O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Ted me napadl vtip jinej
pani celka se ve skole pta deti jestli umi napodobit zvuky ktere vydavaji zvirata
prihlasi se mlady Lihos, ze tatka umi sovu
tak ho pozvi do skoly Lihosu juniore
toz dojde stary Lihos do skoly a mladej se ho zepta
tati, kdy jsi naposledy sukal

a von

HUUUUUUUUUUUUUUU, to uz je daaavno :)

Lihobaron

ahaa :) me jen nedoslo ze pri vodpojeni umely ledviny cejti clovek bolest :)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy October 01, 2014, 03:56:24 PM
tyjo ja to nechapu?

Není to náhodou tím, že Ti taky odpojili tu ledvinu? :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Citace: Ladik kdy October 01, 2014, 10:26:17 AM
zkus ty prášky omezit :)


Nojo, ale který ?   :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tyjo ja to nechapu?

Ladik

Citace: elpidio kdy October 01, 2014, 06:32:28 AM
Kdyz mam kartu bezdotykovou, to by mohlo byt jako draty, ne ?

zkus ty prášky omezit :)

jsem si vzpomněl na vtip jak maj děti donést oblíbenou hračku
děcka panenky, autíčka jen Pepíček hromadu drátů
Pani čelka prej co to je Pepčo?
a von, to je dědova umělá ledvina
a co na to říkal děda?
áááááááááááu

:-))

elpidio

Kdyz mam kartu bezdotykovou, to by mohlo byt jako draty, ne ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

dratů je škoda, manželka neví o co přichází a zbytečně si bude odírat platební kartu pak :-)

Jerry.Gunman

Pavle, tož ex post blahopřeju k rozhodnutí a ať Ti to dobře, pohodlně, spolehlivě a lacno jezdí
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Citace: saabik kdy September 26, 2014, 09:06:07 PM
Jo, bez drátů. Manželce to vadilo. Defo, cos čekal?

no kdyzs napsal ten pocet registraci za rok tak sem to prebral na znacku jako komplet, takze sem tusil nejakeho totalniho exota.
Ale jo, V70 dobre, sice ten dvoulitr je pro mna udivujici, ale zas je to celkem prostorne auto mekce naladene, takze na nasich cestach by to mohlo byt fajn.
Co to vubec stoji po vseckych slevach?

Lihobaron


FPT

--O-o-O--

saabik

Jo, už se vyrábí 7 let. To bylo pro mě malé plus. Předchozí ročníky měly svoje mouchy, teď u konce výrobního cyklu to snad bude lepší. Ten dvoulitr čtyřválec jede hezky, a na tu velkou krávu jsem měl při svižnějším stylu jízdy slušnou spotřebu. Chystaj V90, tuhle V70 už prý nebudou vyrábět. Ta 90 už asi bude moc velká a drahá. Na nás.

jb

Jinak moc hezke auto, aby nebyla mylka

jb

Neni toto konkretni volvo na svete uz dlouho ? Nema byt nove ? A ted uz jsoiu jenom 4 hrnky ne? Vic nedavaji

FPT

--O-o-O--

saabik

Jo, bez drátů. Manželce to vadilo. Defo, cos čekal?

elpidio

Hezkýýý  OK   Bez drátů v okně teda ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

hm volvo
cekal sem teda neco dost jinaciho

FPT

No, tak gratuluju (:
--O-o-O--

saabik

Citace: T-Diesel kdy September 26, 2014, 08:36:11 AM
kurnik co to je za znacku ze za to chcu o 50% vic nez vseci ostatni? Za stejnu vec?

Volvo V70 T5 Drive-E Summum. Dneska jsem jim to podepsal. Předpokládané dodání těsně před vánoci. Tak holt to bude vánoční dárek. Doufám, že to klapne :lulka:.

T-Diesel

kurnik co to je za znacku ze za to chcu o 50% vic nez vseci ostatni? Za stejnu vec?

Ladik

vyhřívané čelní sklo je bomba, nedám na něj dopustit, já to nevidím ty drátky, moje dítě ano
jen když se zaměřím, že je chci vidět

webasto mám ve vivaru a supr
jinak mám bez dálkáče, nastavení v autě jako budík, pokud jezdíš ve stejný čas do práce je to dostačující
ale vyhřívání předního skla to nenahradí, než seinteriér prohřeje a teplo ke sklu dostane ....

brano

No tak to celkom prehanaju...

saabik

Citace: brano kdy September 25, 2014, 08:23:13 PM
Ale asi len chvilu :) Nezavisle kurenie urcite ak je ta moznost, dodatocna montaz je skoro vzdy fuserina. A je to perfektna vec.

Nezávislé topení je asi fakt super, ale vzhledem k ceně cca 60.000czk zvítězí pár minut zimy navíc.

brano

Ale asi len chvilu :) Nezavisle kurenie urcite ak je ta moznost, dodatocna montaz je skoro vzdy fuserina. A je to perfektna vec.

