Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 77 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek


FPT

Je vidět, že krtek je zaměstnanec.
--O-o-O--

Krtek

já souhlasim s oběma. Jenom bych připodotknul že na tom KaliouskovoSobotkovo zadlužování se podílíme i my. Kdyby každej nejezdil po dálnicích, nebyl by tlakn a jejich další stavby a údržbu atd.
Já za rozumný považuju zadlužování jenom při koupi nemovitostí, případně auta na který neušetříš za 5-10 býplat. Cokoliv menšího je myslim nesmysl kupovat na dluh. A máš recht Ládíku že je jednoduší splácet protože tě to prostě donutí než na něco ukládat bokem a ušetřit si. Od doby co jezdim na LPG si "dávam bokem" tisícovku co bych měsíčně projel v palivu navíc... a stejně jí do ndeška nemam :-)

Ladik

vsecko jsem si koupil na dluh dávno zaplatil ale roky jsem to používal než bych na to našetřil a věř mi, že bych na to nikdy nenašetřil a ty roky bych měl prd a život by byl jen o utrhování si od úst, tedy na piču
Taky si nevedu žádnou evidenci toho co kde utratím, nejsem rozhazovačný a nekoupím si třeba džíny za tři litry jako kdejaká rozmazlená osmnáctka co na ně ani nevydělá, by mě kurwa takový život nebavil, už jen na to myslet by byla pakárna

brano

Lenze kalousek a drbotka nezadlzuju seba ale vsetkych a vedia tiez ze zaplatit to bude musiet niekto iny... to by som tiez ladikovi vycital keby chcel zadlzovat mna. Chape to aj Krtek?

Krtek

hmm né že bych nesouhlasil ale Kalouskovi a Sobotkovi pak zadlužování vyčítej....

Ladik

Drzet de slov me babicky moc toho dnes nemam, vzdy rikala, nic na dluh, kup si to az na to nasetris ...

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 06, 2014, 05:09:30 PM
Moje babička vždycky řikala "buď rád že máš práci, každej to štěstí nemá".

Nooo, ono ne všechno, co babičky, maminky (a osoby obdobného druhu) tvrdívají, je nutno brát vážně :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Moje babička vždycky řikala "buď rád že máš práci, každej to štěstí nemá".

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


FPT

--O-o-O--

Ladik

jj venku 9st a svítí celý den sluníčko, motorku mám rozebranou, plasty půjdou do laku

hádanka
jako barvu bude mít Ládíkova motorka? :-)

brano

Ha, neznabozi... u nas je volno :) A da sa jazdit na mopede :)

Lihobaron

a ja mam takovou strasnou chut na pivko ze sem uplne utahanej z teho  pivo1

petrklm

A bude hůř... :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy January 06, 2014, 10:38:43 AM
Tyyyy jo, první den a já su zlomený jak šíp

Mně o tom povídej ...
Já ráno nakopnul comp a až jsme se zhrozil, co všechno mi v "mezivánočním volnu" přišlo - tak od rána sumarizuju náklady na prosinec, dělám cesťáky, řeším ?nejhořlavější" poptávky...  *917* Kuwa, po vánocích jak po vejprasku
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Tyyyy jo, první den a já su zlomený jak šíp
a hned dopoledne volaj kkti co chtěj řešit třeba sponzoring a podobný kktiny.
Vůbec nemaj míru vkusu, ještě jsem nedopil druhé kafe a už chce někdo něco za nic.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy January 02, 2014, 08:38:25 AM
ja na silvestra ani neblinkal  :lulka:

A není to spíš tak, že jsi blil jak šakal, akurát že si to nepamatuješ?
BOHOUS
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: FPT kdy January 01, 2014, 12:42:37 AM
Teď tu blinkalo všechno.

ja na silvestra ani neblinkal  :lulka:

FPT

Teď tu blikalo všechno.
--O-o-O--

elpidio

Pořád nemá blikací obojek ?  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

jojo, nemůžeme se dočkat...

--O-o-O--

elpidio

Mě Silvestr nebaví. Už několik hodin mi ale vrtá hlavou jak jsem kdysi dávno mohl bejt taky takovej pičus jako ti venku a utrácet za rachejtle. Nechtěl bych být pes dnes.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Já taky. za zády mi hraje Cimrman. Silvestr je asi jediný období, kdy uznávam ČT2 za koukatelnou stanici.

atnarfus

Ja. Jako kazdy rok ani do pulnoci nevydrzim.

T-Diesel

tak co, kdo cumakuje na silvestra doma u kompu?

Vena

To je smutny. Snad se z toho dostane.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

ajaj

Zranění sedminásobného mistra světa v závodech vozů F1 Michaela Schumachera při lyžování ve Francii bylo vážnější, než se čekalo. Proto byl známý Němec přepraven do nemocnice v Grenoblu. Oficiální informace o stavu Schumachera nejsou známy, podle francouzských médií však krvácí do mozku. Německý Bild uvádí, že je pilot v komatu a bojuje o život.


