Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

jb

ja mam opacny problem, stavim obecni byty a nechcu tam bydlet :)
no moje zkusenost je, ze lidi sou strasne rozmazleni, dostali obecni nove byty v cene 1,5mio za jeden vc novych linek, sporaku apod... a co jsem si vyslechl za kecy.
Pritom to jsou socky, bydleli ve vybydlenych RPG bytech, kde na to 40let nikdo nesahl, ale to bylo kua.. to neni sporak s indukci ? to je nejaky sunt beztak.. rikam. pane. to stalo 8tkc. mate  sklokeramiku s horkovzdusnou troubou a linku za 30 a digestor za 12 a chtel bych takovy mit doma... ty woe me napasali zavady, ze mi nikdo z dodavatelu neveril, ze si nedelam jako legraci... dojdu s dodavatelem a to bylo.,. poskrabane sklo na okne.. rikam to ale nejde reklamovat, kdyz tu pul roku bydlite.. no ani to nemohli najit ty ryhy... pak ze je rezava misa.. no byla tam tupka tam 2mm, ale kdyz se clovek skoro postavil na hlavu, tak  pod tim lemem, kde vyteka voda ze splachovace byla tecka... apod.. proste lidi co maji hovno, dostanou neco hezke, kdy jsem fakt x krat jezdil cely den s dodavatelm po ostrave a hledal neco pekne,za ty dumpingove ceny, ktere vysoutezili a aby to vsecko ladilo..  lidi buzeroval na stavbe se sparorezama, rovinatosti vseho mozneho, nakonec vzorkovali pro sichr i klicky na linky, nebo roletky na veluxy, vsecko sem se snazil sladit linky, dvere, lina, obklady, sparovacyk i ty blbe roletky, futra atd atd.. a jako znechucen ... priste to necham, at si tam daji, co chce dodavatel.. nebyla k tomu provadecka, zas chteli na obci usetrit... proste tady tem lidem je to hazeni perel svinim...
lidi jsou z komancu zvykli porad.. ze se postara stat, obec, sachta apod.. a vsecko chcou zadarmo a ani jim neprijde, ze by za to meli byt vdecni.. jsem se ptal, jestli v te kuchyni uz budou varit sami nebo jim mam prijit v nedeli i uvarit a umyt nadobi...
HNUS hnus...

to same ty spolky tady.. nemaji tak dojdou na obec zadat o grant, bo obec ma.. tak co by se snazili... spolek hornickych duchodcu, skauti, PZKO, fotbalisti, SRPS... pritom staci udelat treba ples apod a met z toho nejaky vyvar.. ale to sou starosti, lepsi je prijit a becet a neco vybecet...

tak jsem zabil 5minut cas becenim taky :) a idu radsi na obed, jako spravny ourada v patek



petrklm

Jo, za ty prachy to bylo hodně dobrý.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Citace: petrklm kdy January 18, 2013, 10:20:11 AM
Odkup do osobního vlastnictví je výhodnej tam, kde tím stoupne cena (třeba v Praze), když ho chceš pronajímat (nepotřebuješ souhlas družstva) a nebo když se bojíš krachu družstva. Ovšem v Česku krachly družstva 3 a to vždycky pro blbý investice (třeba půdní vestavby), který se nevyplatily. A vždycky za to mohla i laxnost družstevníků, kteří srali na to, co vlastně družstvo s jejich penězma dělá. Dneska už si nikdo byt do OV nekoupí, pokud si nepožádal do konce roku 1996 (nebo jeho předchůdce, po kterým převzal práva a povinnosti). Má to ještě další omezení, ale toho už je i tak dost :)

a dobře jim tak, když to šlo byli vysraní, mě to stálo asi 5000Kč anuita nebo jak se tomu nadává byla tenkrát skoro splacena
lid mohli odkupovat i městské byty kdysi ale 30tis. se jim zdálo moc, prej tam bydlí celý život a co by jako chtěli po nich, takže dnes brečí a mají prd

