Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 12 Hosté prohlíží toto téma.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Tohle musý bít hustej típek
http://auto.bazos.cz/inzerat/18174533/vy-menim-opel-astra-G-combi.php

když jsem hledal to je to za magora, tak jsem našel ještě jeden inzerát psaný stejným jazykem
http://mobil.bazos.cz/inzerat/17489330/Prodam-samsung-S5230.php

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy September 03, 2012, 03:19:50 PM
Citace: atnarfus kdy September 03, 2012, 08:03:49 AM
Vyčistit svíčku, ale Jardovi to neříkej.

joo, kdyby to bylo tak jedoduchy kua.. ale uz sem v koncich, uz mam vsechno vymeneny a prd..

Dokud jsi nezkusil vyměnit celý auto, nevyzkoušeljsi doopravdy vše :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy September 03, 2012, 08:03:49 AM
Vyčistit svíčku, ale Jardovi to neříkej.

joo, kdyby to bylo tak jedoduchy kua.. ale uz sem v koncich, uz mam vsechno vymeneny a prd..

FPT

To se mi nezdá, nemůže to bejt třeba volnej řetěz?
--O-o-O--

atnarfus

Vyčistit svíčku, ale Jardovi to neříkej.

FPT

Hele, Jardo, cuká mi motorka, co s tím? (:
--O-o-O--

Lihobaron

no, urcite naahodicka.. nebo trebas uuplne naahodou rozmazany fotky introse :)

atnarfus

September 03, 2012, 05:59:06 AM #627 Last Edit: September 03, 2012, 06:01:20 AM by atnarfus
Ten interier je z úplně jiného auta. Asi nechtěli případného zájemce vyděsit  :D nebo si prostě jenom popletli fotky.

Lihobaron

ladik = kolibrik :)

jinak ten saabik ma nejakej difnej ontros rek bych.. nejaka brava/bravo tipnul bych..

Ladik

z takových pocitů schraňování věcí se snažím střízlivět, čím více věcí máš tím více starost a žijem jen chvíli
je to spotřební věc, posloužila, dožila, umřela, je třeba jít dál tak se to snažím brát já,
mám čím dál míň času se mi zdá, nic nestíhám, pořád poletuji a koukám jak kolem mne lidi žijí ......

atnarfus

Kdyby to bylo kam dávat.

elpidio

Tak hezký název inzerátu už jsem dlouho neslyšel
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy August 27, 2012, 09:38:23 PM
posluchaj zidan nechces zopakovat, co mas s tym cukanim?
dela to enom pod plynem nebo aj kdyz auto jede na "volnobeh"?

motor jede vcelku klidne, 9 z 10servisaku(vcetne autorizovanyho vw) se divi, v cem je problem a ze to jezdi normalne, ale ten motor na volnobeh pocukava, jakoby vynechava, zadrhava, evidentne nema vykon, nejde za plynem, jakejkoliv benzinovej maloobjemovej motor de za plynem lip.. pri jizde se to projevuje napriklad tak, ze jedu tahlej mirnej kopec, na 5tku, auto zacne mirne do kopce zpomalovat, pridavam mirne plyn, nic, furt drzi 13-14otaceknepodrazuje, nezrychluje, pridavam dal, furt pridavam, furt se nic nedeje, a najednou kickdown a auto jak se dostane do votacek vystreli kupredu.. zavada se projevuje evidentne v nizkejch votackach.. po vsech peripetijich a merenich a vymenach sem dospel k tomuto: je spatnej predstih, pri volnobehu nebo ustalenejch mirne vysokejch votackach lita skokove predstih od 5-18 stupnu, coz je spatne, ma bejt konstatni a nekde vokolo 5stupnu, resp. nemenit se takhle skokove, evidentne neco dorovnava, jakmile pridam nad cca 2,5-3tis stoupne predstih nekde ke 30st a hlavne!! drzi furt stejnou hodnotu.. tzn. je vprdeli neco, co ma vliv na predstih, ale jen v nizkejch votackach..

Lihobaron

Citace: elpidio kdy August 31, 2012, 10:23:44 PM
Přes ty éčka nemůže žádná hniloba projít. Já teda taky dobtej lovečák znám jen ze vzpomínek. Zrovna teď jsme někde jedli a bylo to měkký, jinak kořeněný a vůbec mi to nechutnalo. Nedávno jsem si začal dělat sám šunku a to je taky hned jiná káva než ty kupovaný a za půlku.

nojo, jenze to aby si clovek choval aj vlastni prase, bo dneska kupis krmeny buhvicim, natlakovany vodou a jako bonus vomity v hypermanganu..

brano

Specificky trh  ne?

atnarfus

Štángli lovečáku jsem nedávno dostal jako pozornost. Leží to v ledničce a nevím co s tím. Má to podivnou hořkou chuť a v hubě je z toho tak nějak divně trpko. Je to prostě hnus.
Proč sakra i když si v Madarsku koupím salám nebo čabajku v obchoďáku, tak je ok a u nás jsou to takové hnusy?

elpidio

Přes ty éčka nemůže žádná hniloba projít. Já teda taky dobtej lovečák znám jen ze vzpomínek. Zrovna teď jsme někde jedli a bylo to měkký, jinak kořeněný a vůbec mi to nechutnalo. Nedávno jsem si začal dělat sám šunku a to je taky hned jiná káva než ty kupovaný a za půlku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

kua, to je to tak jednoduchy?? dyk ty dnesni uzeniny se kazej jak na bezicim pasu, tak me to ani nenapadlo..

