Vaškovo projev

Založil Krtek, January 01, 2013, 01:52:56 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bibo

já sem taky proti trestu smrti ale uranové doly a krumpáč to jistěj

fido

April 12, 2013, 08:51:50 PM #226 Last Edit: April 12, 2013, 08:54:43 PM by fido
Ja jsem taky proti. Je to pandorina skrinka. Lide kdykoliv premysli o sobe, tak preferuji humanistickou spolecnost, kde se leccos
odpousti a nikdo nikoho nenecha padnout, ale jakmile je nekdo sere, uz by ho veseli. Nemel bych nic proti tomu, kdyby to fungovalo
jako ve spolecnostech se zvykovym pravem - kdo je pro spolecnost neprijatelny, je vyhnan z kola ven a budto se o sebe postara,
nebo chcipne. V takove spolecnosti ale nezijeme a zkratka to nelze realizovat - musime trpet ty, kteri jsou se spolecenskym konsenzem
nekompatibilni, protoze ani oni jinou moznost nemaji. Jedina jina moznost, ze nekdo rekne, ze osoba XYZ je vyhovujici a muze zit,
ale osoba ABC nikoliv, takze ji zastrelime. A ja nesnasim spolecnost, kde nekdo rozhoduje o necim zivote, nebo smrti. Zvlast
pri "neomylnosti" a korupci, ktera je v lidske spolecnosti bezna.

edit: a jeste aby nevznikla mylka, ze jsem humanisticke hovado, ktere bude obhajovat kazdeho zmrda - samozrejme timhle jsem
rekl A, ale zbyva rict B - kazdy by mel mit pravo na svoji obranu a na pravo takoveho zmrda odstrelit, pokud ho bude ohrozovat.
Ono kdyby takove riziko existovalo, tak by i tihle zmrdi meli ponekud vetsi zabrany, nez kdyz vi, ze se jim nemuze nic stat.

FPT

Já jsem stále proti, kdyby to náhodou někoho zajímalo.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

V těchto dvou případech asi není mnoho prostoru pro pochybnosti...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Ano, ja jsem zastancem trestu smrti, v pripadech kdy je jasno a neni pochyb

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy April 12, 2013, 03:16:03 PM
Jde o to, ze podobne typky vyhledavala, pohybovala se mezi nimi, viz. Odkaz na byvaleho pritele, neobhajuji co se ji stalo Jerry, proste nasla zmrda, bez amnestie nebo s amnestii, nebyl v base, tak proc do toho tu amnestii zatahovat

Njn, ony děvenky určitého (telecího) věku mají různé spády, to je fakt - a k "jedničkářům" se obvykle netulí.
Ale tohle je opět jeden z příkladů, na nichž se poměrně zřetelně ilustruje, že trest smrti má své mravní a etické opodstatnění. Dobrá, hoši, užili jste si svého mučení a vraždy, takže do 10 minut po vynesení rozsudku budete odvedeni támhle těmito dveřmi na dvůr, kde budete pověšeni za hrdlo, dokud nezcepeníte.
Tečka, vyřešeno
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Jde o to, ze podobne typky vyhledavala, pohybovala se mezi nimi, viz. Odkaz na byvaleho pritele, neobhajuji co se ji stalo Jerry, proste nasla zmrda, bez amnestie nebo s amnestii, nebyl v base, tak proc do toho tu amnestii zatahovat

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy April 12, 2013, 01:50:13 PM
hele rozdíl je jít na jebačku a jít se nechat zabít. Ale taky jsem uváděl že podmínka by to neřešila.
Teď jsem si vzpomněl kdo si polepšil díky amnestii...

http://zpravy.idnes.cz/utocnik-z-krupky-utekl-z-polepsovny-v-decine-fnr-/krimi.aspx?c=A130410_112318_usti-zpravy_alh

Už po osmé utekl? Hmmm, sympatický chlapec.
Na takovéhle měli naši předci celkem moudré úsloví - a to, že "mladý viselec k stáru nepokrade" - možná by nebylo zcela od věci se občas k praxi našich předků vrátit, co?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy April 12, 2013, 01:31:13 PM
Myslim, ze to devce si svuj osud lajnovalo samo, no a kdyz patnactka jde s nekym na kvartyr nebude snad cekat ze ji bude prednaset basne

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/194682/zavrazdena-petra-15-si-vybirala-kriminalniky-expriteli-patrikovi-hrozi-10-let.html

To je sice fakt, ale škrcení / kopání / šlapání, následné vyhození z okna a následný návrat k bodu (1) mi přijde jako docela silné maso...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

hele rozdíl je jít na jebačku a jít se nechat zabít. Ale taky jsem uváděl že podmínka by to neřešila.
Teď jsem si vzpomněl kdo si polepšil díky amnestii...

http://zpravy.idnes.cz/utocnik-z-krupky-utekl-z-polepsovny-v-decine-fnr-/krimi.aspx?c=A130410_112318_usti-zpravy_alh


Ladik

Myslim, ze to devce si svuj osud lajnovalo samo, no a kdyz patnactka jde s nekym na kvartyr nebude snad cekat ze ji bude prednaset basne

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/194682/zavrazdena-petra-15-si-vybirala-kriminalniky-expriteli-patrikovi-hrozi-10-let.html

Ladik

No nevim jestli na tohle mela amnestie vliv....