petrklm

Odkup do osobního vlastnictví je výhodnej tam, kde tím stoupne cena (třeba v Praze), když ho chceš pronajímat (nepotřebuješ souhlas družstva) a nebo když se bojíš krachu družstva. Ovšem v Česku krachly družstva 3 a to vždycky pro blbý investice (třeba půdní vestavby), který se nevyplatily. A vždycky za to mohla i laxnost družstevníků, kteří srali na to, co vlastně družstvo s jejich penězma dělá. Dneska už si nikdo byt do OV nekoupí, pokud si nepožádal do konce roku 1996 (nebo jeho předchůdce, po kterým převzal práva a povinnosti). Má to ještě další omezení, ale toho už je i tak dost :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Citace: ferinom kdy January 18, 2013, 08:23:18 AM
Druzstevny byt nie je bohvie aka vyhoda ak druzstvo skrachuje, teda ide do konkurzu. To uz sa stalo a vtedy ludia co kupili druzstevne byty za tazke prachy  zistili, ze to vlastne kupili len podiel v druzstve, ktory mal hodnotu nula nula nic a byt ich nie je a budu ho kupovat este raz.

měli jsme družstevní byt a odkoupili ho za pár korun do osobního vlastnictví,
platíme pořád stejně, vlastně ne, paltím o 80Kč více za správu družstva
ale je to naše

bibo

jo řehoř je konečně na dlažbě sem zvědavej co bude dělat

ferinom

Druzstevny byt nie je bohvie aka vyhoda ak druzstvo skrachuje, teda ide do konkurzu. To uz sa stalo a vtedy ludia co kupili druzstevne byty za tazke prachy  zistili, ze to vlastne kupili len podiel v druzstve, ktory mal hodnotu nula nula nic a byt ich nie je a budu ho kupovat este raz.

brano

http://zpravy.idnes.cz/bohdanec-straznici-trest-soud-rehor-trojan-fkv-/krimi.aspx?c=A130117_115443_pardubice-zpravy_mt

Tak mu treba, kokotovi... stretol som ten jeho cirkus na koleckach raz v zivote a teda poviem Vam ze mal som dost.


petrklm

Tady nemá smysl kupovat byt do OV, hodnota při prodeji stoupne max. o 5 tis. Kč. Prostě nadbytek volnejch bytů, no. Proto je to tady nesmysl. Nevím tedy, proč by to odkupovali. Při prodeji má družstení byt tu stejnou hodnotu, jako při nákupu - prostě malou. Tedy nic netratíš. Jo, hůř jsou na tom ti, co před lety kupovali byty třeba za milion, protože doufali, že ceny půjdou pořád nahoru a teď ti chtěj prodat. To jsou zoufalci.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Ale ty už něco Petře máš. A už nejsi ve stavu kdy potřebuješ jít někam bydlet a plánovat rodinu. My měli na výběr:
Bydlet u našich a rozhádat se (věřim tomu páč vim jak vždycky dopadá bydlení 2 generací. to nefunguje)
Nebo mít v nájmu garsonku za 5 tisíc kde byl do konce i sprcháč a předsíň se sporákem. Nebo si pronajmout nějakej rozumnej byt za 8-10 tisíc + poplatky.
Nebo něco prostě koupit. Tak jsme vzali za 800 tis byt v zapadákově ale poblíž civilizace se splátkama 5 tisíc na 17 let.
Pak by tu byla možnost koupit nebo levně pronajmout něco poblíž Ládíka (tehdy jsem o týhle možnosti nevěděl) a hodit se asi oba na podporu. On nájem má výhody - socka ti doplatí nájem když na něj nemáš.
Já jsem zastánce toho že pokud na to člověk má, je blbost nekoupit si nemovitost do OV. Družstevní byt bych asi nechtěl. Vidim v okolí jak lidi dopadaj když to maji nakonec nějak odkoupit nebo to chtěji prodat a ono to nemá hodnotu atd.

