Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

Citace: brano kdy March 05, 2013, 10:00:36 PM
A kľudne nech ho obesia na stadione  :WTF:

Fida nebo Lihoša? :)

brano

A kľudne nech ho obesia na stadione  :WTF:

fido

Citace: Lihobaron kdy March 05, 2013, 09:01:55 PM
no, tos vobjevil ameriku..

Vida a ja myslel, ze me nectes  ;)

Lihobaron

Citace: fido kdy March 05, 2013, 04:52:52 PM
Kdo zlobi, je proste namocen v nejake spine a i kdyz to nasledne vysumi, jako nepodlozene, media splni ucel - subjekt
je vniman jako spinavy a ze se ocistil, o tom se uz moc nepise, protoze to neni zajimave tema.

no, tos vobjevil ameriku..

bibo

bych nikdy neřek že dám fidoj + jo a dám s nim i tsd v tomto souhlasim kua :)

Ladik

March 05, 2013, 06:26:12 PM #180 Last Edit: March 05, 2013, 06:31:50 PM by LadYk
Pro Krtka o peru a take tak trochu o tupci new prezidentovi

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=295148&sznu=8y8kkxaVWAX64w9T

aha koukam uz je to vedle

fido

Citace: FPT kdy March 05, 2013, 12:32:32 PM
zajímavé... http://janzeman.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=320540


jojo, Jan Zeman je vytecny ;) Myslim, ze cela ta zalezitost slouzi k jedine veci, kterou Jiri Hajek v knizce Smrt v sametu pojmenoval jako
"polomacene susenky". Kdo zlobi, je proste namocen v nejake spine a i kdyz to nasledne vysumi, jako nepodlozene, media splni ucel - subjekt
je vniman jako spinavy a ze se ocistil, o tom se uz moc nepise, protoze to neni zajimave tema.

FPT

--O-o-O--

bibo

nechápu jak  mužeme mít takové tupce v senátu   dal bych referendum o jeho zrušení  to se nám zas za hranicema budou tlemit

Lihobaron

a este rath byl takova vostina vprdeli jako dluhos..

Ladik

No já právě si myslím s tou vlatizradou, že to je jen na ostudu a že je to kopání do mrtvoly, odchází, tak si kopneme, už nám neublíží, bo už na nás nedosáhne, prostě hnus
aspoň tady ten Zeman trochu zabodoval i když jen trochu
http://zpravy.idnes.cz/zeman-oznacil-zalobu-na-zemana-na-hysterickou-foq-/domaci.aspx?c=A130304_202633_domaci_jj

já nesnáším a nemůžu ani cítit Bohuša Sobotku, plešouna slizkého socanského, kurwa ten tomu Paroubkovi těžce šlape na paty v tom jak je nesnáším, ale Paroub je stále nambr van
Bohuš jak cítí příležitost do někoho si kopnout tak je ve fontě vždy první zmrd jeden
U socanů po odchodu Zemana, kterého jsem neměl rád jsem vždy říkal, zlatý Zeman

Krtek

To je zase o tom všeobecnym respektu k funkcím. Můžu si myslet o Klausovi cokoliv (stejně tak i Milošoj) ale je to prostě prezident a jednal myslim vždycky v rámci zákona. Že amnestií konečně douzavřel svý kostlivce ve skříních mně může leda tak srát. Využil svojí pravomoc, nevidim důvod proč ho kvůli tomu žalovat. A ač bych to viděl reálnějš za podpis LS, prostě to udělal jako prezident ve svý funkci tak proč ho žalovat když na to měl pravomoci a může mně to srát ještě víc než nějaká blbá amnestie.
Ale lidsky se u mně degradoval zpátky na xindla z 90. let.

fido

A jeste k te zalobe. Tady mi mluvi  duse:
Předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová označila rozhodnutí Senátu o ústavní žalobě za účelové. V žalobě jsou podle ní několik let staré skutky, její iniciátoři využili i fakt, že od 8. března vstoupí v účinnost novela ústavy. "Senátoři, kteří hlasovali pro žalobu, rozhodovali bez ohledu na to, že poškodí naši zemi v zahraničí, i bez ohledu na hluboký rozkol české společnosti, který tento krok způsobí," prohlásila místopředsedkyně ODS.

