Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

Je sraz, večer V Jámě (:
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy July 21, 2012, 10:29:39 PM
Asi jezdil nekde na tom baaawu

Tož to musel ject nejmíň někam na Venuši, ne?  ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Asi jezdil nekde na tom baaawu

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy July 21, 2012, 02:03:14 PM
nazdar
po delsim case su zas mezi vama
rychlo piste co noveho
zitra mam relativne volno, neni nejaky sraz?

No servus Tony, že jsi se taky vokázal :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

:-) tos vitaaj v realite defo

T-Diesel

kurde jakto ze mam naraz enom 6 prispefku a sem nikdo???

T-Diesel

nazdar
po delsim case su zas mezi vama
rychlo piste co noveho
zitra mam relativne volno, neni nejaky sraz?

Krtek

Prej přijdou do česka zase tropy :-) Hlavně že jsme přijeli z dovolený o 2 dny dřív :D

Romanius

Jooooo dovolena, to by bylo fajne. Tento rok nic, aj tak furt chcijee

bibo

zavidim já letos asi jen do českého Raje děti u moře už něco letos nakoupali a já to nepotřebuju manželka ta je furt někde na služebkách u mooře takže pohoda klidek mě ted láká stan a blbej písák klid nějak mě štvou lidi  asi blbá doba či co

atnarfus

Jsem v Pirovaci a to je hrozny zapadakov. Hlavni ale je, ze teplota je tu dvojnasobna nez v CZ.

FPT

Na Rabu bejval v pohodě...
--O-o-O--

bibo

jo to znám do chorvatska net ještě fakt nedošel

atnarfus

Musim alespon kratky pozdrav z rozpaleneho Chorvatska. Je tu fakt nadherne. Auto i prez sve stari dojelo, snad to stejne zvladne domu. Jenom ten internet je tu jeste v plenkach. Najit nejakou hospodu s wifi, to je zazrak.

Jerry.Gunman

Ale nejsme, akurát že každej zařezává jak může...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Vyhlašuju na tomhle fóru stav TCHP* ... to jste všichni na dovolený???













* TCHP - tady chcíp pes  :(
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

No vidíš to, já zas nikam často nechodím, ale na všech akcích v poslední době, co jsem byl, byly foťáky povolený, vzpomínám si, že většinou i říkaj, ať si to lidi nenechávat pro sebe a sdílej to.

Asi si vybírám otevřenější hudebníky (:
--O-o-O--

elpidio

Párkrát jsem zažil na mnohem menších akcích, že nepouštěli se žádným foťákem (nebo jsem narazil na debila o vlezu, případně kombinaci obojího). Myslím třeba brněnský Majáles, nebo Sázavafest (kde byl Moby), snad i na Cockera.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Proč by nepouštěli? To už je snad normální, ne?
--O-o-O--

elpidio

Nečekal jsem, že to bude až tak moc dobrý. Tři hodiny dvacet. Celkem mě překvapilo, že dovnitř pouštěli s malýma foťákama. Tady má celkem dobrý videa ve FullHD.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

já byl doma a taka dobrý ;-)

FPT

do 22.00 myslím.
a dobrý, jo? já byl v Grébovce na degustaci, taky to nebylo špatný (:
--O-o-O--

elpidio

Tak Springsteen neměl chybu. Akorát posledních pár km jsem strávil asi půl hodinu v zácpě s plným močákem. Parkoval jsem nakonec u Kauflandu asi kilák a něco před stadiónem, což se ukázalo býti prozíravé, protože po koncertě byla stejně doprava zastavená. V tom Tescu naproti se dá parkovat jen do nějaké hodiny ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Sorry krtku, ten dvor je ako u ciganov alebo bezdomovcov... fakt nemyslim ze normalny clovek byva takto. Plus tych 20 coklov.

karel

Myslím. že by to chtělo zapálit cele.

