dobří ovce...

Založil black_sheep, June 23, 2015, 12:00:31 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Po 10 letech máš v pozink Fordu díry ? Myslim že ne takže to splnilo svuj účel přežít záruku + 2 dny. Soptík pozink neni (ač si kdo chce co chce řiká) a prahy jsem měnil až po 11 letech a to hlavně díky bouračce..

Jerry.Gunman

Citace: jb kdy June 23, 2015, 03:45:03 PM
...ale chapu ze po lancii je i ford vzor spolehlivosti :)

:D :P
Když koupíš auto v dobrém stavu a staráš se o něj přiměřeným způsobem, mělo by snad vydržet...
snad :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

tak zrovna ford neni ukazka kvalitni kastle :) muzu poslat, jak vypada auto pozink ala ford po 10letech ... ty plasty uvnitr, to je taky to, co bych neuvadel zrovna jako vzor...
ale zas to vyvazuje zbytkem...ovsem kdyz ti zhnije auto, tak je ti jedno, ze ma super podvozek apod ...

ale chapu ze po lancii je i ford vzor spolehlivosti :)




Jerry.Gunman

Nale vitaj ogárku z dálav jihokorejských; dobře, že jsi se přeorientoval na Ford V6, blahopřeju :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

black_sheep

No, zrovna motory V6 neměli korejci nejhorší, dokonce jsem málem koupil další coupe s V6. :-[

Jenže postupem času jsem si zvyknul na Fordí řízení a naladění podvozku! Před pár lety se totiž naskytla super koupě na Mondeo MKIII s V6, až jsem skončil u ST 220 :) Myslím, že jako řidič Hyundaie bych si to nikdy takhle neužíval, ačkoliv se u některých modelů opravdu snaží, tak tohle know-how prostě nemají a furt hledají, kde by co ojebali a ušetřili. Pak taky ta antikorozní ochrana a kvalita lakování, to je fakt zlo, které mě už začalo postupem času opravdu trápit a stálo mě hromadu peněz to nechávat opravovat.

A také materiály v interiéru, a technologické finesy, to zase miluju u Lancií, kterou jsem chvíli měl jako hlavní vozidlo a nyní tu a tam pro zábavu *943* Zkrátka už jsem přestal řešit value for money a začal se na auta dívat zase tím správným klukovským pohledem *943* Co u vás nového? :)
Ford V6 driver
Petrolhead, Lancista & lover
I Youngtimer fans

FPT

Ahoj!
Z Hyundai tě vyléčila fordí V6, jo? No, to není špatnej způsob... (:
--O-o-O--

black_sheep

 *1001* ty CAPTCHY a otázky ale ne a ne a ne! *787* :WTF: *912*
Ford V6 driver
Petrolhead, Lancista & lover
I Youngtimer fans

black_sheep

... se vracejí  *886*

Nazdar vy staré vojny, vy žijete?! OK

Možná si mě budete pamatovat ze seriálu cafe.autohit.cz; mé druhé jméno je black_sheep, kde jsem hrál toho ještě náctiletýho fanouška korejských polozávodních rikš  *871* tak vás pěkně zdravím! :lulka:

Teda, ale že to byla fuška se registrovat přes ty zákeřný otázky v registraci *917* Co novýho u vás?
Ford V6 driver
Petrolhead, Lancista & lover
I Youngtimer fans