kdo for president?

Založil T-Diesel, December 30, 2012, 08:58:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

a nejhorší jsou trpaslíci.... ti vám vlezou všude...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


elpidio

Tak je to konečně venku. Za úspěch Schwarzenberga a zmanipulování voleb mohou Illumináti, kteří spustili v Praze dálkové ovládání mysli, nyní dostupné i přes mobolní telefony. Tak pozor v druhém kole !
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

me spis zajima, jestli tedc zabijou majora zemana :(

fido

ja uz neobhajuju ani jednoho, pro me jsou neprijatelni oba :) Takze to vidim nejak takhle:

Ladik

nikdy jsem opoziční smlouvu neřešil, prostě to systém umožňuje a lze tímto způsobem vládnout tak to udělali
normální přístup jak nedat příležitost těm druhým a vyfouknout jim moc
Jen už dopředu vidím jak mu naroste hřeben a v roli prezidenta si bude připadat nenapadnutelný a nadělá jen škodu
Vzpomínám si jak ve volbách kdy prohrál s Klausem utekl zadním vchodem jak malý kluk a teď se tu naparuje a machruje
Za mne radši šišlavý hrabě než uslintaný bonmotik

fido

Citace: Gogo kdy January 14, 2013, 02:19:45 PM
No u Zemáka jsem také myslel, že už se neobjeví a ejhle....počkal až se  trochu zapomene...

Zeman je priserny arogantni kokot a buran...snazil jsem si vybavit obdobi, kdy vladnul spolu s
ODS a vyjadroval se o novinarich, coby debilech...jaky to byl podraz na volicich apod. Jsem si rikal,
jak je mozny, ze jsem to uz vsechno zapomel, jak me desne sral...jenze pak...
jsem si to zasadil do dnesniho kontextu, kdy musim rict, ze novinari jsou opravdu strasny debilove,
prodejny devky a uzitecni idioti systemu, coz jsem si proste tenkrat nepripoustel. A hlavne, to co
jsme tenkrat povazovali za absolutni dno politicke kultury, to bylo mnohonasobne prekonano
tim co se predvadelo nasledne. A co dnes? Nekupuji se snad hlasy, poslanci, ci cele strany? Nechodi
poslanci ze snemovny rovnou do kriminalu? Pripadne, nesedi odsouzeni primo v parlamentu?
Nevytahuji se vykonstruovane pomluvy na nepohodlne poslance a ministry, aby se zdiskreditovali?

Takze jestli Zemana ano, nebo ne, bych se asi rozhodoval spis na zaklade dnesniho stavu - komu
je ten clovek loajalni a jake ma nazory a rozhodne bych to nestavel na tom, ze tenkrat ta opozicni
smlouva, to bylo fuj, protoze to je typicka medialni konstrukce, ktera nema s realitou nic spolecneho.



Gogo

No u Zemáka jsem také myslel, že už se neobjeví a ejhle....počkal až se  trochu zapomene...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ne to ne, parouback ani ve spatnem snu!!!  *1001*

Gogo

uff ještě to tak!!! I když příští volby....nedivil bych se už ničemu!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Oba máte pravdu, ale Paroubek for president tu naštěstí nezaznělo  *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

neměl jsem ho kdysi rád ale když odešel a přišli ti po něm říkal jsem si často zlatej Zeman
ten mladej Sobotka ten mi vyloženě pije krev a že Paroubek sám sobě tak nějak podkopl židli mě vyloženě těší, snad se z toho už nevykope hajzl
vedle Paroubkových jedovatých řečí je Zeman břídil


petrklm

Zeman je pořád stejnej, až se mi z toho dělá zle, jak se mi vrací ty léta dávno minulý. Dneska v MFD: "...vy to asi nepochopíte...", "...pitomý kameraman..." atd, atd... Jeho okázalý pohrdání lidma, který podle něj maj nižší IQ než on sám, mě fakt sere. Věřil jsem, že tomu už je konec.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik


