Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 40 Hosté prohlíží toto téma.

bibo

škoda že na to je potřeba řidičák na nákladák :) ale jinak krásnej pikápek  jen bych asi sundal ty přídavný světla

petrklm

Jo, třeba tohle:
Prodám Ford F-150 4x4 na LPG , 5,4 triton , abs , dvouzonová klimatizace , automatická převodovka ,kožené sedadla , tažné zařízení na 5t , tonovaná okna , ochraný rám , hliníkové alu kola 18´ , Celkově velmi pěkný stav , nová STK , barva šedá metalíza , nákladní prostor je krytý , dálkový start , centrál na DO , zánovní pneu , denní svícení , příprava pro DVD přehrávač , imobilizér , tempomat , multifunkční volant , Double kabina , samostmívací zrcátka , výškově nastavitelná sedadla , výškově nastavitelný volant , , přídavná světla , při zajmu vice info na tel..
http://www.bazos.cz/img/4/211/20905211.jpg
http://www.bazos.cz/img/5/211/20905211.jpg

Ale 400tis. za to teď dát nějak nemůžu, no...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Tak V8 bych chtěl už i teď :) Jenže do Cadlíka je už jenom oturbená :-( a v tý mojí hezčí generaci ani V8 myslim nebyla.
Líbila by se mi v F-150 nebo Silveradu ale to je už jiná cenová liga.

jb

tak jsou nektere ostrovni zeme, kde obyvatele pouzivaji V8 z corvety i na pohon mixeru popr. houpaciho kresla :)

tak me se libi skoro cokoliv ze skupiny muscle cars ze 70let..

petrklm

Tak určitě zůstanou zachovaný ty káry, který už dneska maj vetenoty. Laciný to nebude, ale když to miluješ, není co řešit   :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy January 17, 2013, 12:00:37 PM
No vidíš, a za pár let si možná pořídíš atmo V8... jestli bude ještě něco k sehnání.

Legálně...  *827*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

No vidíš, a za pár let si možná pořídíš atmo V8... jestli bude ještě něco k sehnání.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Nepopíram, to je vývoj. Byly doby, kdy jsem se těšil až nějaká automobilka udělá nějakej malej motor našlapenej veškerou technologií (přímej vstřik benzínu, turbo, proměnlivý časování ventilů a dýlky sání atd atd) co z toho vyleze za výkony, jak to bude super.... A když už bych to moh koupit, tak vezmu atmo V6 :-)

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 11:05:44 AM
Mně se ty starší nelíběj. Vlastně aktuálí US auta celkem snesu (Impala a Malibu) ale to co sem furt dává Petr mi ještě tak moc neřiká

K tomu dozraješ, neboj
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Mně se ty starší nelíběj. Vlastně aktuálí US auta celkem snesu (Impala a Malibu) ale to co sem furt dává Petr mi ještě tak moc neřiká

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


Gogo

Mustang 500 Shelby, to je asi jediný americký sen pro mě :-) tak myslím, že rok dva a bude doma-jen co bude garááááž :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

vcera ve vane sem koukal na autosalon nekdy z konce minulyho roku a tam vybrali nejaky vydlaky a dali jim ferace bawace emkace a podobny srace a meli tam mustanga nikdo ho nechtel nazvali ho cernym petrem chudak nejakej zrzavej si ho vylosoval  :'(

bibo

co ta vespa tam  dovolená v itošce :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

jojo, taunus.. to bylo super auto kua OK

bibo

kecáš   taky koukám po nějakem taunusoj a mlátim se do hlavy

Lihobaron

me uz tyhle picoviny pustili :)

jb

elpidio dik... ted abych shanel 25t liber... hezci polovina osazenstva bytu nakoukla, co to sleduju a jeee, to je hezke auto, to se mi libi :)

pravda, ze ja bych asi radsi cabrio, ale Shelby nebo Eleanor jsou taky pekne..

nejvic by me s tim bavilo jezdit po bruselu :)

petrklm

January 14, 2013, 08:30:38 AM #494 Last Edit: January 14, 2013, 08:32:14 AM by petrklm
Citace: fido kdy January 14, 2013, 07:29:19 AM
Uz dlouho vaham nad nejakym veteranem, obzvlaste se mi libi stary Mustangy, Camara, Chargery apod. Ted me zaujalo tohle:
http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Ford/Mustang/Mustang-4.7i-ROCNIK-Sportovni-Kupe-1351522639736286305.html
Stav vypada velmi dobre, cena skvela.