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy August 30, 2012, 08:37:57 PM
majitelem je odhadem 65-70 let pan, totalni nadsenec do zavodu, prijel si k nam pro plagatek audi quattra, kere u nas parkovalo
(originalni kus, zadna kopie - s timto jezdil walter roehl)
fotky mam v praci

Bohajeho, CO TO JE?!?!?!?!?!?!?!
Ale je příjemné vidět, že blbost (nebo krajně přemrštěné nadšení) kvete v každém věku  ::)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Gogo kdy August 30, 2012, 10:40:33 PM
Asi tak jak píše Ladík, koupit, pověsit do chladna a tmy, počkat měsíc-dva a nemá chybu :-)

jestli mu ho ale zatím nesežerou myši

Gogo

Asi tak jak píše Ladík, koupit, pověsit do chladna a tmy, počkat měsíc-dva a nemá chybu :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy August 30, 2012, 09:51:40 PM
klidne, prdiku  ;)
jinak, docela by me zajimalo, jestli se da dneska sehnat dobrej lovecak, kerej by byl vyschlej a tvrdej kurva hus me to sere vsecko.. co bylo dobry se bud zkurvilo nebo prestalo vyrabet..

si hom kup a pověs ho do špajzu až vyschne, nic složitýho

Lihobaron

klidne, prdiku  ;)
jinak, docela by me zajimalo, jestli se da dneska sehnat dobrej lovecak, kerej by byl vyschlej a tvrdej kurva hus me to sere vsecko.. co bylo dobry se bud zkurvilo nebo prestalo vyrabet..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy August 30, 2012, 09:18:56 PM
za ty ghia vodznacky na volantu bych se primlouval za dozivoti :)

hele a co takhle Pičobaron??

Lihobaron

za ty ghia vodznacky na volantu bych se primlouval za dozivoti :)

T-Diesel

majitelem je odhadem 65-70 let pan, totalni nadsenec do zavodu, prijel si k nam pro plagatek audi quattra, kere u nas parkovalo
(originalni kus, zadna kopie - s timto jezdil walter roehl)
fotky mam v praci

atnarfus

To snad ani není možné  :o
Naprosto překonává cokoli co jsem v oboru tuzingu kdy viděl.

Krtek

A mně tu někdo nazýval exotem  ;D

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

toto ste este nevideli...

Romanius

Toš hasiči si zaslúžia, a ja snáď ne??? Tiež mam kamaratov hasicov, dokonca tu u nas a este aj nedaleko v dedine. Jedni maju konexie a maju super techniku a ti druhi konexie nemaju, tak zasahuju s 30 rocnou aviou a ked nieco hori, tak sa prizeraju. Cize peniaze v systeme su, ale len pre niekoho. A tak to bude aj ked sa odvedie z poistky aj 50%. Pri tom ako sa rozkrada nech si hladaju zdroje inde, ja nedam viac ani korunu!

Gogo

vsadím na to cokoli, že hasiči z toho neuvidí ani vidru, woe pár jich vyhodí, pár stanic zruší a polovinu peněz přerozdělí. Druhá polovina + část z poviného ručení se jaksi vytratíííííí.
Hasiči mají zásahy u nehod proplácené pojišťovnama z poviného ručení, takže se pro ně tímto nic nezmění!!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

a nakoniec aj tak hasici dostanu gulove.

atnarfus

Ano hasiči si zaslouží spoustu prachů, o to se vůbec nepřu. Štve mne vynalézavost úředníků. Stále jenom natahují ruce a chtějí víc a víc vybrat.

Krtek

Mam pár známejch u hasičů a myslim že zrovna oni si víc peněz na techniku a vybavení zasloužej. Odserou většinu průserů. Vždyť bordel po každý bouračce uklízej oni. A dělaj to ze svýho rozpočtu. Takže v tomhle směru JO.
A je mi jasný že si to pojišťovny vyberou na nás. Ale zase si nemyslim že by to bylo něco extra drahýho. Kolik jste platili na stejný auto PR před 10 lety a kolik dneska ? Já klidně přiznam že cca 1/2. Takže rezervy jsou a konkurence jim nic moc navyšovat zase neumožní.

Gogo

krtku kua Ty jsi fakt snad z jiné planety...
já být feudál, tak chci zemi plnou krtkůůůůůů :-)))
woe zdanění jaké je dnes a u nás extra by po přerozdělení bez problémů pokrylo vše potřebné a ještě by zbylo....ale škoda psát.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Doufám že si Krtku nemyslíš, že pojišťovny si to ufláknou z vejvaru? Kdepak, přihodí 6 procent pro hasiče a nějak šikovně to zaokrouhlí ještě o pár procent nahoru.
Prachy se budou odvádět do fondu ve správě některého ministerstva a je mi předem jasné jak efektivně budou využívány. Obdobně jako například recyklační poplatky které léta platíme.

brano

beeeeee... beeeeeee...ovce, treba vas strihat  :WTF:

Krtek

No tak alespoň si nebudou sichrhausy stavět paláce a prachy daj na rozumnou činnost. I když je mi jasný že to zvedne cenu PR, jsem pro.

atnarfus

Ti už fakt neví kde by brali
http://aktualne.centrum.cz/finance/doprava/clanek.phtml?id=755828

Podle návrhu by pojišťovny měly hasičům převádět šest procent z peněz vybraných na povinném ručení. Odhadovaný výnos zhruba 1,5 miliardy korun by hasiči mohli použít jen na pořízení a údržbu své techniky.