Krtek

to usuzuješ z jedný fotky Brano ? Já tam vidim celkem normální zahradu s něčim pod plachtou a dřevem ke spálení. Nice extra prasáckýho tam nevidim.

brano

Pozri sa ako zil. Jedno ci niekoho sudil a odsudil, kompletny nebol urcite. Ved zil ako prasa, bordel a spina. Myslim ze tu su konspiracie uplne zbytocne.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy July 12, 2012, 12:57:59 PM
Klasika, aj u vas blazni a dusevni krilpli sudia ludi_? Parada...   :WTF:

http://www.novinky.cz/krimi/272998-jezevcici-se-mozna-snazili-mrtveho-soudce-vzbudit-vysvetlil-veterinar.html


Možná jsem drobátko paranoidní, ale jelikož se jednalo o ausgerechnet tohohle pána, který soudil a také velmi striktně ODSOUDIL "rasistické žháře z Vítkova", tak by mne příliš nepřekvapilo, kdyby veřejně prezentované informace nebyly... až tak ouplně pravdivé a kompletní
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano


FPT

jasně, že jde. ale už to chce trochu invenci.
já s tím nesouhlasím, ale ten účel za tím vidím.
--O-o-O--

bibo

před pár lety ač nezkušenej  sem nechal z tp vyjmout číslo kastle pro nečitelnost i tip a číslo motoru a měl sem uno co nemělo nic  takže ano de čarovat i s ničim

atnarfus

Ale číslo kastle nesmí pocházet z kradeného auta.

Krtek

Citace: atnarfus kdy July 05, 2012, 10:28:10 PM
Evidencni prohlidka je na dve věci. Nedavno ale ministr dopravy navrhoval, ze by bylo dobre delat nejakou prohlidku pri prevodu auta. Tak se teba dockame jeste jedne - dukladnejsi. Mel by se pri ni kontrolovat tachometr, zda neni stoceny.

Hmm zabránit kšeftování s papírama... Hlavně že je možný nechat si z techničáku vymazat číslo motoru.  A jstli se nepletu, je možný legálně udělat přestavbu a použít tak papíry na jinou kasli, ne ? Tak jaký kšeftování když to jde legálně ?

FPT

Tak hodně štěstí (:
--O-o-O--

elpidio

Canona 7d v záruce, nejlépe s gripem.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

elpidio

Oni mi ho prodali i tam :(  Když budu mít čas, tak se ozvu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Když půjdeš ke škodovi, dej vědět, to mám 100m od domu (:
--O-o-O--

elpidio

Stál 1950, na Aukru ho mám za 1850 a asi ho večer slevím na 1750. Teď mi psal ten chlápek, u kterýho jsem měl domluvenej ten foťák, že ho prodal, tak do Budějic nemusím. Možná se mrknu v Praze ke Škodovi. Koncert začíná v 19:00
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

jo, tak to bude v pohodě... prodat lístek, jo? za kolik?
--O-o-O--

elpidio

Je to teď ve středu. Tel, myslím, mám. Uvidím jak se mi zítra ozve ten prodejce foťáku. Pak bych si vzal dovolenou a jel přes Budějky dřív. Koncert by měl začínat v 19:00 ale ještě asi budu muset prodat jeden lístek, pokud mi zbyde. Nejhlepší by bylo, kdybych je prodal všechny a mohl v klidu dojet později, protože jsou číslovaný na konkrétní sedadlo. Už se těším. Pak už jen ty AC/DC a Pink Floyd.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Co to je za den? Když přijedeš včas, zaparkuješ tam. Jestli je to víkend, půjde to buď tam, nebo to můžeš nechat zadarmo na tom Karláku a jet tam tramvají. Lístek za 24,- Kč. Když přijedeš brzo, zajdem na colu (:
Pokud pojedeš tramvají, zpátky se dostaneš kdykoliv, noční spoje jsou tu báječný a všechny jedou tam.
Kdyby něco, ozvi se, máš na mě telefon?
--O-o-O--