Poraďte odborníci na PC

Založil Krtek, October 21, 2012, 01:28:36 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Jo, takhle by to nejspíš šlo, otevřít to jako novej projekt... až bude čas, tak to zkusím
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

--O-o-O--

petrklm

Audacity funguje, ovšem nedokážu záznam oříznout, asi jsem fakt lama. Označím si potřebnou oblast a nikde nemůžu najít nějaký tlačítko a nebo příkaz na střih... tohle bude dlouhý učení :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

March 25, 2014, 09:45:20 PM #243 Last Edit: March 25, 2014, 09:47:38 PM by petrklm
Citace: elpidio kdy March 25, 2014, 03:50:19 PM
Já umím jen spojovat. V jakým formátu to leze z toho diktafounu ?
Leze z toho překvapivě mp3 :). Na Audacity kouknu, zkusím to... problém je ve velkým objemu dat nejspíš, ten můj program to prostě nenačetl. Díky.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

S Audacity to určitě půjde.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Já umím jen spojovat. V jakým formátu to leze z toho diktafounu ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Pánové, potřebuju jednoduchej a pokud možno free program na střih audia. Našel jsem MP Cutter, ale ten nenahraje 10 hodin, co mám v diktafonu. Zkoušel to už někdo?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

dobrej napad.. skoda jen, ze kosmik nema lejsrovy stity  *886*


Lihobaron

nebo naistaluj krekovany 2003 s outlokem a po uprave si je zas vodistalils..

Lihobaron

prave ze nejjednodusi by pro tebe bylo mit komp, kde sou XP s expressem a zaroven plnym outlookem.. jinak budes muset nejdriv prenyst z expressu do windows mailu(jestli vubec ve 8mach je) a pak importovat do plnyho..

Ladik

jinak office jsem nikdy nepoužíval, měl jsem jen open office abych mohl otevřít texty od zákazníků
Snažím se mít všechny programy ofiko, jsme jako reklamka dost na ráně a mít všude offisy je celkem drahý špás na otevření pár objednávek

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 14, 2014, 01:38:23 PM
tam pises ze mas express.. ne ze nemas plnej.. nemas tam vubec office?? export je potreba udelat do plnyho, nebo z plnyho import.. na novym to neudelas, bo tam nemas express  ;)

dotaz byl myslím jasný

psal jsem, že z outloku expresu ve starém počítači to potřebuji dostat do MS outloku v novém počítači
nerozumím tomu co tu řešíš a komplikuješ ty Jardo, zkus si to ještě jednou přečíst a nezamíchat do toho na co se mě ptal Diesel

jestli to nejde to já nevím, čekám, že mi někdo poradí

Lihobaron

tam pises ze mas express.. ne ze nemas plnej.. nemas tam vubec office?? export je potreba udelat do plnyho, nebo z plnyho import.. na novym to neudelas, bo tam nemas express  ;)

Ladik

Citace: Ladik kdy February 14, 2014, 09:02:04 AM
Potřebuji dostat starou poštu a adresář z jednoho kompu s XP a Outlookem expres do jiného s W8 a MS Outlookem
Kde najdu please vyexportované soubory kontaktů a zpráv? Případně jakou mají koncovku

Kujíí

tady

Lihobaron


Ladik


Lihobaron

mas na starym kompu plnej outlook??

Ladik

No, potrebuji tu starou postu mit vis

T-Diesel

ladiku esi mas fakt OE express (:o) tak pak to ma koncofku dbx. a ty to chces exportovat do klasickeho outlooku??

Ladik

Potřebuji dostat starou poštu a adresář z jednoho kompu s XP a Outlookem expres do jiného s W8 a MS Outlookem
Kde najdu please vyexportované soubory kontaktů a zpráv? Případně jakou mají koncovku

Kujíí

jb

ital a japonec :)
to vidim v garazi ten rozdil :)

Lihobaron


brano

Jak neznas? Talianska banda co vlastni aj akumu...

