Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Citace: T-Diesel kdy January 03, 2013, 08:29:47 PM
a nebylo to kvuli tomu ze ten dotycny byl starsi 75 roku?

bohužel ne :-( floutek odhadem do 30 let a už se těšil na družku. Prej je furt v base a pokaždý zkouší znova a znova nějak začít. Kurva ať to teda vzdá a chcípne !

Gogo

i kdyby mu bylo 90, kua co se děje a to to teprve začalo, tímhle si Klaus podepsal pohrdání a odpor...navždy
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

a nebylo to kvuli tomu ze ten dotycny byl starsi 75 roku?

Krtek

no ty vole já to pochopil že to budou propouštět lidi s trestem do 1 roku. A dneska koukam propouštěj recidivistu (nelogicky, místo popravy zmrda) kterej dostal 2,5 roku a zbývalo mu odsedět 9 měsíců  :BMS: *1001* :BMS: KLAUS JE ZMRD a ten co mu to poradil taky !

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...



Romanius

a není ten buqvoj tak trochu vůl?

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

elpidio

Citace: Lihobaron kdy January 02, 2013, 10:13:03 PM
pise se braník a ne bráník a nějaký to víno sem mel vcera :) hele, a jak to je s tim cervenym z moravy?? muze po nem zmodrat pusa?? není to známka nekvality??

Nene, to je známka punku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.


Lihobaron

jezisi vono mu nejede wifi to je jak za krale klacka.. hod to vsechno z vokna a kup si raci sici stroj :)

Ladik

Lezim v posteli ale nejede mi WiFi tak mam misto tableta telefon, uz sem Ti klikl woe jde to i z mobilu :)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 02, 2013, 10:54:16 PM
hele me to v mobilu neukazuje Ty karmy

porid si na hajzlik noubuka na mobilu delaj nedomrli  ;)

Ladik

To delaj Ty zahranicni vina co doladuji i lihem, hele me to v mobilu neukazuje Ty karmy tak se omlouvam kliknu Ti zas az zitra bracho

Lihobaron

pise se braník a ne bráník a nějaký to víno sem mel vcera :) hele, a jak to je s tim cervenym z moravy?? muze po nem zmodrat pusa?? není to známka nekvality??

elpidio

To nebude Bráník. Mám v sobě půl flašky rýňáku, rozumím mu a ještě mi to přijde vtipné, ale že by najel na .....(pšššt, víno), to se mi nezdá :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 02, 2013, 08:44:20 PM
hude nehude klojstr hlupak si to ume pekne posral.. a to ja vul sem mu vodpustil i tu tuzku a i teho jeho indyjanskyho syna zkrivenou tvar *871*

kolik bráníků v sobě máš, že jazyku tvého kmene nerozumím bratře :-)

Lihobaron

hude nehude klojstr hlupak si to ume pekne posral.. a to ja vul sem mu vodpustil i tu tuzku a i teho jeho indyjanskyho syna zkrivenou tvar *871*

Ladik

Ja za to nemuzu ze su hezkej a holky na me leti, jen jsem netusil ze mi to tu hude nekdo zavidet ;)

ferinom

Citace: Ladik kdy January 02, 2013, 06:22:12 PM
Jasne, taky tak strasim male deti, bububu

Stale je to lepsie ako furt kupovat nove zrkadlo, lebo to predosle prasklo od tvojej krasy ked si sa do neho pozrel.  *886*

Ladik

Jasne, taky tak strasim male deti, bububu

ferinom

Citace: Ladik kdy January 02, 2013, 06:05:51 PM
Me je to jedno, vzdycky kdyz se neco dela tak to nemuze 100% byt jen pozitivni, vzdy se najde neco nebo nekdo kdo s tim bude mit problem, ukazovali jednoho trestance a ten byl nasranej, ze ho pousti ven, ze pocital ze tam bude jeste rok, kdo mu pomuze, no? :-)

Mozno ta "navstivi" a nieco si "pozicia". Vyzeras ako velkopodnikatel tak ti to snad nebude chybat.  :-[ A keby ho aj capli tak mu vlastne pomozesa a vrati tam odkial nechcel vyjst.  *787*

Ladik

Me je to jedno, vzdycky kdyz se neco dela tak to nemuze 100% byt jen pozitivni, vzdy se najde neco nebo nekdo kdo s tim bude mit problem, ukazovali jednoho trestance a ten byl nasranej, ze ho pousti ven, ze pocital ze tam bude jeste rok, kdo mu pomuze, no? :-)

elpidio

Dobrej je konec http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/paradox-jsem-proti-hromadnym-amnestiim-tvrdival-klaus-ted-ji-vyhlasil_256936.html#otazka-3850

"Přeplněnost věznic nemůže být důvodem pro amnestii," Klausovo stanovisko tlumočil pro Lidové noviny jeho tajemník Ladislav Jakl (červen 2011).
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

nj jsem to bral jedním vrzem.... on to bylo spíš jen placený hnus.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

no, populistický to zrovna není teda...
--O-o-O--

Gogo

No až tak jsem to nehrotil, ale tímhle si končící prezident zajistil můj odpor a věčné pohrdání. Je mě špatně z ubohého, placeného a populistického .... hnus.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

tywoe
krtek to vystihnul asi dobre
:(


ferinom

January 02, 2013, 03:26:52 PM #28 Last Edit: January 02, 2013, 03:28:58 PM by ferinom
No ak je toto pravda

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/188154/advokatka-marvanova-poskozeni-kvuli-klausove-amnestii-nic-nedostanou.html

tak jeden Vasek vazne konkuruje tomu druhemu.
Nebude v tych vezniciach nejak smutno?

Este nech da jednu amnestiu novy prezident pri nastupe a zacnete od nuly.  :-\

elpidio

Ale zase to napoví jak o sobě smýšlí. My, Václav Klaus a naše stránky...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

aha
no ale ani ve snu by mna nenapadlo to hledat na klaus.cz :)

elpidio

Ne. Nebyl konkrétní:

    Dovolte mi, abych před zakončením svého projevu oznámil, že jsem se rozhodl při příležitosti tohoto výročí vyhlásit dílčí amnestii, která vstoupí v platnost 2. ledna. Její přesné znění je v této chvíli dáváno na naše webové stránky

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/posledni-novorocni-projev-prezidenta-vaclava-klause-p0l-/domaci.aspx?c=A130101_134709_domaci_skr
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

no pokud me pamet neklame tak odkazoval na webovky hradu a ne na svoje privatni, ne?

FPT

--O-o-O--

Ladik

Neboj i my se dockame a pak budem rikat zlaty Vasek

Romanius

videl som prejav vašeho vaška ateda že supr! videl som potom prejav našeho starého chuja a teda grcááááám, to je fakt totálny oooberkokot!

elpidio

No, taky se mi to líbí čím dál míň.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

jsem zvědavej co z toho všechno vyleze. Když si uvědomim že nedávnýma změnama v zákonech přitvrdili sice tresty za násilí a vraždy ale zmírnili tresty za hospodářskou kriminalitu tak do 8 let může spadnout lecos :-( Takový kauzy jako LTO, Kakao, Gripeny... Vašík možná udělal takový hezký poděkování při svym odchodu BMS Fakt se nechci unáhlovat, krom (ne)jmenování soudců který měl jmenovat jsem s nim většinou souhlasil. Asi se holt vrací tam dke byl v 90 letech :-(

FPT

--O-o-O--