Smartphones (Android, iPhone...)

Založil atnarfus, February 10, 2012, 09:32:03 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel

OK, diks
ja mam stejnak utrum, pro sveho zamestnavatela sem odpad, ani telefon novy me nechce kupit, ne tak sluzebak  >:(

elpidio

Dotykovka bez problémů, obzvlášť na šířku. Měl jsem je vedle sebe a vzal jsem novější, rychlejší, tenčí a s větším a lepším displayem.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

a bez te vysouvaci klavesky OK?
co bylo to zasadni, proc ucko a proc ne to tamto s klaveskou?

elpidio

To Účko jak jsem psal dřív. Sice bez vysouvací klávesnice a s (prý) malou pamětí bez možnosti rozšíření, ale jsem spokojen. Nemám ale s čím porovnávat. Bránil jsem se smartphonům jak to šlo, protože mi bylo jasný, že se mi to bude líbit a dopadnu jako lidi okolo, co mají na telefon závislost.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

Citace: elpidio kdy July 25, 2012, 08:39:27 AM
Mně přišla mini pro jako dobrá volba, právě pro tu klávesnici. Bral jsem novější a rychlejší s mnohem lepším rozlišením displaye. Ač velký nepřítel dotykových věcí musím uznat, že jsou super :)

a to je prosimta jaky model, jake oznaceni
prave ta vysouvaci klaveska mna na tom dost interesuje.

elpidio

Mně přišla mini pro jako dobrá volba, právě pro tu klávesnici. Bral jsem novější a rychlejší s mnohem lepším rozlišením displaye. Ač velký nepřítel dotykových věcí musím uznat, že jsou super :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

ICQ??? to ještě funguje??????
daj skype to máme šici aj ja aj JB aj.... aaale ať řeknou sami

bibo

vbysouvací je na ....... mrkni na toho huaveje 300  za ty penize to je bomba

FPT

jo, mini pro docela jde. není to ideální, ale stačí to.
--O-o-O--

T-Diesel

ha tywoe
tu sa mluvi akusi divnou recou

kazdopadne budu v kratke dobe potrebovat nejaku chytrejsi krabicku co umi pristup na web abych sa mohl vzdalene lognout na mail a tak
a rad bych tam mel icq
a kdyby tam sla v nouzi nejaka navi, to by byla absolutni pecka
dost sa me lubi Sony Xperia mini pro, s tu vysuvaci klavesku jak to sem nekdo daval, zvladne to henty moje naroky?

FPT

my tracks.
antivir nepoužívám.
o sygicu přemýšlím teď před dovolenou, protože navigon nejde...
--O-o-O--

elpidio

Tak sygic vypadá skvěle :) Co používáte na záznam trasy (chůze, kolo...) ? Chtěl jsem MapMyWALK+ ale chce to přihlášení přes fb, nebo něco jiného, takže nemohu sloužit. Mám google moje trasy a ještě jsem nezkoušel, ale vypadá líp. Teda vyrují před poslwdní aktualizací. Ve čtvrtek by mi měli přijít z UPC vyměnit modem za nový s wifinou a pak se uvidí. Používáte v telefonech antivir ? Avast ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

Saab 2.0i LPG

brano

Posli mail do sz a poslem ti instalacku ked chces.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

No, nevím, co máš za telefon, ale pravda je, že jsem už slyšel i o lidech, kteří byli spokojeni.
--O-o-O--

brano

Ja som spokojny, Navigon aj Sygic funguju uplne super.

FPT

Jo, účet u Google potřebuješ tak jako tak.
Offline mapy pro navigaci jsou vždycky dobrá volba, ale abych pravdu řekl, já navi v telefonu nepoužívám, vzdal jsem to, nikdy jsem s žádnou nebyl spokojenej. Na ježdění po známejch místch používám Waze, protože aspoň v Praze je to super, pokud se někde ztratím, tak klidně pustím navi od Google a jinou už v telefonu nemám. Používal jsem Navigon a Sygic, ale nikdy mě to nepřinutilo k tomu si to koupit.

Jinak ten android market (nebo Google Play Store, jak se to jmenuje teď) není samozřejmě jedinej zdroj aplikací, je jich několik, namátkou třeba Appbrain. Ale s nima já zkušenosti nemám, používám normálně oficiální, akorát na tabletu někdy Lenovo WebShop.
--O-o-O--

elpidio

Tak se připrav na blbé otázky :)  Když chci nějakou aplikaci, tak musím do android marketu a k tomu potřebuji účet na googlu ? Mám tarif od O2, kde jsou data 150 MB, pak se to zpomalí. Nevím co mi bude kolik žrát, ale předpokládám, že pro navigaci bude lepší mít nějaké offline mapy ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

web? hlavně neinstaluj moc aplikací ze začátku...

spíš dej vědět, co chceš, řeknu ti, co na to používám (pokud to používám).
--O-o-O--

elpidio

Tak už mám "účko" doma. Zítra bych se mohl rozhoupat a dát do něj SIMku. Nějaký tip na web pro začátečníky s chytrým telefénem ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus


bibo

sem nakonec manželce sehnal nějakej huavej  g 300  a jako šlape to velice slušně a za ty peníze neni co řešit

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Tak budem mat SGS3, nechcel som ale bude :) Som celkom zvedavy...