Krtek

to jsem čekal kdy se něco podpbnýho stane:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/mohla-petra-zit-tomase-zavrela-10-dni-pred-vrazdou-osvobodila-amnestie.html

Nicméně je fakt že podmínka by ho nezastavila ale je to co tak pozoruju nejmíň 2-3 vražda od amnestovanýho zmrda. Škoda že to neodsrala radši Livie.

fido

Ja vim, ze tohle tema je primarne o Vaskovi Klausu, ale uz tu doslo k nekolika stretum s jistym pravdolaskarskym
kazatelem, tak aspon nemusi dlouho hledat. A navic nema cenu kvuli jednomu neuspesnemu dramatikovi a jeste
horsimu reziserovi zakladat dalsi vlakno  ;D

http://kremlik.blog.idnes.cz/c/325239/Havluv-vzor-byl-nacisticky-filosof-Heidegger.html

Kremlik ma excelentni blogy, obvykle si teda spis utira zadek s ekofasistama, ale tady se taky prilis
neminul tematem.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 09, 2013, 06:05:08 PM
Myslim, ze zapominat by se nemelo hlavne na ty prezidenty pred nimi od roku 1948

Ono upřímně řečeno, Ben Eš Eda na Vltavě (jak se mu občas přezdívalo), taky nebyl žádnej lumen, ale člověk okolnostmi povýšený výrazně nad své schopnosti. Si dej, že byl třikrát vystaven zásadní zkoušce a vždy v ní zcela fatálně selhal  :((
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Krtek kdy March 09, 2013, 05:57:40 PM
no tak sice byl asi Havel na hradě ale u kromidal druhej Vénoš. Mylsim že zapomínat Klausovi jeho chování v 90. letech je velká chyba ač se jako prezident kapku srovnal.

Ja to nezapominam. Jen rikam, ze Karel Kryl v pisnicce "demokracie" zpival o Havlovi.

Ladik

Myslim, ze zapominat by se nemelo hlavne na ty prezidenty pred nimi od roku 1948

Krtek

no tak sice byl asi Havel na hradě ale u kromidal druhej Vénoš. Mylsim že zapomínat Klausovi jeho chování v 90. letech je velká chyba ač se jako prezident kapku srovnal.

fido

ostatne, vtipne je, ze ta Krylova pisnicka je z roku 1993, kdy na Hrade vladl Vaclav Havel, nikoliv Klaus.
Takze je jasne, o kom je tahle sloka:

"Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem"


fido

March 09, 2013, 01:35:11 PM #208 Last Edit: March 09, 2013, 01:49:09 PM by fido
Ano, Kryl byl pomerne dost v obraze a videl cely ten listopadovy podvod uz tenkrat. Proto se take nemel rad s Havlem
a Havel mu ani neprisel na pohreb. Kryl totiz velmi dobre vedel, co je to za cloveka.


http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Kryl
Vzhledem k omezenému množství vydaných vstupenek pro příbuzné, přátele, novináře a politiky se mnoho lidí nedostalo dovnitř, přesto se před klášterem sešlo přibližně čtyři tisíce osob. Účast politické reprezentace byla minimální.[zdroj?] Ivan Martin Jirous se k tomu vyjádřil slovy: ,,Nasralo mě, že mu nebyl Havel ani na pohřbu, když na Hradě přijímá takový kreatury jako Jacksona!"[13] Jediný vyslaný reprezentant Hradu Ivan Medek při projevu prohlásil: ,,...Karel se mýlil, když se domníval, že ti, které kritizoval, ho nemají rádi," načež se z publika ozvalo několik výkřiků: ,,Lžete!"[14][15][16] [17]

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Vena

http://www.youtube.com/watch?v=to4VhZd4Ink
http://www.youtube.com/watch?v=qVmZHlnWR2E

medek to zhodnotil dobře.klaus se vezl na vlně české průměrnosti.proto byl tak populární jako prezident.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Citace: Vena kdy March 08, 2013, 07:05:54 PM
Tak nám odešel z hradu....fón Klausovět, papátunel, korupčník, zloděj,bezzásadový a bezpáteřní křivák, kremlofilní bába, zbabělá sketa co se s drzostí jemu vlastní přirovnává k jednomu z největších čechů historie.
To, že odešel je dobrá zpráva.Ta špatná je, že místo něj přichází jeho dvojče, jenž je morálně a charakterově stejně vadné.

