Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 14 Hosté prohlíží toto téma.

Romanius

a to som rusko považoval za jednu z posledných normálnych krajín

Vena

země, kde zítra znamená včera http://zpravy.idnes.cz/rusko-a-zakon-kontrolujici-dobrovolnictvi-fk4-/zahranicni.aspx?c=A130203_160647_zahranicni_ert
to by tak hrálo, aby si lidi mysleli, že bez státu je to v prdeli.To se nesmí dopustit.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron

se modelari vyradili :)

brano

Sa moze imperialista posrat strachom :) a v Izraeli ani nedychaju  *886*

http://www.novinky.cz/zahranicni/292076-iran-predstavil-novou-stihacku-slouzit-ma-pry-k-odstrasovani.html

http://forum.keypublishing.com/showpost.php?p=1985129&postcount=30

To na pravom bocnom paneli toho kokpitu co vylaminovala Neřádova uderka v modelarskom klube je tusim 5" GPS navigacia z dx.com :) A tak sa mi vidi ze je to potiahnute platnom a prekryt kabiny je z hrubeho igelitu .


Lihobaron


Romanius

to boli norsky vedci. teraz spravia amíci odbornú komisiu okolo odborníka al gora a ten zistí, že planéta do mesiaca vybuchne, ak nezavedieme ekologické dane a špinu a smog budu moct produkovať len jeho továrne. no a snád sami uznáte, že emérický vedci okolo al gora majú trochu inú vážnosť a celosvetú úctu ako nejakí kreténi z norska, čo nikto ani nevie kde je :)

petrklm

Povolenky se určitě nezruší, právě proto, že je to tak dobrej kšeft  :BMS:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

no a jak se twed bude kšeftovat s povolenkama takovej dobrej kšeft to byl

Ladik


Krtek

Taky pamatuju doby kdy jsem páčky do Prassata slepoval vteřiňákem když to jinak nešlo

Gogo

u auta jako u všeho musí mít kupující i trochu štěstííí :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

January 28, 2013, 08:53:44 PM #1338 Last Edit: January 28, 2013, 08:55:58 PM by brano
Ale, to su podla mna take bachorky co sa hovoria v kazdej firme, ked mas smolu tak si to vyzeres nech je to vyrobene kludne aj v korei kim-cong-chujom osobne. kia ma skor problemy s postupmi a s navrhom ako s pracou robosov.

Mne skor vadia taketo veci u tych rasistov :

http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/204934-v-kii-sa-zacina-rozcvickou/

Gogo

Jsem dneska vezl jednoho bratra slováka, v KII atak jsme plkali a ptal se který to mám rok...atd tak mu říkám to je ještě odjinud, tahle ještě není ze Sloivenska, ale ta nová je hezká a příští už bude asi od vás... a on vyvalil oči a říká Tobě jebe som tam robil vyče rok a nikdy bych to někupil, indě robia tiež chujoviny, ale o tých aspoň něviem....(sorry za český přepis slovenčiny, ale ono to zní líp, jak to říkal než česky no.
Tak nevím  ...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano

No jo, maju to vychytane, na vsetko osvedcenia a cerifikaty. manazarstvo kvality, manazerstvo bezpecnosti, picoviny na n-tu... dufam ze maju vsetci prilby a farebne vesticky .

http://autoviny.zoznam.sk/cl/100213/1334902/V-zilinskej-Kii-sa-pracuje-bezpecne

http://www.sme.sk/c/6683003/v-automobilke-kia-sa-stal-prvy-vazny-pracovny-uraz.html

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 27, 2013, 06:51:57 PM
sem videl zaznam z jakehosi koncertu tych dederonu a hlavni zpevak (nevim ci to je ten frajer co ju vozi tryskacem) tam pochcal na jevisti klavesaka ci co to bylo
tak to si panmama uzije hardkor :)

To je fakt - kdo chce kam, dobře mu tak :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

sem videl zaznam z jakehosi koncertu tych dederonu a hlavni zpevak (nevim ci to je ten frajer co ju vozi tryskacem) tam pochcal na jevisti klavesaka ci co to bylo
tak to si panmama uzije hardkor :)

Romanius

no mne je sympatické, že sa bára našla takéhoto frajera :) on mal teraz v januari 50tku, takže vekovo su na tom rovnako, obaja sa živia hudbou, no krása :)

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Ladik

A joooo thunder mi patkrat pomohl kdyz nekdo zahltil outlok expres v kompu, nasal data a ok, Pak ae to dalo prdnout zpatky

Gogo

Ladíku, jestli to byly doručené faktury, tak to neřeš, oni se ozvou :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Proto nepoužívám tyhle integrované aparáty, ale samostatný na systému nezávislý mejlový klient. Následně při stěhování do nového compu popadnu ve starém jeden adresář a mám poštu v novém.
Thunderbird sice není kdo ví co, ale maká to pod woknama i linuxem a není to nijak zažrané do systému.

