Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy February 22, 2013, 09:41:53 AM
hmm a prej že kuchař... prostě debil bez vkusu:
http://hobby.idnes.cz/pohlreich-pohrbiva-svickovou-dk0-/hobby-domov.aspx?c=A130205_144638_hobby-domov_bma
Mně těší že za 20 let neštěkne svět po něm ale svíčková se bude vařit dál  *974*

No nevím - ale když si přečtu jeho článek, dal by se shrnout do tří stručných vět
(1) tradičná česká kuchyně jsou sračky
(1) češi jsou kokoti, protože to žerou
(2) správné menu (tedy dle mne, Velkého a Moudrého Pohlreicha) zahrnuje maličké porce za pořádně mastné ceny

Inu, je to jeho boj, ale domnívám se, že po Pohlreichovi už dávno neštěkne ani pes, když se u nás stále bude jíst vynikající svíčková, prdelačka, jelítka - a spol.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

no jestli nemá rád svíčkovou tak nemá vkus a je to debil :-)

Ladik

Citace: Krtek kdy February 22, 2013, 10:44:37 AM
Hele já vařit neumim vůbec. A je mi celkem jedno jesti je jídlo zdravý. A jestli si někdo řiká kuchař, má vědět co lidem chutná nebo to nějak respektovat. Ono zdravý neni k jídlu vlastně asi nic. Na všem něco najdeš. A lidi tu svíčkovou budou žrát furt když jim chutná a je jim šumák jak budou vypadat. Rozhodně neskončí její vaření kvůli pár zblblem vyžlatum s dietou. To by skončily zabijačky, věpřový kolena, guláše a asi všechno co normálně jíme. Mně jí dělá manža s umělym sladidlem kvůli cukrovce.
Někde jsem čet že třeba na blbý brambory se evropskej organizmus ještě nedokázal adaprovat oproti indiánum.

já myslel tu druhou půlku věty, né tu o tom kuchaři :-)

Krtek

Hele já vařit neumim vůbec. A je mi celkem jedno jesti je jídlo zdravý. A jestli si někdo řiká kuchař, má vědět co lidem chutná nebo to nějak respektovat. Ono zdravý neni k jídlu vlastně asi nic. Na všem něco najdeš. A lidi tu svíčkovou budou žrát furt když jim chutná a je jim šumák jak budou vypadat. Rozhodně neskončí její vaření kvůli pár zblblem vyžlatum s dietou. To by skončily zabijačky, věpřový kolena, guláše a asi všechno co normálně jíme. Mně jí dělá manža s umělym sladidlem kvůli cukrovce.
Někde jsem čet že třeba na blbý brambory se evropskej organizmus ještě nedokázal adaprovat oproti indiánum.

jb

Citace: LadYk kdy February 22, 2013, 09:13:16 AM
http://ekonomika.idnes.cz/princip-skarty-si-patentovala-firma-zaluje-ministerstvo-pmg-/ekonomika.aspx?c=A130221_222630_ekonomika_brd

tak v IT je jediny prostor jak nakrast... vymyslet nepostradatelny dalsi SYSTEM ktery nekomunikuje s nicim  a nikym a je to ani ne Beta verze a pak se to hlavne musi zadat spravnym profikum...
urednici to nejak vyresi, protoze na nich to je ten kontakt s nasranyma lidma...
nene ja jsem pro papir a tuzku a vsecky ty nesmysly s dratama vyhazet.. kdysi pevna linka, sekretarka a vsecko slo... bo lidi kdyz rekli ze dojdou tak dosli a ne ze pet minut predem zavolaji a vymysli pohadku...


Ladik

Citace: Krtek kdy February 22, 2013, 09:41:53 AM
hmm a prej že kuchař... prostě debil bez vkusu:

http://hobby.idnes.cz/pohlreich-pohrbiva-svickovou-dk0-/hobby-domov.aspx?c=A130205_144638_hobby-domov_bma

Mně těší že za 20 let neštěkne svět po něm ale svíčková se bude vařit dál  *974*

ale on má pravdu, já svíčkovou miluji a dávám si ji často ale také vím že to není nejlepší tah
u nás se žere nezdravě a vydáváme to za českou kuchyni, rozhlédni se kolem sebe jak ti lidé vypadají, čím se krmí a jaké pak mají zdravotní potíže
a promiň Krtku nemít tě tolik rád za ty roky tak ten tvůj výkřik na Tvém prvním řádku se hodí na tebe jak vyšitý, sorry ;-)