mate nekdo predstavu, co udrzba takoveho auta obnasi? Je nezbytne, mit k tomu garaz a provadet resuscitaci kazdy druhy
den, nebo kdyz ma clovek kliku, tak to jezdi bez problemu? A co na zimu, je lepsi to mit pod strechou, jinak to shnije, nebo
to vydrzi? Uz takhle musim hledat na zimu uskladneni pro kabrio, takze dve auta uz budou trosku problem, i kdyz samozrejme
ne neresitelny..
To by bylo na dlouhý povídání, lepší zajít na nějaký specializovaný fórum - třeba www.usmotors.cz a tem si popovídat. Jen na první pohled mě zarazilo, že to zřejmě nemá klimu a dokonce ani topení. Možná jsou to jen ilustrační fotky, to tak některý vykukové dělaj...
EDIT: beru zpět, nějakej kompresor tam najednou vidím :), to bude tím brzkým ránem, ještě nejsem fit...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Uz dlouho vaham nad nejakym veteranem, obzvlaste se mi libi stary Mustangy, Camara, Chargery apod. Ted me zaujalo tohle:
http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Ford/Mustang/Mustang-4.7i-ROCNIK-Sportovni-Kupe-1351522639736286305.html
Stav vypada velmi dobre, cena skvela.

mate nekdo predstavu, co udrzba takoveho auta obnasi? Je nezbytne, mit k tomu garaz a provadet resuscitaci kazdy druhy
den, nebo kdyz ma clovek kliku, tak to jezdi bez problemu? A co na zimu, je lepsi to mit pod strechou, jinak to shnije, nebo
to vydrzi? Uz takhle musim hledat na zimu uskladneni pro kabrio, takze dve auta uz budou trosku problem, i kdyz samozrejme
ne neresitelny..

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:57:32 AM
Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 11:47:28 AM
Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:37:25 AM
máš pravdu
s tim mas pravdu, ze ma pravdu..
pravda je jen jedna
jedna tvoje

jedna jeho
jedna moje
jedna...........


Kdepak, pravdu má náčelník!
Jako bys to nevěděl
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 11:47:28 AM
Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:37:25 AM
máš pravdu

s tim mas pravdu, ze ma pravdu..

pravda je jen jedna
jedna tvoje
jedna jeho
jedna moje
jedna...........

Lihobaron


Ladik

Citace: petrklm kdy January 12, 2013, 10:21:10 AM
Je to jenom paráda, nic víc. Obecně se má za to, že bělobočky na určitejch typech aut jsou hezký. Ofrouty zase bílý písmenka... na funkci to vliv nemá, jen se o to musí víc pečovat, protože prach z brzd to dost zasírá. Starý Feldy neměly bělobočky, to byly takový gumový příložky. Občas se povedlo je zničit o obrubník, když jsem nešikovně zajížděl k chodníku. Tehdy to byl dost průser, protože se nedaly dokoupit. Dneska je normálně nabízej, holt kapitalizmus,no... zas nejsou ty starý a krásný Feldy :)

máš pravdu

petrklm

Je to jenom paráda, nic víc. Obecně se má za to, že bělobočky na určitejch typech aut jsou hezký. Ofrouty zase bílý písmenka... na funkci to vliv nemá, jen se o to musí víc pečovat, protože prach z brzd to dost zasírá. Starý Feldy neměly bělobočky, to byly takový gumový příložky. Občas se povedlo je zničit o obrubník, když jsem nešikovně zajížděl k chodníku. Tehdy to byl dost průser, protože se nedaly dokoupit. Dneska je normálně nabízej, holt kapitalizmus,no... zas nejsou ty starý a krásný Feldy :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

jojo za paradu se hold plati OK

Gogo

já je nikdy na živo z blízka nekoumal, tak mě napadlo, že to snad má nějaký důvod... asi nééé no. A vlastně jak udělají kua bílou pneumatiku?? Kaučuk vez sazí...to musí být drahé héé?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

já měl takový gumy kdysi na felicii  jooo to byly doby

FPT

--O-o-O--

Gogo

hjele co to je, že spousta US kár má gumy s bílými boky?? U nás jsem to nikde v obchodě neviděl...
Jsou to pneu s běžnými vlastnostmi?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Musím ale uznat, že natom Ponťasu má na mexíka vlemi vkusný gumy OK
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

to asi joo, alr tohle je extrém :-)
Jinak oni se množí jako naši meksikáni :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Myslím, že už dlouho nejde jen o tuhle čtvrť v Portlandu, mexíci jsou všude. Nebude dlouho trvat a USA budou latiskoamerickej stát :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

hele v této čtvrti v Portlandu žijí jen hispánci, to neber jako běžný stav UC aut- to je něco jako Chánov :-)  tam už to dožívá...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Citace: ferinom kdy January 10, 2013, 10:15:12 AM
no ked kukam na to lepsie, tak je to arab a nie amerika ;)
Jo, ale arab se o to aspoň stará, americkej stav je tady:

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

No na mne to z tej fotky dějá dojem, jako by s(v)lečna měla místo každej kozy jednu pootevřenou žraločí tlamu. Holt, vybrala si blbej vzorek na vršek plavek :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

No tejto airbagy uz vyzeraju, ze na ne bolo sahnute vramci faceliftu.

Lihobaron

Citace: petrklm kdy January 10, 2013, 08:54:59 AM
Vy mě dáváte... tak co tahle?


teda peto lepsis se kua je tak nejak "zkusene krasna"  a ani by mi tady nevadily ty mlicnaky.

Gogo

hehe sympatický exot s měkkým :-))))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...