Krtek

Tomu věřim ale kdybys dodržoval intervaly předepsaný výrobcem tak to tu nepíšeš. Prostě to výrobce zvrzal. Buďto zmrvil motor nebo následnou předepsanou údržbu. Jako balík je to nepodarek.
Nubirám většinou svíčky nestřílej, těm se měněji ventily mezi 20-30 tis km  za tvrdší :-) To mně kupodivu nepotkalo.

fido

Citace: Krtek kdy December 23, 2013, 03:14:56 PM
No jo vlastně na konstrukčně zprasený motory jsem pozapomněl.

S takovymi soudy bych byl opatrny ;) Na nejstarsim saabu mam najeto 240tis km
bez generalky a nebudes mi verit - jeste mi z hlavy svicka nevypadla...

Krtek

No jo vlastně na konstrukčně zprasený motory jsem pozapomněl.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy December 23, 2013, 10:04:01 AM
No, my saabisti zname zadreny motory kvuli nedusledne vymene oleje velmi dobre *943* Videl jsem servisku nekolika saabu se zadrenym
motorem kolem 100tis km a vsechny mely interval 20-30tis km. Vyrobce doporucoval 15, kazdy, kdo o tom neco vedel, menil po
10. Kdo menil po 10, tak to nezadrel, ani s velmi ostre naladenym autem.
  Ale u turbo motoru je to vzdycky vic na hrane, protoze se olej lokalne prepaluje, vznikaji skvarky, ktery radi ucpavaj sitko saciho kose
a pak staci malo.

To sice jo, ale jsem sto pochopit pantátu Bezouška, kterej do svý rodný Š-105 olej jenom dolejval :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

No, my saabisti zname zadreny motory kvuli nedusledne vymene oleje velmi dobre *943* Videl jsem servisku nekolika saabu se zadrenym
motorem kolem 100tis km a vsechny mely interval 20-30tis km. Vyrobce doporucoval 15, kazdy, kdo o tom neco vedel, menil po
10. Kdo menil po 10, tak to nezadrel, ani s velmi ostre naladenym autem.
  Ale u turbo motoru je to vzdycky vic na hrane, protoze se olej lokalne prepaluje, vznikaji skvarky, ktery radi ucpavaj sitko saciho kose
a pak staci malo.


atnarfus

Tchan zadrel Avii. Nechal tam olej asi 10k km a pridrelo se to.

Krtek

jb: a zase na druhou stranu znáš někoho kdo zadřel motor kvůli pleji ? Myslim kvůli donbě že ho tam nechal dýl nebo najel víc než měl ? Já to zase tak tragicky nevidim. Když auto olej nežere aby ubyl tak maj myslim hooodně velký rezervy. Jak se tu kdysi psalo tak někdo s Feldou jí zadřel až po 60+ tis km ? Máme v práci odnorníka co z Fabie vyleje každej rok olej a dá ho ještě do UNa. Obě auta mu sloužej už přes 10 let a on nechápe proč by měl do una dávat taky novej olej.
Mně Nubira olej nežere a měnim ho po 15 tis km nebo po roce, podel toho co nastane DÝL. Dřív jsem na něj najel v pohodě 20 tisíc, dneska ho měnim spíš po roce a půl.

jb

neni treba truchlit, uz produkujou prece znovu budouci ojetiny :)

Lihobaron


jb

nj nova auta uz jsou bezpohlavni, ani klacek nemaj.

no ono dneska stejne uzivatele nerozumi technice, auto je jako televize, slouzici kus techniky, co se zahodi po par letech..
mama nemenila olej dva roky, rikam, mas rok uz prosly olej, resp uz tam mas mit treti napln.. odpoved.. vzdyt to porad jede...
no nastesti jarys je dost blbovzdorne auto a fakt jezdi i s takovym userem bezproblemu.
Nebo kolegyne, ze ji netopi auto, coz je v zime pry neprijemne :) tak dojdem, cumim a dolili sme 1.5l nemrzky do chladiciho okruhu. Kontrolky nejsou vse :)
Bohuzel pristup servisu je stejny... rikam je takovy a takovy problem.. odpoved, sviti nejaka kontrolka ? rikam ne, tak vidite...
rikam a mechanickou zavadu taky pozna kontrolka ? idiot uz sem tam nepachl.. tupe napojit na diagnostiku, jak tam neni zavada, nebo napsane vymen sroubek 8, dotahnil, zkontroluj, tak konec...

Ladik

Nemam ten klacek co se strka do motoru kvuli zjisteni zda vtom je olej, klacekfofr mam

atnarfus

Nemáš ho na druhé straně? Volant přendali, ale na klacek se určitě vykašlali  :D