Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 27 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

A že je ten pátek, tak na víkendový kochání ještě Plymouth Barracuda:
http://img.modifiedcars.com/c/h/116/46290_330825.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target


FPT

--O-o-O--

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Tak pro admina ještě jeden kousek :)

http://i997.photobucket.com/albums/af93/projectwarpath/Green%2070%20Formula/killboydragonphoto1acopycopy.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

pekna 147ma tatrofka, jen sem myslil ze je to tady temato vo amerikach  ;)

petrklm

Hele, zapomeňte v týhle rubrice na nějaký rapidy, karosy a jiný plečky, nebo nastoupí hrubá síla :)

http://3.bp.blogspot.com/-JT3zI1y1qus/TnLKR8a6MCI/AAAAAAAAB_Y/Y_GdtZrlJWM/s1600/Antique+Trucks1.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

ja mel karosu specialne upravenou parkoval sem sni v panelaku za troubou byla takova mezirka a jednou mamka neco pekla a ja mel najednou z jedny strany bulharskou harmoniku.. spatne sem to nes dys sme meli ve skole ukazat svoji nejvoblibenejsi hracku sem se tenkrat strasne stydel  :burka:

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: Ladik kdy November 20, 2013, 01:11:43 PM
byl to nějaký vývozní model,  štítky na karoserii byly francouzsky, koupil jsem ho tenkrát za těžce yydělaných 16tisíc kdysi :-)

sem v ty dobe jezdil tak akorat s karosou na spagate :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

2 Ferinom:

JJ, hajzl je to :D
A navíc ještě anti-monarchistickej
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Ladik kdy November 19, 2013, 02:23:25 PM
kua to sou starosti :-))
já měl na erku kdysi ty kráásne dveře bez rámu jen ta skla, to bylo krásné na tu dobu :-)
jo a jen dvoje dveř a vzadu malinké dítěz přenosné části kočárku, žádné zádržné systémy jen maminka s taškou na klíně :-)
hezká doba, fízli dávali pokuty stovku, dvě a když viděli plačící dítě tak mi ji vrátili se slovy kupte něco dítěti, ..... olej kapal, gumy byly sjeté, ty jo já byl pirát :-))

Kupi si sportak a potom mu neostane na gumy takze to kape. Az nasledky potom vozi vzadu na zadnom sedadle a este ho aj zneuziva na citove vydieranie silovych zloziek pri porusovani zakona.  *886*

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy November 20, 2013, 09:41:32 AM
Fuj ty darebáku podnikatelskej ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D - nejupřímnější závist

byl to nějaký vývozní model,  štítky na karoserii byly francouzsky, koupil jsem ho tenkrát za těžce yydělaných 16tisíc kdysi :-)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy November 20, 2013, 08:05:18 AM
Ctyroke a melo to i chladic oleje, hec

Fuj ty darebáku podnikatelskej ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D - nejupřímnější závist   
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Ctyroke a melo to i chladic oleje, hec

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy November 19, 2013, 02:23:25 PM
kua to sou starosti :-))
já měl na erku kdysi ty kráásne dveře bez rámu jen ta skla, to bylo krásné na tu dobu :-)
jo a jen dvoje dveř a vzadu malinké dítěz přenosné části kočárku, žádné zádržné systémy jen maminka s taškou na klíně :-)
hezká doba, fízli dávali pokuty stovku, dvě a když viděli plačící dítě tak mi ji vrátili se slovy kupte něco dítěti, ..... olej kapal, gumy byly sjeté, ty jo já byl pirát :-))

No, že by to byla nějak moc hezká doba, to si tedy dovolím usilovně nesouhlasit, ale eRko bylo v tehdejších podmínkách krásným autem. BTW, jaké jsi měl - "dvouoké" nebo "čtyřoké"?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Woe ;) strecha byla cerna, karoserie oranzova, pozdeji svete div se ... cerna :D
co ja na te cerne furt vidim kurde, neprakticke to je ..... :)

elpidio

To musela být krása. Erko, nezprzněné karbonovou samolepkou...   ;)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

kua to sou starosti :-))
já měl na erku kdysi ty kráásne dveře bez rámu jen ta skla, to bylo krásné na tu dobu :-)
jo a jen dvoje dveř a vzadu malinké dítěz přenosné části kočárku, žádné zádržné systémy jen maminka s taškou na klíně :-)
hezká doba, fízli dávali pokuty stovku, dvě a když viděli plačící dítě tak mi ji vrátili se slovy kupte něco dítěti, ..... olej kapal, gumy byly sjeté, ty jo já byl pirát :-))

Lihobaron

Citace: fido kdy November 18, 2013, 11:07:58 AM
Krtku, ty jsi smutny dukaz toho, kam se automobilovy prumysl dopracoval...