A kdo me hodne prekvapil, je Chemik. Ne ze by se v mych ocich rehabilitoval, ale je videt, ze neztratil kontakt s realitou:
Ministr financí Miroslav Kalousek iDNES.cz řekl, že "vlastní mindráky a iracionální nenávist zvítězily nad odpovědností vůči vlastní zemi, která kvůli těmto 38 lidem (počet senátorů, kteří žalobu podpořili - pozn. red.) teď bude mít velkou ostudu".

fido

Citace: Vena kdy March 04, 2013, 08:17:56 PM
ano, účastníci podpisování smlouvy si  pera  normálně berou.jen škoda, že  v tomto případě smlovu podepisovali ministři zahraničí. takže jestli někdo měl nárok, tak schwarzernberg.jenže svědkům klausovo je to stejně jedno. ti po vzoru svého vůdce schválí každou zlodějnu.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Chilský_incident_Václava_Klause
"Podle mluvčí chilského prezidenta Constanzy Ceaovoé jsou tato pera k dispozici a prezidentovi hosté si je mohou vzít.[12]"

Zduraznuji "Hoste". Cena pera byla odhadnuta na 7 stovek. Asi te sere, ze ji upreli tvemu vudci Schlafenbergovi, nebo co mas za problem?


Vena

ano, účastníci podpisování smlouvy si  pera  normálně berou.jen škoda, že  v tomto případě smlovu podepisovali ministři zahraničí. takže jestli někdo měl nárok, tak schwarzernberg.jenže svědkům klausovo je to stejně jedno. ti po vzoru svého vůdce schválí každou zlodějnu.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Citace: LadYk kdy March 04, 2013, 08:02:49 PM
Co rikate na tema Klaus a vlastizrada?
Jestli by nekdo mel byt trestan za vlastizradu, pak to bylo shledani LS jako kompatibilni
s nasi Ustavou (rozhodl bolsevik Rychetsky). Dale podpis ESM, ktere z nas dela dluhove
otroky, kdykoliv ESM zaveli, ze je potreba vic penez na splaceni lichvy. Jasne, zatim nemame
euro (zaplat panbuh), ale on uz to Chemik zaridi, i kdyby mel sebrat duchodcum duchody
a nemocnym nemocenskou.


Ladik


fido

Citace: Vena kdy March 04, 2013, 07:17:17 PM
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=772958

dobré zhodnocení vency peročmajze
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-pehe.php?itemid=19304

Hehe, Jiri Goebbels Pehe. To je skutecny majak pravdy a lasky v normalnim svete.
Mimochodem, vis co je zajimave? Hned po objeveni vtipneho videa,
jak Klaus "krade" pero se ptali Havlova mluvciho Spacka, odbornika na etiketu a ten potvrdil,
ze si ucastnici podpisovani smlouvy pera normalne berou. Je to zvyk.. A ze jediny problem bylo
to vtipne "nenapadne" premisteni do kapsy. Ale co, kdyz se to hodi propagande, srat na
pravdu, ze? Natoz lasku, nenavist rulez!



Ladik

Co rikate na tema Klaus a vlastizrada?

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Romanius

klaus posedlý touhou po moci? to asi preto, že je odstupujúci prezident, čo je navyše funkcia o hovne  ZEMAN

fido

Citace: Vena kdy February 14, 2013, 08:07:08 PM
Tak pravda, ten ton na Havla je až příliš oslavný.On to nemá zaptřebí.Mě šlo o popsání charakteru Klause. A to Buquoy vystihl přesně.Ještě zbývá dodat, že Klaus je člověk posedlý touhou po moci pro něhož je moc totéž co pro narkomana droga.
Skoda, ze tu neni anketa "Bullshit roku", hned bych te nominoval  *974*, teda, hned za clanek toho Buqicoye. Cesta k moci je dneska velmi snadna - podridit se mainstreamu, opakovat z co nejvyssi pozice propagandisticke lzi a poklonkovat vsem nadnarodnim organizacim (EU, OSN...). Okamzite budes katapultovan vzhuru. Presne to delal Havel. Vzhledem k tomu, ze je Klaus za to co rika vlacen blatem, a ostrakizovan jako excentricky blazen, tak mi nepripada, ze by dosahl nejake moci v soucasnem svete. Nebo mi to zkus vysvetlit, jak a kde se jeho moc projevuje...

