Air bank

Založil Krtek, January 07, 2013, 11:49:17 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek

Já platim kartou cca ty 4-5 plateb měsíčně. Jenom plyn na pumpě. Plná nádrž je tak za 6-7 stovek tak jsem to chtěl zvednout. Otravuje mně furt pin zadávat, schovávat ho aby ho nikdo neviděl. Nechápu proč tohle někdo reguluje a nejde platit bezkontaktně kolik chci. Dal bych si limit tisícovku a měl bych do smrti pokoj. takhle bezkontaktní placení ztrácí smysl. Zbytek mam na příkazy z bankovnictví. Peníze vybíram hodně vyjímečně.

petrklm

No jo, to je hrozný, člověk musí mávnout kartou a nacvakat PIN... není to takdávno, kdy člověk musel nosit peníze v kapse a pokud došly, tak si vystát frontu ve spořce a říct si o hotovost. Já bych už neměnil, ani kdyby bezkontaktní karty neexistovaly.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Nad 500 to jde taky, jen zadáš PIN. To mi přijde ideální řešení.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Hmm tak bohužel, chtěl sjem si zvednout limit na bezkontaktní placení a je to u nás regulovaný BMS Měnit denní limit mi je na pikaču když mi asi plyn u pumpy nerozpočtou na 2 účtenky :-(

Dobrý den, pane Krtku,

limit pro zaplacení bez PINu nad 500 korun zvýšit nejde.

Tato částka je určená pro bezkontaktní platby po celé naší republice a banky ji měnit nemůžou. Chápeme, že byste si přál limit zvýšit, bezkontaktní placení je velmi návykové. Měnit však můžete jen limit pro bezkontaktní platby za den.

Lihobaron

nepotrebujes pomoct s naklepavanim ??  :)

bibo

ještě že mám vše v polštáři :)

saabik

Všimli jste si těch úroků v různých měnách?:)
Валюта Минимальная сумма 1 мес. 2 мес. 3 мес. 6 мес. 9 мес. 370 дн. 18 мес. 24 мес.
UAH 1000 23,00 23,00 24,00 18,00 18,50 18,50 18,00 18,00
USD 100 12,00 12,00 12,00 7,00 7,00 8,00 8,00 8,00
EUR 100 11,00 11,00 11,00 6,00 6,00 7,00 7,00 7,00
RUB 5000 4,0 4,0 6,0 7,0 7,5 8,0 8,0 8,0

Kam se hrabou ty naše banky zlodějský! 

fido

Citace: Krtek kdy May 02, 2014, 01:16:29 PM
že ses doteď nepochlubil že jsi členem spiknutí židozednářů a bankovní kliky  ;)

Znas to, pod svicnem je nejvetsi tma  ;)

Krtek

že ses doteď nepochlubil že jsi členem spiknutí židozednářů a bankovní kliky  ;)

fido

a vubec, nejlepsi je stejne tahle banka ;) https://fidobank.ua/

fido

Tak jasne, rozjet podnikani na tom, ze misto placeni dani rozjedu bokem ztratovy byznys, kde free-cool-in typek laka lidi, kteri jen
toci posledni vyplatu, na pujcky na neco, co by si normalne nemohli dovolit, to je fakt prinos spolecnosti... Asi se na nicem
jinem, nez pujcit si od centralni banky temer za nulovy urok a prodat to nejakym hejlum za >10%, vydelavat neda...
Proste tragedie. Ja si pod pojmem "banka" holt predstavuji neco jineho a tomuhle tleskat nedokazu.

