůj názor ber kde ber, hlavně že můžeme bez obav že v  03 00 rozkopnou dveře své názory obhajovat, sdělovat a hádat se o ně!!! :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Jsem rád, že si můžu občas přečíst něco jiného než všude jinde, s mnoha větami souhlasím

http://jurutka.blog.idnes.cz/c/315165/Jen-hlupak-skartuje-obraz-prezidenta.html

Když budete číst pozorně najdete tam i moje jméno aniž mám s tím článkem nebo autorem cokoliv společného :-))
V první chvíli jsem se úplně zarazil co to kurwa je, není to nějaká bouda? :-)
třeba je to bouda a místo Ladik tam bude napsáno Krtek apod. dnes je možné vše ;-)


Ladik

Nápis Klausovi, bude udělovat milosti

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

No beru spíš komentáře, které k tomu mají na Timesech a Economist.....
ale ani po týdnu nikdo nepřizná kdo to připravil, s kým to konzultovali, co je k tomu vedlo proč 8let atd atd..
Nejde o manipulaci, jde o to, že tímhle mlžením jen nahrávají spekulacím, fámám a konspiračním teoriím.
O samotném institutu amnestie jsem za jedno s většinou evropy-je to NESMYSL posledních 20 let v normální demokratickém a právním státě
(dle ústavy a justičního systému) je amnestie nesmyslná a nespravedlivá. Vhodnější je udělení rozsáhlé milosti a vždy konkrétně a jmenovitě.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek


Lihobaron

Citace: SirTom kdy January 08, 2013, 09:59:10 AM
"....že značná část obyvatel této země jsou snadno manipulativní hlupáci. Oni se nezajímají o pravdu, jako pravda jim ve skutečnosti stačí to, co je za pravdu vydáváno v médiích. Jsem naprosto přesvědčen, že kdyby se někdo odvážil veřejně žádat pro prezidenta Klause za udělenou amnestii trest smrti, moc bychom se divili, jaké množství podpisů by se pod petičními archy objevilo. Vše naznačuje, že jsme se od 50. let minulého století nijak nezměnili. I dnešní společnost ovlivněná tiskem by Marii Horákovou s manifestačním jásotem klidně poslala na popraviště. Současná, každodenně přiživovaná protiklausovská mediální kampaň už zblbla některé lidi natolik, že dokonce ničí portréty současného prezidenta ve školách a v dalších veřejných prostorách."

takovejhlech s prominuti kydu je vsude spousta vod jakla ajemu podobnejch ritolezu, ale nikde nic konkretniho.. at to nekdo z nich vospravedlni, at rekne proc to tak udelal!! vcera sem poslouchal chvili jakla prej proc 8let a voni ze prej chteli 6 ale to se jim zdalo malo, tak dal klaus 8.. proc!! z ceho vychazel!! podvedeny lidi co prisli vo kolikrat spousty penez sice uz by prachy stejne nevideli, ale meli aspon jakouz takous nadeji, ze ty tunelare mozna nekdy zavrou.. mel dost casu v prezidentsky roli na to protahovani zmenit nebo do toho aspon sit, jediny na co se zmoh je nadobro vosvobodit kamaradicky se kterejma tenkrat spolecne zhasli a zamaskovat to spoustou pustenejch kriminalniku.. a vyvratte me to nekdo kua, kdyz media kecaj, dejste sem nekdo tu nezkreslenou pravdu.. nedavejte sem furt jen tyhle fraze vohovnech.. a to sem klause mel fakt rad..

Gogo

Nooo já bych hned nepodezíral každého, kdo má jiný názor z toho, že se nechal zmanipulovat....třeba se to některým opravdu nelíbí, to vás nenapadlo??