Talianská spločnosť FIAMM S.p.A. je jedným z najväčších výrobcov štartovacích a staničných akumulátorov na svete, je svetovou jednotkou vo výrobe klaksónov a antén pre automobilový priemysel. Podstatnú časť svojej produkcie smeruje do prvovýroby.

Lihobaron

tybrdo to neznam, s panasonikem nebo yuasou problemy nemam..

brano


Lihobaron

Citace: brano kdy February 09, 2014, 10:19:35 PM
Ako je mozne toto? Akumulator z UPS 12V/7,2Ah... to setria uz aj na plaste?

co to je za vyropce??

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy February 09, 2014, 10:19:35 PM
Ako je mozne toto? Akumulator z UPS 12V/7,2Ah... to setria uz aj na plaste?

Na plastu se šetří nejsnáze...
BTW, před 3 měsíci jsem u jednoho zákazníka viděl výrobu spojkových pedálů (polypropylén se sklem, bez jakéhokoliv kovového zástřiku) - a od té doby jsem fakt rád, že spojkovej pedál nepotřebuju...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Lihoš tady nabízel náhradní
Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Ako je mozne toto? Akumulator z UPS 12V/7,2Ah... to setria uz aj na plaste?

FPT

kup si tester na zdroje. je to k nezaplacení.
--O-o-O--

T-Diesel

ja bych prestal delat takoveto opravy a "pomoc" kamaradom

atnarfus


Krtek

Mam tady komp kde "stačilo jenom přeinstalovat wokna" protože to prej shodil vir Policie čr. Ve finále se to občas vypne pod rukama. Když připojim do síťovky síťovej kabel tak začne pískat zdroj. Řek bych že síť to shodí skoro spolehlivě. Deska to je Asus M2N-E. Podle mně je ta deska asi načatá. Nemůžu si pomoct ale kombinace nVidiáckýho čipsetu pro procák AMD mi přijde podezřelá.

ferinom

Citace: petrklm kdy October 15, 2013, 12:39:52 PM
Mobil mám od firmy, internet je v něm prej bez omezení, tak jsem myslel, že by to mohlo fungovat místo starýho modemu. Ale kolega mi vysvětloval, že to nejde... jestli jen ve firmě ne, to musím nejdřív zjistit. Nechám si přidělit novej mobil (Lumia 520) a vyzkouším to. Pak se rozhodnu, co dál. V každým případě díky.

Aby to nebol taky neobmedzeny internet ako predavaju provideri u nas. Je sice neobmedzeny, ale po prekroceni urciteho mnozstva dat, napriklad 2GB spomali rychlost na 64kB, co nepostacuje niekedy ani na natiahnutie stranky dennika, lebo vyprsi cas  na stiahnutie dat. :(

Lihobaron

na rozmrdanou tabulku spis getdataback for ntfs/fat ale je to placeny, jedine sehnat nekde rapidshare verzi :) ted sme davali ridicoj dohromady rozjebanej ext disk strcil ho do TV a neco prej pomackal a byl vprdeli..

FPT

--O-o-O--

jb

externi disk USB 2.5" ..system ho najde, vidi, kolik je mista, ale nenacte soubory.
Cim to ? poskozena fat ? lze nejak jednoduse z toho dostat data ?

zkousel jsem to i na jinych PC vc jinych systemu a porad to same. Disk byl v supleti, ja na zalohovani SSD disku v notasu. Nespadl, zadne politi kavou apod :)


FPT

--O-o-O--

elpidio

December 22, 2013, 01:27:25 PM #206 Last Edit: December 22, 2013, 01:29:50 PM by elpidio
Mám na PC systémový SSD disk 64 GB a pomalu se mi zaplňuje, i když nic nového neinstaluji. Cashe čistím Cceanerem. Když dám přes Počítač - vlastnosti disku - vyčištění disku "Vyčistit systémové soubory"  hned to nabídne, že může uvolnit víc jak 4 GB místa. Téměř vše je "Vyčištění aktualizací Windows Update". Raději se zeptám. Můžu to v klidu odpálit ?

edit: Co ještě možnost "Obnovení systému a stínové kopie" - Odebráním všech bodů obnovení kromě posledního ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.