kdo for president?

Založil T-Diesel, December 30, 2012, 08:58:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 04:10:33 PM
tak teda čumím, Johannes Nepomuk....v on    je tam...
Ale slušná účast, fakt slušná!

tyvole, dyk von nezna slova nasi hymny.. ja uchcaval *886* ale sem spokojenej  OK

Krtek

Rád bych aby nebyl figurka. Pravomoce i má ale ani sám Václav Největší Samolibý zvaný Nejchytřejší si nedovolil nic víc než nám zatopit tady doma. Podle mně nikdo nebude mít koule na takový kroky jako odmítnutí Eura nebo nepodpis další návazný smlouvy na LS která třeba přijde.

FPT

a není to figurka.
ale s těma šancema souhlasím.
--O-o-O--

Krtek

U vlády je to jiný. Kor když se na úřednický vládě dohodly obě nejsilnější partaje tehdá. Ale tohle maji v rukách lidi. A jak správně zaznělo, je to jenom figurka.
Jo a pořád nechápu to jestli někdo je favorit nebo má menší šance tak proč někoho volit když stejně nemá šanci.mně to přijde jako blbost. Máme 9 kandidátů, každej má šanci 11,11% že bude prezidentem a řikejte si co chcete. Favorizování někoho mi přijde jako když mí rodiče řikaj že "oni si tam stejně daji kdo se jim tam hodí".  Když si řekne 5 mega lidí že chce hotentota, bude tam hotentot ať je Levoboček Favorit nebo třeba Felicia..

FPT

Hehe, nepolitická politika, vláda odborníků...
--O-o-O--

Krtek

Já volil Avatara. prostě proto že to neni a nikdy nebyl politik. Stejně má prezident hafo poradců na všechno takže by se i zorientoval kdyby to vyhrál.
Klause jsem jako premiéra nenáviděl, jako prezident si u měn dost zvednul reputaci a amnestíí to totálně posral. Že něco mlel o EU a GO je sice hezký ale když moh tak NEUDĚLAL NIC. Nepodepsat LS prostě moh (podle mně měl jakožto povinnost) a ať se západ třeba posere. Obdobně Sobotka, podpis páč na něj řve nějakej vocas z Osteraichu BMS
Bobošíková mi nesedí díky tomu jejímu tíhnutí doleva. Už si moc tu kauzu s ČT nepamatuju přesně ale mně z toho vychází:
Poslanci (nebo kdo to jmenuje) jí vybrali podle svých platných zákonů.
Ona začala fungovat a asi čistit některý funkce v ČT
Někomu se to holt nelíbilo a ti samí co jí dosasili začali najednou mektat a spát ve spacákách v televizi.
Nakonec to odsrala ona ale kdo ten blbej zákon připravil a podle něj jí do funkce dosadil jakoby nic.

Gogo

tak teda čumím, Johannes Nepomuk....v on    je tam...
Ale slušná účast, fakt slušná!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Kpukam i tady mi Ty pismenka z mobilu delaj co chtej, ale kdyz to pochopil Lihos ....

fido

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 01:26:57 PM
na cteni je to dlouhy.. a staci jen to ze vomlouvas pruser svyho favorita plivanim po jinejch KO

proc na to reagujes, kdyz to nectes? Jinak to opravdu neni muj favorit (opet videt, ze to ani nectes,
ale uz si na me delas nazor).

Ladik: negativismus a realismus je neco jineho. Ja jsem velice pozitivni a optimisticky clovek. To
mi ovsem nemuze branit objektivne (t.j. z dobre i spatne stranky) hodnotit veci, ktere se
mi nelibi.