;D

fido

ne, nestaci. Dokud nebudou mit vsechny auta ctvery dvere, grow shopy nebudou zlikvidovany, hulici nebudou zbaveni pristupu ke zdravotni peci, silnici pirati nebudou postrileni,
tak nezavladne klid a mir. Akorat chleba muze mit ruznou hmotnost, to se pripousti i v idealnim svete  *974*

ferinom

Krtku kasli na to. Moc nad tym premyslas.   *871*  Niektore auta neboli skonstruovane na to aby boli prakticke pre rodinu, ale aby si ich majitel uzil. 
A ked nahodou bude chciet previezt viac ako len jednu "kamaratku" tak nech to ma kam ulozit. A aspon mu tak lahko neutecu ak postoji na krizovatke po frajerskej predvadzacej jazde. :)
Nevraviac o tom ze ked zlozi predne sedadlo do polohu lezmo, tak je lepsie ak tam este su dalsie polstrovane sedadla na ktorych sa da pohodlne sulozit ako tvrdy umelohmotny dekel.
A takto by som vedel mozno este chvilu pokracovat. Ci staci?  ;D

Krtek

No já právě předpokládam že tohle vzadu má ty zbytečný sedačky a kufr taky bude větší než cca dostatečných 200 L. jestli se pletu tak sorry

petrklm

"U sporťáka taky nevidim důvod mít vzadu sedačky nebo kufr větší než na to nejnutnější golfový vybavení."
No však tohle je sporťák, nebo vidíš na tý fotce nějakej stejšn, pikap??? A že je to veliký auto bych ani neřekl, samozřejmě nesmí vedle toho stát citigo...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

Krtek

No třeba si dokážu představit 3dvéřový Citigo bez zadních sedaček. To je podle mně nákupní taška. Uveze to 2 lidi + nákup. U sporťáka taky nevidim důvod mít vzadu sedačky nebo kufr větší než na to nejnutnější golfový vybavení. Ale velká kráva se sedačkama vzadu velkym kufrem a 2 dveřma mi přijde divná. Ostatně jako třeba označení sportovní pro kombíka nebo pro naftový auta.

fido

November 18, 2013, 11:07:58 AM #1033 Last Edit: November 18, 2013, 11:10:52 AM by fido
Krtku, ty jsi smutny dukaz toho, kam se automobilovy prumysl dopracoval... driv bylo auto pro majetne a pro nadsence. V obou pripade auto vlastnili lide,
kteri k nemu meli nejaky vztah a resili i estetickou stranku, ci jizdni vlastnosti. Dneska je auto spise nutne zlo, ktere vlastni z vetsi casti lide, kteri auta
vlastne nemaji radi a jen koukaji, aby prakticke aspekty prevazily to, ze to stoji penize a starosti.
Cim vice dveri, tim vyssi hmotnost, mensi strukturalni pevnost a potencialne vic lidi, kteri dale zvysuji hmostnost, zhorsuji jizdni vlastnosti a kecaji do
rizeni. Dvoje dvere jsou mozna az moc :-)


Krtek

No vzhled... fakt nevnímam rozdíl mezi 2dvéř Ceedem nebo Golfem a 5 dvéř. Vždyť 2 čárky navíc na boku nic moc nezměněj.
Pohodlnější nastupování dopředu ? Nechápu. Neznam 5dvéřáka kde by byly přední dveře krátký aby ti neodhalily celý přední sedačky. Víc místa fakt neni na nástup dopředu potřeba.
Pevnost karoserie - OK beru jako jedinej klad.
Jednoduchost.... snaha ušetřit.
Prostě tam kam se dvoje dveře za sebe v pohodě vejdou, maji být.

FPT

Citace: Krtek kdy November 18, 2013, 10:35:42 AM
no jestli jsou tam sedačky tak jenom idiot bude obhajovat 2dvéřový auto
Dobře, za idiota jsem celkem pravidelně.
Namátkou vzhled, jenodušší nastupování dopředu, pevnost karosérie, jednoduchost. Zadní sedačky v tomhle autě rozhodně nejsou na pravidelný používání a asi jsem skutečně příliš idiot na to, abych pochopil souvislost mezi délkou auta a počtem dveří.
--O-o-O--

petrklm

2FPT: jo, to bude ono, akorát je to focený ještě v USA...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

no jestli jsou tam sedačky tak jenom idiot bude obhajovat 2dvéřový auto

FPT

--O-o-O--

Krtek

Furt si nemůžu pomoct ale nechápu proč auto větší než 3 metry postrádá dveře vzadu... Pokud tam teda nemá motor místo sedaček.


FPT

nemůžu si pomoct, ale trans am je prostě moje snad nejoblíbenější auto.
--O-o-O--

petrklm

Citace: T-Diesel kdy November 13, 2013, 09:50:36 PM
ten volant...
ten je priserny :)


ale jinak ty obrazky kusek nahore, super
A tak to víš, polovina 80. let, to nebyla fakt žádná hitparáda. Jen si vzpomeň, co v týhle kategorii (malý, levný) jezdilo tenkrát u nás :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Když něco takovýho vidím, byť jen na obrázku,  tak mi jde mráz po zádech z toho nádhernýho burácení motoru...
http://i40.tinypic.com/2i6nb81.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

ten volant...
ten je priserny :)


ale jinak ty obrazky kusek nahore, super

petrklm

A jednou z jinýho košíku :) . Chrysler LeBaron, je to maličký, motor jen 2,2, ale má to krásnou digitální palubku a nejenže hlasově radí, co je potřeba udělat, on i poděkuje, když to uděláš :)

http://mini-mopar.bloger.cz/obrazky/mini-mopar.bloger.cz/baron.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-v6S6FnNg3Rk/SqGJ-6y5JAI/AAAAAAAAHIA/iSn_Lph3o6c/w903-h677-no/DSCF0021.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Ten Dodge Dart není zrovna fullsize...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target