Psiska a ine obludy

Založil brano, December 05, 2012, 11:06:58 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

A to štěňátko odhaduji dobře na (staro)anglického mastifa?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Krtek

jo, ozdoba dámských ložnic osobně

Ladik

To vzadu v klobouku seš ty? :)

Krtek

jo, jo už skoro jak ten pes :D

Lihobaron

voe, krtku, to je vriskot uz tak velka?? to je vprdeli jak to leti teda..

Krtek

Taky přidam naší a sousedovic obludu

War

Jeden zajímavý foto projekt, z kterého mám oblíbenou fotku už 2 roky na ploše aniž by se mi okoukala...
http://littlefriendsphoto.com/index2.php#!/4/underwater_dogs/1
Saab 2.0i LPG

bibo

jo hugo to je gurmán :)

brano

Cim krmite? ja mam s krmenim stale viac a viac prace, ale Hugo hovori ze to tak ma byt...

FPT

Zkusím po 120 dnech oživit toto téma, hlavně pro Wara - mám pro tebe ten vzorek krmení, jak jsme o tom spolu mluvili, nechceš se v neděli stavit za mnou na chatě? Budeme vařit pivo (:
--O-o-O--

Krtek

Tak to je snad větší borec než ten Pistorius

Romanius

no chudák. ale žije, asi má normálnych ludí


T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy February 13, 2013, 06:23:31 PM
jasne.. virus.. este ze se ty moravaci maj na co vymlouvat :)

dojed, nakazime aj tebja, potom sa mozes tez lecit a nemosis enom nasucho zavidet :P

Lihobaron

jasne.. virus.. este ze se ty moravaci maj na co vymlouvat :)

T-Diesel

Citace: LadYk kdy February 12, 2013, 09:23:15 PM
velrybu woe  *1025* *886* sem si poprskal monitor kokote :))

co máš Defík? chřipku nebo depku?

nejaky bacilovirus, tak ho palim alkoholem a popalene hojim medem

Romanius

Citace: LadYk kdy February 12, 2013, 08:46:37 PM
jeho verze bude:

jáááá?
kdeee?
my někde byli včera? :-))
paní se půl hodiny omlouvala mojí ženě, prej jak vypije tam ztratí soudnost a že už se s ním chtěla dáávno rozvést a ostatní připustili, že je kkt ale že je to soused a to von jen když vypije je takovej, jinak je hodnej pán :)
no to mi je hovno platný že ;-)
pohledám fotku, myslím že jsem ho někde zahlíd

tak si vypij ty a rozbij mu držku, jinak si mooooc moc hodný :)

Ladik

Citace: Krtek kdy February 12, 2013, 10:17:08 PM
Jééé voni jsou všude !
Kdysi mně vožrali na zábavě od naší fabriky. Máme tam taky jednoho přesně stejnýho. Kilo spíš 150, vejška cca 1,9m a samonasírací. Jakmile něco vypráví tak se vytočí že u toho rudne a řve na ostatní. No a mně vožralýho naložili do jeho trabanta ať mně odveze. No a tak jsem mu ho poblil kompllet a ještě jsem mu prej celou cestu řikal pane námořníku  *974*


tak já tomuhle říkal čuráku  *974*

Krtek

Jééé voni jsou všude !
Kdysi mně vožrali na zábavě od naší fabriky. Máme tam taky jednoho přesně stejnýho. Kilo spíš 150, vejška cca 1,9m a samonasírací. Jakmile něco vypráví tak se vytočí že u toho rudne a řve na ostatní. No a mně vožralýho naložili do jeho trabanta ať mně odveze. No a tak jsem mu ho poblil kompllet a ještě jsem mu prej celou cestu řikal pane námořníku  *974*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 12, 2013, 09:19:42 PM
tak za 1. travnik krasnej!!

a za 2. verim tomu typkoj.. je pro me verohodnejsi jeho verze!! ladik mu chtel vojet velrybu a von ji branil!!

velrybu woe  *1025* *886* sem si poprskal monitor kokote :))

co máš Defík? chřipku nebo depku?

