Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

atnarfus

Námi volení ze seznamu samozvaných  :D

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 05, 2013, 10:23:04 PM
Pokud vim u nás má od nějakýho roku petice i význam. pokud seženeš X hafo podpisů tak se tim musí nějakej odpovědnej orgán zaobírat. Což je myslim správný.
A když jsme u toho, Václav má na krku prvního mrtvýho bms bms bms

Když pobíráš dost podpisů, tak se na to nějakej zopovědnej orgán akorát tak vysere ...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: atnarfus kdy January 05, 2013, 10:21:42 PM
To si asi nikdo nemyslí. Jsou ale tak naivní, že si myslí, že si naši samozvaní vládci uvědomí že tentokrát přestřelili.

já vím, že si to asi nemyslí ale hlavně Franto nejsou samozvaní ale nááámi volení

Krtek

Pokud vim u nás má od nějakýho roku petice i význam. pokud seženeš X hafo podpisů tak se tim musí nějakej odpovědnej orgán zaobírat. Což je myslim správný.
A když jsme u toho, Václav má na krku prvního mrtvýho bms bms bms

atnarfus

To si asi nikdo nemyslí. Jsou ale tak naivní, že si myslí, že si naši samozvaní vládci uvědomí že tentokrát přestřelili.

Ladik

proč mi lidi posílaj mejly abych kurwa někde podepsal petici?
to si jako myslí, že je jako posbíraj ty vězně a zase je zavřou když to podepíšou?




FPT

--O-o-O--

Gogo

FPT když už mekají píčoviny, tak pozor-pokud jsem dostal amnestii i když jsem tě okradl a policie mě to prokázala nade vší pochybnost atd atd...před pravomocným rozsudkem, mám čistý rejstřík-nekřič-nejdříve si to přečti :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

A to, že si to velký ryby "uměj zařídit" je jako čí chyba? A nemysli, i "obyčejný" soudy se táhnou roky.
--O-o-O--

Krtek

Jasně... u nás se "zázraky" nedějou. Jako ten borec (Pitr?) co ho odsoudili a chudáka v den nástupu chytly záda. Tak musel do nemocnice a to by prej on sám nikomu nepřál.... Následovala rehabilitace na lyžích v alpách, výsměch policii i soudum ČR a po X letech ho dostali díky Švýcarský policii. A to si část trestu odpykával při čekání na vydání tudíž trest = basa 00 nic a už zase běhá po svobodě pan podnikatel. Ale co, miliardovej podvod sem nebo tam.
Neřikam že soudy lecos neprotáhnou ale myslim že s obžalovanejma, kor velkejma rybama je to naopak. Ty si to uměj zařídit aby to trvalo než se lcos promlčí, svědkové zmiznou atd atd.
Nikomu nepritahujou 8 let soud za vloupačku
A pokud za přepadení babky a 2 vloupačky dostane zmrd rok a půl podmínku tak předpokládam že rok na tvrdo už je extra xindl. Kor při tom jak je policie a soudy laxní.

SirTom

No já teda nevim, je zvláštní, že já jsem si v tom článku přečetl dost jiný věci než krtek. Což, když o tom tak přemýšlím, zas není tak zajímavý...

Netvrdím, že s tou amnestií souhlasím na 100%, ale v tom článku prostě jsou zajímavá fakta.

Tak třeba - propouští se lidi, za blbosti (většinou - holt amnestie je prostě plošná), které by se normálně mohli / měli řešit jinak než vězením (Jak pomůže vězení "pachatele" té matce co nedostává alimenty? Jak té oběti autohavárie?).

Propouští / odpouští se lidem, jejichž proces se táhne OSM let!!! Proboha dovedete si to někdo představit, že vás osm let tahají po soudech a pak třeba řeknou - jo, sorry, my se spletli, jsi nevinej. Život úplně v prdeli.
Ale i kdyby ty lidi byli vinní - to co mi přišlo velmi správné je to, že je to, že v článku tvrdí, že prostě osm let je moc a chyba není v amnestii, ale prostě v soudech a v policii když za osm let to nedokážou vyřešit. A s tím tedy souhlasím, to je prostě šlendrián jak sviňa. Fakt byste byli schopni nějak věrohodně svědčit o něčem co se vám stalo před tolika lety?

A další fakt nepřijde nikomu trochu divné, že u nás je v přepočtu na obyvatele 2x tolik vězňů než třeba v DE? Že bychom byli národ zločinců? Nebo je prostě systém špatně?

Krtek

v tom opisu (kterej vidí stejně jenom soud nebo policajti) bude mít to co udaělal jako plnoletej. Že někoho přizabil jako nezletilej a napáchal škody za statisíce tam mít asi nebude.
Takže začíná na svoje činy s nepatrnym škraloupem.