Lihobaron

sem ti chtel zato dat prvni PLUS ale nejde to.... Lituji, ale nemůžete vložit opakovaně karmu. Musíte čekat 1 hodin.  :)

Ladik

Hele me by nebavil zivot jde bych tak nejal myslel a psal jako Fido, takovy ten negativismus kazdym coulem, to musi but hrozny v tom zit

FPT

když už jsme u tý televize, překvapuje mě, jak kvalitní médium dokáže bejt ČRo, zvlášť, když to porovnám s ČT.
--O-o-O--

Lihobaron

na cteni je to dlouhy.. a staci jen to ze vomlouvas pruser svyho favorita plivanim po jinejch KO

fido

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 12:36:47 PM
fido, nic ve zlém, ale národ český nikdy neurčoval směr evropy a obávám se že k tomu nikdy nedojde...
Pohrdat a kritizovat vše a všechny, není ani řešení ani zodpovědný postoj.
No nic, přijeď na sraz a pokecáme, myslím, že to může být zajímavé!!!
Vážně, rád slyším jiný názor.

Ja to neberu ve zlem, rad slysim opozicni nazory, jedine tak si clovek muze sestavit objektivni nazor.
Cesky narod smer Evropy urcoval docela zasadne a narozdil od jinych mocnosti se prilis neprovinil
(Anglie se svym imperialismem a koncentracnimi tabory v Indii, rozvojem eugeniky, s
Chamberlainem...Nemecko s 1. a 2. svetovou valkou, Francie s Daladierem, s prvni bolsevickou
revoluci, ktera utopila tisice lidi v krvi, Spanelsko a Italie se svym komunismem a fasismem atd atd).
Jsme uprostred Evropy, takove velke Kosovo uprostred Srbska, takze ignorovat nas nelze. NEchapu,
proc porad vzhlizime k tem, kteri se do historie zapsali tim nejhorsim moznym zpusobem, nas
zradili a dneska si z nas delaji devku pro vsechno. A ze se budeme vsichni kamaradit a tim
se zaslouzime o lepsi svet? Spojenim statu do mocnosti vzdy doslo k tem nejhorsim diktaturam,
ktere polykaly okolni staty at se jim to libilo nebo nelibilo. Takze zase budeme lecit syfla
AIDSem? Ne, dekuji, zdravy rozum mi rika, ze tudy cesta nevede.

A Bobosikova karieristkou? Staci se podivat na politicky turismus Schwarzenberga, to je
neco nevidaneho, ten se spoji klidne s dablem, jen aby byl u moci. A "krize v CT"?
Dneska uz je dost zrejme, o co tam tenkrat slo a vysledek je uplne jasny - Ceska televize
je pravdolaskarska hlasna trouba, kde vladne tvrda cenzura (jak skoncily dokumenty
Ukradene Kosovo, nebo Ja muslim?). Tak takhle si verejnopravni medium placene z
mych dani nepredstavuji.

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy January 12, 2013, 01:10:39 PM
ona přece jasně říká, že bude kandidovat na prezidentku kdykoliv to bude možný.

V tom případě jsem pro to, aby se ustanovil ouřad výkonné prezidentky cleaning servisu toalet na pražském hlavním nádraží - a tam ji budu volit s nevšední láskou a nasazením :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

ona přece jasně říká, že bude kandidovat na prezidentku kdykoliv to bude možný.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 12:44:13 PM
sem zvedavej kam bude bobosikova kandidovat priste..

Já si myslím, že vcelku kamkoli - ona je taková univerzální uchazečka o vcelku jakoukoli funkci...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

protože není pro koho agitovat.
ale ne, v tomhle jsem si dělal srandu, jenom mě pobavil ten povzdech - přál bych si ženu na Hradě, ale volil jsem chlapa (:

já jsem se rozhodl, že se k tématu politika a školství už nebudu vyjadřovat, politika pro mě skončí, až se tady přeženou tyhle volby, ohledně školství mám ještě přichystanej jeden článek na blog a tím končím taky. nebudu, nezajímá mě to, mám mnohem lepší a důležitější věci k řešení.
--O-o-O--

Gogo

kamkoliv, potřebuje jen a jen být vidět...a slyšet boihužel..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

sem zvedavej kam bude bobosikova kandidovat priste..

