Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

No z:

Nařizuji, aby bylo zastaveno pravomocně neskončené trestní stíhání, s výjimkou trestního stíhání proti uprchlému, od jehož zahájení k 1. lednu 2013 uplynulo více než 8 let, pro trestné činy, za něž trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody nepřevyšující deset let.

Bych to viděl že se vysereme na šmejdy jako Koženej, Krejčíř, Pitr a další který u kterých jsme radši když nevypovídaj, tak už je nebudeme obtěžovat. Možná si to jenom blbě vykládam.

FPT

--O-o-O--

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 01, 2013, 03:35:56 PM
kupa makadamu, lopata a jak neprehazis, nedostanes nazrat.. tezko se pak bude chtit nekdo do kriminalu vracet.. bavim se ale vo sorte jak ty nazyvas za bodem zlomu..

P.S. ja uz za volantem nechlastam, to je jedna z mala veci co fakt dusledne dodrzuju..

jj on za volantem nepije, napije se před jízdou :-)

Lihobaron

kupa makadamu, lopata a jak neprehazis, nedostanes nazrat.. tezko se pak bude chtit nekdo do kriminalu vracet.. bavim se ale vo sorte jak ty nazyvas za bodem zlomu..

P.S. ja uz za volantem nechlastam, to je jedna z mala veci co fakt dusledne dodrzuju..

Krtek

Třeba tady to máš vyčíslený:
http://finexpert.e15.cz/ani-vezeni-neni-zadarmo-aneb-kolik-stoji-trest-odneti-svobody

Platěji i za soudce a obhájce. A pracovat musí pokud pro ně je práce.

T-Diesel

jo o tom uz tu debata byla, trikrat a dost
ale to ze si to clovek mosi zaplatit to ctu prvne
kdyz vylezes z basy mas na krku rovnou dluh, toz to sa nedivim ze hromada je jich jak pises za bodem zlomu a je na celu spolecnost tak nastvana ze pro ne nemy smysl sa chtit zlepsovat

Krtek

Lihoši ono to tak neni jako se furt nadává. Pracuje jich povinně víc než půlka. To že pro ně neni práce je průser. A že na ně doplácíme taky neni pravda. Maji taxu kterou MUSÍ zaplatit. Buďto tou prací v base nebo vylezou s dluhem.
Prlůser je jinde. kdo se tam dostne jednou a fakt za trest že něco podělal ten už tam víckrát nechce. Horší ej to s těma za bodem zlomu. vrazi, násilníci a obecně recidivisti. Choděj na svobodu jako na dovolenou na pár měsíců. Jinak jsou navyklý žít a vojebávat v base a na dluhy serou.
To mam od člověka co to vyfás za chlast za volantem, tak bacha Lihoši  :-\
Já bych to řešil odstřelem recidivistů. nenapravil ses napodruhý, třetí trest je smrt.

Lihobaron

vono by stacilo jen aby vezeni bylo vezeni a ne pionyrskej tabor..

Krtek

No právě až na tu amnestii, ale uvidíme co z toho nakonec bude.
Já jsem ale obecně pro přísný a přesně stanovený tresty. A když už někdo něco dostal oprávněně tak to má fungovat jako rest. Takhle globálně mi to přijde kontraproduktovní. To jsem radši pro prezidentskou milost všem odsouzeným za neúmyslný zabití třeba z nedbalosti.
Za co je dneska basa do 1 roku ? Když bezdomovec vysklí každej rok výlohu aby přespal v teple ? Změnit na trest smrti a bylo by volno.

elpidio

Mně se projev celkem líbil. Za ty falešné spasitele považuji lidi jako Babiš. Tou amnestií na závěr mě zarazil, ale pokud je to jen jak píše fpt, tak mi to přijde rozumné. Tady na reflex.cz jsou projevy prezidentských kandidátů nanečisto.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

jo je to rebel
s nim sa to tahne od zacatku, toto vsecko uz su enom nasledky celeho teho jednani

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy January 01, 2013, 01:59:41 PM
mohl dat amnestyju tomu tykadlovemu autobusakovi
verejne a tak nejak natruc systemu

podle me tykadlovej autobusak uz to prehani..

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 01, 2013, 01:57:26 PM
ja sem nejak nepobral na koho je presne mirena ta narazka zkraja projevu ze ve spolecnosti sa pohybuju radoby spasitelove co broji proti systemu
ale jinac fajn celkem
pochvalu davam za to, ze zminil, ze sa fakt mame v globalu celkem dobre a ze sa vytracaju zakladni hodnoty moralky, ustupuje sa od tradic a zakladu, na kerych je nasa spolecnost zalozena
a ta amnestyja - no co, chce nahonit este politikobody

Ač projev od Klause, s mnoha věcmi tamo zmíněnými se dá souhlasit
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

mohl dat amnestyju tomu tykadlovemu autobusakovi
verejne a tak nejak natruc systemu

FPT

já to neviděl, jenom jsem zběžně kouknul na tu amnestii, je to v zásadě změna nepodmíněnejch trestů kratších jednoho roku na podmíněný, ne? to je podle mě v pohodě.
--O-o-O--

T-Diesel

ja sem nejak nepobral na koho je presne mirena ta narazka zkraja projevu ze ve spolecnosti sa pohybuju radoby spasitelove co broji proti systemu
ale jinac fajn celkem
pochvalu davam za to, ze zminil, ze sa fakt mame v globalu celkem dobre a ze sa vytracaju zakladni hodnoty moralky, ustupuje sa od tradic a zakladu, na kerych je nasa spolecnost zalozena
a ta amnestyja - no co, chce nahonit este politikobody

Krtek

Tak co na něj řikáte ? Mně se celkem líbil.
Akorát to Václav zabil tou amnestií na konci. Je vidět že ta banda zmrdů nahoře si jde na ruku včetně Václava. Je potřeba uvolnit místa ve věznicích tak provedeme tuhle píčovinu. No dlouho jsem čekal jak se s přeplněnýma vězniema vypořádaji když se o tom půl roku mele včetně snah o zmírnění trestů BMS Nebudu zatim hodnotit výsledky ale pokud vim po komunistickejch amnestiích už žádná další neměla opodstatnění páč už nemáme politický vězně.