FPT

ale vždyť to není pravda! ty záznamy nezmizej, jenom nebudou ve výpisech!

ty vole, už mě začíná srát, jak lidi mektaj píčoviny, aniž by si zjistili byť základní informace.
--O-o-O--

Krtek

I dospělých a vůbec o tý evidenci. Jako mladistvej při přepadení strčil do kluka (asi o 5 let staršího) ten spad na obrubník, rozmlácená palice, koma, kriplkára... A pak dostane podmínku páč jako plnoletej tý bábě náhodou nic neudělal a vykrádačky nejsou tak hrozný BMS

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 04, 2013, 08:41:27 PM
Citace: FPT kdy January 04, 2013, 08:28:29 PM
ale oni nebudou mít čistej rejstřík, vymaže se to jenom z opisu, ne z výpisu. takže policajta k policii už nikdy nevezmou a tak.

a krtku, pokud ten tvůj delikvent páchal delikty jako nezletilej, tak by měl v 18 čistej rejstřík tak jako tak.

Tome ale pokud jako nezletilej dělal zvěrstva a zdrhal z pasťáků a že to byly činy na roky basy... první chyba je že v 18ti prostě NEMĚL MÍT ČISTEJ REJSTŘÍK. A když se s tim teda smířim (z nějakýho důvodu tuhle píčovinu máme v zákonech) bylo jedině dobře že ho čapli a měl mít záznam hned co proved první 3 (slovy tři!) trestný činy. Teď záznam nemá a musí teda udělat dalších X činů než ho zase čapnou a odsouděj

No tak ho zavřou o tejden později :D

O.K, teď vážně - ten parchant, co ho zmiňuješ, to je případ pro diskusi o trestní odpovědnosti "mladistvých" - a řekňa upřímně mladistvých převážně cigánů  *917*  *912*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Citace: FPT kdy January 04, 2013, 08:28:29 PM
ale oni nebudou mít čistej rejstřík, vymaže se to jenom z opisu, ne z výpisu. takže policajta k policii už nikdy nevezmou a tak.

a krtku, pokud ten tvůj delikvent páchal delikty jako nezletilej, tak by měl v 18 čistej rejstřík tak jako tak.

Tome ale pokud jako nezletilej dělal zvěrstva a zdrhal z pasťáků a že to byly činy na roky basy... první chyba je že v 18ti prostě NEMĚL MÍT ČISTEJ REJSTŘÍK. A když se s tim teda smířim (z nějakýho důvodu tuhle píčovinu máme v zákonech) bylo jedině dobře že ho čapli a měl mít záznam hned co proved první 3 (slovy tři!) trestný činy. Teď záznam nemá a musí teda udělat dalších X činů než ho zase čapnou a odsouděj

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 04, 2013, 07:41:22 PM
ted davali na nove landa, horacek, matonoha, ringo cech a dokonce i bila co klausoj spiva uz snad vod kolibky sou silne proti.. podle me to fakt asi posral a je mi z toho nejak divne..

Že by i Lucinda Bílá byla proti svému nejmilovanějšímu profesorovi?
Tož tomu se mi ani nechce věřit :D

Udělení takto široce koncipované milosti v době, kdy už takořka sedí na kufrech, by mohlo u kohokoli jiného vypadat jako krajně nedomyšlené. Ovšem ať již se o Klausovi tvrdí cokoliv, je faktem, že své aktivity má velmi dobře rozmyšlené a rozplánované na několik (desítek) tahů dopředu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

ale oni nebudou mít čistej rejstřík, vymaže se to jenom z opisu, ne z výpisu. takže policajta k policii už nikdy nevezmou a tak.

a krtku, pokud ten tvůj delikvent páchal delikty jako nezletilej, tak by měl v 18 čistej rejstřík tak jako tak.
--O-o-O--

Lihobaron

ted davali na nove landa, horacek, matonoha, ringo cech a dokonce i bila co klausoj spiva uz snad vod kolibky sou silne proti.. podle me to fakt asi posral a je mi z toho nejak divne..

Krtek

Citace: SirTom kdy January 04, 2013, 10:57:05 AM
pro změnu trochu jiný pohled na amnestii:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013010301

Je vidět že neni všechno D-Fens co se třpytí. Přál bych autorovi rozvrácenou famýlii kde fotr neplatí a matka samoživitelka nedostane žádný dávky páč má alimenty započtený do příjmu. Fakt drobnost. Stejně jako když v PB konečně dostal alespoň podmínku zmrd co dělal tu "bagatelní trestnou činnost". Během tejdne okrad 80 letou babku (naštěstí jí nezranil) vykrad 2 baráky a pkaždý ho hned chytli. rychlosoud a dostal 1,5 roku podmínku. A teď bude mít zase čistej trestní rejstřík. A proč ne, vždyť mu je čerstvě 18 a nikoho nezajímá že terorizoval půl města kdykoliv zdrahal posledních 5 let z pasťáku.
Přesně jak tam někdo psal v diskuzi: soukromej majetek nad zlato, bránit klidně s estřelnou zbraní ale najednou nevadí když někomu cikorky ukradnou kolečko (stojí 600- litr) ze zahrady. Každej je tak schopnej a vydělává tolik že 3x měsíčně si koupí nový než aby otravoval policajty. Si zase vzpomínam proč jsem ty aroganty z D-Fense přestal číst.