Romanius

Citace: Jerry.Gunman kdy May 27, 2012, 09:51:20 PM
Citace: atnarfus kdy May 27, 2012, 09:41:36 PM
By tě dlouho nebavilo počítat každý krok a ještě přehrávat MP3ky  :)

Njn, ale zase to okolí :D

okolí hezký, ale díra hrozná :D

Ladik

Citace: atnarfus kdy May 27, 2012, 09:41:36 PM
By tě dlouho nebavilo počítat každý krok a ještě přehrávat MP3ky  :)

no.............. u ní asi bavilo :)

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy May 27, 2012, 09:41:36 PM
By tě dlouho nebavilo počítat každý krok a ještě přehrávat MP3ky  :)

Njn, ale zase to okolí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

By tě dlouho nebavilo počítat každý krok a ještě přehrávat MP3ky  :)

Ladik

Dcera od kámošky mi ukazovala tenisky
v teniskách v podrážce nějaký vyjimatelný computer a ukazuje jí to na ajfounu kktiny jak běhá :-)
říkám ukaž, poskakovala na místě abych viděl co to dělá :-))
prej ifona nosí při tom v podprdě bo ještě nemá takový ten držák na ruku
a při běhání poslouchá MP3  no tak bych chtěl být chvíli tím ajfounem bo opravdu by to bylo příjemný a bylo by se k čemu tulit :-)))


karel

Mám ZTE Blade a jsem spokojený. Akorát jsem nahrál nový android CM7.

atnarfus

May 17, 2012, 07:56:29 PM #32 Last Edit: May 17, 2012, 08:17:50 PM by atnarfus
V této cenové kategorii bude dotykový telefon zoufalost. Bude to hloupý telefon (bez systému) a mizerným displayem. O tlačítkových nemám přehled. Přehrávat MP3 bude umět každý. Vyber hlavně něco se slotem pro kartu, aby se jim tam nějaká muzika vůbec vešla.
Když by jsi fous přitlačil, tak za 2200 se dá koupit telefon s androidem. Má to dokonce kapacitní display, ale samozřejmě poměrně malé rozlišení a obraz je docela hrubý.
[url="http://eshop.vodafone.cz/shop/mobileDetails.jsp?skuId=sku600141071010&hardwareSkuId=&menuKey=&selectedPlanSkuId=&selectedView=&selectedMainTab=buyOnlyHandset&selectedTab=overview&recommendMsl=true&recommendedMslSkuId="]http://eshop.vodafone.cz/shop/mobileDetails.jsp?skuId=sku600141071010&hardwareSkuId=&menuKey=&selectedPlanSkuId=&selectedView=&selectedMainTab=buyOnlyHandset&selectedTab=overview&recommendMsl=true&recommendedMslSkuId=[/url]

Nedávno jsem to byl okouknout, ale nakonec jsem koupil ZTE Blade za 2800.

bibo

holky budou mít za tejden narozky uš 8  a chtěj mp3 a nebo foun se tomu telefonu bránim jak to de ale sou poslední ve třídě co ještě nemaj tel  cenu mám max 1500,- za jeden  samo že všichni ve třídě maj dotykáč ale já nějak nemužu najít vhodnou krabičku vod vína

Romanius

Tfuj, to čača je ale vošklivé

FPT

Ne, Symbian opravdu nepostačí, vyzkoušeno.
A chacha? To bych si radši uhryzal ruku, než mít telefon s takovým názvem. Počkám na rebrand (:
--O-o-O--

War

když budeš chtít smartphone opravdu k práci, tak symbian postačí  ;)
jinak se podívej na chacha http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catitem=20556&catalog=1
Saab 2.0i LPG

FPT

Mini pro má brácha a docela se dá.
--O-o-O--

elpidio

Mně až odejde K750 do křemíkového nebe, tak si pořídím asi něco jako Xperii mini pro. Zatím jsem nezjišťoval co to má a nemá za výbavu, ale asi půjdu do něčeho takového. Alespoň co do výsuvné klávesnice.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Dík, ale Symbian já nepovažuju za smartphone (:
Navíc na týhle klávesnici se píše blbě, potřebuju buď normální, nebo velkou výsuvnou.
--O-o-O--


FPT

Já teda ne. Ale dneska jsem zjistil, že potřebuju smartphone s klávesnicí, nějaký tipy?
--O-o-O--

Vena

zdravim, nemá někdo zkušenosti s blackbeery bold 9900?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.