Ladik

Citace: Romanius kdy January 26, 2013, 10:04:51 PM
no neříkám? už to začíná

naštěstí to není můj počítač ale od Darči a jí tam chodí firemní pošta co chodí do dalších dvou pc ;-)
takže ztráta max. odeslané pošty v které má občas nějaké info co se hodí

Romanius

Citace: LadYk kdy January 26, 2013, 09:09:57 PM
zrovna jsem zjistil, že se mi ztratila pošta, tedy winmail nebo jak se to ve Vistách jmenovalo a nevím zda jde ještě najít

no neříkám? už to začíná

atnarfus

Citace: Gogo kdy January 26, 2013, 07:04:23 PM
Jinak 95-8 se přeinsatovávaly 4-6 ročně :-) ,   XP po zvyku na pravidelnou CCleanrem atp....to pár let vydrželo, u win 7 ještě netuším, zatím v nich naprosto tápu-netuším kde co promazávat atd...

Záleží co tomu provádíš. Já mám sedm let starý notebook a systém jsem přeinstaloval až někdy loni. Pořád to jelo normálně. Pracovní comp jsem nepřeinstalovával nikdy žádný. Tak jak to vyfasuju, tak to pět let používám a pak zase vyfasuju nový. Rychlost i stabilita je po celou dobu stejná.

Nosí mi ale počítače lidi, co kupují časopis Počítač pro každého a nainstalují všechno o čem se tam píše. Systém je na kolenou klidně za tři měsíce.

Ladik

zrovna jsem zjistil, že se mi ztratila pošta, tedy winmail nebo jak se to ve Vistách jmenovalo a nevím zda jde ještě najít

Romanius

Citace: LadYk kdy January 26, 2013, 07:32:26 PM
koupil jsem dnes přes net jedny osmičky za těch 29 a zrovna je instalím do kompu kde byly Visty tak uvidíme ;-)

no tos posrááál, visty si mal nahradiť 7mičkami, teraz budeš riešiť milion konfliktov a nekompatibilít :)

Ladik

koupil jsem dnes přes net jedny osmičky za těch 29 a zrovna je instalím do kompu kde byly Visty tak uvidíme ;-)

Gogo

Joooj já se narval szegedííínem-moje další oblíbená pochutinka!!
A ted se chystám na led-no nebude to lehké- nebude....

Jinak 95-8 se přeinsatovávaly 4-6 ročně :-) ,   XP po zvyku na pravidelnou CCleanrem atp....to pár let vydrželo, u win 7 ještě netuším, zatím v nich naprosto tápu-netuším kde co promazávat atd...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

takto do dvoch riadkov spísať celý deň - úúúúžasné pane barone! :)

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy January 26, 2013, 12:05:35 PM
si tu vykladajte, ja idu dom na horku polevku.

ptacci maj slunecnici, kocky dostaly zbylou metynku s mlikem, dokouril sem novej latakijovej tabacek vod stanwella co mi vcera po tejdnu dorazil, narval sem se zelnackou a du se podivat, jak to vypada ve vrchnich patrech kde sou postele :)

Ladik

tak jsem dal vedle v kompu aby prozkoumal zda tam půjdou navat osmičky a nahlásil, že Corel X3 tedy verze stolet stará je kompatibilní
tož kua nevím
nehraje v tom roli 32 bit 64bit asi jo že?

Lihobaron

Citace: LPT kdy January 26, 2013, 12:04:28 PM
to nevím, já teda s každou novou verzí piluju míň a míň.

taky to vidim tak.. naisntaluju, porovnam par drobnosti a jede se dal..

T-Diesel

si tu vykladajte, ja idu dom na horku polevku.

T-Diesel

to sem delal kdysi, vcil uz su stary, lenivy a nervozni

FPT

to nevím, já teda s každou novou verzí piluju míň a míň.
--O-o-O--

Lihobaron

to si nedovedu predstavit, ja na svejch kompech reinstaluju nekolikrat rocne..

T-Diesel

to je sice pekne ale me ide o to, ze sa me rozhodi cele nastaveni komu, secky softy, nastaveni a tak co sem roky piloval aby funkovaly podla mojich prectaf tak si myslim ze budu moset ladit znova

Lihobaron

verze pro a vyssi sou downgrejdovatelny az na visty bez potizi..

T-Diesel

no my to budeme moset hodit asi na tri kompy tady :(
mam z teho trochu strach

Ladik


Lihobaron

Citace: elpidio kdy January 13, 2013, 06:07:39 PM
Kyselica a majoránka ? To slyším prvně. Já dělám zelňačku tak, že nejdřív na sádle orestuju cibulku s kmínem, zapráším paprikou, zaleju studeným vývarem, nejlépe z uzených žeber, osolím, opepřím, přidám bobkový list, brambory, sušený praváky a povařím do změknutí brambor. Mezitím z kysanýho zelí vymačkám šťávu, dám ji bokem, zelí nakrájím na jemno a přidám do hrnce. Chvilku povařím, přidám šťávu ze zelí, klobásku (nejlépe pikantní) a šlehačku.

tak du na to OK akorat sadlo uz pres rok nepouzivam.. a hele, nechtelo by to nejdrif to zeli trosku povarit bokem, aby nebylo moc tvrdy??