Vena

Tak pravda, ten ton na Havla je až příliš oslavný.On to nemá zaptřebí.Mě šlo o popsání charakteru Klause. A to Buquoy vystihl přesně.Ještě zbývá dodat, že Klaus je člověk posedlý touhou po moci pro něhož je moc totéž co pro narkomana droga.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Vena kdy February 13, 2013, 02:48:08 AM
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=19151

"JAN BERWID-BUQUOY, Politolog a historik působící v Česku a Německu." urazejici a pomlouvajici
ceskeho prezidenta. Co k tomu dodat? Naprosta absence sebereflexe a ztrata smyslu pro realitu.
Rekl bych, ze moralne nizsi vyblitek by nedokazal zkonstruovat ani ministr propagandy
pravdolaskarske stinove vlady - Jiri Goebbels Pehe.  :BMS:

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek


fido

Citace: Krtek kdy February 03, 2013, 08:26:10 PM
Pokud ale někdo systematicky a úmyslně sere na svý děti, klidně bych mu nechal zpřelámat hnáty a zkriplit ho na vozejk.

No, mensi nakladacka by jiste neskodila :) bohuzel v dnesni dobe, kdy nemuzes vzit spravedlnost do svych rukou
ani v pripade sebeobrany, se do toho ve finale nasere prave ten stat, ktery to vyresi tim nejhorsim moznym zpusobem.
Plne veznice, ktere stoji na danich casto vic, nez kolik byla skoda, a hlavne pobyt ve vezeni jeste z nikoho slusnejsiho
cloveka nevychoval. Prave naopak.

btw pred casem jsem cetl zajimavy clanek o zvykovem pravu v Somalsku. Je vtipne, ze "barbarsky kmen" si
dokaze se spravedlnosti poradit efektivneji, nez nase "demokracie":
http://www.mises.cz/clanky/pravo-podle-somalcu-509.aspx

viz:
Soud je zformován, pokud nějaký konflikt vyžaduje, aby ho vyřešila třetí strana. Pokud jsou jednotlivé strany sporu ze stejného klanu, mohou jít ke stejnému soudci, ale pokud jsou z různých klanů, soudci z každé rodiny společně vytvoří soudní dvůr. Soudci mají za úkol prozkoumat konflikt a objevit rozhodnutí, které nejlépe uspokojuje rozum a svědomí obou stran, nikoliv vynést verdikt, který bude konzistentní s precedentem ostatních soudů.

Pokud je obviněný shledán vinným, potom dluží kompenzaci oběti, které způsobil škodu. Somálci vidí ponižování či trestání pachatele jako ztrátu času a zdrojů s jednou výjimkou – když došlo ke způsobení škody záměrně, potom může být pachateli uložena dodatečná pokuta. Úkol odrazení (od dalších zločinů) nebo rehabilitace je ponechán na klanu pachatele, protože to jsou oni, kdo je za něj v konečném důsledku zodpovědný.

Takže v případě zranění může být pachateli uvalena povinnost poskytnout oběti zdravotní péči, dokud se nevyléčí. V případě krádeže musí být majetek vrácen a oběť je kompenzována za svoje potíže. V případě poškození majetku musí být daný majetek opraven nebo nahrazen. Ačkoliv je to vzácné, může být v případě vraždy vrah popraven, ale mnohem častěji souhlasí poškozená rodina s kompenzací, která se nazývá ,,cena krve". Je to vždy na oběti a nikoliv soudci, aby se rozhodl, do jaké výše bude vynucovat verdikt.

