Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - T-Diesel

1
mujsob.cz :: cafe / MRTVO
January 29, 2013, 08:36:34 PM
na starem forumu bylo toto tema a vcilka ho zakladam znovu

nezda sa vam, ze je vcilka jakesi divne obdobi? posledni dva, tri dny, proste mrtvo
aj tu na forumu je jaksi klidneji nez byva :(
2
mujsob.cz :: cafe / DAKAR 2015
January 05, 2013, 02:52:07 PM
tak konecne to zacne :)
sest kamionu, to je celkem dost. Akorat teda nevim co si myslet o tom sporu mezi mladym lopraisem a zbytkem ceskych truckeru, znate nekdo pozadi?
3
mujsob.cz :: cafe / cafe mujsob SRAZ 2013
January 03, 2013, 07:02:50 PM
tož sem sa teda rozhodnul, že podla hesla "co si neuděláš sám to nemáš" vám všeckým dám návrh, abysme usporádali nejaký společný sraz. A esi sa do teho nikomu moc nechce, tak bych si dovolil přiložit ruku k dílu a trochu s tým pomoct.
Moja představa je zhruba taková:
- v pátek dopo, resp. kolem poledního sraz zdravého jádra a tých, co budů mět zájem, s tým spojené rozbalení bivaku, možná rychlý oběd nebo tak (to v místě konání srazu)
- na pátek odpoledňa by bylo možné domluvit návštěvu letecké fabriky (tam, kde sa robijá letadla)
- navečer nejaké to popíjaní a zábava
- sobota pokec, soutěž, popíjání, pojídání a esi byste měli zájem o nejaký další podnik, možeme začlenit (to podle zájmu a požadavků - pozn. pro zidana - štrnáctky fakt sehnat neumím)
- no a esi by nekdo chtěl jet dom už sobotu večer nebo by odjel s ostatníma až v nedělu, to už je na volbě každého soudruha

A VČILKA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!!
nikomu nic nenutím, nevynucuju si, že to mosí byt přesno tak jak sem sepsal, klidně dojedu kamkoliv jinam esi to chce organizovat nekdo jiný!!!
ale počítajte s tým, že esi by to bylo plus mínus podla teho scénářa co sem vypotil, tak by to moselo byt zhruba tu v té mojí lokalitě moravského slovácka. Je to ode mňa taková nabídka, bo s nostalgyjů zpomínám na luhačky, tam to bylo fajn

tož tak bando, co vy na to? ono taky vůbec byt nic nemosí, od teho tam je jedna otázečka v anketě

k temu všeckému eště pár poznámek:
- esi chceme jít do téj fabriky, tak mosíme v pátek, bo to je eště firma se socialistickýma návykama a v pátek sa končí o půl štvrté a fajka
- termínově bych to viděl konec dubna/květen
- akce by byla pochopitelně aj pro vaše partnerky a partnery a cukající auta
- typ ubytování je na dohodě, esi byste rádi zas nejaký camp s možností chatek nebo postavení stanu, nebo rači neco víc na úrovni - penziónek, hotýlek, hilton, paris hilton, white house a tak?
- najde sa dobrovolník, co by sa přidal k realizačnímu týmu? za odměnu bude mět víc starostí a nákladů s tým spojených  :)
4
mujsob.cz :: cafe / kdo for president?
December 30, 2012, 08:58:24 PM
tak co, pomali sa nam to blizi, komu to flaknete tentokrat?
by mna to celkem zajimalo pac ja su celkem rozpacity z teho co sa nam krystalizuje  *760*