Jaký mobil ?

Založil Krtek, March 05, 2016, 03:46:44 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Jasan. Že přijedu dýl na oběd nebo že jedu ještě pro benzín nevidim důvod skrývat. Stejně tak, když se děje něco důležitýho doma a manželka mi volá. Ale jak řikam, opravdu důležitý věci se v lidskym životě dějou tak 3x do měsíce.

War

Ty budeš sen každého operátora :-)
Jenom tak pro srandu, to ty hovory na hodinkách vyřizuješ nahlasito přes mikrofon?
Saab 2.0i LPG

Krtek

Od doby, co mi zvedli cenu tarifu z 10 na 50 kč, se mi povedlo neposlat jedinou SMSku. Už to budou tak 3-4 roky. Takže netřeba.

War

A jak bys odpovidal na zprávy?
Saab 2.0i LPG

Krtek

což o to mít jenom Applí hodinky (ty dementní sluchátka nechci) a nemuset mít iPhona, by nebyla špatná myšlenka. Poku by teda vydržely nabitý 2 dny jako moji číňani.

elpidio

Tak z toho jsem rozuměl jen Apple.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

budoucnost podle Applu je Apple Watch, esim a Airpods
Saab 2.0i LPG

FPT

Tyjo, já jsem rád, že s sebou telefon nemusím nosit, ještě si ho cpát na ruku...
--O-o-O--

Krtek

Tady maji celkem výběr. Bohužel použitelný jaosu až ty kolem 4-5 tisíc.

https://www.smartyhodinky.cz/se-sim-slotem/

brano


Krtek

Abych updatoval moje info o mobilování, ke služebnímu SEčku jsem na soukromou SIMku pořídil hodinky. Konečně můžu chodit po ulicích jako Michael Knight před 30 lety. Fakt spokojenost, než s sebou tahat pádlo nebo 2 malý mobily.
Celkem mně ale překvapila ta bída, když jsem telefonovací hodinky sháněl. Kdysi se to bralo jako normální budoucnost a dneska místo normální budoucnosti se placatěj na ulicích zombie s megapádlama. Jsem i celkem rád, že jednou umřu.

FPT

--O-o-O--

Krtek

Citace: Ladik kdy March 27, 2018, 09:29:41 PM
průměrně 2x až 5x týdně, paměť zatím dobrá  *886*
A pořád s tou samou samicí ? To gratuluju, mně by z toho asi jeblo. Stačí 1x tejdně i když to asi taky děláme průměrně.

Jerry.Gunman

Takový nejsilnější sexuální zážitek z poslední doby, říkáte pane doktore?
No já nevím - včera se mnou ale DOKONALE vyjebala pokladní v Tescu...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

průměrně 2x až 5x týdně, paměť zatím dobrá  *886*

Krtek

milenku mám už 7 let jenom občasně na talíři  :WTF:

bibo

a máš tam jak manželku tak milenku :)

FPT

Tyjo, já to taky nevím, a ani mě to nijak netrápí...
--O-o-O--

Krtek

Ondoňů bez evidence potkávam desítky. Pak z nich padaj takový ty moudra že ani neví, kdy si naposledy vrznul. A různý myšlenky pak nemaj podložený faktickou statistikou.

Ladik

Citace: brano kdy March 24, 2018, 09:15:35 AM
Krtkuuuuu  *886* *886* *886*
Evidenciu jebacky, to som este nepocul :) V exceli dokonca.
Ja som chcel teraz pri novom aute viest krtkoevidenciu tankovania a vydrzalo mi to presne po druhe natankovanie

jsem se taky tady válel smíchy, že si eviduje sex s manželkou :-))

brano

Krtkuuuuu  *886* *886* *886*
Evidenciu jebacky, to som este nepocul :) V exceli dokonca.
Ja som chcel teraz pri novom aute viest krtkoevidenciu tankovania a vydrzalo mi to presne po druhe natankovanie

jersey.se

Já teda nemám nejmenší přehled o výdajích, jen co si matně vybavuju, bych se zbláznil to sledovat :D. Jen vím že gumy na motorku stojej kolem sedmičky a za sezonu budu potřebovat asi dvě nebo když budu píča tak tři sady a teď mě čekaj ještě gumy na auto a olej taky budu muset pořešit. Do toho okruh... Jdu vykrást Saabíkovu banku  ::)

Krtek

Pokud si můžeš koupit pneu každej měsíc sadu + zaplatit pojistky na auta a třeba novou pračku, to všechno v jeden měsíc aniž bys to poznal, OK asi fakt nic nepotřebuješ evidovat. Budíž ti přáno. Já bych bez přehledu a výhledů do budoucna fungovat nemoh.

saabik

Pneu kupuju v momentě, když jsou sjetý a je potřeba koupit nový. Na servis jezdím když mi to auto nahlásí, a když se doma něco rozbije, tak to nechám spravit nebo koupím nové.  Bez excelu a bez evidence. A manželku nekontroluju co kdy kupuje a za kolik. A žádný problém nemám. Divný *886*

Krtek

Tak vodu u nás odečítaj ročně, od čtvrtletního odečtu upustili vloni.
Já myslim že je v pořádku mít přehled o svym životě, nejen po finanční a materiální stránce.

Vždycky měn dostávaj ondoňové, co tenhle měsíc kupujou zimáky nabo letňáky. A když se zeptam, kolik na předchozích najel km a kolik sezón je měl, tak neví.... A pochopitelně si na ně ani netvoří postupně úspory/rezervu! Takže tenhle měsíc pneu, příští měsíc servisku a ten další třeba pojistky na auto. Další si manželka vzpomene že potřebuje něco do bytu... Samosebně jedou každej měsíc skoro do nuly. Nedej bože aby se mu sešly 2 podobný výdaje najednou, to by si museli půjčovat.
Nebo si jinej vzpomene že už mu stará nedrží jako dřív.... když se zeptáš jak často jebou, tak přesně neví ale prej určitě míň než před rokem ! Kurva, 3 kliky myší a 3 buňky v tabulce. Prostě nepochopim.