Ladik

Citace: T-Diesel kdy January 04, 2013, 04:25:45 PM
myslim si, ze toto velice zhruba vyjadruje to co si myslim ja, hlavne ten posledni odstavecek :)

http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49049/narod-kontra-klaus-hysterie-okolo-amnestie-uz-bylo-dost.html

taky to tak vidím, začal hon a je o čem mluvit a psát, nejlepší příležitost jak si kopnout

T-Diesel

myslim si, ze toto velice zhruba vyjadruje to co si myslim ja, hlavne ten posledni odstavecek :)

http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49049/narod-kontra-klaus-hysterie-okolo-amnestie-uz-bylo-dost.html

Ladik

Citace: Krtek kdy January 04, 2013, 02:50:06 PM
Já třeba nejsem obecně proti milostem. tam to je individuálně posouzený. Ale amnestie v tomhle podání NE. kor u recidivistů Když prvně trestanej člověk dostane druhou šanci, jsem pro. Ale když jí už Xkrát nevyužil je amnestie v jeho případě blbost.
A Ládíku spousta těch kauz se netáhne jenom vinou soudů ale obžalovaní to dokážou taky hezky zkomplikovat a protáhnout. kor pokud máš pár mega nebo giga v polštáři za LTO  :BMS:

ale to je přece normální, sice nemorální ale normální
a je na soudech aby ti něco dokázali, tak je to od drobností jako je třeba fotka z radaru za rychlou jízdu
nedokážou neplatíš, nemorální , normální
ti co tady toto odsuzují klidně budou vykřikovat že oni v tom autě nejeli, prostě nemaj stejný metr na podobný věci, a hlavně se jich to netýká tak dělaj chytrý

jen si nemyslete, že to schvaluji, neschvaluji, jen mi to kurwa vadí ty kecy a média maj na delší dobu o čem psát
ono už netáhne furt ukazovat popálenou Natálku a já nevím co, na motorkáře je moc zima, tam maj amnestii a teď se v tom budou brouzdat bo to je populární téma

Gogo

Amnestie by se nikdy neměla týkad recidivistů!!! Tam nelze mluvit o nějakém přešlapu 3x a dost.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Já třeba nejsem obecně proti milostem. tam to je individuálně posouzený. Ale amnestie v tomhle podání NE. kor u recidivistů Když prvně trestanej člověk dostane druhou šanci, jsem pro. Ale když jí už Xkrát nevyužil je amnestie v jeho případě blbost.
A Ládíku spousta těch kauz se netáhne jenom vinou soudů ale obžalovaní to dokážou taky hezky zkomplikovat a protáhnout. kor pokud máš pár mega nebo giga v polštáři za LTO  :BMS:

Ladik

Citace: Gogo kdy January 04, 2013, 02:26:54 PM
jj ale Policista z toho byl usvědčen, a ted je čistý a může zase k policajtům-o tohle mě šlo, co a proč a pro koho vynesl materiály neřeším. Bylo mu prokázáno porušení zákona a opět může k policii, tahle strana mince se mě nezdá v pořádku...  A těhle vykuků bude více, co budou mávnutím proutku s čistým TR... *787*

ale ho už k fízlům nikdy nevemou Gogo, to jsou jen kecy

Gogo

jj ale Policista z toho byl usvědčen, a ted je čistý a může zase k policajtům-o tohle mě šlo, co a proč a pro koho vynesl materiály neřeším. Bylo mu prokázáno porušení zákona a opět může k policii, tahle strana mince se mě nezdá v pořádku...  A těhle vykuků bude více, co budou mávnutím proutku s čistým TR... *787*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy January 04, 2013, 01:43:28 PM
http://www.novinky.cz/domaci/289296-policista-me-skoro-znicil-a-vy-ho-ocistite-prehnal-jste-to-napsal-prezidentovi.html

tohle jsou ty drobné třísky při kácení lesa.... no každá strana má dvě mince, ale pokud se to neposoudí případ od případu, je to hnus .  *807*

je divné když někdo investuje peníze do plakátů a jejich vylepování jen tak
myslíš, že ho to jen tak napadlo a řekl si toho frajera teď utopím?
Nepíše se proč to udělal, možná měl nějaký důvod ne?
Neříkám že je to OK ale píšeš, že každá mince má dvě strany ...