Lihobaron

tak za 1. travnik krasnej!!

a za 2. verim tomu typkoj.. je pro me verohodnejsi jeho verze!! ladik mu chtel vojet velrybu a von ji branil!!

brano

Za milion vasich ci nasich?

T-Diesel

ladiku ja mosim abych nechcipnul :(
tak sorac

Ladik

Citace: T-Diesel kdy February 12, 2013, 09:09:08 PM
tywoe hentos chcel ojizdat? sa ti divim...
a hentamto druhe v tem namornickem ma 130 kilo?? nebo chtlels vypadat jak vetsi chudacek? :)

kurna tu slivu mosim prestat slopat nebo dostanu od ladika po cuni :)
asisky

woe, když já mám skoro 90kg , tak on musel mít tolik co píšu, samo vážit sem ho nevážil ale byl tak 2x já ;-)
kdybych o tom nebyl přesvědčenej nedával bych tu foto, mám kolegu podobné postavy a má 138kilo
a tu paní bych neojel ani za melóon ;-)

a ty nepi bo ti už nerozumím defik

T-Diesel

kurde sa sem to fakt napsal??,
sa me ani nesce verit :)

T-Diesel

tywoe hentos chcel ojizdat? sa ti divim...
a hentamto druhe v tem namornickem ma 130 kilo?? nebo chtlels vypadat jak vetsi chudacek? :)

kurna tu slivu mosim prestat slopat nebo dostanu od ladika po cuni :)
asisky

brano


Ladik

heeej našel jsem ho i s tou jeho kráskou :-)))
no musíte uznat že mě hodně podcenil neeééé  *1025*


Ladik


Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 12, 2013, 07:31:34 PM
me by zas zajimala jeho verze  ;D

jeho verze bude:

jáááá?
kdeee?
my někde byli včera? :-))
paní se půl hodiny omlouvala mojí ženě, prej jak vypije tam ztratí soudnost a že už se s ním chtěla dáávno rozvést a ostatní připustili, že je kkt ale že je to soused a to von jen když vypije je takovej, jinak je hodnej pán :)
no to mi je hovno platný že ;-)
pohledám fotku, myslím že jsem ho někde zahlíd

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy February 12, 2013, 08:34:37 PM
takovi dvaja branovia dohromady a este aj jeden zeryk k temu :)

A nebo jeden já s Remingtounem, nožem, nábojovým opaskem a lehoulince nadprůměrnou zásobou střeliva :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

takovi dvaja branovia dohromady a este aj jeden zeryk k temu :)

brano

No, doba je zla. Co čakať keď kus plastu stojí viac ako kov. Mne sa teda stále viac páčia tie kovové, aj viac vydržia. Tak 130 kilo vravíš Ladyku :)

Lihobaron

prijel sem namachrovanej podnikatel v nejakym dzipu, zacal rozhazovat rukama, tak sem mu jednu loupnul chvili kricel ze to nikdo nevidel pak ho vodvedli kamosky a vod ty doby me chodej vyhruzny mejly ze vyzitky uz zadny nebudou.. nikdy!! *886*

Lihobaron

Citace: LadYk kdy February 12, 2013, 09:27:42 AM
ne jen jeden asi 130ti kilový pán byl hodně opilý a ztratil smysl pro realitu a já tu ránu vůbec nečekal,
pak nás odtrhli ale nikdo to neviděl takže se furt všichni diví, že mě to bolí a kroutí hlavou bo viděli až jak se držíme pod krkem a odtahovali nás od sebe
má to ale souvislost s tím co píšeš, jeho žena k nám chodí pro vizitky, bába asi 60 let :-))
pán viděl, že s paní mluvím a ona se usmívá tak se najednou dohrnul a bez upozornění mi ji narval do břicha z boku, pak teprve začal vykřikovat, že je to jeho žena :-))
zbytek lidí koukal co to mele a moje sebevědomí kleslo na mínus  *886* , člověk kouká po nějakých dvacítkách a děda mě vyhodnotí, že mu chcu ošustit jeho šedesátku :-))  *886* *1025*

me by zas zajimala jeho verze  ;D

T-Diesel

muj psik potrebuje zelezo, plast by nevydrzal
ale dik za tip.

