Krotitelé motocyklů

Založil FPT, April 29, 2012, 10:56:36 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

T-Diesel

v nabidce mozna nebylo, ale ber to jako dobru radu a rozumnu alternativu :-)
obecne - mosis si vybrat neco z kategorie endur pripradne chopperu, jinak budes met problem.
Citace: FPT kdy July 17, 2016, 01:15:37 PM
Dodělat si A nebylo, pokud vím, v nabídce. Půjdu se podívat na tu CBF, ještě koukám na Yamahy.

FPT

Dodělat si A nebylo, pokud vím, v nabídce. Půjdu se podívat na tu CBF, ještě koukám na Yamahy.
--O-o-O--

T-Diesel

toz kdyz uvazim, kolik tomas meri a vazi, tak to moze jet na tento obsah jak chce dobre, ale stacit to nebude, furt je to 125
ale kdyz nechce skutra, at si klidne vezne varana, aspon sa na to posklada. Sice bych doporucil rychlo udelat velke A apotom aspon nejaku 600 (mimochodem CBF 600 fakt neni spatny tip).
Citace: Ladik kdy July 14, 2016, 10:30:45 PM
to varadero jsi urazil, svez se na tom
ta motorka jede, byl bys prekvapenej, na 125 je to fakt dobre

jb

tak z tech 125tek asi jedine ten varan .. kvuli velikosti... a malokdo udela dvouvalec u takeho objemu...
ja mam teda 125tku jenom skutr, ale ja to mam po okoli.. nicmene kluk, co mi to pred 7lety prodaval, na tom dojel ze ziliny..maximalka je  pres kilo, takze ofiko muze na dalncii...  nicmene ja jdu opacnym smerem :) ja chcu dvoutakt x krat starsi a skoro 10krat mensi objem nez jsem mel velkou motorku :)


Ladik

Citace: T-Diesel kdy July 13, 2016, 08:28:29 PM
zalezi jak to budes vyuzivat
esi do prace a primestske jezdeni tak bych sa nebal ani vetsiho skutra
ty male motorky su prcky, max mozna to varadero ale to zas prd jede

to varadero jsi urazil, svez se na tom
ta motorka jede, byl bys prekvapenej, na 125 je to fakt dobre

jersey.se

Tohle je Stig osobně  *886*

elpidio

To je stigova sestřenice ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jersey.se

Krotitelka motocyklů u vody

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

zalezi jak to budes vyuzivat
esi do prace a primestske jezdeni tak bych sa nebal ani vetsiho skutra
ty male motorky su prcky, max mozna to varadero ale to zas prd jede

jersey.se

Tywe 600 je stopětadváca jak Brno s Ostravou dohromady  *974*


Co takhle Aprilii RS125? Do Aprilky asi jdu příští sezonu, ale litrový...

Ladik

Citace: FPT kdy July 12, 2016, 05:47:24 PM
Jenže Varan se mi líbí ještě míň než CBF.

za paďocha ti prodám CBF 600S s papírama 25kw od mého kluka, zdědil varadero 1000

FPT

Jenže Varan se mi líbí ještě míň než CBF.
--O-o-O--

Ladik

HONDA VARADERO 125
Je to takové endurko
jezdí na to běžně velcí kluci
je to dvouválec
vypadá to jak velká motorka, s rozumným ročníkem se vlezeš co ceny v pohodě
rozdíly mezi ročníky nevím, neštudoval jsem ale myslím že někde kolem roku 2007 něco vylepšili.

jersey.se

No jo, ale je to málo spektakulär. To chce aspoň pětikilo. Taková stopětadváca kolikrát ani neprorazí chladič od Scanie...

FPT

CBF je samozřejmě ve výběru, ta by se dala i nová, ale mně se nelíbí (:
A celý áčko si dodělávám už deset let, fakt nevěřím, že bych to zvládnul třeba letos, nebo napřesrok. A1 mám, tak proč ho nevyužít. Navíc jsem na jedné už jezdil a zábava to byla, ani mě to netáhlo nikam dál.
--O-o-O--

jersey.se

Čoveče nevím, spíš bych si bejt tebou dodělal velký A a pak něco kupoval. Se stopětadvácou moc zábavy asi neužiješ a zdá se mi, že tady ani neseženeš moc zajímavou ojetinu. No a nová by se dala třeba taková Honda: http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda/honda-cb-125f/honda-cb125f-2016-775299.html