A jinak samo že se práva lze domoci v OPS, ale bude to složité na dokazování a rozhodnutí soudu si ve většině případů dovedu představit. Ono soudci příliš prostoru pro vynesení rozsudku nezbývá, když není usvědčený viník. A ještě větší "zábava" může nastat u vykuků, kteří sice spáchali a seděli ve vazbě, ale nikdy se nedoznali-mohou totiž chtít odškodnění za pobyt ve vazbě §67 až 73 Tř a související (256...) jelikož zpětné šetření díky amnestii není přípustné.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Ferko někde jsem zaslechl, že spor se může přesunout do občansko právního sporu a dále pokračovat

a to co tu dal SirTom je tak nějak můj pocit
tlupa závistivců a nepřejícníků vždy hlasitěji řve než slušní lidé co to mají v hlavě trochu srovnané
nemaj o čem psát bo konec světa nenastal a tohle je veéééélmi dobré téma v kterém se mohou hrabat vééééélmi dlouho a brnkat na strunku, která se davu zamlouvá

mě je z toho abych pravdu řekl zle

Krtek

Právníky a i média bych z toho klidně letos vynechal. Každej si to moh přečíst na ofiko stránkách. Což jsem udělal a hned mně to nasralo.

FPT

No, oni právníci taky nejsou žádná modla, žejo...
--O-o-O--

ferinom

No neviem, ale tentokrat je problem v tom, ze okrem "honu medii na prezidenta" sa tentokrat aj pravnici vyjadruju mienre odmietavo.

Zaujimalo by ma, napriklad ako poskodeneho, ze v pripade amnestie vinnika, ako sa domozem svojich prav, kedze on vdaka amnestii je "cisty". Ak som dobre cital vyjadrenie niektorych pravnikov v tlaci, tak vymoct odskodne pre poskodenych od "byvalych" vinnikov bude nemozne.

Kedze nie som pravnik, neviem co si o tom teraz mysliet.

SirTom

"....že značná část obyvatel této země jsou snadno manipulativní hlupáci. Oni se nezajímají o pravdu, jako pravda jim ve skutečnosti stačí to, co je za pravdu vydáváno v médiích. Jsem naprosto přesvědčen, že kdyby se někdo odvážil veřejně žádat pro prezidenta Klause za udělenou amnestii trest smrti, moc bychom se divili, jaké množství podpisů by se pod petičními archy objevilo. Vše naznačuje, že jsme se od 50. let minulého století nijak nezměnili. I dnešní společnost ovlivněná tiskem by Marii Horákovou s manifestačním jásotem klidně poslala na popraviště. Současná, každodenně přiživovaná protiklausovská mediální kampaň už zblbla některé lidi natolik, že dokonce ničí portréty současného prezidenta ve školách a v dalších veřejných prostorách."

http://neviditelnypes.lidovky.cz/media-hon-na-prezidenta-07y-/p_spolecnost.asp?c=A130106_203756_p_spolecnost_wag

Krtek

Teď se teprve uvidí jestli mu jeblo nebo ne. Obecně jsem ale radši pro pár milostí kde by u toho měl myslet než takhle plošně zhasnout a říct chlapci, OK 90. léta jsem oficiálně ukončil.

ferinom

Nikede som cital, ze do konca volebneho obdobia uvazuje este o dalsich milostiach. Zabudol snad na nejakeho kamarata, ci este si chce viac "vylepsit" renome?

http://www.topky.sk/cl/11/1336005/Klaus-nekonci--Po-prepusteni-tisicok-vaznov-bude-udelovat-aj-milosti

Lihobaron

me teda venca silne zklamal.. cim dal vic sem votom ze to silne posral presvedcenej..

Ladik

a mě to s těma obrazama připadá trapné, hlavně jak ty frajery dnes ukazovali v telcve jak to demostrativně sundávaj a maj u toho ty kecy načtený z novin a netu

Lihobaron

nebo drzet hladovku stafetovym zpusobem  ;D

Krtek

A mně se tahle forma protestu zamlouvá. Neni to nic trestnýho ani pobuřujícího ale morálně to má nějakou úroveň. Asi lepší než někde vyřvávat po ulicích. Kór když efekt je úplně stejnej.

Gogo

Líbí se mě, že to takhle vidí více lidí a že už konečně začínáme říkat a konat dle svého přesvědčení...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...