Krtek

Pokud ho dá Máňa k soudu tak se do toho stát nesere svévolně. To je ta pointa kterou D-Fens minul.
A budeš se divit, zrovna při týhle amnestii si jeden stěžoval že v base měl práci kterou splácel dluhy na alementech ale venku v jeho regionu šanci na práci nemá. Je mi jasný že to je výjimka.
Pokud ale někdo systematicky a úmyslně sere na svý děti, klidně bych mu nechal zpřelámat hnáty a zkriplit ho na vozejk.
V Příbrami třeba v kalamitách uklítzeji muklové sníh a je to prospěšný pro obě strany i pro veřejnost.

fido

February 03, 2013, 08:20:32 PM #155 Last Edit: February 03, 2013, 08:22:18 PM by fido
Citace: Krtek kdy February 03, 2013, 07:40:49 PM
Podle, mně je mistr arogant D-Fens už po několikátý dost mimo a obhajuje jenom svojí pravdu viz:

V prvním případě se jedná o neplacení alimentů, což je podle mně a podle zdravého rozumu občanskoprávní záležitost, do které se stát sere, protože si nárokoval právo ochraňovat jakýsi právní statek, který je zatěžko pojmenovat. S rodinou to každopádně nemá co dělat, protože když strčí ex-otce do kriminálu, tak stejně platit nezačne. Zato se dá se předpokládat, že když spolu Emil a Mařka souloží, že předtím dospěli k nějakému konsensu ohledně toho, co budou dělat, když ho Emil nevytáhne včas, anebo neměla Mařka na tu diskotéku do kulturáku vůbec ani chodit. Je jejich věc, jak si uspořádají své závazky, a stát se do toho zbytečně sere.

Stát se do toho nesere svévolně ale až když dala Mařka Emila k soudu. Tudíž oprávněně.

Aha, chces snad rict, ze kdyz das nekoho k soudu, ze rovnou navrhujes formu trestu? (jako treba odneti
svobody, odebrani ridicaku apod) Pripada ti adekvatni plnit veznice lidma, kteri dluzi par tisic na alimentech,
pripadne, pripada ti ucelne, aby clovek, ktery dluzi par tisic, sedel na ucet statu v lochu, misto toho, aby na
dluh vydelaval? Nebo ti pripada cool provozovat statni pracovni lagry, kde by stat za malichere veci lidi
zaviral do lochu a pronajimal je treba na praci v tovarnach? (do tohoto stavu bylo dopracovano vezenstvi v USA,
kde i veznice jsou soukrome, jsou to tedy koncentraky "arbeit macht frei" se vsim vsudy...) my do tohoto
stavu totiz mirime taktez.

Jinak k d-fensovi - on se tim AFAIK nijak netaji, ze ty clanky jsou plne nadsazky. Podstatna je pointa.

Krtek

Podle, mně je mistr arogant D-Fens už po několikátý dost mimo a obhajuje jenom svojí pravdu viz:

V prvním případě se jedná o neplacení alimentů, což je podle mně a podle zdravého rozumu občanskoprávní záležitost, do které se stát sere, protože si nárokoval právo ochraňovat jakýsi právní statek, který je zatěžko pojmenovat. S rodinou to každopádně nemá co dělat, protože když strčí ex-otce do kriminálu, tak stejně platit nezačne. Zato se dá se předpokládat, že když spolu Emil a Mařka souloží, že předtím dospěli k nějakému konsensu ohledně toho, co budou dělat, když ho Emil nevytáhne včas, anebo neměla Mařka na tu diskotéku do kulturáku vůbec ani chodit. Je jejich věc, jak si uspořádají své závazky, a stát se do toho zbytečně sere.

Stát se do toho nesere svévolně ale až když dala Mařka Emila k soudu. Tudíž oprávněně.



Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


Ladik


Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy January 13, 2013, 12:32:26 PM
Tak za chvili budete platiti evrem a koberecky smerovat k bruselu :-)

Jj, a na Hradcanoch v arealu hradu zacnou Jakl s Hajkem po moskevskem vzoru stavet Chram Klause Spasitele

:) ;) :) ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Tak za chvili budete platiti evrem a koberecky smerovat k bruselu :-)

Lihobaron


bibo