Ladik

jak tam někdo napsal, nadčasové
už tenkrát věděl Šimek jak to dopadne když se dostane na hrad ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=-uIdLBJeFdE

fido


Ladik

Citace: petrklm kdy January 14, 2013, 08:21:04 AM
Citace: fido kdy January 13, 2013, 05:05:47 PM
Citace: petrklm kdy January 13, 2013, 02:51:57 PM
Co nás asi čeká:

http://www.youtube.com/watch?v=-uIdLBJeFdE

:-) me spis desi novorocni projev trautenberka. Pokud ho nebudou davat s titulkama, tak ani nebudu vedet, co pro nas chysta.
Už jsem to někde (sakra, kde?) psal - klidně se obejdu bez Novoročního projevu, je to kokotina, která nemá žádnej smysl a když tu "tradici" po komouších někdo zruší, budu jenom rád.

svatosvatě přísahám, že jsem novoroční projev posledních 10 let neviděl

petrklm

Citace: fido kdy January 13, 2013, 05:05:47 PM
Citace: petrklm kdy January 13, 2013, 02:51:57 PM
Co nás asi čeká:

http://www.youtube.com/watch?v=-uIdLBJeFdE

:-) me spis desi novorocni projev trautenberka. Pokud ho nebudou davat s titulkama, tak ani nebudu vedet, co pro nas chysta.
Už jsem to někde (sakra, kde?) psal - klidně se obejdu bez Novoročního projevu, je to kokotina, která nemá žádnej smysl a když tu "tradici" po komouších někdo zruší, budu jenom rád.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

http://zpravy.idnes.cz/zeman-nechce-dat-rozhovor-slovenskym-mediim-fms-/zahranicni.aspx?c=A130113_154619_zahranicni_tss
:)
prvního kola jsem se neúčastnil, ale ve druhém dám hlas knížeti ikdyž je katolík.Představa, že prezidentem bude vepřová hlava, hulvát, stepní primitiv a ten nejchytřejší co ho tahle země nosí(vpodstatě Klaus č.2) mě celkem irituje, ačkoli mě politika od voleb 2002 nechává celkem chladným.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron


Lihobaron

Citace: fido kdy January 13, 2013, 05:05:47 PM
:-) me spis desi novorocni projev trautenberka. Pokud ho nebudou davat s titulkama, tak ani nebudu vedet, co pro nas chysta.

jj, to sem dneska slysel v radiju to je dobry  ;D

fido

Citace: petrklm kdy January 13, 2013, 02:51:57 PM
Co nás asi čeká:

http://www.youtube.com/watch?v=-uIdLBJeFdE

:-) me spis desi novorocni projev trautenberka. Pokud ho nebudou davat s titulkama, tak ani nebudu vedet, co pro nas chysta.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Co se týče čistýho svědomí, tak to souhlasím. Jen jsem tím chtěl říct, že naše dva hlasy neznamenaly ani prd. Ale třeba se to časem změní, no...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy January 13, 2013, 10:26:26 AM
Jsem taky volil svobodný, samozřejmě zbytečně, ale ani mi nenapadlo pátrat po osudu toho hlasu. Nemyslím, že by nějaká strana podivnou mannipulací cokoliv podstatnýho získala.

Ja tu volbu naopak vubec neberu jako zbytecnou. Driv jsem volil tzv. pravicove strany a po kazdych volbach jsem se 4 roky stydel a
byl jsem nucen si pro sebe omlouvat co predvadi, abych sam pred sebou nebyl za blbce, ze jsem jim to umoznil.
Po poslednich parlamentnich volbach jsem se naopak citil dobre, jako nikdy predtim. To je proste dar cisteho svedomi ;) Dodnes
si vzpominam, kdyz jsem prisel po volbach do prace, prohlasil jsem, ze vysledky jsou naproste fiasko a ze to je konec CR, jak jsme
ji znali. Kolega se desne divil, co to vykladam za blbosti, ze je preci skvele,ze zvitezila pravice, takze se nebudou zvysovat dane.
Nezmohl jsem se na nic jineho, nez huronsky smich. No a smeju se mu dodnes. On se prekvapive moc nebavi :)

Lihobaron

stracenej volebni hlas to je prd.. ale ja nemuzu dohledat vubec celej nas volebni vokrsek :)

