Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

T-Diesel

no takovy vtip moc vtipny neni ale huuuuuuu je fakt dobre :)

Ladik

wolové :-)))
Diesel woe vtip :)
Lihoš woe Huuuuuu :-))))

Lihobaron

tak jako jestli se to fakt stalo, tak to je ftipny jako sfina  *886* jestli je to vymysleny, tak to je nůďo  8)

T-Diesel

to sa fakt stalo?
chudak ded :(

Ladik

hlavně ty dráty ,,jako,, rval z toho dědy wolové ale vy jste si představili současnou  jednotku na vysoké úrovni bo jste kkti :-))
je s Váma hovno sranda, seru na vás :-)

děda následně umřel, takže to žádná sranda nebyla a bylo to v denním tisku v černé kronice pod titulkem ,,Vnuk usmrtil svého dědečka ledvinou,,

Lihobaron

a byl na svete uz i ten deda??

T-Diesel

to uz byly na svete draty??? :o

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy October 02, 2014, 12:34:36 AM
Vasek muze za vsecko, i za to ze Lihos nechape vtip stary 30 let :)

No, on ten fórek může mít možná i 40 roků?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Vasek muze za vsecko, i za to ze Lihos nechape vtip stary 30 let :)

T-Diesel

v tomto asi ne, i kdyz kdovi, jak je to v pozadi vubec vsecko propletene...

Krtek

V tom měl Václav taky prsty ? Mně to sere separátně

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy October 01, 2014, 07:53:33 AM
me spis teda zacina cim dal vic vadit ten kurz koruny :(
sa priznam ze zprvu sem celkem chapal ty argumenty, ze proc to tak mosi byt
ale s odstupem casu si myslim, ze takto skokove oslabeni byla pekna pitomina na kere vydela enom male procento a te o dost vetsi skupine to prodrazi zivot :(

Vzhledem k tomu, že většina firem v Česku za € nakupuje i prodává, změna kurzu € valného ekonomického významu nemá - samozřejmě s výjimkou toho, že to 99% lidí okrádá o 10% příjmů...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

me spis teda zacina cim dal vic vadit ten kurz koruny :(
sa priznam ze zprvu sem celkem chapal ty argumenty, ze proc to tak mosi byt
ale s odstupem casu si myslim, ze takto skokove oslabeni byla pekna pitomina na kere vydela enom male procento a te o dost vetsi skupine to prodrazi zivot :(

bibo

a na vězně se ze státního vydalo o 10 miliard min  :)  jo jo to sou ty studie vod pepika

Krtek

Tak už máme aktuální data... po loňský amnestii stouply skokově krádeže v obchodech o 30%. Slušný, to fakt stálo za to.
Možná by stálo za to Václava nejchytřejšího zažalovat o náhradu škody. pokud teda nemá amnestii do konce života. A stejně by se to asi bralo jako "činy ve funkci" takže by na to asi amnestie byla BMS

Ladik


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy November 19, 2013, 02:02:07 PM
koho tu hájíme? že bych tu nebyl sám co sympatizuje s Vaškem?
Vašku dej muuuu!! Jednu mu ubal hajzlovi!! :-)

já nesu idiot, ja su letadlo, takže su v pohodě :-)) frrrrr brrrrrn eeeeen eeen :-)
a každý den koukám na internetu na blesk, heč :-)
prej paranoidní :-) hihi ;-)

Njn, tak tím se to pak všechno vysvětluje :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

koho tu hájíme? že bych tu nebyl sám co sympatizuje s Vaškem?
Vašku dej muuuu!! Jednu mu ubal hajzlovi!! :-)

já nesu idiot, ja su letadlo, takže su v pohodě :-)) frrrrr brrrrrn eeeeen eeen :-)
a každý den koukám na internetu na blesk, heč :-)
prej paranoidní :-) hihi ;-)

fido

Citace: FPT kdy November 19, 2013, 11:26:46 AM
moje třeba ne. ale já jsem idiot, pravda (:
Moje taky ne... ale ja jsem taky idiot. Navic paranoidni ;)

Krtek

Ty jsi třeba nebyl na pomezí jako třeba já. Amnestií to zabil. Do tý doby jsem byl schopnej skousnout za co moh v 90. letech páč jako prezident si to u mně vyžehlil.