Gogo

http://www.novinky.cz/domaci/289296-policista-me-skoro-znicil-a-vy-ho-ocistite-prehnal-jste-to-napsal-prezidentovi.html

tohle jsou ty drobné třísky při kácení lesa.... no každá strana má dvě mince, ale pokud se to neposoudí případ od případu, je to hnus .  *807*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

SirTom


Ladik

Citace: elpidio kdy January 04, 2013, 08:04:53 AM
Citace: Ladik kdy January 03, 2013, 10:50:08 PM
už 100x za poslední dva dny jsem slyšel v médiích, že v roce 1990 Klaus byl proti amnestii, kurwa dyť je to 22 let, za tu dobu člověk změní ve svém životě mnohem více věcí než názor na amnestii

Jenže Klaus byl proti amnestiím i před rokem a půl - viz můj dřívější odkaz na tyden.cz
ale noo az budes prezidentem, nebudeš jiny :-)

elpidio

Citace: Ladik kdy January 03, 2013, 10:50:08 PM
už 100x za poslední dva dny jsem slyšel v médiích, že v roce 1990 Klaus byl proti amnestii, kurwa dyť je to 22 let, za tu dobu člověk změní ve svém životě mnohem více věcí než názor na amnestii

Jenže Klaus byl proti amnestiím i před rokem a půl - viz můj dřívější odkaz na tyden.cz
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius


Ladik

když se kácí les, lítaj třísky, nikdy nemůžeš vyseparovat jednotlivé případy, pokud to mělo být tajné do poslední chvíle tak prostě stanovili jakési hodnoty a mantinely a hotovo
jsem koukal na toho jeho poradce a on to říkal celkem dobře, chtěli jsme dát lhůtu šest let no radši jsme dali osm, co se nevyřešilo za osm let je přece kurwa dost divné ne
není to problém těch lidí ale soudů

vy fakt za vším něco hledáte, už 100x za poslední dva dny jsem slyšel v médiích, že v roce 1990 Klaus byl proti amnestii, kurwa dyť je to 22 let, za tu dobu člověk změní ve svém životě mnohem více věcí než názor na amnestii, a to že Havel udělil tři amnestie jaksi problém nebyl,
vykřikuje se něco kdo všechno z toho vyvázne ale ani to není jisté, vždyť o každém případě mají rozhodovat soudci, takže se může stát že prd, že tam zůstanou, zatím pouštěj malý ryby, ty jsou tak blbý že si toho neváží a už jsou zas zpátky někteří
a mě je to jedno jen mi kurwa vadí to všeobecné jednoduché vidění věci
a Romanko konspirativec mě sere dost s těmi dvojčaty, takový rozumný kluk ....

Romanius

neni to o Vaškovi, je to o našom starom chujovi - peticia za odvolanie gasparka http://www.facebook.com/stopgasparovicovi

Romanius

Citace: Lihobaron kdy January 03, 2013, 08:57:08 PM
dyk je to jasny jak facka.. de o "zastiraci" manevr, sami vidite ze resite cigany a v tichosti se vosvobodej loupeznici co vokradli tolik lidi.. slysel sem dneska prej za celkem 500miliard zlodejiny.. vsechno to sou klausovo kamaradi z porevolucnich zlodejin za bilyho dne.. krasne se jim vodvdecil.. ja osobne se zacinam priklanet k verzi, ze je to vsechno uz z predprevratovy doby domluveny predem, vcetne toho ze trojka havel-klaus-zeman se budou delit vo prezidenta.. nechtel sem tomu verit, ale pred nedavnem jak zeman dohnal fisera a na nej se zacaly tahat spiny mi to tak nejak vsechno zacina zapadat..

ládík je zticha, tak to tu za nej napíču - to jsou konspirační teorie zase :)

Lihobaron

dyk je to jasny jak facka.. de o "zastiraci" manevr, sami vidite ze resite cigany a v tichosti se vosvobodej loupeznici co vokradli tolik lidi.. slysel sem dneska prej za celkem 500miliard zlodejiny.. vsechno to sou klausovo kamaradi z porevolucnich zlodejin za bilyho dne.. krasne se jim vodvdecil.. ja osobne se zacinam priklanet k verzi, ze je to vsechno uz z predprevratovy doby domluveny predem, vcetne toho ze trojka havel-klaus-zeman se budou delit vo prezidenta.. nechtel sem tomu verit, ale pred nedavnem jak zeman dohnal fisera a na nej se zacaly tahat spiny mi to tak nejak vsechno zacina zapadat..

Krtek

Sem si řikal že jako prezident se může vysrat na politiku a chovat se jako chlap a né podrazák z 90. let... No a ten ZMRD za sebou začne ještě zametat stopy dokud to ještě jde.

T-Diesel

jo, tento jeho posledni krok byl natolik bokem ze ztratil hodne podporovatelu
a dobre mu tak