Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 68 Hosté prohlíží toto téma.

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy July 07, 2013, 05:56:12 PM
Soudruzi, právě jsem se vrátil z Budapešti - prodlouženej weekend = NÁÁÁÁÁÁÁDHERA

Clovece...ja byl v Budapesti před rokem na F1GP a musim rict, ze Budapest me nenadchla. Priserne silnice, divni lide, draho a v hospodách uplne mrtvo.
Ale jestli ses valel nekde v laznich, tak to pak asi jo :)

Jerry.Gunman

Soudruzi, právě jsem se vrátil z Budapešti - prodlouženej weekend = NÁÁÁÁÁÁÁDHERA
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Bez klimy urcite ;)

jb

ja cetl ze v rencku je hic... :)

T-Diesel

kurde a ja sem ti chtel psat esi nevyrazime nekam na motoroch a tys na druhem konci evropy
ty si to teda umis naplanovat...

Ladik

Ty woe v tom recku je hyc, zdravim, stoleta zelva na Zakynthosu taky ;)

Krtek

Zejtra bacha na mně, Krtek razí do Škodovky na exkurzi :-)))))

Krtek

no konečně se ozvala notářka. Bude chtít 16 kolíků baba :-( čímž končí asi veškerý moje úspory který jsem měl před rokem na zaplacení půjčky na Kadlíka, v pérdeli. A to že se nám posral kávovar neřešim, půl skříně kapslí do něj asi vyžeru lžičkou. Na novej nemam.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


ferinom

V bulharsku su uz na pol ceste k porekadlu "Padaju pecene holuby do huby." :) Uz len zisti ako ich pocas toho padu upiect.

http://www.pluska.sk/krimi/zahranicne-krimi/v-bulharsku-boja-zemetrasenia-zem-padaju-mrtve-holuby.html

Jerry.Gunman

2 Franta: jj, HP a Delly nejsou spatny - tedy brano z hlediska mne, obycejne uzivatelske lamy :D  Si tak obcas vzpomenu na sekretarku / asi-stentku z byvale prace (hosi, TO BYL MATERIALEK, SLINY BY SE SBIHALY I ZARUCENE 4% :P ), ktera po nasem ajtakovi pozadovala "takovej ten laptop s tom logem dy", abych ji tedy citoval skorem doslovne ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Já u tiskáren HP považuji za jistotu že se posere podavač. Jinak taky spokojenost.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

June 07, 2013, 09:10:40 PM #1966 Last Edit: June 07, 2013, 09:16:18 PM by atnarfus
Noťas mám HP nx6125, maká už šest let bez zaváhání. Pouze baterku jsem loni koupil novou. Printer mám HP DJ 920 a naprosto pohoda.
V kanclu máme workstations HP Z600. Neodcházet tomu grafiky, tak bych je chválil. Super udělané, tiché... Pouze ty grafiky postupně asi odejdou ve všech dvaceti kusech. Naštěstí je mění zadáčo i po záruce (nVidia Quadro stojí jako celý docela slušný comp). Předtím jsme měli počítače od místní firmy s LCD monitory HP a ty monitory jinde v kanclech fungují dodnes.
Máme i dva plottery (DJ 500 a DJ 800). Potiskly už kilometry papíru a mimo občasného vyčištění víc není potřeba.

Když jsem ještě prodával počítače, tak zrovna notesy od HP měly nejmenší procento reklamací. Proto HP stále považuji za jistotu.

FPT

Hlavně nechápu, proč chrlej pořád nový modely. Když už se jim jednou něco povede, za rok to nekoupíš.
--O-o-O--

fido

Citace: Ladik kdy June 06, 2013, 05:09:04 PM
Ja mam jednu cb riskarnu 4P mam ji 20 let a furt tiskne, pouziva se na vlany na razitka a cerna z ni kryje nejlepe
Jojo, v době 4/5 P/L tiskáren vyrabel HP ještě kvalitni věci. Ale posledních odhadem 5let je to naprosta tragedie

Ladik

Ja mam jednu cb riskarnu 4P mam ji 20 let a furt tiskne, pouziva se na vlany na razitka a cerna z ni kryje nejlepe

Jerry.Gunman

JJ, s Polákama si člověk užije srandy :-)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Od ledna :)