FPT

Citace: Krtek kdy November 18, 2013, 10:40:49 PM
koukam někdo je tak nafoukanej že mu ani nedojde že díky amnestii ztratil Václav nejchytřejší i ten zbytek sympatií normálních lidí co měl.
moje třeba ne. ale já jsem idiot, pravda (:
--O-o-O--

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy November 18, 2013, 02:22:59 PM
JJ, s ochrankou za prdelí, to je pak hrdina každej

ale no tak Jerry ... takové kecy bych od tebe nečekal
i když vlastně jo, bo mlít furt o monarchii ....... :-)))

Krtek

koukam někdo je tak nafoukanej že mu ani nedojde že díky amnestii ztratil Václav nejchytřejší i ten zbytek sympatií normálních lidí co měl.

fido

jj, ja vim, realita je jen jedna a ta je na iDnes  ;)

elpidio

Jo Protiproud... Už se mi stýskalo.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido


Jerry.Gunman

Citace: fido kdy November 18, 2013, 08:15:43 AM
Ne ze by tenhle zkurvenec mel pravo na cesky trun, ale jako priklad, ze slechticky titul jeste neznamena slechetnost, to staci:
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/81807-nemecky-rad-chce-obrovsky-majetek-schwarzenberg-patri-mu/

Schwarzenberg bohužel své jméno zaprodal a slouží nyní jako kalouskův bílý kůň...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy November 18, 2013, 07:54:06 AM
Vasek me potesil, ze se chtel bit :)

JJ, s ochrankou za prdelí, to je pak hrdina každej
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Ne ze by tenhle zkurvenec mel pravo na cesky trun, ale jako priklad, ze slechticky titul jeste neznamena slechetnost, to staci:
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/81807-nemecky-rad-chce-obrovsky-majetek-schwarzenberg-patri-mu/

Krtek

Holt někdo neunese pravdu do očí, no... Kdyby sklap uši omluvil se přítomným a odkráčel v řiť, neudělal by nejhůř. Díky našim porevolučním "osobnostem" jsem rád že má naše malá narozky 17. listopadu. Alespoň jed důvod svátečnit.

Ladik

Vasek me potesil, ze se chtel bit :)

Krtek

no uznávam že i v Bibli je že lidem má vládnout král seslanej Bohem.... Až takovej přijde, budu monarchista. ještě ale neni čas.

Lihobaron

jenze takovej popis cos napsal na ty nase prezidenty se da napsat na uplne kazdyho vcetne toho tvyho krale  ;)

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy November 17, 2013, 11:14:14 PM
tak ono se nám to chtělo prát :D
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/219608/klaus-se-pri-vyroci-17-listopadu-nenechal-urazet-jeste-jednou-a-dam-vam-pesti.html?utm_source=denik.cz&utm_medium=traffic-exchange
to se to zbabělému, zkorumpovanému zloději vyhrožuje, když má za prdelí ochranku.

JJ, nemáme my na ty prezidenty štěstí

TGM - no, dejme tomu, s jistými výhradami ...
Beneš - škoda mluvit
.                     Emil Hácha - zlomený stařec, který se obětoval pro stát, aniž by to státu (asi) nějak významněji pomohlo
Beneš - opět škoda mluvit - toho chlapa by měli soudit za vlastizradu a ne mu schvalovat zákony, že se zasloužil o stát
Kléma Zlín, tedy Gottwald - hnusná syfilitická svině, fuj tajxl
Tonda Zápotonda - "naše měna je pevná" - a netřeba dodávat více
krásný Antonín - čert ho vem
Ludvík Svoboda - přestože byl 2x v Rusku (WWI i WWII), na jaře 1948 svou nečinností spoluzavinil "únor", který ho nakonec taky semlel
Husák - všichni si pamatujeme
Vašek I, opilec - "budu prrrrrezidentem jen jedno volební období, abych tuto zemi dovedl ke svobodným volbám a pak budu psát svá absurrrrrrdní drrrrramata", aféra Bartončík - a není třeba dodávat více
Vašek II, ješita - fuj
Mlhoš I, vožungr a buran - fuj fuj

jestli by ono nebylo lepší namísto takovéhle zoo raději vrátit legitimního panovníka na hrad českých králů

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Oh yeah, moje slova:

Na konci 70. let jsem byl tázán v Praze jedním americkým přítelem: ,,Jak silná je v dnešním Československu víra v komunismus a marxismus?" Moje odpověď zněla: ,,Myslím, že je více true believers v marxismus na University of California v Berkeley než v celé naší nominálně komunistické zemi".