Ladik

Citace: saabik kdy March 22, 2018, 10:29:58 AM
Všechno si psát, to by mě jeblo. Mě štve i to, že musím každé 3 měsíce do sklepa, abych poslal mailem stav vodoměru.  *886*

Mě tady na firmě vběhne jednou za čas paní, proletí chodbou, že jde načíst vodu, já na ni zakřičím sakra toto letí zas čtvrt roku v pr.. a ona to klikne nějakou mašinkou která si to sama přečte a jde dál :-)

FPT

Já i výměny oleje objednávám odhadem (:
--O-o-O--

saabik

Všechno si psát, to by mě jeblo. Mě štve i to, že musím každé 3 měsíce do sklepa, abych poslal mailem stav vodoměru.  *886*

FPT

Citace: Krtek kdy March 20, 2018, 07:34:59 PM
No tak nemít přehled o základních věcech v domácnosti - spotřeba plynu, elektriky, vody, dřeva na topení... by mně jeblo.
Vždycky mně dostávaj borci, co nevyjdou s penězi a třeba ani neví kolik měsíčně prokouřej (první blbost) a co daji za základní energie a bydlení, což jsou asi jediný potřebný nutný pravidelný výdaje.
A když s penězi vycházím, musím to taky neustále sledovat?


Sent from my iPhone using Tapatalk
--O-o-O--

brano


Krtek

No tak nemít přehled o základních věcech v domácnosti - spotřeba plynu, elektriky, vody, dřeva na topení... by mně jeblo.
Vždycky mně dostávaj borci, co nevyjdou s penězi a třeba ani neví kolik měsíčně prokouřej (první blbost) a co daji za základní energie a bydlení, což jsou asi jediný potřebný nutný pravidelný výdaje.

Ladik

Citace: Krtek kdy March 19, 2018, 05:47:41 PM
Opět klasická otázka - a proč by moje data měly obíhat půlku světa internetem ? Plynoměr mám odsud asi 6m vzdušnou čarou, elektroměr tak 4.
Furt by to neřešilo, jak mít fotky v mobilu, leda jim udělat svou galerii a synchronizovat to z kompu do mobilu (což mi teď asi stejně nic jinýho nezbyde  *1001* )

Plynoměr jsem viděl naposledy asi před 17ti lety když ho namopntovali a já na něj hodil bednu s okýnkem ať to můžou odečítat :-)
Jsem rád, že jsem takový lenivý a dovedu žít bez takových starostí, nezávidím Krtku :-)

Krtek

Opět klasická otázka - a proč by moje data měly obíhat půlku světa internetem ? Plynoměr mám odsud asi 6m vzdušnou čarou, elektroměr tak 4.
Furt by to neřešilo, jak mít fotky v mobilu, leda jim udělat svou galerii a synchronizovat to z kompu do mobilu (což mi teď asi stejně nic jinýho nezbyde  *1001* )

brano

Krtku, skus pred ten plynomer a elektromer namontovat kameru, potom si to mozes streamovat kam chces a nebudes mat problem s fotkami. Uzasne sa ti zjednodusi zivot. *974* *974* *974*

Krtek

Myslim že Zyxel neni o nic čínštější než synology. A kvůli blbýmu telefonu měnit NASy určitě nebudu. Obecně nechci mít svoje data kdekoliv jinde než u mně a ládovat to někam přez net. Prostě chci růčo fotky z mobila tahat kabelem (což naštěstí furt ještě funguje). Akorát iOS neumí v mobilu fotky rozumně třídit. Místo toho dělá fikulínský galérie kdo ví čeho, prohledává xichty a přiřazuje místa ačkoliv o nic z toho nestojim.

FPT

Mně se tedy fotky posílají na OneDrive, kde si s nimi můžu taky dělat, co chci, takže zálohu na iCloud nepoužívám.
--O-o-O--

War

každá fotka z iPhona se mi odzálohuje na mojí NASku Synology, kde si je můžeš třídit jak chceš skrz aplikaci, čímž nepoužívám iCloud na fotky (Synology už jsme ti tady doporučovali, ale koupil sis opět něco čínského)
Saab 2.0i LPG

Krtek

Co mě ale neskutečně točí, jak dostanu fotky z alba fotoaparát do jinýho ???? Každej tejden si fotim plynoměr a elektroměr a když ty fotky přesunu do jejich alb, furt strašej v albu fotoaparát ! Jakmile je v tom albu smažu, smažou se i v těch, kam jsem je chtěl přesunout. To je na pěst !

Krtek

Dík za uznání, snažim se v dnešnim pojebanym světě přežít.

brano

Ahoj Krtku  *886*
Pozeram, ze stale pri sile a vo forme  *974*

FPT

No vidíš, já si úplně nemyslím, že by to šetřilo vývoj a náklady, spíš naopak. Navíc pokud má plnit nějaké bezpečnostní standardy, ani moc jinou cestu nemá.
--O-o-O--

Krtek

Bezpečnostní featura.. Já vždycky slyšel hlavně o rychlosti, u karet je vždycky nejistá a lidi by remcali. Já myslim že to hlavně Applu zjednodušuje vývoj a šetří náklady. Pokud ti odstřihne třeba podporu v softwaru, těžko z telefonu dostaneš fotky, když ho žádnej z kompů nesmí vidět :-( Karta by šla vyndat a přečíst v čtečce.