Krtek

hmm a prej že kuchař... prostě debil bez vkusu:

http://hobby.idnes.cz/pohlreich-pohrbiva-svickovou-dk0-/hobby-domov.aspx?c=A130205_144638_hobby-domov_bma

Mně těší že za 20 let neštěkne svět po něm ale svíčková se bude vařit dál  *974*


Romanius

dosť brutálne čísla. som rád, že mám kde bývať, žijem v normálnom vzťahu ... :)


Lihobaron

jinak dneska sem slysel na F1 radiju:

chlast problemy nevyresi......... ale to ani voda  ;D

Lihobaron

Citace: elpidio kdy February 21, 2013, 12:47:27 PM
Dobrá hláška. Lepší už je jen "překrásný Aveo"  :)

nebo: sednul do passata a vklidu vodjel  *886*

Ladik

Radši ne, on prchá jako Prchlík nebo krtí jako Krtinec

T-Diesel

pozvite si na to krtka Lingvistu :)

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 21, 2013, 02:20:24 PM
a zprcat je co vašnosto?
u nás se tak maximálně vyprcá nějaká švarná děvočka :)

teď jsem si vzpomněl, že v čechách nevědí co je to pitka, podle nich je to akce s nezřízeným popíjením a ne přirození jako u nás :-)

Vaše velkoleposti, dovolte mi posloužit malým překladem:
po čecháčkovsku zprcat, po ostravsku zjebat jak cyp :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy February 21, 2013, 01:28:46 PM
Ono se to půdovně nepsalo prchlivej, ale prclavej - jako že máš tendenci hnedle každýho zprcat :))

a zprcat je co vašnosto?
u nás se tak maximálně vyprcá nějaká švarná děvočka :)

teď jsem si vzpomněl, že v čechách nevědí co je to pitka, podle nich je to akce s nezřízeným popíjením a ne přirození jako u nás :-)

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 21, 2013, 08:16:01 AM
jinak slovo "prchlivý" se odvozuje od slova "prchati", které dnes známe spíš ve tvaru "pršeti". takže prchat hněvem je něco jako dštít oheň a síru.

Ono se to půdovně nepsalo prchlivej, ale prclavej - jako že máš tendenci hnedle každýho zprcat :))
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

no tak na tom trvam do dnes že první generace Avea sedan bylo jedno z nejhezčích maých aut vůbec

elpidio

Citace: Lihobaron kdy February 20, 2013, 06:30:35 PM
to nasadil nohy je fakt bozi  *886*

Dobrá hláška. Lepší už je jen "překrásný Aveo"  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

no ja nevim, ja ty odkazy nectu dycky enom titulek teho clanku a nechtel sem sa nejak vyjadrovat protoze me to jasne nebylo, ale vcera v radiu hlasili ze su tam nesrovnalosti, ze ta svedkyna co cula ten hodinovy krik tak pry byva 600 metru daleko a este jedno co si vcilka nepamatuju, takze si pockam co sa z teho nakonec vyklube

Krtek


Romanius

A jaky jasny pripad to bol na zaciatku


Krtek

dík za vysvětlení náčelníku. Na nás primitivy je to moc překomplikovaný.

FPT

jinak slovo "prchlivý" se odvozuje od slova "prchati", které dnes známe spíš ve tvaru "pršeti". takže prchat hněvem je něco jako dštít oheň a síru.
--O-o-O--

FPT

--O-o-O--

Krtek

Já nechápu ten výraz prchlivej. Z podstaty slova to zní jako bojácnej, utíkací, nekonfliktní. Ale připadá mi že to spousta lidí používá místo výrazu vzteklej až agresivní.
Taky jsem si dlouho myslel že jsem kliďas. Ale někdy to přijde když je toho moc. Milionkrát si člověk řekne, seru na to to mi nestojí za rozčilování a přejde cokoliv... A pak najednou je to všechno v jednom okamžiku nazpátek.

brano

Mna tiez nic nerozhadze, som kludny ako baranok. To tak aby ma niekto nasral. Nikdy!

bibo

já sem taky naprostej klidas ale sem rád že máme klause :)

Ladik

A jo ale ten mě nenasral Tome, ten mě překvapil :-)

Lihobaron

to nasadil nohy je fakt bozi  *886*

FPT

ladYk se teď holedbá, ale toho důchodce, od kterýho dostal po papuli, tam nezmiňuje.
--O-o-O--