petrklm

Taky ve svým okolí (naštěstí ne u příbuznejch) vidím ten trend - za každou cenu bydlet ve vlastním, "přeci jim nebudu platit ten nekřesťanskej nájem"... Ano, za cenu dvouměsíčního nájmu maj hypotéku na malej domeček. Ale už nemaj na plyn, uhlí, elektriku, cesty do práce a nedej bože, když přijdou o práci. Přitom v Teplicích se dají tzv. "koupit práva k družstevnímu bytu" už od 120tis. !!! V těch bytech, obvykle 3+1, zateplený, plastový okna, celej panelák zrekonstruovanej, kabelovka atd., se dá bydlet se vším všudy za 6000,- měsíčně. Do Prahy je to po zatím poloviční dálnici cca 45 minut a snad bude líp, až se D8 konečně dostaví. Já radši dávám peníze do vylepšování chalupy, kde bych za nějakej čas chtěl bydlet, než abych kupoval domek.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

no tady je to zdegenerovano poslednich cca 100let od dob Larischa.. z regionu se tak nejak samo :) vytvorilo neco, kde je to zajimave, pokud chces kopat uhli a take pokud se zabyvas prumyslem na to navazujicim... tzn doprava, hute, koksovny, ocelarny apod... 
tim padem se tu nastehovali lidi ( kvuli tomu vznikl napr i kdysi 100 tisicovy Havirov, ktery je nyni mesto duchodcu), kteri chteli rychle vydelat a jsou to urcite typy lidi. Je tu misung narodnosti slovak polak cehun vsecko jedno, vsecko blizko...
Blbe je, ze jakmile se ty doly pozaviraj a ja doufam, ze to bude brzo... (kvuli 2000 pracovnim mistum na Mittalu nebude preci pul milionu lidi chcipat na smog, kdyz zavreli doly, lidi bez prace bylo vic a nikdo to neresil, ale ted tu mavaji nejakyma mistama a proto nedupou po Mittalu) ti lidi uz tu maji koreny, domovy, ale naraz neumi nic nez kopat uhli, zdravi maji v prdeli apod.
A tim, ze tady bylo preferovane vsecko okolo uhli, lidi, kteri umeli neco jine, ocenovani az tak nebyli, sli jinam...
Dari se tady hospodam . havir po sichte se chce "bavit" a udelat reset..
Ale lide, co maji nejake esteticke citeni a nestaci jim po sichte dat 10kousku a mrknout na novu,  tady docela obcas trpi :)

Ale tento region je krasny, blizko do hor 30km a ste v Beskydech, neni to placka, no proste kdyz si odmyslite ty tezni veze, kominy a jine prumyslove hruzy.... a skatulka ocelove srdce a pycha nekterych na toto oznaceni, to doufam brzo skonci...

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 07:15:20 PM
Vždyť jo. U Ládíka někde kolem Ostravy (snad ho neumisťuju někam blbě) to bude stejný.

Sice jsem už 11. rokem "v emigraci", ale mám dojem, že proti Moravskému Berounu je Ostravsko-Karvinsko hotovým Las Vegas :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Vždyť jo. U Ládíka někde kolem Ostravy (snad ho neumisťuju někam blbě) to bude stejný.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 07:10:55 PM
JB narazil jsem kdysi na něco od tohohle:

http://nemovitosti-olomouc.realitymorava.cz/moravsky-beroun

U nás jsou špeluňky pod 1,5mega něco co jsme tu nedavno probírali. Kdybych kdysi koupil byt pod půl mega tak nemusim řešit půjčky ani stavebko. Obdobně následně barák.