http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/595-klaus-ve-washingtonu-utkavame-se-s-komunismem-v-jeho-novych-podobach-diky-zkusenosti-s-totalitou-priznaky-prichazejici-nesvobody-vnimame-citliveji.htm


Krtek

rozhodně neřikam že byl největší kurva, jenom řikam že nese svuj nezanedbatelnej podíl a pak kritizuje když jinde se to dělá prakticky stejně  :BMS:
Kdysi mně sundal kámoš když mi řiká: ty nadáváš na cikány, kritizuješ je jaký jsou pijavice a pak se tu chlubíš jakou sis vyfasoval luxusní propisku za kilo pade..... Měl recht a přestal jsem jezdit na demošky.

fido

Citace: Krtek kdy October 04, 2013, 03:19:55 PM
fido né že bych nesouhlasi ale... Ať si kritizuje co chce, s tim s nim souhlasim. Nicméně na tvorbě tohohle našeho českýho "bahna" se podílel velkou měrou Václav Veliký osobně. X let jako premiér, X let jako ministr a jinej funkcionář. Jeho strana měla za jeho panování neznámý sponzory atd. Prostě zloděj křičí chyťte zloděje. I když jako figurka na reprezentaci byl rozhodně míň ostudnej než ten dnešní. Ale zase na úroveň Havla se neprochlastá asi ani zEman.

Naprosta vetsina tech spinavcu, kteri tady v 90-tych letech vytunelovali banky a zkurvili prumysl, byli komousi a StBaci,se kteryma
Havel udelal dohodu, ze jim nepujde po krku a necha jim volne ruce, coz se stalo. Nakonec, dneska se zase vraci a i takova svine,
jako Vladimir Dlouhy, jeden z nejhorsich ministru prumyslu, se na odkaz Havla odvolava. Vsak byl taky jeho kun... Po epizode
Klause ve vrcholne politice (ostatne, nedavno jsem to tu rozebiral s Jerrym a ja si stojim za tim, ze tech let, kdy o necem rozhodoval,
neni mnoho) nasledovaly dalsi 2-3 generace zlodeju stridave z ODS, CSSD a ted to doplnily kurvy z TOP09, ktere nas prodaji komukoliv
za cokoliv. To, ze Klaus je nejvetsi skudce naroda je typicka fikce upecena v pravdolaskarske pekarne a vytrvale rozsirovana pravdolaskovyma
mediama, az se to ovcim do tech hlav nabusilo. S realitou to ma spolecneho dost malo.



Krtek

fido né že bych nesouhlasi ale... Ať si kritizuje co chce, s tim s nim souhlasim. Nicméně na tvorbě tohohle našeho českýho "bahna" se podílel velkou měrou Václav Veliký osobně. X let jako premiér, X let jako ministr a jinej funkcionář. Jeho strana měla za jeho panování neznámý sponzory atd. Prostě zloděj křičí chyťte zloděje. I když jako figurka na reprezentaci byl rozhodně míň ostudnej než ten dnešní. Ale zase na úroveň Havla se neprochlastá asi ani zEman.

fido

Klaus ma samozrejme pravdu. U nas se osoby navazujici politicko-prumyslove vazby nazyvaji "kmotry" a povazuji se za mafiany,
ale v Bruseli je to normalni soucast prace. Je tam 27tis uredniku a 20tis lobbistu. Soucasti pracovnich skupin, ktere pripravuji
zakony, jsou primo zastupci korporaci, kteri maji hlasovaci pravo. Velka cast zakonu se ani neschvaluje a rovnou se predava
narodnim parlamentum k implementaci o ktere se nediskutuje (resp. kdo diskutuje, je potrestan zastavenim dotaci).
Ze se u nas politika promenila v naproste bahno je hlavne proto, ze uz se tu uz politika nedela - tu nam diktuje korporativisticko
fasisticky brusel. Tady se rozkradaji uz jen drobny, ktery zbyly a nikdo slusny si mezi tu bandu zaprodancu sednout nepujde.
Muzete si o Klausovi myslet co chcete, ale jestli povazujete cokoliv z EU za pozitivni, tak mate asi neco v neporadku s hlavou.

Lihobaron

co prnda me nezajima, ale koukam na fotky a solidne sesel teda..

Vena

Tak u klause propukla stařecká demence naplno.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=791833

Za všechno špatné v čr může evropská unie. Ale co tady napáchal on se svym dvojčetem zemanem za škody, zejména morální, tak o tom radši mlčí. Škoda, že ho Vondrouš neeliminoval doopravdy.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.