T-Diesel

jo mna lude seru cim dal vic a nonstop, ale to neznamena, ze su nervak a na kazdeho hulakam :)

Romanius

Tak bulhari uz nemaju vladu, a celkom k tomu dopomohol CEZ. :-)

Romanius

No ja mam doteraz pred garazou takovy dulek vod kladiva. Ma nasral jeden zakaznik po telefone, som mu vynadal, zlozil, par sekund chodil v kruhu a potom som tam zocil to kladivo, tak yeeeb az to zasvistalo a zostala tam krasna stopa. Inak to je moje oblubene ukludnovanie nieco smarit. A pod krkom som drzal len raz jedneho mladeho, ked na parkingu tukol do mojej zafiiirky a este mal blbe kecy. A raz susedu vo vytahu, ale nie kvoli sexu :-)

Ladik

prej prchlivý, prej kliďas
houby, jste alibisti, máte strach říct vlastní názor bo se bojíte ;-)
to my tady na severu moravy se za své názory a práva bijeme do krve :-))

teda na fyzický kontakt došlo tak 3x za život, jednou jsem trefil frajera mezi nohy a pak musel utéct bo byli tři a začali se na mě sápat všichni tři :-)
jednou jsem držel frajera pod krkem když na mojí budoucí ženu něco pokřikoval ( z textu je jasné, že je to víc než 26 let :D )
a jednou když jsem vystoupil z auta a z pruhu vedle jsem chtěl vytáhnout chlapa z auta ale to už jsem tu někde psal kdysi :-)

jinak na své dospělé dítě řvu tak jednou za měsíc ale to fakt hrozně až lítaj hoodně sprostý slova abychom za dalších 5 minut spolu mluvili jako největší kamarádi ;-)
jinak mě serou lidi průběžně ale to i Defiho jen si to nepřipouští ;-)

atnarfus

Taky jsem pohodar. Jeste se nestalo, ze bych zlost vypostel jinak nez sprostou mluvou. Nijak to v sobe nedusim, opravdu mne jen tak neco nerozhodi. Naopak dokazu prave svim klidem vytocit spoustu lidi kolem

Jerry.Gunman

February 20, 2013, 04:17:49 PM #1480 Last Edit: February 20, 2013, 04:19:39 PM by Jerry.Gunman
Citace: Krtek kdy February 20, 2013, 01:12:47 PM
jo to znam... onehdá jsem u nás v kanclu taky házel věcma. Vlastně mam štěstí že mně nevyhodili. I když nikoho jsem netrefil, šéf se bál říct jediný slovo... Já prostě zbroják nechci.

Ich bin celkem klidný.
Co si pamatuju, tak jsem se doopravdy nasral toliko dreimal:
- jednou jsem držel přes zábradlí zakloněného "kolegu" a z 5 cm mu řval do xichtu, ať mě přestane srát a dělá to, co dělat má
- podruhé jsem měl chuť praštit jednoho maníka z výroby - naštěstí jsem se ovládnul a bacil do papundeklových dveří vedle něho (a pak mi je tedy dali k úhradě... )
- no a potřetí jsem jednomu "kolegovi" nabídnul, že si zejtra s sebou vezmu pistole (každou s jedním nábojem) a na dvoře můžeme uspořádat malinkatej duel. Postavíme se k sobě zády, na první tlesknutí vykročíme, na druhé se otočíme k čelem, zamíříme a vystřelíme. A ten, kdo přežije, měl pravdu - pán pochopil, ještě téhož večera odjel a následující 3 měsíce byl VELMI zdvořilý 


Ale je fakt, že vlastnictví zbrojního průkazu člověka dost zklidní. Protože vždycky si můžeš položit otázku, zda Ti to stojí za to, abys tu bouchačku vytáhnul, dotyčného zabil a pak své rozhodnutí obhajoval u soudu - a nebo ne
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

tywoe tak vcils mna dostal

nasadil nohy   *974*  *974*  *974* *1026*  *1026*  *1026*

jb

muj nazor je, ze mu rekla, ze uz ho nechce... a ze ma jineho
chvilu rev, pak baba utekla na hajzl, on nasadil nohy, vzal kver a kdyz ne ja, tak nikdo... bum ,prask, hotovo
pak mu to vsecko doslo, adros opadl a vymyslel pohadku...


Lihobaron

no tak hlavne vona pichala jinyho zejo..

ferinom

ja som samonasieraci, vysokoobratkovy ale priznavam aj rychlochladnuci