Krtek

Máš recht ale furt se snažim držet myšlenky že člověk se potřebuje vyspat v suchu a teple, nažrat aby nechcíp hlady a mladší jedinci si musí občas zajebat. Cokoliv navíc je nadstandard bez nějž se člověk obejde a pak je otázkou proč kvůli tomu mamonit, honit se za něčim, blbnout atd atd.

saabik

September 25, 2014, 07:55:16 PM #1275 Last Edit: September 25, 2014, 07:56:57 PM by saabik
Na druhou stranu, i díky tomu vyhypovanýmu automobilovýmu konzumu máš práci ;).
Logan je dobrá volba. Taky jsem o něm chvíli přemýšlel.

Krtek

Ne. Kdyby byla nouze a bylo nutný koupit nový auto, přeběžně je ve výběru Llodgy nebo Logan. Obé samosebně v plynu.
Ale věřim že v nejbližších 5-10 letech nebude třeba měnit kočár.Soptíkovi je teprve 12 a nemínim podporovat zbytečně vyhypovanej nadměrnej konzum.

saabik

Vybíráš krtku novej kočár?

Krtek

Zvenku se mi právě Rapid líbí dost. I kdž přímu zepředu i zezadu vypadá jako hubená vysoká koza. Uvnitř by tvarově šel ale fakt to nemá nikde ani kousek látky, samej plst. To Spark je na tom i přes svuj věk líp a nevypadá tak bídně.
Co mě ale dneska totálně dorazilo jsou dveře. Ta horní hrana je snad udělaná na rozříznutí předloktí podél  :BMS: Každý jiný auto jí má zakulacenou a z měkýho plastu, tady né :-( Hrana vypíčená nahoru. A klika na otevírání vypadá dost vachrlatě.

T-Diesel

ono zvenku kdyz to jede po ceste to auto neni rozhodne skarede
ale bohuzel pri detailnim pohledu je videt ze tu cenu holt nekde nahnat moseli, to je neco jak leon taky zvenku celkem uchazejici v nekerych barvach ale vevnitr levnota az beda :(

jb

nejlepsi je nedrzet volant vubec kvuli airbagum...
ale v zelene metalize je ten rapid hezky.. i v modre...

Lihobaron

Citace: Krtek kdy September 24, 2014, 03:55:00 PM
Jinak je to celkem hezky tichý auto (Soptíkovi hučí podvozek jako kráva)

dvojkovej fokus je taky vodost hlucnejsi nez dvojkova koktafka   >:( halt ve skodofce umej..

bibo

taky bych šel asi do toho ale já parkuju u vody a tam je problém pořád

Krtek

Teď koukam že kvůli airbagum to "odborníci" změnili na 2:45.
http://www.ibesip.cz/cz/ridic/zasady-bezpecne-jizdy/spravna-pozice-za-volantem-a-jeho-drzeni
Kdežto kvůli správnýmu řízení a větší možnosti otáčení víc vyhovuje 1:50. Já radši budu řídit dobře a airbag nebudu používat než nevybrat zatáčku a spoléhat se na něj.

Krtek

Jo držet ruce úplně vodorovně je prej kravina. Učili mně to v autoškole a bylo to i v hafo auto moto pořadech. Krom toho mi to nevyhovuje.

T-Diesel

krku si si fakt jisty tim za deset dve? ;)
a inac k temu zbytku - si proste atyp, ale ocenuju ze si za tim stojis :)

jb

September 24, 2014, 04:52:58 PM #1264 Last Edit: September 24, 2014, 04:55:01 PM by jb
ale garaz nevezmes sebou :)
mimochodem jedno VW u prace melo rano spusteny bufik, ridic nikde, ale sel dym od kola... kolemjdouci uz hlasili pozar vsem okolo.. takze aby to webasto nezpusobilo plany vyjezd hasicu a jeste aby ti nevyplavili aktivne auto :)


Krtek

No tak Rapidem ani TSIčkem jsem bohužel mile překvapenej nebyl. Furt se mi to auto celkem líbí. Když to srovnam se Soptíkem tak je Rapid:
Tišší
Línější
Užší
Hůř vybavenej ale to vzhledem k (asi) ceně chápu. Dostali jsme holobyta kde jsou akorát el. přední okna, zrcátka, rádio a klimatizace. Centrál bez DO je zážitek.
Nejslabší 63 kW verze jede subjektivně hůř než Soptík a zvuk motoru na muj vkus moc proniká do kabiny. A je divnej. Záběr turba jsem nějak nepocítil nikde mezi 2-5 tisícema. Je o stejný jak ta moje stará 1.6ka. pod 2 tisíce to nejede i když tohle už nad 4 taky nejede. Vyloženě neurazí ale já bych si tenhle motor nekoupil. Sedačky tvrdý a vybrán í mně tlačilo do žeber, je to stejný asi jako v Octávce. A volant mi sedí pěkně blbě do ruky. Má výřezy na palce v místě 3/4 na 3 kdežto správně se drží volant v poloze 1:50. Mně tohle prostě vadí, to radši úplně rovnej a netvarovanej. Jinak je to celkem hezky tichý auto (Soptíkovi hučí podvozek jako kráva) a ani to moc nedrncalo. Digitální palivoměr mi nevadí a nepřítomnost teploměru taky ne. Naopak je fajn že motor hlásí dokud je studenej kontrolkou na palubce. Jdu schválně kouknout na ceníkovou cenu tohohle skvostu.

War

a když si nepřikoupíš webasto s vyhřívaným sklem, tak ti zbyde na garáž :-)
Saab 2.0i LPG

T-Diesel