Digitální televize

Založil FPT, November 30, 2012, 11:01:21 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FPT

--O-o-O--

brano


Ladik


Lihobaron

jj vosmy to je zabava sama vo sobe :)

Ladik

jinak jak se mi posral ten HTC HD2 tak jsem si objednal ten novej HTC s těma osmičkama vindousama, zítra ho dovezou, sem zvědavej na něj
budu mít si s čím hrát na vánoce

Ladik

hele tady jr to mrtvý, kuci chci si koupit gigovej síťovej switch
poběží mi tam zároveň stovkový i gigový náležitosti?
vím prej to potřebuje jiný dráty ta giga
ale jstli můžou být bez problému tyhle věci pomíchaný v síti?

FPT

ha, zjistil jsem, že jde obrátit polarizace. už to frčí (:
--O-o-O--

elpidio

Tak nejdřív bych vyzkoušel dát za okno tu pokojovou a alespoň mrknout jestli se zvýší síla signálu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Já jí mám na střeše na čtyřmetrovém stožáru. Aby to fungovalo, mam tam predzesilovac a zesilovac. Museli tam dat jeste dva filtry, protoze to jinak zahlti signal od mobilnich operatoru. Lepsim resenim by byl pasmovy zesilovac.

petrklm

Stačí i na okno, na chalupě mám siťovku v pokoji, akorát jsem jí nasměroval a jak to hraje :-)))
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus


FPT

no jo, ale kam ji dám, žejo...
--O-o-O--

atnarfus

Přesně tak. Ve většině případů stačí síto se zesilovačem na pět stovek. Pokojová anténa to je tak do Prahy. Tady v kopcích si bez antény na střeše neškrtneme.

elpidio

Pokud to jde, vyprdni se na pokojovou anténu. Na chatu jsem pořídil malý síto a je to úplně o něčem jiném. Tady bys měl zjistit alespoň podle mapky zda je tam něco jiného než ten multiplex.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

jj jediné co mě pomohlo, po zrušení analogu byl satelit... stejně jako asi dalším desítkám tisíc lidí, kteří se také cítili jako trotli...   ale myslel jsem, že si zvyknu-nezvyknu.
Jinak chce to klid, stejně je tam ho..o.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

Dostal jsem za úkol zprovoznit televizi. Mám set top box a dvě pokojový antény. Našel jsem místo u jednoho okna, kde celkem jistě chytím ten veřejnoprávní multiplex, ale víc ani ťuk. Musí se pro ty ostatní dělat něco speciálního?

Je to tady evidentně blbý místo na příjem, ale nějak nevím, co s tím.

Nápady?
--O-o-O--