Qýčepu -->

Založil elpidio, July 12, 2012, 04:00:58 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

War

měl by nám poslat životopis a fotky ze všech stran, aby nám nesplynul v tom šestičlenném kolektivu mujsoba
Saab 2.0i LPG

bibo

tak co to je za kukačklu :)

elpidio

Takový trochu skotský přízvuk ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

proc furt teho barona ctu jako libanon??
a proc mam furt pocit, ze to je nejaky byvaly dopisovatel ale s jinym profilem?

petrklm

Kurňa, konkurence... zatím jsem tu byl důchodce jenom já 8)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Dejte důchodci, silně se díky svě čím starší tím lepší polovičče nudícímu na své chalupě ve Dvoře Královém, do ruk notebook a řekněte mu, co znamená slovo google. To se pak začnou díti věci vskutku nevídané.

Krtek

Tak se rozepiš co jsi zač, jak jsi na tohle foŕum narazil a tak. Já si původně myslel že tu má zid@n novej nick :D

Lihobaron

Děkuji za přivítání, ikdyz nejsem zvyklý, aby mne někdo vítal, když se vrátím z pátečního nákupu z Tesca ve Štěrboholích.

FPT

Lihobaron: Vítej zpět (:
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy August 09, 2012, 08:15:23 PM
jj vinný mošt, ale malinko zahřátý....samovolně, když je na vrcholu...uaaa to miluju!!!
At žije burčááák a už se těšííím... :o

Ale jdou pane i s burčákem...
Vždyť je to také jakésik napůl zkyslé, zkvašené, zakalené a skorem plesnivé či co :D
Já raději alkohol-absolute-frei getranke   ;D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Tak to je asi kurvahodně. Já mam 2litrovku tak na 2 dny. Problémy jsem míval asi po roce chlastu Hanácký kyselky. Máti jí tahala po bednách z krámu a já pak měl problémy asi s ledvinama nebo co to bylo. Takový křeče jestli v zádech nebo někde hluboko v břiše.... Dost divná bolest. A přestalo to když jsem přestal ve velkym tu minerálku chlemtat.

Ladik

woe krtku colozávisláku :-)
jednu dobu jsem hrozně moc pil pepsicolu až jsem začal mít problémy s močením, je to dost let ale moc příjemný to nebylo
denně tak 4 litry coly a 6-10 kafí to bylo fakt o hubu

Krtek

tak to mi taky nezachutnalo :-( Pořád jsem nikde neobjevil trvalej přísun RC coly light. Takže jedu na imperialistický Cole Zero. I když nedavno jsem testoval Freeway z Lidlu a chuťově celkem slušný. Uznávam že je rozdíl mezi nejlevnějšíma limonádama za 5kč/2L a 10-15 kč za 2L

elpidio

Ani nemluv. Zase bude potřeba vypít několikanásobek objemu krve, nejlépe na vícekrát :) Poslední dobou mě baví burčák pít, ale ty ožíračky jak za mlada z něj, to už ne..
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

jj vinný mošt, ale malinko zahřátý....samovolně, když je na vrcholu...uaaa to miluju!!!
At žije burčááák a už se těšííím... :o
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy August 09, 2012, 05:12:23 PM
Na příští akci nám z něj poteče kofola, pomo, cimo, malina...

Takový dobře vychlazený jablečný či vinný mošt, to taky nejni vůbec nic špatného :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Na příští akci nám z něj poteče kofola, pomo, cimo, malina...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Vaše starosti vám pánové upřímě závidím. S alkoholem jsem bohužel v roce 1999 musil přestat nadobro, kvůli zdravotním problémům, způsobených právě alkoholem(pil jsem ohodně více než přiměřené množství na druhou a to celé vynásobeno 5ti). Takže slovo jako akce, sud, pípa, bečka a chlaďák mi zní jako rajská hudba, žel, já dnes si musím vystačit pouze se slovy akce, 2decka, 10tka a "už to polož"  ;D

Gogo

Chladit pivo jinak než v sudu je hnus a barbarství.... bohužel dnes doost rozšířené :-(
Osobně raději vypnutý chlaďák a nachlazenou bečku.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

To je to stejný co v tom Jasu. Ale ta sestava s hlavou je dobrá. Asi to vypadá na ten druhý.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Tu si pozeral ?

http://www.esinop.cz/prenosne-vycepy

ak by ta nieco zaujalo viem zistit podrobnosti..

elpidio

Nevyzná se někdo (Zidane, kde jsi ?) ve výčepech ? Potřebujeme něco menšího, ale se solidní výtočí. Pro občasné akce. Měli jsme půjčený malý za desítku, ale tomu chyběl výkon při zátěži. V partičce dobrý, ale na akci nestíhal chladit. Chceme něco malýho, jeden kohout, kompresor. Otázka: Co je dochlazování ? Výkon okolo 50 piv za hodinu už by měl stačit. Něco takového: první  druhý
Ne, hádejte, mám Rujánu.