Krtku, víš, kde je Moravský Beroun?
Okolí sice hezké, ale šanci na nejakou rozumně placenou práci je tak nějak na úrovni bodu mrazu. Vodíku :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

JB narazil jsem kdysi na něco od tohohle:

http://nemovitosti-olomouc.realitymorava.cz/moravsky-beroun

U nás jsou špeluňky pod 1,5mega něco co jsme tu nedavno probírali. Kdybych kdysi koupil byt pod půl mega tak nemusim řešit půjčky ani stavebko. Obdobně následně barák.

jb

No hlavne tady neni jistota ze lidi budou mit praci za pul roku ne za 30let... A krtku muzes mi ukazat kde tu stoji nemovitosti pulku ?? Podle me tu jsou nemovitosti predrazene a kdyz vezmu v potaz moznost prace kvalitu ovzdusi apod tak uz ty ceny vubec nechapu...ale asi je to prave tim ze lidi podlehaji hysterii z bydelni v rpg..  levne nemovitosti jsou jinde..

Ladik

Vam rikam ze Tu je bytu plno, nejsou ro bytu soukromniku ale neco jako bytovy podnik,  davaji pro podpisu 2-3 zdarma, muzes si vybrat a hlavne, nemas zadny dluh, platis mesicne, ksykoliv muzes skoncit, nemas pred sebou bic na 20 let dopredu, jenze lidi jsou vysrani a chteji vic nez na co maji, ro je ten problem

ferinom

Citace: Ladik kdy January 17, 2013, 06:01:45 PM
krtku, můžeš bydlet v bytě, je jich tu velmi hodně prázdných, to mi věř a nemusíš je kupovat
meleš kktiny, ti lidi měli ten přiblblej názor co tu slyším denně, nebudu přece jak kkt platit nájem, je seru, to radši koupím barák a bude to moje

joo moje, za 25 let pokud se dožiješ nebo to budeš schopen splácet
jinak je lepší být v nájmu ne? nemáš na to zvedneš pár švestek a přestěhuješ se do mnenšího , levnějšího

ale to néééé, každej chce barááák, auto atd., nasrat

Ladik, o tom ze tipek spravil kravinu ako mastal diskutovat netreba. To je fakt.
Ale co sa tyka podnajmu, tak skus si obvolat par ponuk na podnajom a povedat ze ste 4 clenna rodina s manzelkou na materskej. Som zvedavy kolko podnajmov zozenies. Nevraviac o tom, ze dostat vypoved z najmu ako slobodny, alebo ako rodina s detmi a improvizovat je trocha rozdiel.
Ale pravda je, ze kupit barak, alebo dvojizbovy byt v ktorom sa da existovat tiez je rozdiel. Treba vediet na co clovek ma. Inak riskuje.

Gogo

Naprostý souhlas s Ladíkem, hele žít na dluh je sice moderní a ekonomicky  suprovní, ale také smrtelně nebezpečné. A když se něco zvrtne, řešit to loupeží, je nehorázný hnus a ještě fňukat, kua co jsem měl dělat atd atd.
Každý kdo má občanku a je tedy svéprávný, je zodpovědný za své činy.
Vždy  se dá přemýšlet, řešit, uskromnit se, prodat a koupit levnější...... prostě cokoli...
Koupit barák, auto, luxusní dovolenou...protože to ukazují v TV, nebo to má soused, nebo je to IN je kreténismus.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Jasan, každej si má spočítat na co má a myslet na budoucnost.
Já si ale myslim že dneska to bez zadlužení nejde pokud nechceš bydlet do smrti v nájmu kde tě můžou taky kdykoliv vyrazit (i když nájemník je chráněnej líp než majitel nemovitosti BMS)

Ladik

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 06:10:36 PM
Máš částečně pravdu. Ale zrovna ty jsi nedavno piskoval proč mý rodiče platí nájem a nekoupí si ten barák (když jsem poplatky za služby nazval nájmem). A ono platit někde 8 litrů za 2+1 když si můžu vyřídit půjčku se splátkou 5 tisíc na 3+1 je fakt blbost. Možná u vás na Ostravsku je hafo prázdných a levných bytů. I baráky jsem tam omylem na netu okukoval. Nepotřebovat práci tak bych se tam na starý kolena i nastěhoval páč tam nemovitosti stojej půlku.