Krtek

No asi jsi nečet jak začínali. Na ten první rok plánovali myslim jít do mínusu 500 mega, možná víc. A chtěl bych vidět borce kterej založí novou banku a bude hned vydělávat. Podle mně mít zisk po 3 letech je úspěch. ně to přijde jako normální postup. Mam prachy, rozjedu firmu a za pár let začne generovat zisk.

fido

Aha, takze po 2,5 letech provozu se jim povedlo snizit rocni ztratu z 340 mega na 80 mega a po tomhle roce budou mozna v plusu. Mozna o 50 korun. Je otazka, jak dlouho budou splacet tu sekeru v radech stovek milionu... Ja ani nechci vedet, jak muze fungovat financni svet, kde se nekdo raduje, ze uz neprodelava tolik jako pred rokem a "prodava" to jako uspech. A rozhodne nechci do takoveho byznysu vkladat svoje penize.


Krtek

He he:  OK

https://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank/novinky/penize-nejsou-vsechno-ale-jsme-radi-ze-budeme-v-plusu-drive-nez-jsme-cekali/


Mně by zajímalo jak dokáže banka která nemá skoro žádný poplatky v ceníku bejt v zisku když ostatní potřebujou běžný věci (bankovnictví, vydání a vedení platebních karet, zpracování půjček, vedení účtu, transakce na účtě....) zpoplatňovat. To mi hlava nebere. Jsem rád že se AB daří.

Krtek

Dneska volala baba od toho ombudsmana kvůli stížnosti napoplatky :-)))) Vysvětlila mi že je vybíraji naprosto oprávněně a neni to zbytečně moc.  Takže abych to shrnul:

Manželce dorazila výplata - poplatek 5 kč za příchozí platbu + 2 kč za mezibankovní převod
Manželce vrátili z eshopu peníze za balík co vracela - poplatek 5 kč za příchozí platbu + 2 kč za mezibnakovní převod

Manželka si posílala výplatu na účet v Airbank - poplatek za mezibankovní převod 2 kč + poplatek za transakci v elektronickém bankovnictví 2 kč

Za tohle bych i v tý bylbý zastaralý Poštovní Spořitelně před rokem dal jenom ty 2 kč za mezibankovní převod u odchozí platby jinak nic. Ale pani mi poradila že teď nabízeji pro nový klienty nějakej "účet II" kde tyhle poplatky nejsou a jeho vedení stojí 69 kč. Kouk jsem na net a jak vidno, dávaji ho na rok vedení zdarma takže by se nemělo platit nic... Ale jenom pro nový klienty.
No nic, alespoň už vidim jakou "omluvu" jsem získal za zprznění hypotéky těma dvěma vemenama - zase mi nacpali úplně standardní produkt a dělaj kdo ví jak se nepochlapily.

Krtek

no jo no z mý hlavy to neni. Tak to tam maji uvedený na webu a baba se hlásí že je kancelář ombudsmana :-) Uvidim v pondělí jak to zabralo.

brano

Jo krtku, ja to chapem. len nechapem tie tituly a funkcie. Naco volat niekoho obangobongo ked tio co si chcel vyriesit ma riesit nejake reklamacne oddelenie. Alebo ddelenie staznosti. Alebo tzv. lamparen.

FPT

Je, ale stěžujou si ony.
--O-o-O--

Lihobaron

je nejakej takovej bonzbuzman i na manzelky??

Krtek

ČS má nějkaýho ombudsmana. Tomu bonzneš kdo tě v bance nasral a jak a on to prošetří. Vypadá to že to funguje.

brano

Co je to vlastne ten ombudsman a preco sa to vlastne kurva tak vola... same obudsman, ambasador, jeho velebnost... tfuj.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy January 09, 2014, 04:24:04 PM
To je škoda že to nevyužiješ, když u nich končíš...  ;)

;D

Ladik

Taky bys nemel dite Oliv ucit cesky

Krtek

no právě že ten rok nekončim.... Ale kdyby jeich ouřednice něco nezvorala a oni to nedaly jako omluvu tak si za nesmyslnýma poplatkama budou stát a nehneš s nima :(

elpidio

To je škoda že to nevyužiješ, když u nich končíš...  ;)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Koukam že se něco neposlalo, tak znova.
bankovní ombudsman zapracoval a najednou to jde - rok u ČS bez bankovních poplatků.