Gogo

Hele admi, já nedělám agitaci, já respektuji koho jsi volil (nevolil) Ty, proč ta agitace proti všem ale pro nikoho??
Volil jsem knížete a stojím si za tím, ty bláboly chorého novináře, který nebyl odjit z mf dnes za články proti EU, ale za obyčejnou neschopnost mě nepřesvědčily.
Ano pokud spochybníte všechny knihy, učebnice a historické informace pak nevím, čeho se tedy držíte Ty a fido?? Asio jste to vše osobně zažili a viděli.
Každý - KAŽDÝ čerpá od někud a pak to konzultuje s vlastní hlavou, srdcem a morálkou a následně se k tomu postaví....
Jsem stará škola, knihy pro mě mají větší váhu, než článek na netu, kde je vykradeno  dalších 5-6 zdrojů, bez jejich uvedení....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

jo aha, ty jsi vlastně žádnou ženu nevolil  *875*
--O-o-O--

Gogo

a kdy a čím prosím  ??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

v tom případě jsme rádi, že jsi nějakou ženu volil (:
--O-o-O--

Gogo

Bobo stačí 5 min. poslouchat a ježí se mě chlupy na zátylku-nevím proč ale je to tak....
od její eskapády při stávce ČT je to pro mě bohužel ubohá kariéristka a tragádka.
Jinak by se mě žena jako prezident(ka) docela zamlouvala.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

mno, národ český určoval směr evropy v historii hned několikrát, dokonce i výrazně i poměrně dlouho.
--O-o-O--

Gogo

fido, nic ve zlém, ale národ český nikdy neurčoval směr evropy a obávám se že k tomu nikdy nedojde...
Pohrdat a kritizovat vše a všechny, není ani řešení ani zodpovědný postoj.
No nic, přijeď na sraz a pokecáme, myslím, že to může být zajímavé!!!
Vážně, rád slyším jiný názor.
Jinak souhlas s Ladíkem, pozérství apod s prázdnými lístky je nesmysl. Líbí se mě velká účast u voleb-no asi to bude tím, že je to poprvé!!!
Možná se dočkáme i změn v pravomocích prezidenta, už to není politický kandidát-bude to člověk, kterého si zvolí většina národa a to už je mandát!!!
Když už něco s prázdnýma lístkama a neúčast ve volbách, tak při senátních a pořádně- nulová účasty by ukázala co lid chce a co ne!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

ja to tam hodil Bobo. Kdyby kandidoval Klaus, hodim to jemu, i kdyz s velkyma vyhradama.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:40:15 AM
Citace: Ladik kdy January 11, 2013, 08:28:02 PM
VOTE KAREL!
dali jsme mu to s mámou ale jak usne kurwa tak ho bacím ;-)
čteš to tu vůbec Jerry?

To víš, že jo :D
Jenom jsem z toho Tvého vyňadření - "že jste mu to  mámou dali" - nabyl dojmu, že jste se věnovali jakýmsi specielním sexuálním praktikám a vrozený ostych mi bránil zeptat se na detaily  *1026*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

tak si ho namaluj pastelkama ;)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 11:45:33 AM
ja bych klause dal taky, az do doby amnestie.. snazil sem se to vomlouvat, pak pochopit, ale nic me nenapada.. proste to totalne posral.. tim me fakt strasne nasral.. jinak s tebou ladiku souhlasim, nejaky davani prazdnejch vobalek apodobny je k prdu..

dík, s tím Klausem podobně, ale myslím že to není tak horký já fakt na ty konspirace nevěřím a počkám si na to jak se to bude jevit s delším časovým odstupem, mít jeho obraz, tak si ho pověsím na protest do kanclu ;-)

Lihobaron

ja bych klause dal taky, az do doby amnestie.. snazil sem se to vomlouvat, pak pochopit, ale nic me nenapada.. proste to totalne posral.. tim me fakt strasne nasral.. jinak s tebou ladiku souhlasim, nejaky davani prazdnejch vobalek apodobny je k prdu..

Ladik

Citace: Ladik kdy January 11, 2013, 08:28:02 PM
VOTE KAREL!
dali jsme mu to s mámou ale jak usne kurwa tak ho bacím ;-)

čteš to tu vůbec Jerry?