A já posílám pozdrav z Mostu  SWE


FPT

Tak krotitelé, rozhodl jsem se pořídit si nějakou 125. Na to totiž mám řidičák, a zjistil jsem, že když budu čekat, než si dodělám papíry na velkou, tak se pravděpodobně nedočkám. Máte někdo přehled o tom, co je momentálně zajímavýho na trhu? Mám něco přes 180 cm a lehce přes 90 kg, nechci nic "sportovního", chtěl bych něco pohodlnýho na denní ježdění.
Asi nechci novou, respektive chtěl bych za ni dát tak do 50k.
--O-o-O--

jersey.se


Ladik

Tak v pátek jedu s kamarádem na moto do Alp, dáme takové ty klasické trasy a také Stelvio, které jsem minule jel v obrovské slejváku a říkal si, že příště by to mohlo být lepší, no podle předpovědi to tam nevypadá na slunečno  :o
Jinak mám na Africe najeto 3000km už
Na automat už jsem si zvykl, je to prostě jiné, ale dá se prostě do toho kecat a mačkat plus mínus, případně přepnout na manuál, hlavně v kopcích a zatáčkách je to lepší aby zbytečně neřadil nahoru ale držel otáčky jak chci já

jersey.se

Moje první kolínko  SWE

jersey.se

Zjistil jsem, že jedna nikdy nestačí  *886*  Potřebuju ještě nějakou klasiku. Prostě něco s čím je na silnici zábava a člověk se nenadře jako se SS.

jersey.se

Včera Most. Skupina D jako Dacani.


jersey.se

Už jsem odinstaloval poserproužky :)

jb

Citace: Ladik kdy April 26, 2016, 09:55:28 PM
dneska jsem domontoval hlavní stojan, rozšíření bočáku od Touratechu, mám připravený spodní ochranný rám na motor.
Už jsem vyměnil plexi za větší o 8cm, kufry mám origo ale ty jsou dle mne nic moc, čekám na padací rámy z touratechu ale prý nestíhají a letos do republiky přišel pouze jeden rám v nerezu.

Jinak objednat si teď afriku, dostaneš ji reálně nejdříve v prosinci, spíše v lednu !!! šílené

a to neni zrovna levnota s temi doplnky.. no Touratech.. to mi stacilo u GS a to jsem kupoval jenom doplnky, ne kufry apod.. nejhorsi jak ti posilaji kazdy rok novy katalog :)

holt si vybiras auta a motorky, na ktere se ceka dlouho, jak na decko :)  na krabici jsme v tom Zline cekali taky dlouho :)


Ladik

Citace: jb kdy April 26, 2016, 10:05:33 AM
jasne, ale uz nebudes mit haldy hliny na test endura :) v patek snad dojede bagr + tatra a odveze hromady..

dneska jsem domontoval hlavní stojan, rozšíření bočáku od Touratechu, mám připravený spodní ochranný rám na motor.
Už jsem vyměnil plexi za větší o 8cm, kufry mám origo ale ty jsou dle mne nic moc, čekám na padací rámy z touratechu ale prý nestíhají a letos do republiky přišel pouze jeden rám v nerezu.

Jinak objednat si teď afriku, dostaneš ji reálně nejdříve v prosinci, spíše v lednu !!! šílené

jb

Citace: Ladik kdy April 25, 2016, 07:52:48 PM
Jeníku, stavím se, teď nějak nestíhám, ozvu se ;-)

jasne, ale uz nebudes mit haldy hliny na test endura :) v patek snad dojede bagr + tatra a odveze hromady..


Ladik

Citace: jb kdy April 25, 2016, 02:46:28 PM
no ja v sobotu prozmenu prodal svoji suzuki..

Jeníku, stavím se, teď nějak nestíhám, ozvu se ;-)

jb

no ja v sobotu prozmenu prodal svoji suzuki..


petrklm

Chválim jak názor, tak motorku :). Já z jednostopejch tak maximálně elektrokolo, ale za takovou mašinkou se rád ohlídnu.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

na tohle je škoda lepit karbon,

elpidio

Tak ne že ji zas polepíš karbonem. Ať jezdí :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Tak až dneska
Supr, paráda, lehoučká, automat bomba, řadit možno manuálně pádly, nepřítomnost spojky zatím nepříjemná, přece jen to má člověk zažité :-)

:lulka: automatek na důchod :)

Frost

No hurá, těším se i za tebe!

Sent from my 6039Y using Tapatalk


Ladik

Tááák chlapci, dneska jdu pro ní :-)

Ladik

na www.flamujeme.cz kolega narval hromadu fotek.
Sice jsou někde i 3x 4x stejné jak jsme si je přeposílali whatsem a nikomu se to nechce probírat ale tak na okuknutí jak tam bylo ... ;-)

FPT

Já teď najezdil cca 2600 km po Irsku a taky to šlo.
--O-o-O--

T-Diesel

ajo, uz sem to nasel
parada :-)

T-Diesel


jb

vitej zpet :) zrovna v patek jsem si precetl ten vas blog...
pry jsi nejvic fotil, tak neco posli

ale nejvic me pobavil ten clovek hned v uvodu..ten,co priletel do Prahy z pracovni cesty a kdyz Vás videl, rekl pani na letisti, ze jede taky, otocil se a jel za Vama... pani z nej ma asi radost :)

Ladik

jo a stroj na kterém jsem jezdil byl značky Honda, samo v černé barvě :-)) 125 Airblade,  duální brzdy, vstřikování ...

Ladik

Tak Vám řeknu, že najet po Vietnamu 1350km je jako najet u nás desítky tisíc
Ten nekonečný dav skůtrů, žádné dodržování jakýchkoliv předpisů, stálé troubení všech, jízda v protisměru atd. no fakt mazec, nejde chvíli nesledovat provoz, musíte být stále ve střehu :-)

Dobré to bylo