Olive

Citace: Romanius kdy February 12, 2013, 02:02:34 PM

tyyy jo!  *1033* 3 cm plastíku za 219 kaček!!!

na něčem vydělávat musíme :)
Asi navždy Volvo V40

Romanius

Citace: Olive kdy February 12, 2013, 10:13:27 AM
Já mám radší známky od R4D. Jsou z plastu takže necinkaj a nemusí se do nich nechat nic rýt. Vytiskneš si telefon, slepíš a pes může do světa.
http://www.rogz.cz/psi-znamky/


tyyy jo!  *1033* 3 cm plastíku za 219 kaček!!!

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 12, 2013, 09:27:42 AM
ne jen jeden asi 130ti kilový pán byl hodně opilý a ztratil smysl pro realitu a já tu ránu vůbec nečekal,
pak nás odtrhli ale nikdo to neviděl takže se furt všichni diví, že mě to bolí a kroutí hlavou bo viděli až jak se držíme pod krkem a odtahovali nás od sebe
má to ale souvislost s tím co píšeš, jeho žena k nám chodí pro vizitky, bába asi 60 let :-))
pán viděl, že s paní mluvím a ona se usmívá tak se najednou dohrnul a bez upozornění mi ji narval do břicha z boku, pak teprve začal vykřikovat, že je to jeho žena :-))
zbytek lidí koukal co to mele a moje sebevědomí kleslo na mínus  *886* , člověk kouká po nějakých dvacítkách a děda mě vyhodnotí, že mu chcu ošustit jeho šedesátku :-))  *886* *1025*

Krisztuszmárja, tak to tedy upřímnou soustrast :(
Holt, když člověk musí jednat s lidma, tak začasté zjistí, že jedná i s kokotama

Tož brzké uzdravení Tobě a temu dotyčnému svařovací drát do oka :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Olive

Citace: T-Diesel kdy February 12, 2013, 08:19:59 AM
kurna to vypada dobre
mosim mu neco kupit, aby mel chut sa z teho co najdriv vylizat
neskaj rano mu vubec nebylo do kroku, asi jak sa ty rany rozlezaly pers noc tak ho to neskaj boli vic
to tak byva, ze uderene boli az na druhy den :)

Já mám radší známky od R4D. Jsou z plastu takže necinkaj a nemusí se do nich nechat nic rýt. Vytiskneš si telefon, slepíš a pes může do světa.
http://www.rogz.cz/psi-znamky/
Asi navždy Volvo V40

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy February 12, 2013, 08:59:23 AM
Probůh, co jsi dělal?
Snad ne nějaká rvačka se zákazníkem či dodavatelem ?   :-\

ne jen jeden asi 130ti kilový pán byl hodně opilý a ztratil smysl pro realitu a já tu ránu vůbec nečekal,
pak nás odtrhli ale nikdo to neviděl takže se furt všichni diví, že mě to bolí a kroutí hlavou bo viděli až jak se držíme pod krkem a odtahovali nás od sebe
má to ale souvislost s tím co píšeš, jeho žena k nám chodí pro vizitky, bába asi 60 let :-))
pán viděl, že s paní mluvím a ona se usmívá tak se najednou dohrnul a bez upozornění mi ji narval do břicha z boku, pak teprve začal vykřikovat, že je to jeho žena :-))
zbytek lidí koukal co to mele a moje sebevědomí kleslo na mínus  *886* , člověk kouká po nějakých dvacítkách a děda mě vyhodnotí, že mu chcu ošustit jeho šedesátku :-))  *886* *1025*