Krtek

Ne ale vadí mi že 21.11 jsem jim předložil všechny podklady včetně pojistky. Barák má hodnotu 1,25 mega, půjčuju si 1 mega a pojištěnej ho mam na 1,55 mega. Všechno probéhlo, podklady si vzali, ofotili, schválili mi hypotéku a barák jsem jim zastavil, včetně vinkulace pojistky pro banku. Pořád všechno OK. Dorazilo potvrzení z katastru mně i bance a měsíc nic... Tak jsem se začal pídit proč neposlali peníze když je všechno splněný a po týdnu obvolávání všech čertů jim najednou vadí že barák neni pojištěnej na 2,44 mega !  :BMS: :BMS: :BMS:

Ladik

Ty se divis, ze chteji abys mel pojistene neco na co ti pujci penize?

Krtek

bombááááá. Český spořitelně dneska pro změnu vadí že nemam barák pojištěnej na 2,44 mega ! Takže u nich fakt asi končim, zrušim hypotéku a ať se poserou. Kde ale seženu prachy za rozumnej úrok o měsíce to fakt nevim :-(

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 08, 2014, 12:26:00 PM
http://finance.idnes.cz/absurdni-poplatky-v-bankach-dp3-/bank.aspx?c=A131230_122756_bank_zuk

JJ, žádná banka přece nemá nějaké zbytečné poplatky a mají je jenom v té nejnezbytnější podobě. Chudáčci malí bangsterští, třou bídu s nouzí a kdyby to nedělali jenom z dobroty srdce, lásky k vlasti a smyslu pro povinnost, tak se celý svět zhroutí a upadne v nicotu.
Proto je třeba poplatky stále navyšovat
*1001*  *1001*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Krtek

no ty vole..... v pátek prej posíláme peníze, máte to připravený, OK.... Teď mně vzbudila kráva ze spořitelny že nemaji vinkulaci pojistky na barák  :BMS:  :BMS:  :BMS: Hlavně že jsem všechno oběhal a hend jim všechny potvrzený papíry dával v půlce listopadu. A teď to vypadá že baba asi neumí s mailem a otevřít blbý PDFko  *871*

Krtek

Já vim že  budu za mrmlala ale nedá mi to a budu muset prvně v životě reklamovat výpis z účtu. Jaxi nechápu když je za celej měsíc na účtě jedinej převod z banky, jak můžou zaúčtovat poplatek 3x 2kč za převod z banky.

Krtek

Jo tohle byl taky před rokem důvod proč jsem šel od Poštovní Spořitelny (moderní to ústav, plný hypertechnologií oproti Český Spořitelně) k Air bank.

Lihobaron

copa copa, chces si vzit nejakej uver na darky?? musim te upozornit ze jeziska si uz zaspal  *753*


Lihobaron

ja poznam sotva desitku vod jedenactky a jak me smakuje pak  pivo1

T-Diesel

esi to neni tim, ze doma neni nikdo prorokem :)
ja si napriklad neobjednam brodske pivo, raci cokoliv jineho krom gambrinusa kozla a staropramena. Jo a radegast samozrejme - horke.
Ale jinak su patriot.

FPT

za zlatopramen sice chválím, ale v domovském městě se to nedá pít.
--O-o-O--

T-Diesel

tu vedla mam malu hospodu kde sa vycepni o pivo stara. Kazdy tyden proplachuje trubky a co ide vycistit tak vycisti. Aj kdyz tam nechodiju davy tak furt tam nekdo sedi a furt ma nejake pivo roztocene a je to fakt poznat.
Navic me ten zlatopramen chutna, neni horky coz mi vyhovuje.

elpidio

Citace: T-Diesel kdy December 27, 2013, 08:24:05 PM
ja prave startuju na zlatopramen, jeden az dva kousky na otocku.
Já dnes solidně nastartoval na špinavou Poličku + rostbífovej chleba. Bylo třeba zapomenout na ten budvarovej hnus z bowlingu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

cerna hora ti nesmakuje ci co?? pivo1