FPT

no, to zase počkej, možná nezískala, ale mohla by ztratit.
--O-o-O--

petrklm

Jsem taky volil svobodný, samozřejmě zbytečně, ale ani mi nenapadlo pátrat po osudu toho hlasu. Nemyslím, že by nějaká strana podivnou mannipulací cokoliv podstatnýho získala.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Ladik kdy January 13, 2013, 10:19:11 AM
Myslite, ze by jako někdo odstranil jeden hlas nebo dva? Neudavaj to třeba v % a zaokrouhluji na 1%, jen nápad, někdy je vysvětlení jednoduche
Nene, tam byly prave jednotlive pocty hlasu. Kdyby se to stalo jen me, tak reknu, ze jsem blbej a neco jsem nepochopil,
ale jak rikam, stejnou zkusenost mel kamarad z Usti.

fido

Citace: T-Diesel kdy January 13, 2013, 10:10:56 AM
tak v takovem pripade uz je na miste nejaky krok ve smyslu zpochybneni scitani, ne?
uz enom z principu, kvuli smejdom ve volebni komisi.

psal jsem na sekretariat Svobodnych, predpokladal jsem, ze jestli se jim seslo vic pripadu,
bude lepsi, kdyz podaji protest oni, nez ja jako jednotlivec. Odepsali, ze to prosetri, ale
nic se pak uz nestalo. Kazdopadne jsem odhodlany to u pristich voleb udelat, i kdyz, pokud
"prosetrovani" trva dalsi 4 roky, jak se pise v clanku, je to opravdu jen formalni zalezitost
a ja se dostanu na black list kverulantu. A ja moc nestojim napr. o hloubkovou kontrolu z
financaku ;)


Ladik

Myslite, ze by jako někdo odstranil jeden hlas nebo dva? Neudavaj to třeba v % a zaokrouhluji na 1%, jen nápad, někdy je vysvětlení jednoduche

FPT

vidíš to, to mě vlastně ani nenapadlo, že mám klíče od volební místnosti (:
--O-o-O--

T-Diesel

tak v takovem pripade uz je na miste nejaky krok ve smyslu zpochybneni scitani, ne?
uz enom z principu, kvuli smejdom ve volebni komisi.

Ladik

No jestli volil svobodne i ted ..... :-)

fido

vyborny clanek o "demokratickych volbach":
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/dopis-porazenym-kandidatum/

a pokud si rikate, ze obvineni z falsovani voleb je uz trochu prilis a ze jde jen o blaznivou konspiracni teorii, tak ja mam velice osobni dukaz.
Posledni roky volim ve vsech volbach Svobodne. Protoze jsou jejich volebni vysledky temer mizive, lze velmi jednoduse dohledat ztratu
volebniho hlasu. Napr. v poslednich komunalnich volbach jsem jim hodil hlas minimalne ja a moje zena. Neplatny listek vylucuji, protoze
zkazit neco na vlozeni jednoho papiru do obalky a nasledne do urny proste nelze. Ve vyslednem prehledu, kde se dalo doklikat az na
nas volebni okrsek citajici par desitek lidi uz ovsem zadne hlasy nebyly. Tu samou zkusenost mi potvrdil kamarad z Usti nad Labem.
Obavam se, ze to zadne jine logicke vysvetleni nema.

Tak hodne stesti v druhem kole

FPT

jo, to mě pobavilo hodně (:
--O-o-O--

fido


Krtek

Já nemam radost ani z jednoho. jeden ryl do Klause kvůli zdržování LS a druhej by chtěl Evropskou federaci i když jinak je alespoň proti Islámu. Nu což, když je chce víc lidí, OK respekt.

Lihobaron

ja se rozhodoval mezi zemanem a trautnberkem na posledni chvili sem prdnul kadla a ted sem vlastne uz vitez dopredu, bo kdokolif vyhraje me udela radost..

Krtek

Tak holt budu zase jako kdysi volit Miloše :-(

atnarfus

By jsi se jako feudál učil hymnu nějaké usmolené republiky?