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:33:19 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:31:20 AM
Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:19:48 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:06:05 AM
Tak, já mám wodvolíno
Jsem zvědav, zda mnou vybraný kandidát projde :D
a ze strachu aby tě tady neutloukli za Tvůj názor radši nenapíšeš koho si volil ;-)
*909*

OK - zde přikládám scan lístku, jenž ode mne šel dovolební urny

jo ten už jsem viděl, no ty jsi ale frajer, tos jim to nandal ;-)
si z toho sednou na prdel :-))

BTW, člověk je tak fyziologicky ustaven, že na něco jiného nežli na prdel si sednou ani nemůže :D
Tvojí volbou byl tedy kdo?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:31:20 AM
Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:19:48 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:06:05 AM
Tak, já mám wodvolíno
Jsem zvědav, zda mnou vybraný kandidát projde :D
a ze strachu aby tě tady neutloukli za Tvůj názor radši nenapíšeš koho si volil ;-)
*909*

OK - zde přikládám scan lístku, jenž ode mne šel dovolební urny

jo ten už jsem viděl, no ty jsi ale frajer, tos jim to nandal ;-)
si z toho sednou na prdel :-))

Jerry.Gunman

January 12, 2013, 11:31:20 AM #188 Last Edit: January 12, 2013, 11:37:05 AM by Jerry.Gunman
Citace: Ladik kdy January 12, 2013, 11:19:48 AM
Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:06:05 AM
Tak, já mám wodvolíno
Jsem zvědav, zda mnou vybraný kandidát projde :D
a ze strachu aby tě tady neutloukli za Tvůj názor radši nenapíšeš koho si volil ;-)
*909*

OK - zde přikládám scan lístku, jenž ode mne šel do volební urny
Ve chvíli, kdy je k dispozici legitimní následník trůnu (což je), je jakákoli volba prezidenta věcí zcela zbytečnou.
Monarchie fungovala na našem území nějakých 1.000 let až na výjimky poměrně obstojně, republika v jakož-takož demokratické podobě nám zatím vydržela nejdéle 20 let - a to ještě jenom díky tomu, že přímo  navazovala na K und K monarchii. Ostatní republiky či protektoráty stály za prd. Takže k čemu prezident?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

jen tak pro zajímavost, kdyby kandidoval Klaus, šel bych volit Klause

a jak víte říkal jsem že k volbám nepudu ale jak jsem tak seděl na gauči a koukal na ten humbuk tak jsem si říkal,
kua Fiškovi ani Zemáčkovi to nedám tak lehce, a ať se ten ospalej starešina z toho orosí když tam do toho leze a nebo zhyne ve funkci ať je další volba :-)

a ty Vaše kecy tady jsou k hovnu, fakt k hovnu, děláte ramena a prd, neřeknete koho jste volili nebo tam nejdete a machrujete,
házet tam prázdnou obálku je taky hrdinství do nebe volající
a vůbec jsem otrávenej
du si lehnout :-)

Ještě kousek pohádky pro Tomíka, moji lásku

Bil jednou jeden býlý medvydek a tomu bila simpatycká jedna býlá medvědý slečna, ....
blbalabla je to moc dlouhý a končilo to
a bily spolu ščastný aš do konce svjeta

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy January 12, 2013, 11:06:05 AM
Tak, já mám wodvolíno
Jsem zvědav, zda mnou vybraný kandidát projde :D

a ze strachu aby tě tady neutloukli za Tvůj názor radši nenapíšeš koho si volil ;-)

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 10:26:25 AM
Citace: petrklm kdy January 12, 2013, 10:24:31 AM
No, zkus popsat, jak SKUTEČNĚ zatopil bruselskejm pánům.

ukrad jim, svinim, tuzku.. aby nemohli podepisovat ty nesmyslny eurozakony  ;D

:-))))
ty seš taková piča :-)
a proto tě mám rád woe, klikat plusy ti nebudu