Hele, jakou mas oficialni diagnozu? Minimalne to bude kompulzivne obsesivni porucha, co? Nebo jsi za to placeny
jako eurounijni moderator diskuzi, alias politruk? :-D

Ladik

Citace: bibo kdy March 08, 2013, 08:26:20 PM
šmarja to proti němu stalin a i ten hitler byly čajíčci co

bibo, maj v tom bordel, jeste tam Vaska nepriradili ;-)

http://m.idnes.cz/xman/styl/clanek.A130306_081827_xman-styl_fro.idn

bibo

šmarja to proti němu stalin a i ten hitler byly čajíčci co

Vena

Tak nám odešel z hradu....fón Klausovět, papátunel, korupčník, zloděj,bezzásadový a bezpáteřní křivák, kremlofilní bába, zbabělá sketa co se s drzostí jemu vlastní přirovnává k jednomu z největších čechů historie.
To, že odešel je dobrá zpráva.Ta špatná je, že místo něj přichází jeho dvojče, jenž je morálně a charakterově stejně vadné.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

bibo


petrklm

Mlčí a dál hrabou prachy... myslím, že bejt u zdroje, taky bych mlčel a hrabal. Jsem asi svině...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

jj tohle si na něm cením, že šel za svým  i když do něj šili všemi prostředky a nikdy se nedal
a co oni? mlčí hajzli

fido

Klaus v posledním prezidentském rozhovoru nelhal, zjistila analýza

Také Klausova slova "za patnáct let nedošlo k sebemenšímu růstu globálních teplot" označil web za pravdivá. Odkazoval přitom například na americký Národní úřad pro oceány a atmosféru.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prezident-klaus-v-poslednim-rozhovoru-nelhal-foy-/domaci.aspx?c=A130307_203124_domaci_cen

Vida a neni to tak davno, co nejaky ekofasisti navrhovali postavit "popirani globalniho oteplovani" na uroven
"popirani holokaustu" :-)


Ladik


Jerry.Gunman

Citace: Václav Klaus :-) kdy March 07, 2013, 01:54:34 AM
Ukaz na nekoho z politiku kdo se tak nepojevuje a taky jsem zvedav jak se bude chovat nas novy prezident

Hmmm, to je taky pravda. Cimz se opet dokazuje, ze potrebujeme krale ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Ukaz na nekoho z politiku kdo se tak nepojevuje a taky jsem zvedav jak se bude chovat nas novy prezident

Jerry.Gunman

No nevim... v posledni dobe se projevuje hlabne jalo papalas :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Také na něm oceňuji, že měl svůj názor, dokázal ho obhajovat a to i v případě, že to nebylo pohodlné.

Ladik

Vedle upoklonkovaneho Havla dustojny chlap
Zeman bude uslintany bernardyn, nesnasel jsem vzdycky jeho uslintany koutek ust

Ladik

Byl to dobrej prezident, mam rad lidi s vlastnim nazorem

atnarfus

A teď povinně přepnout na ČT1 a sledovat dokument o Vaškovi.

fido

To vypada jako slohove cviceni ve zvlastni skole na tema "osli mustek a jeho pouziti".

Ladik

jeden z textů co píšou lidé prezidentovi

woe :) já teda nééésu žádný češtinář jako náš velící důstojník Tom ale ale no nic :-) no a názor taky dobrý :-)
...to byl člověk tak jak má bít.....  hihi :)

...Praha Alois: I když soud žalobu na velezradu zamítl tak pořád zůstanete 1 prezidentem v této době za velezradu a to vám nikdo nikdy neodpustí to co jste udělal,nejedná se pouze o amnestii ale úplně od všeho trochu...Pokud byl Havel na hradě tak se snažil a necpal se do věcí k terým nerozuměl ale vy jste opak všechno víte všechno znáte atd...chytrák zpadl z nebe a nakonec navás vždy bylo vydět že se třesete na místo prezidenta ale opak je takoví že místo aby jste nám pomoh tak jste udělal ostudu jen kam se člověk podívá.Vy se nikdy nebude rovnat panu Havlovi to byl člověk tak jak má bít/nerozprodal téměř celo republiku jako vy a ta vaše povedená strana ODS vás všechny bych stíhal za velezradu,vy jste viní tím čim prochází česká republika..děkujeme vám že jste to dotáhli tak to daleko....a užijte si prezidentské peníze které budete dostávat a ani nevím zaco /za tu propisku co jste tenkrát si omylem půjčil??????????????????????

Lihobaron

me nevobesej.. tak pohledny lano este nevymysleli :)