Ta poslední tak půl hoďky
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

jak dlouho uz ? :)

jo my taky tiskli jenom na HP plotrech.. ale uz nastesti nemusim :) uz me staci jenom prohlizec CADU :)

elpidio

Mně zrovna z pakárďáckýho plotru leze mapa...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

aha tak to sem nepochopil.. a polaci museli padlovat proti proudu, to se clovek spoti

War

ale ne v polsku, v Karlině, ani povodeň už není co bývala, abych se z toho ulil
Saab 2.0i LPG

jb

..ono jeste dnes jde o kvalitu ?

a ke skoleni..
skoleni v polsku.. ty woe :), dve sprosta slova za sebou :)

fido

pote, co jsem asi 3 roky vlastnil "smartphone" iPaq914  a manželka mela několik firemních HP notebooku, tak se divim, jak ta firma muze ještě existovat.


War

začínám zjišťovat, že čím nižší pozice, tím déle mluví
Saab 2.0i LPG

War

o vodce bych ani nezačínal, ale jeden z nich zapomněl na deodorant. Trochu to kontrastuje s tím rádoby luxusním hotelem
Saab 2.0i LPG

elpidio

To je divný. Správný Polák má prý kníra a koně. Bacha na ně, mohli by to být tajní. Pochval jim vodku "vodka wyborowa" a jestli se nechytnou ani na to, tak padej odtamtuď.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

připadám si jako na motivační party herbalifu:
Be Different
Win!
Enjoy

nikdo tu nemá kníra, sjíždím linkedin a všichni lidé patří v HPčku k inventáři, rekordman je od roku 1994
Saab 2.0i LPG

elpidio

Kolik z nich má knír ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

War

Sedím na semináři od Hewlett Packard. Každý odběratel na určité úrovni partnerství se doslova musí zúčastnit. Kromě přednášejících asi z anglie si udělali výlet a volno ještě v polsku, protože kolem mě sedí asi 10 poláků. Budeme poslouchat to, co nám už 4x řeklo české zastoupení. Cítím, že mi to hodně přinese...
Saab 2.0i LPG

Ladik

policie v rakousku je hodná, rychlost na 100vce 121 + bez dálniční známky POUZE celkem 100E
to u nás by mě to vyšlo pěkně draho
známku jsem si chtěl koupit bohužel benzínka byla ještě 20km za ;-)

FPT

jojo, měšťáci tu mají ve větších městech výrazně víc peněz.
--O-o-O--

ferinom

apropo, co ma este prekvapilo, ze u vas mestaci maju celkom slusny vozovy park, az sa mi zda casto ze lepsi ako statna policia.

ferinom

najviac policajtov som stretol okolo prahy v tych jeho dedinskych ciastiach. najviac ma pobavilo ze v jednej merali mestci a v druhej o cca 1km dalej zase statny. :D

co sa tyka ciest, tak ma prekvapuje ze kopec ciest medzi didinkami panubohu za chrbtom ma novy asfalt a cesty 1.triedy medzi vacsini dedinami boli v desnom stave.
ale zistujem, ze ste na tom s dedinskymi cestami cca ako my. niekde lepsie, niekde horsie. A najlepsie tie nove na uplnych lazoch, asi z eurofondov.

T-Diesel

a kde su lepsi silnice?

a kde bylo menej policajtu? :D

ferinom

No za tento mesiac skoro 6000km sluzobne, z toho cca 5000 po morave a cechach. Uz mam auto prirastene k riti. Ale som rad, aspon som videl aj luhy a haje vase :)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

To bude asi něco jak dělali z pryskyřice nový štítky na náhrobky v Terezíně, když originály skončily ve sběru.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Nabídli mi nějaký plechový štítky co se dávaj na ty venkovní ozdobný urny. Ale pak mi řikal že radši spíš ne, protože pod sklem jim to na placato nějak korodovalo či co. Odkázali měn do redakce místních novin kde dělaj to gravírování. Cedulky vypadaj jak z kovu a vydržej dýl a snad to žádnej trotl neukradne.

elpidio

Takže kameníci vyměkli ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Citace: elpidio kdy May 14, 2013, 10:45:19 AM
Nápisová deska ? Asi bych se zeptal u kameníka na rekonstrukci desky - vybroušení a nový nápis. Něco jako tady.  Nebo vytesat novou tenkou desku a přelepit stávající. Plast bych tam nesnesl.

Tak vyřešeno. Zjistil jsem že většina těch cedulek je gravírovanej plast.