Krtku,
ti lidé platí nájem 8 a tak si myslí že 8 můžou platit hypotéku, což je pičovina jak mraky protože nepočítají z milionem dalších položek, které na baráku budou muset platit a na které už pak nemaj peníze, chápeš?
že jsou kkti a nejsou schopní si sednout a popřemýšlet nas tím je jen jejich blbost

Krtek

Máš částečně pravdu. Ale zrovna ty jsi nedavno piskoval proč mý rodiče platí nájem a nekoupí si ten barák (když jsem poplatky za služby nazval nájmem). A ono platit někde 8 litrů za 2+1 když si můžu vyřídit půjčku se splátkou 5 tisíc na 3+1 je fakt blbost. Možná u vás na Ostravsku je hafo prázdných a levných bytů. I baráky jsem tam omylem na netu okukoval. Nepotřebovat práci tak bych se tam na starý kolena i nastěhoval páč tam nemovitosti stojej půlku.

Ladik

Citace: Krtek kdy January 17, 2013, 05:58:01 PM
Na druhou stranu Ládíku 2-3 mega na barák za 5 let neušetříš a mít rodinu a bydlet ve 32 letech u rodičů taky neni to pravý ořechový.

krtku, můžeš bydlet v bytě, je jich tu velmi hodně prázdných, to mi věř a nemusíš je kupovat
meleš kktiny, ti lidi měli ten přiblblej názor co tu slyším denně, nebudu přece jak kkt platit nájem, je seru, to radši koupím barák a bude to moje

joo moje, za 25 let pokud se dožiješ nebo to budeš schopen splácet
jinak je lepší být v nájmu ne? nemáš na to zvedneš pár švestek a přestěhuješ se do mnenšího , levnějšího

ale to néééé, každej chce barááák, auto atd., nasrat

Krtek

Na druhou stranu Ládíku 2-3 mega na barák za 5 let neušetříš a mít rodinu a bydlet ve 32 letech u rodičů taky neni to pravý ořechový.

Ladik

tak k tomu z benzínky není co, co chtěl to má, taky jsem četl v tisku neštastný otec dvou dětí ve 32 letech neměl na splátku baráku, horník chudák,
kurwaaa proč si lidi chtěj žít nad poměry? když na to nemám nekupuju barák, debil

no a k akci Defíka
nevymýšlejte pičoviny a nezatěžujte ho svými požadavky na nějaký hry a sporty
stejně jak se sedne a začne se kecat a cucat pivo tak žádný kktiny dělat nebudete
jen mu přiděláváte vrásky blbouni

Krtek

Tak dneska jsem se v práci od našeho rudýho křídla dozvěděl jakej je policajt zmrd. On měl jenom půjčky a exekuce a 2 děti. A může za to tenhle polistopadovej bordel že takhle dopad a MUSEL to jít takhle řešit BMS A média pak k tomu ještě přihrajou reportáž o Palachovi kterej mu nesahá ani po kotníky páč to byl mladej blb a kdyby mu to myslelo, nemusel tu bejt a moh v klidu odejít na západ když se mu tu nelíbilo.  *blem*

jb

no vida, ze by se straznici konecne naucili strilet ? resp mirit ?
dosud to vetsinou odskakal nekdo nevinny kdyz vytahli zbran.
Ale pokud smejd neco zkousel na obsluhu pumpy s nozem v ruce a nereagoval, neni o cem.. 





Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 17, 2013, 11:25:02 AM
jo a ostatni polezu peskobusem, autem pojedes akorat tak ty a ladik :)

ostatní nafasujou kolečkové brusle, připojí se za lano a pofrčíme :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

já nemusím pít.
--O-o-O--

T-Diesel

jo a ostatni polezu peskobusem, autem pojedes akorat tak ty a ladik :)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy January 17, 2013, 10:49:20 AM
jo je tam kusek aj bowlingarna ale to je v normalni hospode, moseli bysme vcas rezervovat - a dopravit sa autama, takze je to osidne s chlastem

Pro mně né, já su nehten oný - abstinent :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

jo je tam kusek aj bowlingarna ale to je v normalni hospode, moseli bysme vcas rezervovat - a dopravit sa autama, takze je to osidne s chlastem

Jerry.Gunman

Což takhle kuželky, řekňa bowling - nebyl by?
To je jeden z velmi nemnoha sportů, který jsem sto provozovat bez velkého sebezapírání :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

jo, papuce a knizka od matiky to uz mam za sebu, dokonca aj velke pravitko

ale esi mam dat v hervisu za sunta 500 nebo hentam 700 tak to mna uz asik nevytrhne.

Gogo

no oni ten rozdíl možná oznají, já a myslím, ani Ty nééé :-) 
To je pro profíky :-))) Nechci se nokoho dotknout, ale na začátek stačí i knížka nebo papuče :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

tych tun je trochu menej, rano hlasili na zurnalu

pinec na srazu neni, i kdyz kurna by to asi nebyl uplne spatny napad, nedaleko je telocvicna, mam sa zeptat, esi by slo ju pronajmut? ale to by nas neco stalo a chlastat byste moseli az potom

spis sa ptam ze sem byl vcera mrknut u nas je jakysik oddil sem sa ptal co by jak by kdybych chtel s nema pinkat a manik rikal - no mosis si kupit raketu, zapomen na takovu tu z hervisu a intersportu, mosis met jinaci, pry tak 7 - 8 stovek nejlevnejsi
to je v tem fakt taky rozdil??

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 17, 2013, 09:30:20 AM
Citace: Gogo kdy January 17, 2013, 08:46:06 AM
hmm to nasere... ale že by pustili do tisku bez schválené korektury je nesmymsl. Někoho kryjí a ten za to něco slíbil.
jsem někde viděl v telce jak to tiskli a jestli si dobře pamatuji tak říkali že je to 500tun??? papíru

500 tun?
To se mi nějak nezdá.
Když si to tak nějak nahrubo spočítám, tak
* běžný kancelářský papír má +- 70 gramů / m2
* do 1 kg papíru se tedy vejde 14,28 m2
* do tuny papíru je to 14.285,71 m2
* do 500 tun = 7.142.857,14 m2 papíru

Volební lístky jsou formátu "cosik menší, než A5", (15 x 20 cm), takže do 1m2 se jich vejde 33,3333333
500 tun papíru by tedy odpovídalo zhruba 238 milionům volebních lístků.

Já sice chápu, že náš erár je schopen pro armárdu nakoupit zápalné šňůry až do roku 2186, ale aby se ve stejně bezbřehém množství tiskly i volební lístky, tomu se mi nechce příliš věřit...

I když - ani by mne moc nepřekvapilo, kdyby to s těmi 500 tunami byla pravda  *827*  *917*  *912*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 16, 2013, 11:23:49 AM
drsný kraj, drsní fízli

http://zpravy.idnes.cz/karvinsky-straznik-smrtelne-postrelil-lupice-s-nozem-p11-/krimi.aspx?c=A130116_075815_ostrava-zpravy_jog

Upřímně řečeno, co jiného chceš na kreténa s nožem použít, nežli 5 argumentů ráže 9 mm Para?  *760*  *753*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Ladik

Citace: Gogo kdy January 17, 2013, 08:46:06 AM
hmm to nasere... ale že by pustili do tisku bez schválené korektury je nesmymsl. Někoho kryjí a ten za to něco slíbil.

jsem někde viděl v telce jak to tiskli a jestli si dobře pamatuji tak říkali že je to 500tun??? papíru

Gogo

hmm to nasere... ale že by pustili do tisku bez schválené korektury je nesmymsl. Někoho kryjí a ten za to něco slíbil.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...